Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ex-candidások tapasztalatai fórum

Ex-candidások tapasztalatai (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
24474. libikóka (válaszként erre: 24473. - Rókanő)
júl. 28. 11:27
Nem tapasztalat,,,mégis azt írom hogy egy étrend válltás ,,ha nem is egészen a nagyon szigorú candida diéta,,és gyógynövény kúra együtt (György tea) sokat segíthetne:))
24473. rókanő
júl. 28. 11:10
Sziasztok! Egy éve küldök gombával. Már lassan kúp és antibiotikum szakértő vagyok. Semmi sem használ, csak mint "tesztelő", úgy érzem magam. És a pénzemet dobom ki az ablakon. A diétát nem próbáltam még, utána olvasva valaki szerint semmit nem ér. Persze mások vagyunk stb... Ebben kérnék segítséget, van e valami hatékony /természetes leginkább. pl: csepp, almaecet...stb/ módszer. Akik ezzel küzdöttek, hogy érintette a szexuális életüket? Mit szabad és mit nem? Kívánom a páromat nagyon, de ez mindig eszembe jut. Akik sikeresen kigyógyultak, attól szeretnék hasznos tippeket kérni. Köszönöm
24472. medizona (válaszként erre: 24460. - Yxc2)
júl. 26. 21:21
Nekem is mindig rosszabb volt és a tejsavas kuptol is
24471. Jucuska0 (válaszként erre: 24468. - Cszsuka)
máj. 13. 14:23

Várnám a segítséget!

Köszönöm!

Idegesség halálfèlelem pánik szorongás étel intoleranciák és ma derült ki a candida.. valóban mind ez miatt van ?!

24470. Jucuska0
máj. 13. 14:22

Sziasztok

Ma derült ki hogy van candida!

Emiatt valóban lehet idegessèg, pánik, szorongás???

24469. Cszsuka (válaszként erre: 24459. - Yxc2)
ápr. 10. 13:13
Ha még itt vagy, érdekelne, hogy hova jutottál.
24468. Cszsuka
ápr. 10. 13:06
Azt vettem észre, hogy a candida téma az utóbbi években még durvább méreteket ölt, mint azelőtt. Anno, mikor helyre jöttem, sokat írtam ebbe a fórumba, de aztán igencsak leült. Sajnos ez nem azt jelenti, hogy mindenki egyre jobban van. Továbbiakban is szívesen segítek, ha ideírjátok és a tudásom határaiba belefér. Segítsünk minél több embernek a tapasztalatainkkal. MIt szóltok?
24467. vanvelsen
2021. szept. 28. 16:44

[link]

10 éve voltak ilyen problémáim ez a termék mindent helyzetet

Candida,gomba és meg a bélflorát is helyreteszi

24466. gubacsi (válaszként erre: 24465. - Kelandi)
2021. máj. 28. 18:22
Jajj de örülök, hogy valaszoltál! Mar azt hittem nem tudlak elérni. Azért szerettem volna privát üzenetben, mert konkrétumokat szerettem volna kérdezni a gyógyulásodról. Én is László Mária doktornőhöz jarok lassan 8 hónapja. Bekeményítenék kicsit a gombákkal szemben, mert most úgy érzem nem haladok. Ha itt is jó neked...
24465. kelandi (válaszként erre: 24464. - Gubacsi)
2021. máj. 27. 20:57
Nagyon szívesen segítek amiben tudok itt!
24464. gubacsi (válaszként erre: 24456. - Kelandi)
2021. máj. 24. 21:14
Kedves Kelandi! Fel tudom venni veled privát a kapcsolatot?
24463. zsanna54
2021. ápr. 22. 11:19
Nekem évekkel ez előtt volt.Attalól tartok,hogy kiújult.
24462. zsanna54
2021. ápr. 22. 11:17
A cukrot mindenképpen csökkentsd.
24461. zsanna54 (válaszként erre: 24460. - Yxc2)
2021. ápr. 22. 11:15
Szerintem, próbáld elhagyni,négy öt napra,és meglátod. szerintemlehet,hogy iyg jo lesz..Üdv
24460. Yxc2
2021. ápr. 3. 19:20
Az normális, ha a probiotikumtól felerősödtek a tüneteim?
24459. Yxc2
2021. febr. 19. 17:56
Akkor levaltom a lisztemet koles lisztre, hatha akkor javulast erek el. Koszonom a tanacsokat, ha valami meg eszembe jut, visszanezek.
24458. kelandi
2021. febr. 19. 17:45
Nem vagyom gluténérzékeny csak mindent betartottam hónapokig es nem javultam. Váltottam szafi reformra es nem jött ki. Én nagyon szeretem a köleslisztet, abbol szoktam magamnak kekszet csinalni. Hajdina ízét én nem kedvelem
24457. Yxc2
2021. febr. 19. 17:35
Rendeltem ma gynoxyn kupot, a jovo heten itt is lesz. Gluten erzekeny vagy talan, vagy egyaltalan nem jo a tk tonkoly liszt sem, vagy egyentol fugg? Ha ez kell, elhagyom ezt is. Hajdina lisztet is szoktam neha hasznalni, az sem jo? Te hasznaltal probiotikumokat?
24456. kelandi
2021. febr. 19. 16:03
Voltam én Dr. László Máriánál is ő azt mondta hogy"tudja hogy ez egy életre szól" es igen. Másodjára múlt el. Első alkalom ut@n mindig ettem egy kis olyat amit nem lenne szabad,apránként adtam nekik enni es visszajött.A tönköly liszttől nem javultam, csak gluténmentes es szénhidrátcsöklentett ételekwt eszem, ez bevált.
24455. Yxc2 (válaszként erre: 24453. - Kelandi)
2021. febr. 19. 13:00
En is mindig azon gondolkodom, hogy az elso szakaszt csinalom vegig. Akkor te mar meggyogyultal es meg mindig tartod a dietat? Amugy szerintem en sem fogok tobbet visszaterni a regi egeszsegtelen etrendemhez. Ha vegre kigyogyulok ebbol, halat adok es tartom az egeszseges etrendet. Eselyt sem adok ennek a kis kellemetlenkedonek tobbet.
24454. Yxc2
2021. febr. 19. 12:52
Csak reform boltban vasarolok, onnan eszek. Kenyeret magamnak sutom tk tonkolylisztbol, natur joghurtbol, szodabikarbonabol. Reggelire fahejas natur joghurt egy kis kenyerrel. Szedtem grape kapszulat is, de sokan irjak, hogy a kapszulakba raknak szinezeket meg cukrot neha, ezert abbahagytam. A grapecseppel az volt a baj, hogy glicerines es a glicerint nem ajanljak candidara. Vagy grape olajjal keverve nem gond? Mar nem merek semmit hasznalni, amiben nem vagyok 100%-ban biztos, nehogy elrontsak valamit. Gyogynovenyeket eddig is ittam(gyomber, cickafark, menta, lapacsho), de akkor beszerzem azokat is, amiket te ajanlottal. Ma megjott a dida tabletta. Elvileg ugyanaz, mint a nodia, remelem segiteni fog. Koszonom a valaszod. En kulfoldon elek az egesz csaladdal es otthonrol szoktam kuldetni unokanoveremmel borax glicerint, azt szoktam felkenni. Valamit segit, de nem mulassza el a nogyogyaszati problemam. Eddig az orvosok altal felirtak meg csak nem is enyhitettek a panaszaim, de a boraxos glicerin egy picit igen.
24453. kelandi
2021. febr. 19. 12:12
Én az első szakaszt csinálom folyamagosan, mar nem merek semmit enni. Fitotree kapszulat szedtem nem az alkoholosat.
24452. Yxc2
2021. febr. 19. 12:05
Nem szoktam bunozni, meg csak edesitot sem hasznalok. Nagyon szigoruan betartom a dietat, mert mar nagyon meg szeretnek gyogyulni. Akkor folytassam a gombaolest es a tisztitast az altalad felsorolt termekekkel is , vagy kezdhetem a masodik szakaszt, mit gondolsz? Mar rendeltem fitotree-t , de alkoholos es nem mertem hasznalni, mert itt mindenki azt irja, hogy barmi, amiben alkohol van, az tilos. A wc-re nem is merek raulni, amiota van ez a problema.
24451. kelandi (válaszként erre: 24450. - Kelandi)
2021. febr. 18. 18:26
Fontos hogy sehol ne ülj rá a wc-re.otthonit is fújni fertőtlenítővel+a kádat. Sanytol mosáshoz.
24450. kelandi
2021. febr. 18. 18:17
Nekem 6 hónap volt a gyógyulas. Nodida 3x1,mellette gyömbér, tea(kakukkfű, diófalevél, szurokfű összekeverve) semmi cukor, csak szafi reform termékek, barna rizs, köles. 2 doboz Nodida utan fitotree, oregano kapszula.+nagyon jo a progastro aktiv. Javulas csak akkor van ha nem bűnözöl, mert akkor táplálod őket. Én magamnak rendeltem kúpot(canesten, gynoxin) ovoshoz nem mentem mar mert tudtam hogy kezeljem. 3 éve kirapasztaltam, mihelyt bűnöztem visszajött.
24449. Yxc2
2021. febr. 18. 17:56
Most olvasom, hogy 2 het zoldsegkurat kell csinalni. En azt nem csinaltam, de zoldseget minden nap ettem natur rizzsel vagy kuszkusszal, zoldseglevest, lencset, meg ami engedett az elso idoszakban. Viszont en nem talaltam a szekletemben eltavozo gombatelepeket. Ez egy kicsit elbizonytalanito.
24448. Yxc2
2021. febr. 18. 16:39

Sziasztok!

Bocsi, hosszu leszek.En uj vagyok itt, regota olvasom a forumot, en is belekezdtem a dietaba 3 hete, mert biztos vagyok benne, hogy nekem is candidam van. 4 eve szenvedek nogyogyaszati problemaktol, orvosrol orvosra jartam, de semmi eredmenye nem volt. Mindig csak annyit mondanak, hogy gomba es, hogy valaki hajlamos ra, ez ilyen, stb stb. Ha kiejtem a szamon a candida dietat, meg hulyenek is neznek. Eddig csak nogyogyaszati problemaim voltak meg gyulladt pottyok az arcomon es a felsotestemen, de 3 honapja a nyelvem is feher, nem szunik meg semmitol, hullik a hajam, ekcemam lett( eletemben nem volt) es meg sorolhatnam. Nyomonkovettem sok ember gyogyulasat itt es szeretnek egy kis tanacsot kerni. Orvoshoz nem tudok elmenni, mint itt sokan akik kivizsgaltattak magukat es kaptak az eredmenyeket, sajnos nincs munkam mar egy ideje(nincs betegbiztositasom) es a nogyogyasz mindig csak 1 hetre elegendo gombaolot ir fel. Mindent betartok, csak azt eszem, amit szabad az elso idoszakban. Eszem az utifumaghejat, teafa olajat es oregano olajat, 4 gerezd fokhagymat hosszabavagva minden nap, gyomber es gyogyteak minden nap. Nem tudom, hogy elkezdhetem-e a masodik idoszakot, nem tudom, hogy kioltem-e a gombat a beleimbol, nem tudom, hogy ennyi eleg volt-e neki. Eddig semmi javulastnem eszleltem, tegnap be is lazasodtam, a nogyogyis gondom felerosodott. Rendeltem didat is hatha az rasegit a gyogyulasra, elvileg a heten mar hozzak. Latom, regota nem jart mar ide senki, remelem kapok egy kis segitseget valakitol.

24447. kelandi (válaszként erre: 24446. - Vanvelsen)
2021. febr. 11. 10:59
Mire vagy kíváncsi pontosan? Regényt írhatnék az elmúlt 3 évemről.
24446. vanvelsen (válaszként erre: 24445. - Kelandi)
2021. febr. 11. 08:54
Uhh nekem irhatnál erről bővebben
24445. kelandi
2021. febr. 10. 20:18
Szia.Nekem saját magam kellett hogy kitapasztaljam mitől nem táplálom a candidát. Magam sütöttem a teljes kiőrlésű kenyeret es nem javultam tőle,(hamisítják ezeket a liszteket, piritjak a sima lisztet) azóta csak szafi reform liszteket eszem. Nekem 6 hónapomba telt megszabadulni tőle. Segítek szívesen ha valaki szeretné
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:

Minden jog fenntartva © 2005-2022, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Facebook