Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » PRI Tapolca..ide járó meddőpárok tapasztalatai, eredményei fórum

PRI Tapolca..ide járó meddőpárok tapasztalatai, eredményei (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
15588. gömbibaby (válaszként erre: 15587. - Szszka)
ma 08:34
Egy átjárhatóval is csinálnak inszemet?Akkor is előtte szurik vannak?
15587. szszka
ma 08:29
Egyébként annyira a beültetést kérdezed.Lehetséges hogy először inszeminációt ajánlanak, hacsak nincs elzáródásod vagy komoly diagn.problémád.Mert az a protokoll h.inszem.ut@n jön a tb-s lombik
15586. szszka (válaszként erre: 15584. - Szilva152)
ma 08:28

Ezek a vizsgálatok azért nem az alapvizsgálat kategória :)

A méhtükrözés főleg nem.

Műtétnek sztem ne tegye ki senki ha csak nem szükséges.

Nekem a genetikát és az immunologiát is csak a vetélés és az életkor miatt ajánlották.

15585. Szilva152
ma 08:13
Immunológiai
15584. Szilva152 (válaszként erre: 15563. - Evike)
ma 08:09
Genetika, véralvadás, méhtükrözés.
15583. H.Majoranna (válaszként erre: 15579. - Anita&Peti)
tegnap 20:35
Szia!Mi dec. 10 voltunk először,és március 8 volt a beültetés,volt vizsgálat amit elfogadtak,páromnak és nekem is,de a kötelezők kellettek.Bejutás....4 hónapig telefonáltam,már idegbetegen....közben a Győri kaálit hívtam kb 83 szor,azt hittem soha sehova nem fogunk bejutni...de utána már minden megy szépen!Sok sikert nektek is.
15582. gömbibaby (válaszként erre: 15580. - PeggyGordon)
tegnap 19:13
Az igen jó idő sz.tem,nekem is ennyi idő volt az összes vizsgálat eredménye a kezemben.
15581. gömbibaby
tegnap 18:22
Szia,nálunk pont ford.van,nekem megvan minden vizsg.amit kérnek a honlapon,párom nem volt,most az ő eredm.várunk,mi is most v.elősször,két hét m.vissza,akkor lessz konz.A lányok jobban tudják az időpontokat,hát nem egyszerű bejutni sem,én két hó.t vártam hogy bejussak,az alatt,meg előtte megcsin.tam az összes vizsg.t privát,esténként munka után
15580. PeggyGordon (válaszként erre: 15579. - Anita&Peti)
tegnap 18:22
Mi minden vizsgálatot ott csinaltattunk, jan 23 volt az első konzultációnk, március 30-án pedig az első beultetes a fizetős lombikon. Úgyhogy 2honap körül van, amire a beultetesig eljutni.
15579. Anita&Peti
tegnap 17:11
Most 22.-èn van időpontunk,az első konzultációra.nekem semmi vizsgálatot nem vègeztek mèg csak a páromnak.ahol kiderült nagyon alacsony a spermaszám.egyből ide küldtek minket,de azt hittem sose jutunk be,olyan nehezen lett meg ez az időpont.
15578. Picky (válaszként erre: 15576. - Anita&Peti)
tegnap 09:33
Meg attól is hogy kivárjátok e a tb-s várólistat ami kb 1 év vagy vállaljátok önköltségen a lombikot es akkor tényleg hamar megy , úgy tenyleg 2-3 hónapon belül megvan a beültetés
15577. Dongi93 (válaszként erre: 15576. - Anita&Peti)
tegnap 08:56

Szia ez attól is függ, már milyen vizsgálati papírokat visztek, meg persze hogy minden rendben legyen.

Mi május 10 voltunk első konzultácion, és augusztus 13 volt a beültetés. A legtöbb idő azzal megy el szerintem, hogy a vizsgálati eredmények meglegyenek. Ha már van időpontod első konzultáciora, onnan már viszonylag gyorsan megy. Be kerülni nehéz :)

15576. Anita&Peti
tegnap 08:43
Sziasztok!az első konzultációtól kb mennyi idő a beültetèsig?
15575. Bebif (válaszként erre: 15573. - Dongi93)
tegnapelőtt 17:21
Szia.nekem is pàr napig mensis görcseim voltak,aztàn pozitiv teszt utàn mult el.És volt beülti utàn 6 nappal hasszurka is.Szerintem ne aggodj.Pihenj sokat.Drukkolok hogy minden rendben legyen.
15574. Picky (válaszként erre: 15573. - Dongi93)
tegnapelőtt 11:29

Minden utalhat mindenre.

Nekem semmi tünetem nem volt, annyi hogy teszt előtt 2 nappal puffadtam, feszült a hasam de ez is inkább a hiperstimulációnak volt betudható.

De tényleg mindenki más van aki megérzi a beágyazódást.

Próbáld valahogy terelni a gondolataidat. Szorítunk!

15573. Dongi93
tegnapelőtt 09:29
Sziasztok! Éjjel mensi szerű görcsöl volt, tegnao meg ma hasszurkát érzek. Ez mennyire jelenthet jót vagy rosszat beültetés utan? Tudom mindenkinek más, de .......
15572. szszka (válaszként erre: 15571. - Evike)
aug. 15. 22:00

Megnézik a tesztnél a nyálkahártyát a sárgatestet aztán ennyi

Ha megkérdezed h.elmenj-e vhova azt mondják ahogy gondolod...és esetleg mondj@k az immunologiát

Nekem az endokrinologia többet adott

Tsh, IR, gyakoribb mint amit az immunologián kiszűrnek.

2 vetélés ut@n már habituális vetélő vagy és a nőgyógyász küldött oda.Tapolcán azzal se foglalkoznak, csak a beültetéssel.

Van ott több furcsaság is :)

15571. Evike (válaszként erre: 15569. - Szszka)
aug. 15. 20:55
Voltál akkor te is nála?Az ismerősömnek is vérhigítot, aspirin protectet írt fel.Remélem nem lesz rá szükség h. Elmenjünk hozzá, talán a mostani beültetettek lesznek a babócáink.Tapolcán hh.nem vesznek vért a sikertelen lombik után, h. A progeszteron rendben volt-e vagy sem?
15570. H.Majoranna (válaszként erre: 15565. - Evike)
aug. 15. 17:45
Na,akkor tényleg jó,hogy meg kérdezted...van amikor ezren vannak,és van hogy nem sokan....Én igazából azt gondoltam egy nap csúszás nem sok.De a lényeg,hogy tudod már mikor kell menni!
15569. szszka (válaszként erre: 15563. - Evike)
aug. 15. 16:15

Azért itt írtunk róla rosszat is.Nekem nem foglalkozott a magasabb tsh-val (6 körül) de a vérhigítót nyomatta volna pedig nem igazolódott be a vizsgálat.

Ugyanaz a protokoll mindenkinél

A vége....vérhigító

15568. Evike (válaszként erre: 15566. - Picky)
aug. 15. 15:06
Köszi 😊
15567. Picky
aug. 15. 14:25
Picipötty veletek mi újság? Minden rendben? Otthon vagytok már?
15566. Picky (válaszként erre: 15565. - Evike)
aug. 15. 14:16
Mindketten vannak csütörtökön csak Csongrády nincs
15565. Evike (válaszként erre: 15558. - H.Majoranna)
aug. 15. 13:55
Felhivtam őket, ma a Csongrády Úr asszisztensnőjével beszéltem.Azt mondta mindenképp a 3.napon kezdeni kell, ugyhogy holnap mennem kell.Csütörtökön ko van?Gőgös Dr.vagy Tanár Úr?Tényleg jó h. Oda szóltam, mert pénteken lehet már el se kezdték volna.
15564. nag (válaszként erre: 15559. - Szszka)
aug. 15. 07:19
A pozitív hozzá állás és a bomba ami bennem van rengeteget segít! megtanultam az életben, hogy csak így lehet életben maradni! A térd szalag műtét után azt mondták 6 hónap a felépülés amire vissza mehetek dolgozni, én 2,5 hó után dolgoztam és elkezdtem futni mert hittem magamban és csak azt mondtam minden jó lesz. Azt gondolom nem érdemli meg senki ezt a rengeteg szenvedést, megpróbáltatást amin keresztülmegy élete gyümölcséért. Azt is látom akiknek elsőre nem sikerült mit élnek át , de én ebből merítek erőt és csak megyünk előre és tudom minden rendben lesz nálunk is és mindenkinél aki hisz benne! Hazudnék ha azt mondanám nem döbbentünk volna le mikor kiderült páromnak el van záródva mindkettő petevezeték, ő három napig sírt. Azt mondta keresek mást stb. mondtam neki együtt csináljuk végig és ha "csak" ennyi a baj akkor mi még szerencsések vagyunk. Ide ültettem olvasott fél órát , azt mondta igazam van. Azóta is minden este megnézem kivel mi van és mikor látom amiből nekünk egy adag kell másnak kettő akkor látom mi szerencsések vagyunk. Amikor tudom ők mennek vizsgálatra izgulok értük mintha mi állnánk ajtó előtt és mikor este fellépek mintha előttünk nyitnák ki az ajtót úgy kezdek olvasni! De tudom minden rendben van, mert rendben kell lenni náluk is ahogy nálunk! kitartást mindenkinek!
15563. Evike (válaszként erre: 15561. - Szilva152)
aug. 14. 18:54
Szia!milyen vizsgálatokra mész pluszban?Nekem Zalaegerszegen a Dr.Kovács Mónikát ajánlották.Immunológus, nagyon jó híre van.
15562. H.Majoranna (válaszként erre: 15561. - Szilva152)
aug. 14. 18:50
Hát...elég béna a NAV....nekünk is most jött pár napja levél,hogy juli 19.től oké a tb kártya...most munkahely váltás miatt kellett...túlbonyolított dolog...27.e az talán már nincs messze,de durva amiket írtál....és hihetetlen.Örülök,hogy picit jobban vagy,természetes,hogy benned van a rossz érzés,sajnos azt kiűzni nem lehet ilyen dolgok után.Remélem nem találnak semmit nálad,és minden rendben lesz,és sikerrel jártok bárhova is mentek,és elfelejthetsz mindent,és csak a jó marad!Ennek így kell lennie!🙂
15561. Szilva152 (válaszként erre: 15552. - H.Majoranna)
aug. 14. 18:17

Le van adva,igazoláson is van, de az nem jó. Nyilván, nem futott át a rendszeren május óta a dolog. Elméletileg erre kaptam a NAV-tól az igazolást. Azt mondták, mikor hívtam őket, hogy jelentsen fel, mert el kellett volna látnia! Nem kínlódom vele, kisebb gondom is nagyobb, és attól még nem vagyok megvizsgálva. Magánba 27-re tudtam időpontot szerezni.

Köszönöm, de kezdem magam összeszedni. Szeptemberre van időpontunk dokihoz. Akkor csinálnak pluszban vizsgálatokat. Azt sem zártuk ki, hogy Kaposváron, vagy a pécsi meddőségiben megpróbáljuk, mert ott jóval hamarabb tudnak fogadni minket. De ez még csak megbeszélés státuszban van. Majd meglátjuk, hogy mit hoznak a vizsgálatok, illetve még bennem van a félelem a kudarctól, és az újabb tortúrától.

15560. szszka (válaszként erre: 15558. - H.Majoranna)
aug. 14. 16:33
Sztem se számít, mert a fagyinál is nézik a ciklus alakulását
15559. szszka (válaszként erre: 15551. - Nag)
aug. 14. 16:32

Hú irigylésre méltó az optimizmusod.Kellene belőle itt többünknek egy kicsi, mert szerintem egy részünknek már nagyon elfogyott.

Hajrá!!!

:)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2018, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | Facebook