Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » PRI Tapolca..ide járó meddőpárok tapasztalatai, eredményei fórum

PRI Tapolca..ide járó meddőpárok tapasztalatai, eredményei (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
18544. nag (válaszként erre: 18543. - Ttittike)
ma 07:19
Vízben oldódott vettünk, az hat a leggyorsabban. A gyógyszertárban elmondod miert kell tudnak segíteni. Tapolcat mi is hívtuk hétfő reggel azt mondták nyugi csütörtökön úgyis jövünk addig ha nem erősödik vagy ha csepp van akkor sürgősségi. Nemsokára többet tudunk akkor írók
18543. ttittike (válaszként erre: 18542. - Nag)
ma 05:46
Köszi.emléleztem hogy nálatok is volt.hát beparáztam rendesen. Milyen magnézium? Magne b6? Jó?
18542. nag (válaszként erre: 18541. - Ttittike)
ma 05:36
Szia! Nálunk is ez volt volt is pánik! Magnézium hiány, azt kell venni és nospa! Nekünk ezt mondták, amúgy ez természetes nem kell aggódni.
18541. ttittike
ma 05:30
Jó reggelt csajok.A tegnapi pozitiv teszt utan ma reggelre pici barnás pirosas valamit vettem észre. Nagy a baj? ☹️ Majd megpróbálom Tapolcát hívni, de nem hiszem hogy délelőtt tudok velük beszélni.😥
18540. HEdina16 (válaszként erre: 18539. - Picky)
ma 04:26

Hű először is köszönöm a sok információt😊november óta járunk Tapolcára.. Így most már minden eredményünk megvan 😊az átjárhatósági vizsgálat volt az utolsó ahol ki is derült a fő probléma 😞igazábol hormon ügyileg nálam még probléma a PM alulműködés ill IR-em van, de mára már ezek kezelve vannak 🙂áprilisra meg már beszéltem is időpontot az endokrinologusommal, hogy nézzük meg kell e valamit javítani nyárig 😉 D ill E vitamint szedek eddig meg mio-izonitot. IR-re meforalt meg tartom a diétát. PM - re Letroxot.

Már több mint 2 éve várjuk a csodát de csak novemberbe jutottunk odáig, hogy na most már kivizsgálásra kell menni, és itt tartunk. Nagyon reméljük hogy ez az év meghozza a babónkat😊

18539. Picky (válaszként erre: 18538. - HEdina16)
ma 03:35

Üdvözlünk itt köztünk, kívànom hogy minél előbb teljesüljön a vágyatok és megszülethessen a kis csodabogyótok.

Nos lombikra lehet és érdemes is kicsit felkészülni, jól érzed hogy nem àrt màr most elkezdeni, de azt azért tudni kell hogy 100%-os recept nincs, még úgy is ha minden klappol, tankönyvi ,optimàlis a helyzet akkor is kell egy nagy adag szerencse a sikerhez.

És igen, lombik sikerülhet elsőre is 😊 de mint írtam kell a szerencse faktor is ( bàr az mindíg kell)

Ami szerintem fontos az tényleg a szervezet felkészítése,kihozni belőle a legjobbat hogy a legjobb formàban tudjon az ember belevágni. Így mozgással ( ami neked jól esik szívesen csinàlod, lényeg a rendszeresség mert fizikàlisan és pszichésen egyarànt jót tesz) vmint egészséges tàplàlkozással nagyon nem lehet mellélőni. Vitaminok tükrében mindenki másra esküszik, vmilyen terhesvitaminnal C és D vitaminnal rosszat nem tudsz tenni. Ezeket is érdemes már most elkezdeni. Vmint C és D vitamin a párodnak sem fog megártani. ( nálunk nálam volt a bibi de, én a férjemet is rendszeresen tömtem vitaminokkal a lombikig, gondoltam hozzuk ki a helyzetből a maximumot 😀)

Vmint nem tudom hogy hogy álltok a kivizsgálásokkal? Ezek szerint petevezetèk àtjárhatóságid volt már. És a többi? neked 3.és 21.napi hormonok, ràkszűrés? Párodnak spermavizsgàlat? Mindkettőtöknek baktérium tenyésztés? Szerológia? Ezeket időspórolas miatt lehet érdemes még most a várakozási idő alatt otthon megcsinàltatni és vinni az eredményeket. A honlapjukon megtaláljátok a teljes listàt hogy mik a kötelező vizsgàlatok és milyen régi vizsgàlati eredmènyeket fogadnak el.

18538. HEdina16
ma 00:16

Sziasztok

Január végén tudtam meg, hogy kizárólag lombikkal lehet gyermekem ugyanis mind a két petevezetőm el van záródva. Be is jelentkeztünk az OEP-es lombikra és októberi időpontot kaptam (ez volt febr. elején).

A kérdésem, hogy mennyivel előrébb jár a lista most? Létezik, hogy még nyáron bekerülhetünk? Van olyan akinek 1.-re sikerült a lombik? Mire számíthatok?? Tudtok tanácsot adni addig mit csináljátok értem ezt vitaminokat pl. Köszönöm a válaszokat előre is. A babásoknak pozi teszteseknek hatalmas gratula❤️❤️😊

18537. szszka (válaszként erre: 18484. - Tundi33)
tegnap 22:09

Nekem 1 hònapot engedtek tavaly csùsztatni oep-esen, îgy aztàn nem mentünk feliratkoztam ùjbòl a sor vègère.

Kb.2019.dec--re îrnak fel

Àltalâbsn 11 ès 12 között de inkàbb 13-14 òra között veszik fel a telòt.

Reggel fullon van a recepciò.10-re jönnek a beültisek.

11-ig folyamatosan mennek is el, fizetnek, feliratkoznak.Aki jàrt màr ott többször làtja h.dèlelőtt esèlytelen màssal foglalkozni.

A honlapon is îrjàk

18536. PeggyGordon (válaszként erre: 18534. - MGyVerus)
tegnap 21:35

De a múltkor is így voltam utána.. Mindegy, ha segít, ki bírom.

Köszi mindenkinek a szurkolást, nagyon jól esett! ❤️

18535. Mazurka20 (válaszként erre: 18533. - Picky)
tegnap 21:14
Hát remélem ebbe a pozitív szériában most nagyon sokan benne leszünk! 👶♥️☃️
18534. MGyVerus (válaszként erre: 18531. - PeggyGordon)
tegnap 21:11
Nekem nem volt semmi mellékhatás az infuziotol. Fogd rá a melegfrontra 😄
18533. Picky
tegnap 20:11

Jön a tavasz, az ébredő természet meghozta ezt a sok-sok jó hírt!

Szívből gratulálok mindenkinek!

18532. cica45 (válaszként erre: 18527. - SzVEsz)
tegnap 19:58
Gratulálok!
tegnap 19:53

Ez az infúzió nem a barátom.. Múltkor is elég furán éreztem magam tőle,de most is szédülés, álmosság. 3 üveggel kaptam.

Más is volt így a Smoflipidtol?

tegnap 17:55
Jó olvasni ezt a sok jó hírt! Gratulálok mindenkinek! Vigyázzatok magatokra és a kis manókra! 😊
18529. Adraa (válaszként erre: 18527. - SzVEsz)
tegnap 17:33
SzVesz! nem is számítottunk ma másra mint hogy te is ilyen szuper hírrel jössz!!!!! 💕 gratulálunk mostmár tényleg ott a baba!!!
18528. dorcus915 (válaszként erre: 18526. - Scullysopron)
tegnap 17:31
Szia. Én is pénteken megyek stimu indításra és én is kísérleti vagyok. Nekünk is legyen pozitív a vége... Sok sikert nektek ☺️
18527. SzVEsz
tegnap 16:36
Sziasztok! Én most voltam UH-on. Egyik petezsàkban volt szívhang és embrió.😍 Másik el van maradva...még behozhatja...de valószínű eggyel számolhatunk majd... Nem vagyunk elkeseredve, ahogy a természet rendezi, úgy lesz jó! Ha egy, akkor egy, csak egészséges legyen! 😇🤞🙏🍀
tegnap 16:13

Sziasztok. Eddig csendes megfigyelö voltam. Pénteken megyek kisérleti stimut kezdeni. Jön vki még?

Nagyon jó olvasni a sok sikert és boldogságot. Remélhetöleg mi is csatlakozunk ehez a pozitiv hullámhoz.

Gratulálok😊👏

18525. Adraa (válaszként erre: 18522. - Léna3)
tegnap 15:58
Léna de jó hogy bekerültetek! reméljük a kísérleti baba sikeres lesz ismét! 😉
18524. cica45 (válaszként erre: 18509. - Ebarbi)
tegnap 15:31
Micsoda pozitív hullám vette kezdetét. Gratulálok!
18523. cica45 (válaszként erre: 18491. - Ttittike)
tegnap 15:28
Hurrá!!! Gratulálok!!
18522. Léna3
tegnap 14:55

Szívből gratulálok Peggy, Ebarbi,Tittike!!!❤

Nem győzöm olvasni a fórumot, annyi minden zajlik! 😂

Mi is bekerültünk a kísérletibe,márciusban kezdjük!!!🍀🍀

18521. Mazurka20 (válaszként erre: 18509. - Ebarbi)
tegnap 13:30
Gratula neked is! Bárcsak már én is itt tartanék! 👶👶
18520. Adraa (válaszként erre: 18514. - Ebarbi)
tegnap 13:23

Ebarbi hatalmas gratula! micsoda szuper hét!!!!! mindenkinek jó hírei vannak! Találkoztál ma más kisérletissel?

Most hogy tudjuk sikeres volt, megszabad kérdeznem

hogy szerinted miben volt más a mostani és az ezelőtti lombikod? stimuláció, beülti, embriók száma stb. miért lehet hogy most sikeres volt és ezelőtt nem? ezt lehet tudni?

18519. ttittike (válaszként erre: 18516. - Szofi2019)
tegnap 13:14
Próbálj sok husit,sajtot tojást, babot, lencsét. szerintem ennek is elégnek kell lennie. Én konkrétan nem tudom hány grammot kéne egy nap megenni, csak annyit írtak hogy fehérjedús táplálkozás. Ne izgulj minden rendben lesz !
18518. ttittike (válaszként erre: 18514. - Ebarbi)
tegnap 13:12
Én kb 3percet voltam bent, annyit mondott hogy jövő hét pénteken menjek, endometrium 13.5mm és petefészkek rendben.
18517. Dzsini14
tegnap 13:08
Sziasztok. Tudom nem ide tartozik, de olyan kérdésem lenne cisztás petefészkem van. Babát szeretnénk mérem a hőm minden reggel tegnap 35,9 re lement ma 36,1 volt a méhnyak magas nyitott puha ezért tegnap voltunk együtt. Viszont nyákom nem volt teljesen tojásfehérje állagú, de ma olyan a folyásom és a kérdésem az az lenne hogy bízhatok e abban hogy ez a termékeny nyák vagy az ondó így távozik színtelen szagtalan formában?
18516. Szofi2019 (válaszként erre: 18503. - Wally)
tegnap 13:02
Én is nehezen alszom,úgy izgulok🤞🙏értetek is,magamért is😊Mindenki tolja a fehérjeport,az a baj én nem nagyon tudom,epegörcsöt okoz😞,remélem így is minden rendben lesz.
18515. Szofi2019 (válaszként erre: 18509. - Ebarbi)
tegnap 12:59
Óriási gratula😊Reméljük a péntek is ilyen pozitív nap lesz🙏🙏🙏csak már lenne péntek😁
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:

Minden jog fenntartva © 2005-2019, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Facebook