Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Speedfitness tapasztalatok fórum

Speedfitness tapasztalatok (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
2012. júl. 18. 12:26

Nincs valakinek egy eladó speed fitness ruhája?

166 magas, 64 kg-ra kellene Bp-en:)

485. 117b1693d0 (válaszként erre: 482. - Angie's)
2012. júl. 18. 08:53
Ez az orvosi verzió, amit havonta egyszer végeznek egy nagyobb teljesítményű géppel?
2012. júl. 16. 12:30

Sziasztok!


Nyílt a belvárosban (izabella utca) egy új szalon ahol most igen olcsón lehet amplifitness bérletet venni.

Vki járt már ott? Kiváncsi lennék a tapasztalatokra!

483. angie's (válaszként erre: 472. - Ms.Sesam)
2012. júl. 8. 07:30
Taposás: Szerintem attól nem izmosodsz, max. "szálkásodsz". Ha nincs, ami szálkásodjon, úgy nehéz....:-) Elvileg mindkettő alkalmas izomnövelésre, de okosan kell enned mellé (vagy kiegészíteni proteinshake-kel a táplálkozást), és a popsira kell koncentrálni edzéskor,mert a táplálék nem tudja, hol akarsz izmosodni.A gép sem, így az edző feladata teljesíteni a kívánságod.
482. angie's
2012. júl. 8. 07:23

Sziasztok!

Raktam fel fotót, 8X20 perc speed training és 3 alkalom kavitációs UH eredménye.

481. Ms.Sesam (válaszként erre: 476. - 209f310345)
2012. júl. 6. 09:42
Köszi szepen, lehet akkor megis elmereszkedem :)Foleg, hogy ha azt mondod, hogy a fenekedre jo volt. En akarmit csinalok nem is az a baj, hogy plöttyedt, mert hatulrol meg oke, de oldalrol nezve szinte a hatso combommal van egy vonalban a fenekem. Szoval egyaltalan nem ugrik ki, teljesen lapos :( Ertitek mire gondolok. Orakat taposhatok meg minden, meg sem nyekken neki :)
480. 209f310345 (válaszként erre: 479. - Angel1.1.1)
2012. júl. 5. 18:19

ezt amúgy már én is akartam írni, hogy a testtartáson nagyon sok minden múlik és ez bizony az edző feladata.


ahol én próbáltam a speedet ott nem volt ilyen probléma, de egy ismerősöm mondta, hogy ahova ő ment ott konkrétan molett edzők voltak, akik kb elvégeztek egy gyorstalpalót és máris "edzők".


egyáltalán nem mindegy se speednél se amplinál, hogy kihez mész!


ahova most én járok amplira, folyamatosan rám szólnak hogyan tartsam magam, hogy vegyem a levegőt és bizony most már nekem is rendesen feltekerik, nem ám masszázsra járok :)

de leginkább csak annyit mondanak: még őszinte a mosolyod :DDDDD

2012. júl. 5. 16:04

Speed vs Ampli


Talán segíthetek a tapasztalataimmal, mivel a speedet is és az amplit is próbáltam.

Nekem személy szerint az ampli jobban tetszett,míg a speed-től 2 bérlet után sem vettem észre semmi változást.

/talán csak a közérzetem volt jobb/

.addig az amplin pár alkalom után jelentős átalakulást tapasztaltam a testemen és már -4kg-nál tartok.

A speednél nekem is voltak kellemetlen élményeim a ruha "illatával" pedig előző nap mosták ki állítólag.

Az ampli teljesen más!!! Tiszta, kényelmes nem büdös ruha.

Itt személyre szabottan állította össze az edző a programjaimat,az én igényeimnek megfelelően,mivel fogyni és nem izmosodni szeretnék.

A karomon vettem észre legelőször a változást, 3 alkalom után, vékonyabb és feszesebb lett!

Térdeim nem fájnak mióta amplira járok, tudok guggolni!!

A közérzetem is nagyon jó, friss,fitt vagyok!

Többen írtatok a gyomor szorító érzésről. Nekem már az első edzésnél felhívta a az edzőm a figyelmemet,hogy ha nem húzom ki a hátamat rendesen,akkor kellemetlen érzés lesz a gyomromban.Talán a helytelen testtartás miatt érzitek a szorító érzést.

Minden edzés előtt L karnitin ital,utána fehérje, válogathatok az ízekből.

Az edzés közben nem nagyon kímélnek,mivel nem masszírozásra járok,hanem edzésre,keményen megdolgoztat a gép.

Az edzés végén jó látni az elégetett kalóriát és az edzési indexet,ami még jobban ösztönzi az embert.

Persze vannak napok mikor én sem bírom, de általában az indexem 70-90 között mozog,a kalória is változó,400-550 között van.

Nálam egyértelmüen az ampli a nyerő.

Remélem segítettem.

478. Criscito (válaszként erre: 455. - Beus31)
2012. júl. 5. 15:15
Ha 2kg-ot fogytál akkor aligha mehetett lejjebb a testzsírod 11%-kal ... De elég ha belegondolsz az egészbe. Egyébként ezek a testzsír mérős mérlegek egy fabatkát sem érnek. Akár 5-10%-os eltérést is mutathatnak a valódi értékhez képest ( tapasztalat ).
2012. júl. 4. 22:27
várom az eredményt!!!! :))
476. 209f310345 (válaszként erre: 474. - Ms.Sesam)
2012. júl. 4. 22:25

szia!

ilyesmitől nem kell félni egyáltalán!


én amikor először voltam, direkt kértem hogy ne tekerjék fel nagyon, és a mellkasomról teljesen lecsavartattam (műtöttek).


a harmadik-negyedik alkalommal amikor már megszoktam, tudtam, hogy mire számítsak és nem féltem tőle (amikor először hallottam áram fog ütögetni, elsőre valóban rémisztő) ott is mondtam, hogy csavarják fel és tényleg nem volt gond.


amitől inkább óva intenek (edzők itt is ott is), hogy azokat az olcsó gépeket kerüljük, ami egy magyar koppintás és sajnos nem túl jóra sikeredett a megvalósítás. most nem jut eszembe hogy hívják, de a speed és ampli teljesen megbízható. én csak saját tapasztalatból és preferenciából választottam inkább az apmlit, miután mindkettőt kipróbáltam, de valaki inkább a speednél maradt.


én is azt javaslom próbáld ki mind kettőt, amplit nagyon tudom ajánlani és nekem a plöttyedt fenekemre már nagyon sokat segített, pedig csak hétszer voltam (10es a bérlet) :)

475. 9b96d56ee9 (válaszként erre: 474. - Ms.Sesam)
2012. júl. 4. 20:32
Én nem érzek semmi ilyet a speedfitnesstől. Nagyon kemény am, engem tegnap jól megdolgoztatott az edzőm. Durván izzadtam meg elfáradtam! De megéri, mert látszik az eredménye. Még ezután a kemény edzés után sem vettem észre semmi furát magamon. Neten is kerestem, de mindenhol azt találtam, hogy nem okozhat gondot. Én azt fogom csinálni, hogy ha lejártam a 20 alkalmat heti két edzéssel, akkor utána "pihenek", max szintentartás miatt elmegyek egy hónapban egyszer, mellette meg spinningelek majd.
474. Ms.Sesam (válaszként erre: 473. - 9b96d56ee9)
2012. júl. 4. 17:37
Kosz:) Most epp talaltam egy amplis helyet, szombaton fogadnanak is, bejelentkeztem. Csak menet kozben kicsit elbizonytalanodtam a negativ kommenteket olvasva, hogy valoban nincs-e semmilyen karos hatasa. Tobben irtak, hogy mellkasszoritast ereztek utana meg heves szivdobogast napokig. Szerintetek nem lehet baj ebbol kesobb?
473. 9b96d56ee9 (válaszként erre: 472. - Ms.Sesam)
2012. júl. 4. 10:43
Szia! Nem vagyok tapasztalt, speedfitnessezek, amplit még nem próbáltam, én azt javaslom, hogy próbáld ki mindkettőt, van próbaedzés, és döntsd el, hogy melyik tetszik jobban. Én a speedet abszolút tudom ajánlani, 5 edzésen voltam eddig, de a fenekem már most sokkal szebb és formásabb! :)
2012. júl. 3. 20:59
Sziasztok! A tapasztaltabb versenyzőktől szeretném kérdezni, hogy mit javasoltok. Fogyni már nem nagyon szeretnék (170-172cm/55 kg vagyok) viszont nagyon küzdök a genetikával mert sajnos elég lapos a fenekem :( Rengeteget járok edzeni, taposógépen fél órákat taposok, szakad rólam a víz, de ennél valami hatásosabb kellene. Szerintetek az izmosodásra melyik jobb a speedfitness vagy az ampli?
471. 2eaef91400 (válaszként erre: 470. - 9b96d56ee9)
2012. júl. 1. 20:53
oksa,te tod :)
470. 9b96d56ee9 (válaszként erre: 468. - 2eaef91400)
2012. jún. 30. 18:19
Ez az étkezést helyettesítő dolog meg nekem kicsit durva még, nem tudok megbaratkozni vele, Inkább eszek egy natúr husit kis salival, vagy elrágcsálok egy uborkát. Ígyis elég műanyagot eszünk meg. :( én meg szinte folyamatosan úton vagyok, vagy az irodában ülök, úgyhogy általában étterem marad. Így nagyon nehéz odafigyelnem, próbálom úgy csinálni, hogy amit megeszek, az legalább minőségi legyen.
469. 9b96d56ee9 (válaszként erre: 468. - 2eaef91400)
2012. jún. 30. 18:10
Nem iszom meg, sajnos károsítja a vesét, másrészt allergiát válthat ki. :( Jó nekem anélkül. Meg amit a fehérje felnyom izmot, az sajnos hamar el is tűnik az edzés abbahagyásakor.
468. 2eaef91400 (válaszként erre: 465. - 9b96d56ee9)
2012. jún. 30. 12:29
egyébként érdemes lenne innod a fehérje italt,segíti az izmok regenerálódását,és egy étkezést is helyettesíthet..
2012. jún. 30. 12:28
most egy darabig nem fogom tudni csinizni :( elég sokba kerül sajna.. sztem majd eljárok terembe,meg futni..
466. 9b96d56ee9 (válaszként erre: 464. - 2eaef91400)
2012. jún. 30. 03:03
Én is meglepődtem, hogy ilyen hamar van változás, nagyon örülök neki! Biztos neked is lesz!!!
2012. jún. 30. 03:02

Többen voltatok a speedfitnessen? Az durva... Ahová én járok, ott senki más nincs az edzőn és rajtam kívül! Meg a ruha sem büdös... Érdekes, hogy mekkora különbség van stúdiók között... :( meg az italt sem kell kérnem, egyből kérdezik ahogy beléptem, hogy milyet kerek! Utána is kérdezte a lány, de én a fehérjét nem iszom, úgyhogy mindig még egy izotoniast csinál nekem! :)

Majd számolj be az eredményről! :)

464. 2eaef91400 (válaszként erre: 463. - 9b96d56ee9)
2012. jún. 29. 19:22
milyen jó,hogy neked is ilyen hamar látszik az eredmény.. én 2 hónapja járok amplira,de semmi változás :(
2012. jún. 27. 18:08

Sziasztok!

Leírom nektek az én sztorimat! :)

Télen felmászott rám szépen 5 kg felesleg... Most vagyok 61 kg a 169 centimhez.

Ezért döntöttem úgy, hogy kipróbálom a speedfitnesst.

Tegnap voltam harmadjára, és már most látszik az eredmény a fenekemen és a derekamon. 6-8 kilótól szeretnék megszabadulni, remélem sikerülni fog.

Szerencsére itt nálunk gyönyörű a stúdió, patyolat tiszta minden, és az edző lány is nagyon aranyos.

Izomlázam van, érzem, hogy hatásos a dolog.

Még van 17 alkalmam, nagyon kíváncsi vagyok, hogy milyen eredményt fogok elérni a végére. :)

Nekem 20 perc az edzés, utána pedig 5 perc levezetés van, amikor csak fekszem, és ilyen "ütősre" van állítva a gép. A combom kezd kisimulni, tűnik el a narancsbőr, a fenekemen látszik még jobban, de úgy gondolom, hogy pár alkalom, és onnan is szépen kezd majd eltűnni. Legalábbis remélem! :)

Előtte az izotóniás italt megiszom, viszont a fehérjeturmixot utána nem kérem.

Tehát eddig teljesen pozitívak a tapasztalataim.

Mellemből is szeretnék fogyni, remélhetőleg az is összejön majd.

Evésre is odafigyelek, husik mellől elhagytam a szénhidrátot, köretnek balzsamecetes salit eszek. Amiről nagyon nehéz lemondanom, az a gyorskaja... Imádok enni az a baj... :( De muszáj ellenállnom! :D

Szóval pozitívan állok hozzá, és nagyon-nagyon várom az eredményét. :)

2012. jún. 24. 13:20
szia! hát hogy pontosan mi a különbség azt így nem tudom megmondani. az áramerősséghez van köze, de szerintem bármelyik amplifitness oldalon megtalálod a pontos leírást, oda felrakták azt is. én azt tudom mondani, hogy érzésre teljesen más a kettő és miután kipróbáltam őket, én is az amplinál maradtam. az izületeket nyilván jobban kíméli, mint mondjuk a squash, de mindenképpen szólj az edzőnek, nehogy olyat csavarjon fel, amit nálad nem kéne. hozzá teszem, már a barátom is csinálja, aki szintén nem a gebék társaságába tartozik és neki is bejött. :) szerintem egy próbát mindenképpen megér!
461. ßeu$
2012. jún. 24. 12:24

Szia Dávid!


Én próbáltam mindkettőt, az ampli mellett döntöttem végül.

A hátra kimondottan jót tesz nekem. Erre csak ajánlani tudom. Nekem serdülő korban nem úgy fejlődött a hátam izomzata, ahogy kellett volna, így gyengébb. Próbáltam ezt erősíteni edzőtermekben, de az ampli jobb rá. Én mindig mondom az edzőmnek, hogy a hátamra nyugodtan emelheti az erősséget.

Ami a térdet illeti. Ugye mindkét edzésmódnál hajlított lábakkal kell állni. Ez kicsit fárasztó, főleg egy 30 perces cellulit edzésprogramnál. De kibírható. Az edzőm azt ajánlotta, amit megfogadtam és jobb is lett, hogy a pihentető pár másodpercben egyenesítsem ki, majd vissza a kiinduló helyzet. Ha belevágsz, ezt ajánlom Neked is.

460. 209f310345 (válaszként erre: 459. - 2eaef91400)
2012. jún. 23. 18:58
én izomnövelésen voltam.nem akarok fogyni, mert nem vagyok duci, csak a plöttyedt részeket átfaragni izomra. abban is van egy rövid járat cellulitos, de nem sokáig. persze a "nem mozgást" nem úgy értem, hogy leülök és várom, hogy vége legyen. együtt kell befeszíteni az izmokat a géppel, meg lehet nehezetíteni a testtartással is, de közel sem annyi mozgás van az amplinál mint a speednél. és az amplinál egyáltalán nem rángatós érzés van, mint a speednél volt. persze itt is brutál befeszül az izmom 1-1 impulzusnál, de tök más érzés. nem igazán lehet leírni, ezért mondtam, hogy próbálja ki mindenki egymás után a kettőt és rájön :)
2012. jún. 22. 21:35

hh nem kell mozognod??

nem cellulit edzésen voltál alapjáraton? abban nem kell túl sokat mozogni.. én nem értem ezt,itt Újbudán az edzőm is értetlenül néz,hogy mi az,hogy nem kell edzeni .. én zsírégetős programra járok,de végig edzés van közben.. ja és brutál magas impulzusok rángatnak,vagyis felváltva van a rángatás,meg ilyen hosszasabb impulzusok 1-2 mp időközönként..

csak Újbudán van olyan edző,aki meg is mozgat? ez nekem bazi furi..

de azért sok sikert neked.. :)

458. edu1111 (válaszként erre: 452. - ßeu$)
2012. jún. 22. 15:57
Én a Trendline stúdióba. A hegedűs gyula utcában van.
2012. jún. 21. 23:25
Az ampli tudja mindazt, amit a speed, és még jóval többet. Szerintem kár ezen vitatkozni. A proléma inkább az, hogy nagyon kevés helyen van ampli. Én is szívesen kipróbálnám.
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook