Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Speedfitness tapasztalatok fórum

Speedfitness tapasztalatok (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
606. Carnivor (válaszként erre: 603. - Domino 01)
2013. ápr. 11. 22:17

Szia, én kipróbáltam mind a hármat és véleményem, hogy a speedfitness a legjobb!

Nem véletlenül az a legelterjedtebb.

Utána az e-fit.

A legszörnyűbb az ampli volt!:(

Azt többször is próbáltam mert nem akartam elhinni, hogy ilyen rossz. Azt hittem, hogy csak az edzővel volt a baj mert a gép egyébként nagyon jól néz ki.

Mindig csak a medencecsontomban éreztem az összes impulzust, nagyon fájt.

Elvben nincs különbség hatásfokban igen.

Olyasmi mintha el szeretnél autózni Párizsig!:)

Nem mindegy, hogy Mercivel, Ladával vagy Trabanttal fogsz utazni.

Előbb-utóbb odaérsz de nem mindegy milyen gyorsan és kényelmesen!:)

Na jó kényelmesek nem mondanám egyiket sem!:)))

605. Shadow80 (válaszként erre: 604. - Rbeuska)
2013. ápr. 11. 13:47
Ezt így nehéz megmondani,de általában egy 10 alkalmas bérlet alatt már vannak eredmények,egyenesebb tartás,feszesebb bőr,jobb közérzet,csajoknál pl az első hogy hátul a melltartót könyebb összekapcsolni mert a zsírpárnák eltűnnek....de természetesen főleg centikben mérhető,súlyba nem mindig,mivel az izom majd dupla akkora mint a zsír kg ban mérve...Stúdio majd minden kerületben van,én a dél pesti részben edzem xx-xxlll. kerület...
604. rbeuska
2013. ápr. 6. 06:35
Sziasztok!Érdekelne hogy minimum hány alkalom szükséges hogy elérjek valami eredményt?Illetve tudtok ajánlani Pesten jó stúdiót?
2013. ápr. 2. 17:28
Sziasztok! Van valakinek tapasztalata,hogy melyik a jobb-Speedfitness vagy az Amplifitness? Vagy egyáltalán mi a különbség?
2013. márc. 29. 22:10
A Speedfitness volt az első EMS gép a piacon..7év tesztelés van mögötte németországban.Lassan 3 éve csinálom,és hallottam már tapasztalatot a E fit és többi gépről......ők leutánozták ezt a gépet,de semmi tartalom mögötte/média/kb mintha ladát hasonlítaná az ember egy lexus al....Általában heti 2x javallot annak aki keveset mozog,betegség,regenerálodásnál pedig igen heti 1x....aki mazohista és gyors eredményt szeretne nagyon annak felvezetés után lehet heti 3x is,de kell közte legyen pihenőnap,de nem árt ha a 3ból 1 kardió....
601. Aggiee (válaszként erre: 599. - 428ed90901)
2013. márc. 29. 16:30

Kedves Mariann8209!

Erre nagyon határozott a válaszom: SPEEDFITNESS! :)

2 évvel a hátam mögött, nyugodt szívvel a speeditnesst tudom ajánlani. E-fitről sajnos hallottam sok rosszat is, de igazi, saját tapasztalatokkal a speedfitnessről tudok szolgálni..

Szuper a gép, ahova én járok nagyon jók az edzők, a környezet. Akár heti egy alkalommal is lehet már eredményeket elérni (heti 2 a max amit lehet, a regenerálódás miatt). Viszont hosszú távon tervezz! Próbálj úgy gondolkodni, mint egy életmód váltás!

Próbáld ki mindenképp!

600. Urtica (válaszként erre: 593. - 4bf9e800a0)
2013. márc. 27. 22:58
Nem biztos, hogy minden orvos tudja, milyen az az EMS tréning, ez nincs benne a tananyagban! :-) Szerintem akik ilyen szalont működtetnek, és lelkiismeretesek, azok biztos részt vesznek néha valami továbbképzésen is, hiszen valahol az egészségre gyakorolt hatásokat is meg kell ismerniük. Nemrég irtam egyébként egy szalonnak a császárral kapcsolatban, és azt válaszolták, hogy a fél éves regenerációs időt érdemes kivárni, előbb nem ajánlott.
2013. márc. 27. 20:20

sziasztok

szeretném kipróbálni a speed fitnest vagy az e-t melyik a hatásosabb?71 kg vagyok 5 kg körül szeretnék leadni.heti hány alkalom kell ehez?

598. zebike11 (válaszként erre: 592. - Urtica)
2013. márc. 26. 13:08
Ez engem is érdekelne. Szeptemberben császároztak.Köszi a válszt előre is...!
2013. márc. 26. 12:04
Sziasztok!Olvasgattam itt a kommenteket,a témában elégg kompetens vagyok,nagy tapasztalattal......ha bárkit érdekel a témával kapcsolatban az nyugodtan kérdezzen :)
2013. márc. 21. 12:59
Valószinűleg az edzők felkészültsége nem volt a megfelelő.....de a történet valós, ez egy a megannyi tapasztalat közzül...
2013. márc. 20. 22:21
Ez elég nagy hülyeség:) szakképzett edzőkkel alapon ez nem történhet meg, de kételkedem a történet valóságalapjában is:)
2013. márc. 20. 08:25
Sziasztok! A baratnőm végig csinált egy 2 hónapos edzést. Bár nem volt túlsúlyos, szerette volna az izmait megerősiteni. A sok izomláz és a kemény combok ellenére az lett a vége hogy el kellett menjen gyógymasszázsra, hogy az összerándult izomgörcstől megszabaduljon...
2013. márc. 17. 20:00
Szia Urtica, ezt ORVOSsal konzultáld le!!! Az edzők és a laikusok nem fogják tudni!
592. Urtica
2013. márc. 14. 11:54
Sziasztok! Tudja valaki esetleg, hogy császármetszés után (ami nagy hasi műtétnek számit) mikor szabad EMS tréningbe kezdeni?
591. Asaiko (válaszként erre: 586. - 4bf9e800a0)
2013. márc. 8. 14:34

Köszönöm a választ!! Hát sok jót és rosszat is hallottam róla,de mindenképpen ki fogom próbálni mert nagyon kíváncsi vagyok.Igazából egy 10 kilótól szeretnék megszabadulni de elsősorban formálódni.

Igen! Hallottam hogy az X-bodys hatékonyabb azt nem tudom miben különbözik a többitől de ezt szeretném én is kipróbálni és ha tudnátok ajánlani ilyen stúdiót privátba azt megköszönném! :) A -8 cmhez pedig gratulálok!!! csak így tovább!!

590. kingi7
2013. márc. 7. 19:50
Valaki írna konkrét tapasztalatokat?
589. kingi7 (válaszként erre: 588. - 4bf9e800a0)
2013. márc. 7. 14:03

Nekem sem hiszik el a 105 öt :) azt mondták, hogy max 90 ez olyan jól esik, tudnak udvarolni, csak mi nem így érezzük.

Ma jobban izomlázam volt,mint tegnap, holnap megyek a második alkalomra, kíváncsi leszek, amit jelenleg érzek, az a kicsi izomláz,meg valahogy egy kicsit jobb a közérzetem :)

2013. márc. 6. 22:50

passz, Kingi. Szerintem nem sokban. Az izomláz még csak ezután jön szerintem, ráadásul az első edzés után sztem nem feltétlenül lesz (könnyített az első alkalom, azaz nekem az volt- "próbaedzés".)

95 vagyok, bár az edzőnőm ezt nem hiszi el:D (jobbik eset, hogy kevesebbnek hisznek az emberek)

587. kingi7 (válaszként erre: 586. - 4bf9e800a0)
2013. márc. 6. 21:43

Én egy alkalommal voltam, nagyon tetszett :) 2 napja voltam, de nem nagyon van izomlázam...

Te milyen súllyal mentél? 8 cm a pocakodról ment le?

lehet, hogy h.lye kérdés, de mi az az x-bodys stúdió? Miben másabb, mint a Barna Róbert féle?

2013. márc. 6. 19:22

Sziasztok! Egy kis beszámoló: -8 cm 3 hét alatt. Kilóban viszont semmi:D Nadrágot vehetek újakat lassan. A hasam feszesedik a legszebben, a felkaromon a bőr nem csüng, mint régen. 100%-on még mindig nem érzek semmit a hasamon:D


Asaiko, én is ennyire sok kérdéssel kezdtem, volt, hogy a válaszok elvették a kedvem majdnem. Szerintem ez szubjektív, minden szentnek maga felé hajlik a keze, szokták mondani. Én X-bodys stúdióba járok, nagyon meg vagyok elégedve, izomláz a köbön az edzés utáni 3.-4. napon, ergo meg van dolgoztatva minden. Nekem ez elég, a hitetlenkedő huhogókkal meg nem foglalkozom:) Nőnapra kaptam egy új bérletet:)

585. Asaiko
2013. febr. 27. 21:50

Sziasztok még új vagyok itt.Soha nem voltam megelégedve az alakommal már gyerekként sem. Most heti 4x járok kondi terembe,de gondolkozom rajta hogy kipróbálnám a speedfitness-t is.Sok hozzászólást elolvastam mielőtt regisztráltam,de szeretnék egy összefont választ kapni a kérdéseimre mert elég kezdő vagyok a témában.Elsősorban fogyni és formálódni szeretnék.

A kérdésem az lenne hogy az ampli és a speedfitness közül melyik az eredményesebb és kb hány alkalom után látszódik a változás.Most azt tervezem hogy kipróbálom heti 1 kavitációval párosítva.Olvastam hogy sokat számít hogy jó edzőm legyen és jó gépekkel dolgozzanak és persze az én lelkesedésem és odafigyelésem sem hanyagolható el. Esetleg ha tudtok ajánlani jó helyet ahol a gépek minőségiek és az edzők is értik a dolgukat akkor azt megköszönném!! :))

2013. febr. 23. 20:35

Kingi, azt mondták, hogy lassan eltűnik majd a háj és előkerülnek az izmocskák:) Nem szeretnék belőlük nagyokat, nincsenek nagy igényeim:) Nekem már az is nagy szám, hogy elkezdtem mozogni, újra előjött a mozgás szeretete, 5 éve nem éreztem ezt.:)Na, meg a 4 napja tartó isssszonyatos izomláz sem elhanyagolandó! Még életemben sem éreztem ilyen "fájdalmat" izom-tájon:) Erre készülj ám!

Néha bekukk majd ide, és írok, mi a tapasztalat:) Tőled is várom!:)

583. kingi7 (válaszként erre: 582. - 4bf9e800a0)
2013. febr. 23. 19:55

na majd kíváncsi leszek .) számolj be!!! nekem is van egy 27 cm vágás a hasamon, meg 2 db császár.

Fogyásra mit mondtak? lehetséges, vagy csak átalakulsz? Esetleg a "lógó has" szindrómán is segít??? :) referálj!!!

2013. febr. 23. 14:29

Kingi, én 90-ről indulok (175 cm vagyok mellette), de jó, hogy van olyan, aki hozzám hasonló testalkatú vállalkozó!:) Szerintem vágj bele, ne hagyd magad lebeszélni! Mondd el az ízületi problémát az edzőnek, és Ő olyan edzést fog ajánlani, ami nem terheli meg az ízületeket, van ilyen lehetőség is. Én anno aquafittnessre is jártam, csak itt a környékünkön most nincs, pedig nagyon szerettem. Azt ajánlják még nagyon ízületi problémákra. Mellékes edzésnek nem rossz!


Én ma voltam a 2. edzésen. Nagyon élveztem:) 6 mp-es impulzusokkal és 2 mp-es "pihenővel", 1 kilós súlyzókkal, hason maxon, többi testrészen 61-70%-os erősséggel. Az edzősrác azt mondta, hogy minden elismerése:)



Dina, írtam: 2 hasi műtét kiölte az összes idegszálamat az alhasamban. Emiatt mehet maxon., így kb. olyan erősen érzem, mintha 30% lenne. Rákérdeztünk: igen, ez emiatt van, több orvos is megerősített ebben, sőt azt mondták, hogy az elektromos impulzusok akár újra is éleszthetik a nem elhalt, de eddig vegetáló idegszálakat. Nagyon jó a gép, iszonyatos izomlázam van mindenütt.

581. kingi7
2013. febr. 22. 22:21

Sziasztok, érdekelne, hogy volt -e olyan aki súlyfeleslegtől is megszabadult, ha igen, mennyitől, mennyi idő alatt. Én szeretném kipróbálni, érdekelne az is, hogy 100 kilóval lehet valamit kezdeni? Az izmaid megerősödnek? Konkrét tapasztalatokat nem olvastam... vagy elkerülte a figyelmemet.

Izületi gondokkal küzdök, ezért is döntöttem ez mellett, jól tenném???

580. dina1988 (válaszként erre: 579. - 4bf9e800a0)
2013. febr. 21. 11:00
Hason 100%-kal ment???? Hát megnézném én azt a gépet...Én hason max 40%-ot vagyok hajlandó elviselni és akkor az már eléggé üt. A többi szokott kb 60 lenne max, nálunk a stúdióban még senki nem volt 80% felett, ezzel persze nem a te képességeidet akarom lebecsülni, hanem a gépben kételkedek.
2013. febr. 20. 21:15

Megvolt az első edzésem, és semmi gond nem volt!:) Még a szempillámban is izomlázam van! 10-10 perces edzést csináltunk, a végén 5 perc masszázs. 50%-ossal indítottunk mindenütt, de a hasamon maxon ment (volt 2 hasi műtétem, idegszálak sztem már nincsenek benne, így semmi fájdalmat nem éreztem).

Tetszik nagyon, szombaton megint megyek:)

578. Ancsi86 (válaszként erre: 558. - Angie's)
2013. febr. 17. 19:33

Sajnos speed fintess egy ideig kimarad, nem állok úgy anyagilag :( De amíg csináltam, nagyon jó volt, és meghozta bennem a mozgás iránti vágyat, úgyhogy most rendszeresen futok heti 2-3x, így haladok tovább a formálódás útján :)

A diétát könnyű tartani, eleinte szinte szédültem a cukor hirtelen megvonása után, de mostmár abszolút nem kívánom, a sütik láttán is felpuffadok :) Ha még egy kicsit sikerül a centikből formálni a futással comb és has tájékon, akkor rászánom magam a súlyzós edzésekre is, talán így kiválthatom a speed fitness-t.. :(

577. dina1988 (válaszként erre: 576. - 4bf9e800a0)
2013. febr. 17. 12:37

Szia! szerintem mindenképp kérd ki az edző véleményét,hogy gyomorgyűrűvel javasolt-e ez az edzésforma, én nem tartom túlságosan jó ötletnek. 3 hónapja járok X-Bodyra(speedfitness) én nagyon szeretem, heti kétszer járok és vannak eredmények.

Itt abszolút centikben mérhető az eredmény, kilókban kevésbé, hiszen izmot építünk.

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook