Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Speedfitness tapasztalatok fórum

Speedfitness tapasztalatok (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
2013. febr. 16. 23:06

Sziasztok! Én most kezdem el az edzést, egy x-stúdióban. Egyelőre 10 alkalom, és majd meglátjuk... kérdésem lenne: 5 éve sikerült leadnom 50 kilót. Gyomorgyűrűvel. Sajnos visszajött 20 kiló, ezt akarom leadni, lefaragni (sajnos ez a kis kütyü most nem akar működni megfelelően -már volt ilyen párszor, de nem akarok visszahízni). Ha nem is kilót, de a hájat szeretném lefaragni mindenképp. Szeretek enni, edzeni meg nem igazán. Viszont mikor 110 kiló voltam, hetente 3 alkalommal is edzettem (aerobic). Akkor segített (inkább centikben és formálódásban, mintsem kilókban, és nem látszódott rajtam a nagy fogyás, gyönyörűen visszahúzódott a bőröm), de mióta abbahagytam, elkényelmesedtem sajnos, más munkahelyen dolgozom (sajnos elég kevés az időm) és más városba költöztem (itt még nem találtam olyan jó mozgási lehetőséget, amire szívesen mennék.)

Szóval belevágnék. Mellette rendelem a kaját (csökkentett kalóriaértékű, fittness kaja), így talán nem fogok elcsábulni.

Mit javasoltok, heti hány alkalommal éri meg eljárnom? A gyomorgyűrű még bent van, emiatt vajon nem lesz bajom? (hallottam, hogy pl. nem lehet fém a melltartóban, a gyűrűmben pedig apró fém alkatrészek lehetnek -az enyémben nem tudom, van-e, gyártótól függhet...), műtöttek többször is (hasi műtétek)-ez remélem, nem kizáró tényező. Szeretnék mindenhonnan centikben karcsúsodni, milyen programot ajánlotok majd?

2013. jan. 25. 22:39
10 alkalomtól senki ne várjon csodát. Én most tartok kb. a 25.alkalomnál. Jobb a közérzetem, a combom már nagyon izmos, a csípőm is keskenyebb lett, de még a hasammal nem igazán vagyok megelégedve, de mivel a kilokat sem 1 nap alatt szedtem fel, így türelmes vagyok és nyárig biztosan járok, aztán meglátjuk mi lesz. Mérlegre állni tutira nem érdemes, mert nem fogyni lehet, hanem formálódni.Heti 2szer megyek.
2013. jan. 25. 19:25
Kedves Hozzászólók...igaz, 59 éves vagyok és tavaly is jártam speedfitnessre és most is már 3 hete megint....de nekem meg az jön jobban be. Amikor tavaly narancsbőr kezelésekre, vagyis cellulitisz elleni fekvő helyzetben, vizes pántokat tettek rám és mi magunk változtathattuk az érzéstől függően az áramerősséget, ott volt ilyen féle változatos kezelés mint most a tegnap kipróbált amplifitness...váltva szurkálós, izomra rántós...stb 4-5 féle zsírégető mozgatás...és nekem ez most, a szívemet- már közben is éreztem- jobban megviselte. Biztosan nem időseknek való, ezt elismerem, és azt is mondták, hogy ez orvosi műszer...mégis, a mostani program- bármilyen hatékony sok embernek, nekem csak a tavalyi cellulitiszes kezelés "álló testtartásban kapott" formáját nyújtotta. A speedfitness sokkal jobban megmozgat és rendes izomlázom van utána, - már ha tényleg jó az edző- ezt elismerem, sokféle van...:) szerintem kinek a pap kinek a papné....és speedre fogok járni, hiába van az amplin 40 féle kezelési forma,...ez van.de örülök, ha másnak meg ez jobb..nem vagyunk egyformák. A speed szinte leradirozza a zsirt rólam, feszesit, ..és egyre olcsóbb, tavalyi 6-7 ezerhez képest lassan 2ezer körüöl vannak.Amplira meg van egy tökéletes hely, a Karinthy Firgyes 22ben, ahol most csodálatos olcsó bérletet kapni, de tényleg, csak én nem megyek rá, de kifejezetten sajnálom, ha valaki érdekel priviben megirom az elérhetőségüket, kuponnal voltam náluk és felajánlottak egy szuper bérletet.
573. szabinera (válaszként erre: 565. - Linda02)
2012. nov. 25. 08:54

Kedves Linda és mindenki! Én már nagy szakértő vagyok ,mert meg szerettem volna magamnak is a legjobb edzési módszert találni ezért tudom a különbséget,mint sokan ahogy itt is olvasom nem.Tehát míg a speedfitness,x-body,e-fit készülékek az úgy nevezett EMS(elektromos izom stimulálás)-technológián alapulnak,addig az Ampli az EMA-n tehát elektromos izom aktiváló.Az ampli a többi másik készülékkel szemben aktiválja az izom- és zsírszöveteket sőt a csontokig lehat.Az EMS gépek csak az idegvégződést felületesen stimulálják.Ja és az ampli orvosi készülék,tehát nagyon hatásos minden féle betegségre.Van egy ismerősöm aki gerincsérv műtét ellen küzd és rendszeresen amplizni jár.Azóta nagyon sokat javult,nincs fájdalma és olyan egyszerű tevékenységet is meg tud már csinálni amit előtte a fájdalmai miatt nem.Próbáld ki az amplit látni fogod a különbséget!Az ampli gépen alapból 40 program van minden edzésre speciálisan,nemcsak 2,mint pl a speeden és azok váltakoznak folyamatosan.Ja nem beszélve a profi ruházatról ami ezüstszállal bevont neoprén ruha anyag öntisztító és antibakteriális,ez is az orvosi technológiából jön.Itt nem büdösek a ruhák mint a speedben,ahol elájulsz.Nekem és sok más ismerősömnek ez a tapasztalata.Tehát csak ajánlani tudom az amplit,mert nem mindegy,hogy melyik edzési módszerre adod ki ugyanazt a pénzt.Igy legalább remélem tudtam segíteni mindazoknak akik még nem tudták a különbséget.

Én a 3. kerületi ampliba járok,nagyon szeretem ,profik az edzők értik a dolgukat (alapból sportmúltjuk van) és odafigyelnek rád.Tehát nem mindegy,hogy ki tartja az edzést,és ha kérdésed van azt meg is tudja rendesen válaszolni.

Sok sikert mindenkinek.Én már -3 kilónál tartok!!!

2012. nov. 21. 22:28
tetszik ez a fórum ritkán olvasni ennyi hülyeséget kiemelkedő hogy 12 alkalmas bérlettől indul be a fogyás "istenem miért ilyen alacsony a kerités"
2012. nov. 21. 09:51

Szia!


Nekem az ampli sokkal hatékonyabb (mindkettőt használtam), de a gép is jobb! Ha teheted menj át amplira, lesz különbség :)

Árban 4000 ft körül van az ampli, persze van ahol 7-8000 ft-ot kérnek.

Helyfüggő.

2012. nov. 14. 11:20

10-es Ampli bérletemből maradt (kismama lettem) 4 alkalom, amit eladnék.

Felhasználható Bp-en a Bosnyák térhez közeli szalonban, profi személyi edzővel.

Ruhát ott is lehet bérelni, de eladnám a sajátomat, ami M-es méret.

4 alkalom 12,000 ft, ruhát odaadom 5000 ft-ért (8.500 ft-ért vettem, 6-szor használtam)

Együtt 15.000 ft-ét vihető, Örsön át tudom adni.

Írjatok privit! Köszi!!

569. Miniminna (válaszként erre: 568. - Pöttyike)
2012. nov. 14. 10:34
ha lehetne lájkolni ekkor ezt most lájkolnám!:D
2012. nov. 14. 09:33
Ma délután megyek a 4. alkalomra:) Nagyon élvezem, a közérzetem is sokkal jobb tőle. Minden alkalom után felfrissülve jövök ki a szalonból:)
567. Linda02
2012. nov. 1. 21:37
Köszönöööm Dávid :)
566. Linda02
2012. nov. 1. 20:00
Hol van a legjobb Ampli? ahol tényleg odafigyelnek az emberre? mert ugye a speednél is akad olyan hely ahol kb megvan a torna és tojnak rá vagy éppen igénytelen... olvastam ilyenről...
565. Linda02
2012. nov. 1. 17:59
Értem... :)akkor nem nagy különbségek vannak... az ampliról fél füllel hallottam h az a legjobb... egyzser lehet kipróbálom... :)
564. angie's (válaszként erre: 563. - Linda02)
2012. nov. 1. 13:39
Leginkább a gyártó:-) Azt hiszem, az első kettőnél jobban sikerült az amplifitness gép.
563. Linda02
2012. okt. 30. 11:27

Sziasztok!

Mi a külünbség a Speedfitness az Efitness és az Amplifitness között?

köszi a válaszokat....

2012. okt. 30. 10:23

Szia Dávid!!!!!!!

Hatalmas gratula!!!!!!! :) Csak így tovább! :)

561. angie's
2012. okt. 25. 09:25

Kedves Dávid!


Óriási gratula!:-) Meglesz az a 90 kg, szép izmosan.

560. angie's
2012. okt. 23. 07:36

Ha a fogyáson az átalakulást érted (itt ott vékonyabb, de izmos), akkor azt mondom, kb. 1 méretnyit. Kukkold meg a képeim. Persze, az étkezés fontos, mert ez egyfajta sport, ha nem jól eszel, az izom is nő, meg a zsír is, így nagyobb lehetsz.

Kilóban ne várj sokat, mert az izom viszont nehezebb, mint a zsír, így nem feltétlenül kíséri súlyvesztés az átalakulást.

2012. okt. 22. 18:17
Sziasztok! Mennyit lehet fogyni ezzel a speedfitnessel 10 alkalom alatt? Gondolkodom hogy kipróbálom, csak húzós az ára hogy potyára fizessem ki..
558. angie's (válaszként erre: 550. - Ancsi86)
2012. okt. 17. 07:51
Na igen...többek közt ezért van ott az edző. Pl. hogy ne lendületből csináld a gyakorlatot, vagy ha rosszul tartod magad, akkor kijavítsa.(pont, mint egy súlyzós edzésnél:-D) Kaja: Erősítő edzéseket szeretnél, fogyás nélkül? Akkor fehérje kis szénhidráttal (pl. rizs). A finomított szénhidrátokat meg abszolút jó, ha kerülöd, edzés nélkül is.
557. talofa (válaszként erre: 556. - Betty.betti)
2012. okt. 16. 16:08
ok:)
2012. okt. 16. 15:57
Irtam privbe...
555. talofa (válaszként erre: 554. - Betty.betti)
2012. okt. 16. 13:22

Look Your a neve...remélem nem gond,hogy kiírtam.

Mehetünk aha,én Fótról mennék át.

554. betty.betti (válaszként erre: 553. - Talofa)
2012. okt. 16. 11:45
Pont tegnap voltam ott elöször,ametist vagy valami ilyesmi a neve!Te voltál már?de én szeretnék még menni ha gondolod megbeszélhetjük:)
553. talofa
2012. okt. 16. 11:43
Most le vitték az árakat,és ha viszek valakit és egyszerre megyünk akkor még többet engednek.
552. Ancsi86
2012. okt. 14. 22:03
Akkor úgy fogalmazok hogy a "rossz" szénhidrátokat, mint fehér kenyér, tészta, csoki, stb. Ne rajtam kérd számon, nem én találtam ki.
551. hókamóka (válaszként erre: 550. - Ancsi86)
2012. okt. 14. 21:34
kizárólag azon hogy élsz a további 23 és fél órában ha erősödni szeretnél miért kell elfelejteni a szénhidrátot?az energia a szénhidrátból lesz ami az izomnövekedéshez kell mivel erősitő edzés kérsz nem az a lényeg mikor eszel hanem hogy mit
550. Ancsi86
2012. okt. 14. 11:08
Nekem azt mondta az edző, hogy a szénhidrátot felejtsem el, lefekvés előtt min. 3 órával már ne egyek, és akkor elérem, amit szeretnék. (én erősítő edzéseket szoktam kérni) Az, hogy ki mennyit fogy/formálódik, szeirntem kizárólag attól függ, hogy mennyire teszi oda magát abban a 20 percben. Mivel ezek egyszerű mozdulatsorok, a kivitelezésen múlik minden. Lehet úgy súlyzózást imitálni, hogy csak rángatod a karod fel-le, és lehet úgy is, hogy megfeszíted a karod, és erőből próbálod csinálni. Nem mindegy..
549. angie's (válaszként erre: 547. - 53fa623334)
2012. szept. 15. 06:33
Alapvetően 1 bérlet (ált. 10 alkalom, kb. 4-5 hét alatt) már látható a változás. Más is észreveszi. Önmagadon hamarabb tapasztalod.:-)
2012. szept. 14. 10:44
nem lehet rá választ adni és felelőtlenség is lenne ne várj csodát ha mégis az lesz csak örülhetsz ha használ a gép használ ha nem akkor nem
547. 53fa623334 (válaszként erre: 546. - Angie's)
2012. szept. 14. 08:22
De ha minden klappol akkor mennyi idő? :)
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook