Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Speedfitness tapasztalatok fórum

Speedfitness tapasztalatok (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
666. Warnika (válaszként erre: 665. - 40f26c89e8)
2014. máj. 22. 11:39
Ne haragudj meg, viccelek: punnyadtságtól függ :) az első pár alkalom nekünk is durva volt, sokat igyál, főleg az edzés napján, 3-4 liter is akár, meg fehérjedús táplálék. imádni fogod!
2014. máj. 22. 11:21
Sziasztok!Az normális dolog hogy kedden voltam először speedfitness edzésen és ma (csütörtök)is olyan izomlázam van hogy alig bírok megmozdulni.Mint akit jól megvertek,úgy érzem magam.Ott az edző csaj azt mondta hogy heti 2 ajánlott és pénteket mondta hogy jó lenne,de még jó hogy nem írattam be magam péntekre mert szerintem odáig sem bírnék elmenni,nemhogy edzeni!Remélem azért hétfőre jobban leszek,mert akkor lesz a 2.edzés....ez mindenkinek így van,ilyen nagy fájdalmakkal?
664. Shadow80 (válaszként erre: 662. - Cornflower)
2014. ápr. 15. 22:37
Helló! Neked milyen problémád volt ettől az edzésformától? Én több mint 3 éve űzőm,inni kell mert a vesemükődést pörgeti fel,ez tény....szívritmusszabályzóval nem lehet csinálni pl...az elég sok orvos az 1 nagy hülyeség...írj le olyan példát ami konkrét....
663. Shadow80 (válaszként erre: 660. - Lachani)
2014. ápr. 15. 22:32
Igen le "viszi" feszesít,így kisebb lesz a kerülete...ha a kajára oda figyelsz az csak plusz:)...a feneket megemeli,formálja nagyon is :)
662. cornflower (válaszként erre: 644. - Zuzuka73)
2014. márc. 28. 00:10

Szia zuzuka73!


Én a helyedben messziről elkerülném ezt az edzésformát!

Elég sok orvos kifejtette már negatív véleményét az elektromos izomstimulációs edzésekkel kapcsolatos aggodalmáról. Beszélt bármelyik edző a hosszútávú hatásairól???

Keresgélj külföldi oldalakon, ott egy csomó szív és egyéb problémáról találsz fórumot a témával kapcsolatban. Itthon ez még csodának számít és eladható.....

Sajnos én is jártam egy rövid ideig.

2014. márc. 27. 23:39

sziasztok!

az szerintetek jó kombó, hogy kedd-csütörtök speedfitness, hétfő-szerda pedig kettlebell edzés? elsősorban fogyni/szálkásitani szeretnék

660. Lachani (válaszként erre: 659. - Shadow80)
2014. márc. 5. 18:53

Köszönöm a választ!

Én előtte 2 hónapig konditerembe jártam,ott a személyi edző ki is alakított nekem egy diétát,ami elég kemény volt. Csirkemell,rizs,zöldség,zabkorpa,fehérje,pufirizs,víz,néha tojás fehérje,1-1 szelet rozs kenyér,cottage cheese.

Ezért is kérdeztem,hogy ez mellett mit szabad fogyasztani,mert ez nekem elég mondoton étrend volt így.

A láthatóra reagálva..A hétfői edzés után,az edzőm meg is jegyezte,hogy már szépen látszik a csípőmön,illetve a fenekem is megemelkedett. De sajnos én nem vettem észre. Viszont edzés után felpróbáltatta velem a kisebb popsi övet,és simán átért :)

De amúgy akkor,ha jól értem ez még akkor is viszi le a centit,ha valaki nem diétázik mellette,csak a diéta ad egy nagyobb,plusz löketet?

659. Shadow80 (válaszként erre: 656. - Lachani)
2014. márc. 4. 16:26

Szia!

Ajánlott a fehérjedús táplálkozás.....de nincs kötelező diéta mellette.Az első pár edzés után érezhető,de 1 nérlet után már látható is általában a változás,persze ez egyén függő....ha odafigyelsz mellette az egészséges étkezésre azzal csak segítesz a formálodásban...

658. Shadow80 (válaszként erre: 655. - Piciri)
2014. márc. 4. 16:23

Szia!

Próbáld ki......Én annyit tudok hogy az első ems gépet ők hozták be hozzánk,a többi csak leutánozta...

657. grizus (válaszként erre: 636. - Pulcsii)
2014. márc. 3. 02:51
Ez komoly? Úgy értem, az intenzív testmozgástól megemelkedik a kreatinin? Én még jó régen voltam egyszer kivizsgáláson, és ez az értékem magasabb volt jóval a kelleténél. Voltak is vesegörcseim időnként. Mondjuk akkoriban többet ettem, főleg édességet. Most igyekszem sok vizet inni, nem tudom mit tehetnék még. Bocs, ha nem idevágó a kérdés.
656. Lachani
2014. márc. 2. 18:45

Sziasztok! Én holnap megyek a 6. edzésre. Én nem vettem észre magamon változást( sose veszem észre). Az edzőm mondta,hogy pedig már igen is látszik.(persze lehet csak bíztatni akar,hogy vigyem neki a pénzt.)

Sajnos az elején nem mértem le magam,ezt csak most pótoltam.

Úgy gondoltam,ha lemegy a 12.alkalom,és tényleg látszik már valami,akkor benevezek még egy körre.

Viszont a táplálkozással kapcsolatban lenne kérdésem.

SF előtt kondiztam,kemény diétával csirke+rizs+zöldség+mentes víz, néha tojás,rozskenyér,cottage cheese(mert allergiás vagyok a zsírszegény túróre)....

Úgy tudom az SF-nél nem kell ilyen véresen komolyan venni.

Adnátok nekem néhány támpontot,hogy mit szabad ennem,és mit nem? pl többféle hús,milyen gyümölcs.. Gondolom burgonya itt se megengedett.

655. piciri
2014. márc. 2. 15:35
Sziasztok! Én még csak most kezdem nézegetni ezt a speedfitness - amplifitness dolgot. Addig eljutottam, hogy egy ampli próbaedzésre elmentem. Én egyáltalán nem éreztem megerőltetőnek. Pedig nem vagyok edzett. Ez normális? A speedfitness az más?
654. Pulcsii (válaszként erre: 653. - Szilvia7676)
2014. febr. 20. 14:24
Nem ajánlom
2014. febr. 11. 12:36

Sziasztok!

Visszeres lábbal lehet speedfitness-re járni? Köszi

2014. febr. 7. 21:33

Sziasztok!

tudja valaki ,hogy hol lehet ilyen gépet bérelni?és mennyiért?köszi szép estét!

651. Warnika (válaszként erre: 636. - Pulcsii)
2014. jan. 16. 08:58

szia,

igen, ezt mondta az edző: az izmok regenerálódására 48-72 óra kell, azaz nagyon max hetente két alkalom! Mi valószínű szerda és szombat fogunk járni.

650. Warnika (válaszként erre: 646. - Kata860712)
2014. jan. 16. 08:56

szia,

mi tegnap voltunk először a férjemmel. Az ital, amit előtte kaptunk vitaminokat tartalmaz, mert azok távoznak edzés közben az izzadsággal.

649. Kata860712 (válaszként erre: 648. - Shadow80)
2014. jan. 6. 12:52
És az italok elfogyasztása nélkül is lehet hatásos az edzés?
648. Shadow80 (válaszként erre: 646. - Kata860712)
2014. jan. 5. 21:38
Szia Kata! Az edzés előtt l-carnitine-t kapsz ami zsírégető,az izótoniás italba pedig ásványok,vitaminok vannak......és edzés végén jön a fehérje shake ami azért kell hogy ne izomból hanem zsírból veszítsen az ember.....Nekem van 1 bevált diétám ami Tündüs 2x7napos diétája címen van fent a neten,nézz utána......minden benne a-z ig,azért jó....az első 1-2 nap rossz amíg megszokod,utána már menni fog....
647. c114183a1c (válaszként erre: 646. - Kata860712)
2014. jan. 4. 21:44
De ugye tudod, hogy a Speedfitness sem ér semmit diéta nélkül?
2014. jan. 4. 21:15
Sziasztok! Úgy látom nem túl aktív a fórum, de azért megpróbálok tapasztalatokat szerezni. Mit tartalmaz az edzés előtt és után fogyasztandó ital? Mert én koffeinérzékeny vagyok, és ahogy itt többen írtátok energiaitalról van szó, tehát ha koffeint tartalmaz az nálam sajnos kizáró ok lenne. Itt Szabolcs megyében egészen barátságos áron van, főleg ha hatásos is, ezért szeretnék esetleg friss tapasztalatokat gyűjteni. Kb. 20-25 kg-ot híztam az elmúlt 2,5 évben, én elsősorban ettől szeretnék megszabadulni, illetve a súly nem is érdekel, csak szeretném jól érezni magam a bőrömben. Sajnos nem vagyok túl kitartó, többször próbáltam különböző diétákat, otthon végezhető tornákkal, de sajnos hamar feladtam, az is előfordult, hogy 10 kg fogyás után hagytam abba. Ha időtök engedi válaszoljatok nekem. :)
645. Léna83
2013. dec. 20. 12:17
Mi próbáltuk a speebdodyt, speedfitnesst is a férjemmel. Speedfitness sokkal hatásosabb. Most vettünk 10 alkalmas bérletet 15 000 -ért kuponbirodalmon. 16. ker. Szlovák út. Verhetetlen ár. Csodás az edző is... olyan kemények az edzések, hogy másnap, harmadnap alig mozogsz az izomláztól.
2013. dec. 11. 09:35
Sziasztok!3 hete járok speedre 2x/hét,néha /naponta/érzek a szívemben szurkálásokat.Nem volt a szívemmel bajom soha.Azt mondják a szívizomra nem hat.Ez akkor most baj?Sajnálnám mert nagyon szeretem.
2013. dec. 2. 20:40

Sziasztok!

Van egy bérletem: 2 alkalmas speedfitness + 5 alkalmas kavitációs zsírbontás / lipolézeres zsírbontó kezelés + 5 alkalmas meleg nyirokmasszázs + 5 alkalom gépi izomstimulációs mélyizomtorna VI. kerületi szalonban. Az első három kezelésen voltam, nagyon jó, derékból 1 ruhaméret! Kétgyerekes anyuka vagyok, 25 km-re lakunk Pesttől, és nem tudom megoldani a bejárást sajnos :((( így eladnám a bérletet összesen 12 750 Ft-ért. Priviben megírom a részleteket.

2013. nov. 12. 13:03

Sziasztok!

Én most kezdtem el járni x-body-ra. Heti kétszer megyek, kedden és pénteken. Hétfőn házi konditermi edzés (barátnőkkel), és még egy házi edzés a hét valamelyik napján. Kétszer voltam, de szerintem már látszik az alakomon. (ezt mondják a barátnőim). Nekem 10 perc izomépítés és 10 perc cardioedzés van. Jó edzést mindenkinek! Ágota

641. Gombócné (válaszként erre: 640. - Shadow80)
2013. nov. 11. 19:50
Köszi a választ! Én is heti 1 alkalomra gondolta, a kardiót kiegészítve!
640. Shadow80 (válaszként erre: 638. - Gombócné)
2013. nov. 11. 12:03
Szia! Elsősorban inkább centikben mérhető ezzel az edzés fajtával a fogyás.Mindenképpen próbáld meg de csak heti 1x,mert ahogy olvastam most nagyon ráfekszel a mozgásra,a speedfitnessel nagyon jól lehet feszesíteni a bőrt,és jó hatással van a narancsbőrre is,de a hirtelen fogyással az a baj hogyha a bőröd nem túl rugalmas akkor nyoma marad.
639. 93d2586711 (válaszként erre: 617. - Andibaby22)
2013. nov. 9. 11:53

Szia Andi!


Akkor ezek szerint ezzel is lehet fogyni... Te heti hány alkalommal voltál? És Nálatok mennyibe kerül? Mert nálunk 3300.- Ft/alkalom. Ezt kicsit soknak találom.

2013. nov. 9. 08:08
Sziasztok! nagyon hosszú a fórum, így még nem volt időm visszaolvasni, majd ha lesz egy kicsi beleolvasgatok, de tapasztalatok érdekelnének! Van aki speedfitnessel fogyott le? Én május óta fogyizom, már le is ment 16 kg kb, és egy hónapja elkezdtem mozogni is, kardiózni ami futópad és ellipszis. Heti kb. 3 alkalommal. Ezt szeretné kiegészíteni speedfitnessel, mert a teremben ahová járok hamarosan lesz ilyen. Még 10 kilót szeretnék fogyni. Szerintetek ez így kb. mennyi idő alatt lehetséges? Persze ha a szénhidrát szegény étkezést és a heti 2-3 kardiót fent tartom mellette!
637. Shadow80 (válaszként erre: 636. - Pulcsii)
2013. okt. 13. 12:45
Ha megnézed a neten levő videókat német és osztrák oldalról ott 25-30 perces edzések vannak,tudom hogy onnan származik,7év tesztelás után kezdték ott is terjeszteni a nagyérdeműnek...itthon nem véletlen hogy 15 perccel kezdődnek az edzések,ha részt vettél a képzéseken akkor valószínűnek tartom hogy edző vagy,illetve tulajdonos,akkor viszont te is beálltál a sorba mert nem láttam még neten olyan stúdiot ahol hetente 1x ajánlják ezt a féle mozgást,remélem nem lesz senkinek vesekárosodása,de pont ezért van hangoztatva hogy edzés előtt igyál meg bő fél liter folyadékot :)
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook