Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Speedfitness tapasztalatok fórum

Speedfitness tapasztalatok (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
726. Evus77
2017. dec. 9. 19:50

Sziasztok,

kinek van komolyabb tapasztalata ampli fitnesszel, mire kell ügyelni, mik a látható eredemények?Minden infot előre is köszönök!!

2016. aug. 2. 20:01
Igen, mivel ez rehabilitációra is hasznaljak.
2016. máj. 11. 09:16

Kérlek segítsetek! Január óta járok edzőterembe egy héten 3-szor. Sajnos a térdem nem bírja a futást 3 hónap után fájni kezdett.(55 éves vagyok)

Olvastam itt, amiket írtatok, de nem világos teljesen, vajon ezt fájós térddel is lehet csinálni?

2016. jan. 8. 20:34

Sziasztok!


Olvastam jót is rosszat is, úgyhogy nem tudom eldönteni, hogy belevágjak-e... 173 cm magas, 59 kg vagyok, nincs rajtam egy gramm zsír se, soha nem tudtam hízni. Csak annyi a problémám, hogy a hasizmom eléggé meggyengült, ezért ha eszem egyből meglátszik a hasamon. Reggel lapos, de ha belekerül valami akkor az látszik. Szóval én csak a hasizmomat szeretném minél hamarabb formába hozni. Van rá esély, hogy nekem beválik az EMS edzés ha elkezdem? :) Igazából nyárra szeretnék tökéletesen lapos hasat... :D

722. anyabab
2015. dec. 8. 12:11

Sziasztok!


Én lassan egy éve járok s.fitnessre. Nagyon szeretem viszont az utóbbi időpont minden este felugrik a vérnyomásom, elég magasra. Olyan véleményeket is hallottam, hogy lehet, hogy ez okozza.

2015. júl. 23. 12:06
Én is csak állni szoktam az amplin..úgy magasabbra fel tudjak tekerni.voltam úgy is h tornaztam közben amig ment,de nem jött be,és nem is volt latvanyos.2 hetes turnusokban szoktam menni,így van időm.akkor mindennap megyek,de igazaból, annyira hozzászoktam, hogy a masodik het vége felé már majdnem max-on megy minden és nem is érzem!de látványos...egy het utan mar latszik,legalábbis nálam,de en elég sokat sportoltam korábban.
720. Katalin8612 (válaszként erre: 719. - Lachani)
2015. máj. 12. 11:40

Sziasztok,


nagy kedvezménnyel eladásra kínálom 1 hónapos korlátlan használatra jogosító ampli fitness bérletemet. Ha valakit érdekel megbeszéljük priviben. Névre átruházható az üzletben. A szalon belvároshoz közel esik, pesti oldal. Mindenkinek csak ajánlani tudom, mivel nagyon látványos eredményt értem el én is az amplival.

719. Lachani
2015. máj. 7. 19:02

Sziasztok!

Eddig 10 alkalommal voltam edzésen (március közepe óta járok).

Igazándiból én nem vettem észre változást,de ezt régebben se,mikor jártam. Viszont az előtte-utána képen látszott.Most sajna elmaradt az előtte kép,így nem tudom összehasonlítani. De nem is ez a lényeg....

Most egyre több a "narancs" a popsimon,combomon,meg a hasamon.

Ez normális szerintetek? Elméletileg ez az edzés ezekre is jó,nekem viszont ettől jön ki.

Mitől lehetnek ezek a "buckák" és mit lehet tenni,hogy eltűnjenek?

Én arra gondolok,hogy ugye nem tud egyszerre eltűnni a felesleg,csak apránként és ezért lesz hepehupás a bőr.

Amúgy elég sok a felesleg,konkrétan 160cm-hez 80kg párosult sajna. :/

718. Hegike (válaszként erre: 717. - Angie's)
2015. ápr. 22. 17:01
Köszönöm szépen! :)
717. angie's (válaszként erre: 716. - Hegike)
2015. ápr. 9. 16:07
Szia! Nyugodtan menj heti 2 speedfitnessre, 2-3 nap teljen el köztük. A maradék napokon meg fuss nyugodtan. A kreatinin emelkedés utalhat veseproblémára, de edző embereknél tök normális(mármint az emelkedés), ha a doki tudja, hogy edzel, akkor nem rémít halálra. Sok folyadék (alap), csalántea, kamillatea, fahéj ( 1/4-1/2 kiskanálnyi pl. a reggeli zabpehelyhez) csökkenti a kreatinin szintet.
716. Hegike (válaszként erre: 685. - And_i)
2015. ápr. 2. 13:38
Sziasztok! Szeretnék egy kis segítséget kérni. Én futás mellé gondoltam kiegészítésnek a speedfitnesst kiegészítésnek. Mivel többen is írták, hogy a speed alaposan megemeli a a kreatinin szintet, ezért a heti egy edzés mellett döntöttem. A kérdésem az lenne, hogy emelett heti hányszor lehet futni, illetve mennyi időt tartsak a két mozgás között? Köszönöm!
715. angie's
2015. márc. 7. 07:27
Eredmeredmény :D Ez eg freudi elírás :D
714. angie's (válaszként erre: 713. - Liviakonrad)
2015. márc. 7. 07:25

Szia! Minden attól függ, mennyi időt tudsz rászánni. :) Meg persze, ne legyél kontraindikált az EMS-re..Mindkettő szuper, én pont ezért gondoltam, hogy fotódokumentálok. :)

Ma már árban sincs különbség, ha talász egy jó edzőt, itt is, ott is jön az eredmeredmény.Persze, csak ha jól, "tisztán" étkezel. ;)

713. Liviakonrad (válaszként erre: 708. - Angie's)
2015. márc. 6. 19:30
Szia Angie's! Tervezem az újrakezdést, és pont ez a két alternatíva között vívódom: e-fit, vagy konditerem
712. angie's
2015. febr. 13. 13:31
Fotó első hetemről fent. :)
711. angie's (válaszként erre: 710. - Shadow80)
2015. febr. 13. 09:57
Az igaz, hogy nem mindegy,kihez megy. :) Ő edzett is rajta,meg edző is. Nem tudom, melyik gép volt Némediben, nekem Loncego Ariculus x8 van. Ez német. Az új, magyar fejlesztés, bár gyönyörű, a közelébe sem jön. Alapvető különbségként azt mondta a kolléganőm, hogy az impulzust egyenletesen érzi az egész izomcsoporton, nem csak az izom egy részén. De, mint mondtam, régi speedfitnesses vendégek ugyanezt mondják. Alapvetően szerintem óriási különbség nem lehet, a vezérlőelektronika mindenütt ugyanaz, hisz élettanilag x áramforma, y herz, z sec. alatt ezt meg ezt csinálja. Slussz. A gumielektróda, ami a teljesítményt vezeti az izomhoz....na, szerintem az a nem mindegy. Az amplin azért szoktam mosolyogni, mert tudomásom szerint az összes EMS gép vezérelhető kézileg is, azaz minden frekvencia beállítható, és áramforma is választható, az impulzusidő beállításáról nem is beszélve.Szóval szvsz, mindegyik EMS gép eredményes lehet, ha jó kézben van. Max. 1-2 edzéssel több kell a gyengébb teljesítményűvel.Ma már ez elhanyagolható, mert nem 8-15 000 Ft egy edzés. :)
2015. febr. 12. 20:35
Nem mindegy hogy kihez megy az ember...edzője válogatja....Ő edz rajta,vagy edzették...nagyon nem...Bárkit meg lehet jól kínozni...különbözö mozdulat sorozatok....például némediben is volt egy xbody terem/ami talán be is zárt/és érdekes a facebook oldalán speedfitness képekkel reklámozta magát....én nem hiszek az xbodyban,pont az ellenkezőjét hallottam kontrában....
709. angie's (válaszként erre: 708. - Angie's)
2015. febr. 12. 19:04
Ja, én 44 éves vagyok.
708. angie's (válaszként erre: 704. - Kingbig)
2015. febr. 12. 19:03
Van baj. :D A gyúrós kolléganőm kipróbálta az xbodyt, és nem akar terembe menni. :D Amúgy speedfitness edző (miha bodytech) is, dolgozott a géppel sokáig, de azt mondta, hogy kutyaf.sza ehhez képest....Azt hiszem, neki hihetek. Viszont annyira nagyon szeretném az EMS vs. edzőterem összehasonlítást megcsinálni, hogy ha valaki tudna vállalkozó kedvű hölgyet 35-45 év között, akinek van sportmúltja, de jó ideje nem edzett, és most belevágna, az szóljon.
707. Shadow80 (válaszként erre: 706. - Masni77)
2015. febr. 8. 14:42

Szia!

A Speedfitnessnél max akkor van ilyen ha relax van,cellulite....akkor is hatásos egyébként ha semmi mozgást nem csinálunk,de az alap statikus mozdulatokkal csak rásegítünk a jobb eredményre :)

706. Masni77
2015. febr. 5. 20:56

Sziasztok!

En most voltam amplifitness probaedzesen. Elmondtak, hogy ez azert meg nem igazi edzes, csam megmutatjak hogy kb. mit tud a gep. De nem kellett semmit csinalni kozben csak allni... en azt hittem azert itt is kell edzeni kozben, mint a speedfitnessnel (mondjuk azon se voltam meg, csak videokat lattam).

Masnak is igy van, hogy csak allni kell es gyakorlatilag semmi nem csinalni??...

Elore is koszonom.

705. Shadow80 (válaszként erre: 703. - Angie's)
2015. febr. 3. 08:20
A "Speedfitness" gépén is van ilyen program,csak ez a normál program amit általában mindenki használ....2 mp azért kevés pihenni és rákészülni a következő impulzusra :)
704. kingbig (válaszként erre: 702. - Angie's)
2015. febr. 1. 22:34
Szia! Nagyon kíváncsi vagyok! Speedfitnesst mindenkinek csak ajánlani tudom, de az edzőtermi edzésnek is megvan a maga szépsége!
703. angie's (válaszként erre: 699. - Shadow80)
2015. jan. 29. 18:40
Jó az x. Intenzívebben érezni az impulzusokat, ezt régi speedfitnesses vendégektől hallom. A módszer más egy kicsit, nem 4-4 mp van, hanem 4-2 izomfejlesztésre, és inkább statikus gyaxikat ajánl az oktatójuk, csak a folyamatos impulzusra ajánl ugribugrit.
702. angie's
2015. jan. 29. 18:26
Sziasztok! Izgi sztoriba kezdek jövő szerdán. Egy kolléganőmmel elhatároztuk, hogy teszteljük az EMS vs. edzőtermi edzést. Mindketten heti 3 alkalommal edzünk majd, ő az edzőteremben, én az EMS gépünkön.Mindketten tisztán eszünk, versenydiétán leszünk. Ő pár éve 2. lett egy fitness versenyen, én régen versenysportoltam. Hetente fotót készítünk majd, szerintem naplózni fogom itt, akit érdekel, szeretettel várom. :)
701. Shadow80 (válaszként erre: 694. - SuzieQ)
2015. jan. 24. 22:55

Helló!

Én már jó ideje tolom :) csak pozitiv tapasztalataim vannak,nyugodtan kérdezz :)

700. Shadow80 (válaszként erre: 698. - Emiliaa)
2015. jan. 24. 22:54
Helló! Igen,nagyon is,azt azért tudnod kell hogy a lányok teste párhuzamos,a fiúknak pedig négyzethálós a testfelépítése,ezért van a lányoknál az hogy hiába vékonyabbak mint egy pasi,puhább és nem olyan feszes a bőrük....első körben ha a lányoknál nagyobb súly feleslegről beszélünk,hátul a melltartónál levő zsírpupok kezdenek meg eltűnni első körben,4-5 alkalom után már a narancsbőrre is kezd hatással lenni...feszesebb vékonyabb lesz a hölgy,a fenék megemelkedik keményedik...integetőizomnál is jól mérhetőek a változások....sokáig sorolhatnám....Én speciel 102kg voltam "zsírban" most már elég jól állok formára,izomra :)
699. Shadow80 (válaszként erre: 697. - D5a9727470)
2015. jan. 24. 22:48
Helló! A Speedfitness gépe volt az első ems technológiás gép az európai piacon,az összes többi:ef,xb,sb,csak lekoppintotta..szerencsére nem sikerült olyan jól nekik....5 edzés után még ne várjál csodát,mert valószínűnek tartom hogy emi felszökött rád felesleg az 2-3 hét terméke.....és ehhez is idő kell,az x et nem ismerem,van olyan ismerősöm aki 125kg,és speedtől kb másfél hónap alatt lement 17cm a hasa kerületéből,és máshol is változott derekasan....
698. Emiliaa
2015. jan. 22. 19:28

Ez hatékony? Van bárki aki speedfitnessel ért el jó eredményt?

Beindult a fogyásom, de izmosodni, szálkásítani is szeretnék... Persze tornázok is itthon, de kéne valami kis plusz..

2015. jan. 21. 19:03
Ja! X bodyra járok.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook