Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mi a különbség az E-Fit és a speedfitness között? fórum

Mi a különbség az E-Fit és a speedfitness között? (tudásbázis kérdés)


2014. ápr. 9. 09:07

ugyanaz, más márkanév. ennyi:)


szombaton kipróbáltam, megvallom én nem értem ezt az egészet. mondtam a kiscsajnak, tekerje csak nyugodtan a gombot felfele, rázott a cucc, de igazából csak akkor, ha nem feszítettem meg az izmokat. ha megfeszítettem, akkor úgyis mindegy, akkor tökmindegy, hogy van-e még ott áram is.

szerintem nem igazán teszi nehezebbé a gyakorlatokat, mintha mondjuk súllyal dolgoznál. annak több az értelme szerintem :D

de aki nagyon unatkozik, az menjen ilyen elektrosokkra, mert trendi, meg nagyon 21. századi ezzel az űrruhával :)

4. Sz.Dorka (válaszként erre: 3. - Kata860712)
2014. ápr. 8. 21:49
Mindkettő hatásos, összesen tőled függ, mit bírsz. Én az e-fitet ismerem, magam is használom, elég kemény, és jó kis izomlázat tud okozni. A speedfitet inkább rendszeresen sportolóknak tudnám javasolni (nem a hivatásosokra gondolok most)
3. Kata860712 (válaszként erre: 2. - Ekka)
2014. jan. 10. 20:55
És akkor melyik lehet hatásosabb?
2. Ekka
2014. jan. 8. 21:46

Speedfit mélyebben stimulál, és az izmok 90%-át átmozgatja.

A lényeg kb. ennyi.;-)

2014. jan. 8. 20:56
Olvasgattam sokat ezekről az edzésformákról, de nem tudom miben különböznek egymástól. Tud ezzel kapcsolatban segíteni valaki?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook