Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Speedfitness tapasztalatok fórum

Speedfitness tapasztalatok (beszélgetős fórum)


6. bige
2010. dec. 27. 15:43
...akkor ez nem az én edzésem...
2010. dec. 27. 15:42
Hát utána alkalmanként 5-6000 Ft attól függ, hogy van-e saját ruhád vagy sem.
4. bige
2010. dec. 27. 15:41
..és utána? gondolom akkor drágább
2010. dec. 27. 15:39
Az első alkalom 3500 Ft. Ebben benne van ugye az edzés,előtte egy energiaital, utána egy fehérjeshake és egy kiadós zuhanyzás.
2. bige
2010. dec. 27. 15:38
..és mindezt mennyiért?
2010. dec. 27. 15:37

Hallottatok már róla. Ha még nem akkor most hallotok róla, ami már egy éve jelen van Magyarországon:


Ki ne hallott volna már olyan fogyasztó övekről/készülékekről, amelyek elektroizomstimulációval késztetik mozgásra az izmokat. Itt nem csak arról van szó hogy az ágyban fekve bekapcsoljuk a készüléket és akkor ha 3 nap felkelünk akkor máris szép alakkal büszkélkedhetünk. Ez másabb. Arról van itt szó, hogy rád adnak egy olyan ruházatot, aminek a belső részén találhatók stimuláló párnák. Azon túl hogy ezek stimulálják az izmaidat, közben még te is megteszel néhány egyszerű mozdulatot és így rendkívül hatékonyan tudod kihasználni a gép adta lehetőségeket(fogyás,szálkásítás,izomépítés). Én ma voltam az első alkalommal és tele vagyok élményekkel, pozitív kilátásokkal és izomlázzal :D

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook