Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Speedfitness tapasztalatok fórum

Speedfitness tapasztalatok (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2015. jan. 21. 19:01

Sziasztok!

Én holnap fogok menni a 6. edzésemre. Heti 2x20 perc és mellette otthon össze állítottam magamnak egy 20 perces kis edzést, amit napi 2-3x csinálok, a hétvége kivételével. Az evést nem viszem túlzásba, és este 6 után már egyáltalán nem eszek semmit. Naponta bő 3 liter vizet megiszok mellette. A súlyom és a centim nem változott egyáltalán. Mit csinálok rosszul? Azt hittem eddigre valami eredménye is lesz a dolognak. Tanácsok esetleg? Köszi :)

2015. jan. 14. 14:09
Sziasztok. Többek között speedfitness edzőként is tevékenykedek. Tapasztalatom szerint ez a fajta edzésmódszer nagyon jó, rengeteg izmot lehet felszedni vele. Viszont mindenképpen ajánlok mellé valamilyen aerob testmozgást, mint pl futás- bringa. Ha valakinek szüksége van segítségre edzéstervre-futótársra, nyugodtan írjon. Egy budai edzőteremben dolgozom.
694. SuzieQ
2014. nov. 14. 12:07

Sziasztok!

van itt olyan aki be tud számolni legalább 2-3 hónapos speed fitness eredményről??

(mert azt látom, h elkezdik, de utána nem írnak semmit :/

693. Shadow80 (válaszként erre: 692. - Violyn)
2014. nov. 8. 18:16

Szia Violyn!

A zsírodból egy idő után csak az étkezéssel tudsz fogyni.....Én 3 hónapja csinálom azt hogy du 3 után nincs szénhidrát,így szép lassan a szervezeted elkezdi bobázni a raktárakat :)

692. Violyn
2014. nov. 5. 22:10
Sziasztok, én majdnem bő 2 éve járok és nagyon szeretem. Régen konditerembe is eljárogattam, de rengeteg időmbe került és lusta is voltam.A hátfájásomra ajánlották a Speedet, hihetetlen, de az első alkalom után már alig fájt a hátam. Én ugyan nem fogytam, (pedig rám férne) de életemben nem voltam ilyen erős, mint most. A bicepszemet nem akartam nagyon növelni, de egy pasi is megirigyelhetné, akkora lett. :) 44 éves vagyok, kb. 75 kg, amiből a doki szerint legalább 10-12 kg izom, és egy deka narancsbőr sincs rajtam. Már gondoltam rá, hogy le kéne dobni a maradék 10 kg-t, akkor a hasizmom is látszana, mert a hájinkáim alatt beton kemény a hasam. Szóval... nagyon szeretem ezt, szerintem nem is fogom abbahagyni, heti 20 percem mindig akad. Az utánam edző néni 84 éves,20 éve inkontinencia problémája volt. Azt mondja, amióta jár, teljesen megszűnt,már 3-4 edzés után eldobta a pelenkát.. Szóval szerintem a gyógyító hatása sem elhanyagolható.Én is csak ajánlani tudom.
691. Nina73
2014. okt. 24. 08:39
Sziasztok, meg kell, hogy osszam veletek:)) szerintem szuper jó dolog ez az edzésforma, de nem mindegy hogy ki az edző, mennyire csinál neked jó személyi edzést a neked legnegfelelőbbet:)) Én rátaláltam és imádom:)) fokozatosan terheljük az izmainat, így tudtam járni másnap:)) és minden edzés után izomlázam van:)) és nem utolsósorban cukros vagyok és minden rendben az edzésekkel:)) mindenkinek csak ajánlani tudom:))
690. emma551
2014. okt. 13. 23:49
Koszonom a válaszokat! Egyébként nemrég kezdtem el rendszeresen járni edzésekre, és ezen az oldalon olvastam a lehetséges vese problémákrol, ezért érdeklodtem.. már csokkentettem az edzések számát, túl soknak bizonyult.. 24éves vagyok és pár hónapja edzem rendszeresen, van még mit formálni.. :) eddig 1 ruhaméretet sikerult "lefaragnom" magamról :)
689. M.74
2014. okt. 11. 22:37
Kedves Emma 551 Nem tudom hány éves vagy de mind1 is normál esetben heti négy edzés mellett elvileg nem nagyon lehet"Zsirod" hacsak nem este 11-kor eszel malacsültet steak burgonyával szoval heti 4 edzésnek elégnek kellene lennie nemhogy még speed fitness mellé......főleg ha még 30év alatt vagy a sport is lehet káros szóval lehet én-kép problémáid vannak.....mint zsirod.....
688. nonobia (válaszként erre: 682. - Pönek)
2014. okt. 9. 09:55
Szia. Az edzom szerint barki hasznalhatja, inkabb ugy mondta, hogy 14-15 ev felett. Ez a gep nem fogyasztasra van, hanem az izmok atmozgatasara, megerositesere. En csodalkozom is sokszor amikor utanam a kovetkezok vekony lanyok.. :) korul 45-50 kgosak..
687. nonobia (válaszként erre: 686. - Hbarbi)
2014. okt. 9. 09:48
Szia hbarbi! Elirtad az idot?? Mielott neki vagtam 6alkalommal ezelott a speedfitnessnek, olvastam amiket irtatok, es furan alltam elotte, hogy mit tegyek. 2ismerosom jart elotte, es mindketto 2-3honapot de a 10-15kg mrgvolt nekik es az alakjuk is atformalodott... es dietazni egyik sem dietazott.. igy kiprobaltam en is. Holnap lesz a 7. Edzesem, imadom hozza kell tenni, nem kell dietazzak csak heti 2x20percet vegig csinalni:) es most igy hogy 6 alkalmon vagyok tul, ami masfel honap, 6kg val kevesebb vagyok es 1szammal kisebb a ruhaszamom. Nem dietazom, nem sportolok mast mellette. Mekibe jarok, csokit eszek, annyi hogy ezt reggel10ig teszem meg. Inni rengeteg vizet iszok napi 3-4litert, ami a nyitja az egesznek..:) ha van valaki aki bele akar vagni, en azt mondom hajra!!!! Nagyon megeri, megha kicsit draga is.
686. hbarbi
2014. okt. 8. 23:28
én egy év alatt 10 kgot fogytam speedfitnessel es persze dietaval. heti 1x aerobicra is jartam. nalam nagyon bejött
685. And_i (válaszként erre: 684. - Emma551)
2014. okt. 8. 16:20
Az a baj, hogy minden mozgás megemeli a kreatinin szintet a szervezetben, aminek nagyjából 24 óra kell, hogy visszaálljon a normál tartományra. A speedfitness nagyon durván megtolja az értéket, sokkal jobban mint bármelyik más sport. Ezzel nincs is első körben még semmi komolyabb probléma. A gond ott kezdődik, hogy ha nem áll vissza a kreatinin szint a normál tartományba hanem tartósan magas marad, akkor fognak jönni a vesebajok. És emiatt pl a heti kettő speed mellé nem is kellene más mozgást beiktatni, mert a szervezet nem fogja tudni feldolgozni. És lehet hogy most letolsz így egy-két-három évet, de lehet hogy tíz év múlva meg orvostól orvosig jársz a veséddel. Alapvetően nincs bajom a speedfitnessel, de vagy normál mozgás vagy speed. A kettő csak a kreatinin szint tartós magasságának árán megy.
684. emma551
2014. szept. 26. 12:30
Sziasztok! 10.edzés után vagyok /heti 2 alkalom/ speed és cellulit edzést váltakozva csinálom /mindkettőt a speedfitnes géppel/, így ajánlotta az edző. Mellette heti 4 alkalommal járok spinning, k2 hiking és body step órákra. Igy összesen heti 6 edzés. Az edző azt mondta,hogy a speedfitnessből max heti 2 alkalom a megengedett /de mellette járhatok edzeni is,h hatékonyabb legyen/ viszont a cellulit edzést akár minden nap lehet csinálni. Valóban ekkora a különbség a 2 edzés közt? Olvastam itt a fórumon az esetleges veseproblémákról, azt nagyon nem szeretnék! Ezért kérném valaki véleményét aki ért hozzá. Szeretném megtartani a heti 6 edzést, formásodni ill. zsírból szeretnék fogyni.. köszönöm!! :)
683. 7fb29bdf03 (válaszként erre: 662. - Cornflower)
2014. júl. 12. 12:10
Ezt én is így gondolom, ahogy te.
682. pönek
2014. júl. 10. 22:39
Sziasztok, szeretném meg kérdezni, hogy hány kg-tól lehet ezt a speedfitnesst használni? A válaszotokat előre is köszönöm.
681. Shadow80 (válaszként erre: 674. - Dezil)
2014. júl. 10. 19:54

Szia!

Nekem van ismerősöm aki többször szúrja magát de jár heti 2x.....eddig minden rendben...elméletileg a cukorbetegség/ha inzulinos/az kizáró ok....de a gyógszeres mehet simán.....és amúgy egy jobb studióba kapásból van szölő cukor :)

680. 40f26c89e8 (válaszként erre: 679. - Vica8903)
2014. jún. 5. 07:53
a legelső speedfitness után úgy éreztem hogy képtelen lennék még egy edzésre azon a héten,anniyra fájt mindenem az izomláztól.Most a harmadik eszés után már érzem hogy jó lenne még egy edzés hetente.Heti 2 sped valóban húzós lenne anyagilag így marad a heti egy és mellé valami még.Azt hiszem kardiózni fogok még,futni talán.Debrecenbe járok.
2014. jún. 3. 11:25
Úgy gondolom, hogy heti 2 edzés, bármi legyen is az, kell a szervezetnek.. akár heti 1 speed és mellé otthon még valami, akár futás, akár egy aerobic dvd, vagy bármi. a speedfitnes is mehet heti 2x, csak az azért költségesebb mulatság. Am hova jársz?
678. 40f26c89e8 (válaszként erre: 677. - Vica8903)
2014. jún. 3. 09:39
azt hiszem 15 az erősítés és 5 a cellulit program.vagy 20+5 perc már nem emlékszem,de ma megyek harmadjára és megjegyzem.lehet hogy már jó lenne a heti kettő nekem is.vagy heti egy speed plusz mellé csinálnék még valamit itthon (ERŐSÍTÉS VAGY ELMENNÉK FUTNI)csak eddig nem mertem leterhelni az izmaimat
2014. jún. 3. 09:24

Szia!

Nekemmindenki mondja, hogy a combom sokkal vékonyabb, formásabb lett, a popsil sokkal kerekebb, feszesebb. Én direkt kérem, hogy a kényes testrészekre figyeljünk, az edző a combomra dupla pántot tesz, illetve a vádlimra tegnap tettünk először. Azzal vigyázni kell, mert egy rossz mozdulatnál berántotta az izmom és elég fájdalmas még másnap is.. :S

A lényeg hogy odafigyelj az étkezésre.. Én pl mindent megeszek amit megkívánok, volt hogy nutellát ettem, de szigorúan csak reggel 9-10 ig kb, és persze mértékkel. ) ig megeszem amit a pocakom megkíván, utána ebédre valami főzelék, vagy valami sali, stb, délután meg nagyon jó barátaim a norbi update pudingok, vagy a gyümölcsturmixok.

Ha okosan csinálod szenvedés nélkül formálódhatsz.


Hogy csinálod az edzést am? Hány perc az erősítés és hány perc a zsírégetés?

676. 40f26c89e8 (válaszként erre: 675. - Vica8903)
2014. máj. 29. 13:15
igen,azóta voltam már második alkalommal is és nincs már az a durva fájdalmas izomláz,csak olyan jóleső.Viszont a második alkalommal még jobban elfáradtam mint az elsőnél,azt hittem meghalok a végére.De nekem nagyon tetszik!!!!!!Nem tudom eredményét mikor fogok látni,neked van eredmény?Kilóban,centiben formában?Egyelőre én csak heti egyszer megyek,lehet később heti kétszer is de most még úgy érzem ez elég bőven.
675. Vica8903 (válaszként erre: 665. - 40f26c89e8)
2014. máj. 29. 12:26

Szia! Olyan izomlázad, mint az első alkalommal többet nem lesz elvileg. Az első alkalom után nekem 45 perceme telt hazasétálni a 10 perces úton, annyira elfáradtam, pedig nem voltam punnyadt! :) Azóta heti 2x járok, mindíg második napra jön ki a kellemesen sajgó izomláz, de már egyáltalán nem durván.

Edzés előtt fontos az izotóniás ital, utána meg a fehérje turmix, amit jobb helyeken adnak is kérés nélkül. :)

674. dezil
2014. máj. 27. 13:30
egyértelmű persze
673. Warnika
2014. máj. 27. 05:53
Az edzés elott gondolom aláírtad a nyilatkozatot, hogy saját felelősségre.
672. dezil
2014. máj. 26. 20:55
én pedig az vagyok, és nem lett tőle semmi bajom. persze, leesett a cukrom, de semmivel sem jobban, mint bármilyen más edzéstől. Persze az edzés is visszafogottabb mint egy "átlagos" embernek, gondolom
671. Warnika (válaszként erre: 670. - Dezil)
2014. máj. 26. 16:25
figyu, én próbáltam, olyan intenzív, hogy egész napi megfelelő táplálkozással és 3 liter víz megivásával is annyira lement a vércukrom, vérnyomásom a 20 perc edézés után, hogy majd elájultam. nem vagyok pedig cukorbeteg.
670. dezil
2014. máj. 26. 16:21
igen, én is erre gondoltam. csak ha valaki ésszel csinálja, és tudja kezelni, akkor sztem semmi gond nincs. csak fura ogy mindenhol egyértelműen tiltólistán van.
669. Warnika
2014. máj. 26. 15:38
ha jó a logikám akkor azért, mert ez a sport eszméletlen intenzív és így nagyon le tudja vinni a cukorszintet, aza egy cukorbeteg be is kómálhat...
668. dezil
2014. máj. 26. 15:19
sziasztok. meg tudja nekem valaki mondani azt, hogy a cukorbetegség MIÉRT kizáró ok?
667. 40f26c89e8 (válaszként erre: 666. - Warnika)
2014. máj. 22. 12:20
ez nem vicc,mert valóban nagyon punnyadt vagyok,izomtömegem a nullával egyenlő :-)köszi a jó tanácsot,igyekszem inni
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook