Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Speedfitness tapasztalatok fórum

Speedfitness tapasztalatok (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... ❯❯
276. spin70 (válaszként erre: 270. - E14ce37c68)
2012. febr. 26. 20:54

Szia Dzsudingerr!


A speedfitnesst nem lehet egyszerűen izomtömeg növelésnek aposztrofálni!

Szeretném továbbá megvédeni az izmokat. :) Az izom a legfontosabb zsírégető fegyvered! Edzés közben több izommal ugyanaz a gyakorlat több kalóriát éget el, mint kevesebb izommal. De, nem kell attól félned, hogy „fonottkalács ” jellegű izmokra teszel szert a speedfitness edzéssel, ahhoz szteroidra is szükség lenne. És még egy megjegyzés ha, azt mondják, hogy alakformálás, mert ez nőiesebben hangzik, az is izomépítést takar. :)

275. Jona (válaszként erre: 273. - Dd874e511d)
2012. febr. 26. 13:22
Viszont, ha tényleg azt mondták Neked, hogy olyat iszol, akkor kerüld el azt a helyet amennyire tudod! :)
274. Jona (válaszként erre: 273. - Dd874e511d)
2012. febr. 26. 13:16

Neee, keress rá arra, hogy mikor és miért kellene kapcsolatba kerülnöd azzal, hogy izotóp.


Mielőtt nagyon belemennénk, amit Te ittál az IZOTÓNIÁS ital.

273. dd874e511d (válaszként erre: 268. - Jona)
2012. febr. 26. 08:13
De nem igazán értem miért olyan vicces ez.
272. dd874e511d (válaszként erre: 268. - Jona)
2012. febr. 26. 08:12

Fogalmam sincs miért kellett olyat innom.

De azt tudom, hogy még ma is olyan izomlázam van, hogy fáj!

271. triccse
2012. febr. 26. 00:24
Köszi a segitséget ,de sajnos nincs a környékünkön elérhetö terem.más tanács esetleg... ,nagyon jó lenne,mert kidobtam egy csomó pénzt és nagyobb vagyok mint voltam.
2012. febr. 25. 23:35
Igen ez a speedfitness. Izom tömegnövelés. Próbáld ki az amplifitnesst.
269. triccse
2012. febr. 25. 22:52
sziasztok.én túl vagyok már három bérleten bár némi kihagyás volt köztük.az első után volt a legnagyobb változás,de sajnos ami ott lement az most izomba visszajött rám és hát nálam az elsődleges a fogyás volt. most pont ott tartok hogy semmi nem jön rám mert ugye az izomtól nött a térfogatom.fogalmam sincs most mit csináljak.barátnőim az első bérlet után abba hagyták ugyanezért.van valakinek tanácsa, hogy faragjam le egy kicsit a körvonalaimat.
268. Jona (válaszként erre: 266. - Dd874e511d)
2012. febr. 25. 11:50

Szia!


Szerintem rengeteg embert érdekelne, hogy Neked miért kellett "izotópos italt" innod edzés előtt!


Ezen hatalmasat nevettünk ! :)


Igazi gyöngyszem lesz!

267. ea66907895 (válaszként erre: 265. - Méz :))
2012. febr. 24. 09:52

Szia!

Köszi szépen, hogy megosztottad a tapasztalataid, bár egy kicsit elkeseredtem, mert reméltem, hogy legalább 2-3 kiló lemegy vele. Én egy 8 alkalmas bérletet vettem akciósan, és márciusban szeretném elkezdeni. Rengetegen vettek még bérletet ezen az akción, úgyhogy ha van valaki aki már elkezdte és idetévedt továbbra is várom a véleményeket.

2012. febr. 23. 12:59

Sziazstok4

Gondolta megosztol élményetem énis.Ma voltam az első speedfitnes edzésemen. Kicsi félsz-el mentem, féltem az áramtól való izomösszehúzódástól. Azt tudni kell nem vagyok kövér, sak feszesiteni akarok.

Szóval egy óra volt az első alkalom.Megitattak velem egy izotópos italt előtte, utána pedig egy turmixot. Alapállás beállítás után elmondta az edző, hogy az elős alkalommal 20 és 40 között szoktak kezdeni, embertől függ. Elkezdte rátenni az áramot szépen egyesével az izomcsoportokra, majd mikor az összesnél elértük azt a mi még nekem belefér elkezdődött az edzés.Közben szépen hozzászoktam és lehetett még feljebb rakni. Igazából 5 percig csináltam 45-öt utána meg 55ön 15 percig. Az edző azt mondta ez nagyon jó.

Felsőtestem leizzadt és elfáradtam. Mire felöltöztem az összes stimulált izmomat elkezdtem érezni. Most értem nemrég haza és rendesen olyan mintha szanaszét gyurtam volna magam. Melyik izmaimat érzem? Comb igen, popsi egyáltalán,has igen,derék nem,lapocka igen, hát igen, felkar igen. Igy durván ennyi. Hétfőn megyek a következőre, már alig várom:))) Nem vetítettek hatalmas számokat, hogy ennyit meg annyit lehet fogyni, rámnézve az edző 3 kg-ot saccolt fogyásban de centiben annál többet. Én biztos vagyok benne, hogy müködik a dolog. A bőröm pl a combomon tök sima lett. Régebben jártam hipoxy trénerre 15 alkalom után ahogy veégelett a bérletnek még vagy egy hónapig fogytam és feszesedtem, ugyhogy sztem ez még annál is jobb lesz. Bár gondolom függ ez a kötőszöveteitől is az embernek. Nekem bejött. Nem is értem aki azt irja, hogy nem volt izomláza meg ilyenek az mit csinált...csak azt tudom elképzelni, hoyg amikor megkérdezték hogy birja e még azt modta elég mert nyafkáskodunk mi emberek és nem irjuk a fájdalmat( ami amugy nem is fájdalmas, márint ez a stimulált izomösszehuzódás) és ezért nem volt elég intenziv az összehuzódás, és ezért nem lett hatása. Nem tudom. Nekem bejött:)

265. Méz :) (válaszként erre: 264. - Ea66907895)
2012. febr. 22. 21:02

Szia,

igen, én jártam kb 20 alkalommal X body-ra.Szerettem, bár többet vártam tőle.Nálam elsősorban alakot formált, és erőnlétet fokozott, fogyás kg-ban sajnos nem jelentkezett.A speedfitness-szel összehasonlítva itt csak szimplán izom összerántó érzés van ( nah, ez az elején nem kellemes), a speedfitnessnél csipkedő érzés is.

Nekem atomi izomlázam volt az első alkalomnál, a wc re sem tudtam másnap elülni...de ez megszűnt, a 3.alkalom után nem éreztem izomlázat.Izzadni rengeteget izzadtam!

PS:Vidéken jártam, nem Bp en

2012. febr. 21. 11:07

Sziasztok!

Próbálta már valaki az EMS X-bodyt? Miben különbözik a speedfitnesztől? Az Erzsébet téri szalont ismeri-e valaki?

263. Livcsi86 (válaszként erre: 262. - Spin70)
2012. febr. 19. 19:40
Köszönöm
262. spin70 (válaszként erre: 261. - Livcsi86)
2012. febr. 19. 18:03

Szia!


A www.speedfitness.hu oldalon megtalálod a kapcsolat menüpont alatt az elérhetőségeket.


Szép napot!

2012. febr. 19. 14:26

Sziasztok!

Valaki nem tudná megmondani, hogy lehet a gépet megvenni, nem találom sehol....esetleg egy honlapcímet vagy elérhetőséget megköszönnék......

260. vaci
2012. febr. 19. 13:30
Sziasztok! Én is járok speeed fitnesre és nekem nagyon bejön , mert ülő munka után nagyon jól esik.Cellulit programra vettem bérletet , ezért az érdekelne , hogy volt-e valaki ilyen edzésen és mit tapasztalt? Mennyi kalóriát lehet így elégetni.Már az edzés promram bérleten is túl vagyok , akkor 3 kilót fogytam.
259. spin70 (válaszként erre: 258. - Vandra)
2012. febr. 18. 22:13

Szia Vandra!


Remélem megjön a kedved a hétfői edzéshez :)

Edzés után ne felejts el nyújtani, sokat segít.

Szép napot!

258. Vandra
2012. febr. 17. 15:26
...hát én is elkezdtem. Már kétszer voltam de úgy de úgy fáj mindenem. Először csak izomlázam volt. A második alkalom után már nehezemre esik megmozdulni is:) Nos ez nem tudom jó-e?! De a 3. már kifizetett programot már nem nagyon kívánom. Habár hétfőig még bármi történhet:)
257. spin70 (válaszként erre: 256. - Mara8)
2012. febr. 15. 23:07

Szia!


Speedfitness edzőként dolgozom, azt ajánlom, mielőtt elkezdenél edzésekre járni, konzultálj a kardiológusoddal. Érdemes, egy speedfitnessről szóló 'prospektust' is magaddal vinni, mert az a tapasztalat, hogy nem sok, vagy nem pontos információval rendelkeznek erről a sportról az orvosok. Ha, gondolod, szívesen küldök neked ilyen prospektust(mindennemű kötelezettség nélkül)

256. mara8
2012. febr. 14. 21:25
Szeretném kipróbálni a speedfitness gépet,de magas vérnyomásra gyógyszert szedek,ez nem kizáró ok?
255. Lili85
2012. febr. 5. 16:04

Sziasztok!


Mostmár egyre több helyről hallottam, hogy szívritmus zavara lett az illetőnek a speedfitnesstől. Ez egy kicsit ijesztően hangzik. Az lenne a kérdésem, hogyha a mellre nem kérünk impulzust akkor is okozhat szívritmus zavart vagy akkor nem? Kérlek válaszoljatok! Nagyon fontos lenne!Köszönöm szépen, Lili

2012. jan. 31. 08:24
Sziasztok, tegnap voltam az első speed edzésen és van egy 10 alkalmas bérletem, írom a tapasztalataimat naplóba részletesen, ha valakit érdekelnek a részletek.
253. Lopez1984 (válaszként erre: 251. - 644f0851dd)
2012. jan. 30. 21:51
sziasztok!én ma voltam speedbodyn, ne mivel speedfitnessen nem voltam, nehéz különbséget tenni. Elektródás bizsergető ruci, kicsit szörfözős érzettel, 15 perc edzés 5 perc masszázs, előtte l-carnitin ital, utána turmix. Jár még vki speedbodyra? Engem is érdekelne, hogy a kettő miben más...
252. annika79 (válaszként erre: 242. - Pillangó81)
2012. jan. 27. 18:22
Szia!Én a sógornőmmel együtt járok speedfitness edzésekre, aki szintén szoptatós kismama.Ugye itt elektródákat helyeznek fel a test különböző részeire, arra kell ügyelni, hogy mellrészre ne tegyenek.Mi a 8. alaklomnál tartunk, s neki semmi baja nincs, sem a babájának.Teje ugyanúgy van, mint azelőtt.Üdvözlettel!
2012. jan. 22. 19:03
sziasztok. van valakinek tapasztalata speedybodyval kapcsolatban? mi a különbség a speedbody és a speedfitness között?
250. eduso79
2012. jan. 22. 12:46
Sziasztok! Nos, a diétáról. Van pár alap szabály: -Sok folyadék! Itt persze ásványvízre gondolok, vagy zöld tea stb.(Felvinni napi 4L-re, ami persze egyből nem baj, ha nem megy, nekem sem megy még.) -Napi 5x-i étkezés, kis adagokban! (reggeli, tízórai, ebéd, uzsi, vacsi) -18h után NINCS kaja! -Szétválasztás! (erről neten olvashattok többet) A húsok:hal, csirke, pulyka, marha, és teljes kiőrlésű kenyér a fehér helyett. Akinek ez sok, az mindig tegyen meg egy egy lépést, amit betart, és egyre könnyebb lesz. Én azzal kezdtem, hogy nem ettem 18h után. :) Sok sikert!
249. cornflower (válaszként erre: 247. - Eduso79)
2012. jan. 21. 21:32

Milyen diétát kell tartani?

Tudnál írni róla?

248. cornflower (válaszként erre: 246. - E14ce37c68)
2012. jan. 21. 21:31
Nagyon köszönöm a választ, kipróbálom :)
247. eduso79
2012. jan. 18. 10:44
Sziasztok! Én tegnap voltam az első speedfitness edzésemen. Heti 2 alkalommal fogok járni. A csajszi azt mondta, hogy ha betartom a diétát is (ami nem durva), akkor 1 hónap alatt meg van amit kitűztem célul. (-5kg, 1 ruha méret csökkenés) Ha érdekel titeket, szívesen beszámolok a fejleményekről. Az első edzés nagyon király volt! Ma reggel jól eső izomlázzal ébredtem. Már nagyon várom a következőt! :)
❮❮ ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook