Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Speedfitness tapasztalatok fórum

Speedfitness tapasztalatok (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯
336. szoszatyar (válaszként erre: 332. - Beus31)
2012. ápr. 30. 10:15
Mi az, ami se nem cellulit, se nem izomnövelő? Zsírégetés az én célom is, de eddig nem hallottam olyan speedfitnessről, ami zsírégető. Majd megkérdeznéd tőle?
335. 2eaef91400 (válaszként erre: 334. - Beus31)
2012. ápr. 29. 15:41

ja :)

Ampli fitness-ről van esetleg tapasztalat? vélemény?

334. Beus31 (válaszként erre: 333. - 2eaef91400)
2012. ápr. 28. 15:10
Igen sf. Százhalombattára.
333. 2eaef91400 (válaszként erre: 332. - Beus31)
2012. ápr. 28. 08:57

ez még Speedfitness amiről beszélsz?

megkérdezhetem hova jársz? :)

332. Beus31 (válaszként erre: 328. - Kacs81)
2012. ápr. 27. 14:31
Szia! Ma voltam a másik helyen.Ég és föld volt a két edzés. Először aláírattak egy papírt, aztán megkaptam az italt, utána edzettünk 20 percet, 80-90 között, de ezt éreztem rendesen és úgy érzem lesz izomlázam is. Tök kedvesek voltak, adtak tanácsot kajaügyileg is, amit eddig is tudtam.De azt mondt az edző is, hogy min. 8 alkalom kell, hogy szemmel látható legyen a változás, bár ehhez a kajára is oda kell figyelni.Edzés után nem adott fehérjeturmixot, mert azt mondta nem díjbirkozót akar belőlem faragni úgyhogy kaptam még egy izotóniás italt.Mondta, ahogy látja, hogy "nőni" fogok, akkor áttérük a zsírégetős edzésre ami nem egyenlő a cellulit edzéssel és ezzel sem, hanem vmi más.Mert vékonyodni akarok nem robosztus izmokat. Csütörtök lesz a következő. És te hogy haladsz?Egyébként megdicsért, hogy jó magas fokozaton bírtam, de én meg úgy vagyok vele, ha az ember már ad ki érte pénzt, akkor ne nyafkáskodjon, mert nyilván így hatásosabb minél magasabb annál jobb.Nem?
331. Beus31 (válaszként erre: 330. - Szoszatyar)
2012. ápr. 26. 18:39
Köszönöm, mert holnap megyek.
330. szoszatyar (válaszként erre: 329. - Beus31)
2012. ápr. 26. 18:28
Én is problémáztam ezen, de az edző azt mondta, hogy lehet, persze.
329. Beus31 (válaszként erre: 328. - Kacs81)
2012. ápr. 26. 16:39
Szia! Valószínűleg hülye kérdést teszek fel.Akkor is lehet menni edzeni amikor megvan az embernek a mensese?Ezt elfelejtettem megkérdezi az edzőtől.
328. kacs81
2012. ápr. 24. 14:12
Én ma megyek :) Sok sikert! Drukkolok, és várom a beszámolód.
327. Beus31 (válaszként erre: 325. - Kacs81)
2012. ápr. 24. 12:28
Szia! Nem tudom hányason, de pénteken megyek a másik szalonba s majd mindenről beszámolok. Szimpatikus volt a tréner, bár még csak telefonon beszéltünk, mondta, hogy edzés előtt 2,5 órával egyek vmit, én elmondtam mit szeretnék, ő pedig nagyon segítőkésznek tűnik.Pénteken okosabb leszek.
2012. ápr. 23. 21:17

sziasztok,akkor most speedfitness,vagy ampli fitness legyen ? :) megkavartatok.. :D

az ampli drágább,de vajon hatásosabb?

325. kacs81 (válaszként erre: 323. - Beus31)
2012. ápr. 23. 15:32
Egyébként te tudod, hogy hányas szinten edzetek?
324. kacs81 (válaszként erre: 323. - Beus31)
2012. ápr. 23. 15:30
Engem motivál a speedfitness bérlet ára :) egyébként én is imádom a szénhidrátféléket, de leginkább főtt csirkét, salátát, főtt burit, joghurtot eszem,és ha nagyon megkívánom felvágottat vagy sajtot magában, illetve néha piritóst. Az hogy hogy hatásosabb nem tudom, mert mindenkinek egyénreszabottan kell felállítani az edzés tervet, és szerintem nagyon sok függ a trénertől, mert neki kellene tudni.Nekem azért nincs olyan nagyon sok feleslegem, ezért beszéltük úgy meg, hogy kis diétával és a statikus edzéssel valószínűleg el tudjuk érni a kívánt eredményt. Beszélgettünk az edzőmmel egyébként, aki szerint a cellulit kezelés akkor jó, ha kardiómozgást végzel alatta, csakhogy ez a jelentős túlsúllyal rendelkezőknek lenne ajánlott, náluk viszont vigyázni kell az izületekre. Szóval passz... Viszont a levezető időt én mindenkképp inkább edzésre használom.
323. Beus31 (válaszként erre: 322. - Kacs81)
2012. ápr. 23. 13:24
Szia! Köszi a tanácsokat.Én nem tudom megállni a kenyérfélét (szénhidrátfüggő vagyok).Mit eszel helyette? Vagy semmit?Nagyon szép eredményeid vannak,én úgy kb.8-9 kg-t szeretnék fogyni.Egyébként hogy hatásosabb az edzés, tiszta edzéssel vagy a 10-5-5 felállással? Azt a minimális izomlázat a fenekemben éreztem.
322. kacs81 (válaszként erre: 321. - Beus31)
2012. ápr. 23. 12:55
Szia, a kajánál én arra figyelek csak, ne keverjem a fehérjét a szénhidráttal, illetve kenyeret + tésztát nem eszek. Kilóba kb. 6-7 kg, ami jelentősebb csípőnél 10 cm, derékban kb. 6 cm, combnál nem tudom, de az is vékonyodott.Ahová én járok, ott 20 néha 25 perc a tiszta edzés,kérdezte, hogy szeretném-e a levezetőt, vagy a cellulit programot, de megbeszéltük, hogy mi nekem a hatásosabb.Keményen megdolgoztat az edzőm, és bármit kérdezek, ha valamiért nem tud azonnal válaszolni, nem mond hülyeséget, hanem utánna kérdez. Ja, nem fikáz más stúdiókat sem, és a mai napig előfordul, hogy izomlázam van, a fenekemben főleg.
321. Beus31
2012. ápr. 22. 09:47
Szasztok! Én csütörtökön volam próbaedzésen, izomláz minimális.S ahogy olvasom a fórumot, egyre több kérdésem merüll fel.10 perc volt az edzés, 5 perc utána a cellulit program, és a végén 5 perc fekve lazítás.Én nem fáradtam el, ennek ellenére tetszett az egész.De az edző semmit nem mondott el sem a táplálkozásról, sem italokról. A kérdés így kell lennie egy edzésnek? Én 20 perc edzést vártam, és fáradtságot és izomlázat. Az izomláz hiányára annyit mondott a tréner, hogy nem is biztos hogy lesz, nem mindenkinek van, és folyamatosan a más studiót fikázta ami van a városban.
320. kyrababa (válaszként erre: 319. - Szoszatyar)
2012. ápr. 21. 19:07
Na abban is gondolkodtam, de nem tudom annak tényleg van e valami értelme...
319. szoszatyar (válaszként erre: 318. - Kyrababa)
2012. ápr. 21. 17:09
Hát, arra inkább a kavitációs zsírbontás a jó.
2012. ápr. 21. 12:02
Sziasztok!Már régóta érdekel ez a speedfitness. Anno még a Beauty Fórumon találkoztam vele, még akkor hozták be, igazi újdonság volt,de nem próbáltam ki. Fene gondolta volna, hogy ekkora nagy "divat" lesz. Viszont most a bikiniszezon vészes közeledtével szeretnék egy kis alakformálást. Járok edzeni, de úgy érzem, az nem elég. A kajálási szokásaimat is igyekszem betartani,bár nem könnyű édesszáúként:/:D Nincs rajtam sok felesleg max. 4kg,zsírt szeretnék veszíteni, mert izom van,csak az eltakarja:D Szerintetek jó erre a Speedfitness?Mert olvastam, hogy egyesek izmosodást tapasztaltak,én viszont zsírt szeretnék égetni vele:)
317. Beus31 (válaszként erre: 316. - Kacs81)
2012. ápr. 20. 14:09
Köszi szépen. A kajára mennyiben figyelsz oda? Persze csodákat nem várok, mondjuk engem a kg-k nem érdekelnek csak a centik.A folyadékfogyasztás mennyiben nagyon fontos? 1,5 l ásványvíz nagy nehezen meg van. Az elég jó eredmények alatt mit értesz ha nem vagyok indiszkrét? Ami kicsit zavar, hgy izomlázam szinte minimális, pedig azt mondta az edzőcsaj, hogy (brutál módon bírom, már ennyinél már besz...-ik a fájdalomtól, és nem merte feljebb rakni első alkalomnál).Másik kérdés: 15 perc volt a speed része, utána 5 perc a cellulit program, és 5 perc levezetés fekve.Tök jól esett minden de a cellulit edzésre valóban szükség van a fogyás miatt?Ezt nem nagyon értettem.A bal könyököm fáj, más nincs.Azt hittem brutál izomlázam lesz, ahogy olvastam itt a hozzászólásokat.
316. kacs81 (válaszként erre: 315. - Beus31)
2012. ápr. 20. 10:12
Sok sikert kívánok hozzá. Én a második bérletemet fogyasztom, és elég jók az eredmények. De azért a kajára is odafigyelek. Szerintem a lényeg, hogy ne várj csodát, és akkor meg fog jönni az eredmény is.
315. Beus31
2012. ápr. 19. 16:39
Sziasztok! Ma voltam a próbaedzésen. Jövő héttől megveszem a bérletet, ha 1 bérlet után nem látok semmi változást, akkor drága tanulópénzt fizetek.De nekem nagyon tetszett, szerintem működni fog, nagy reményeim vannak.Szupi volt.Izomláz még semmi.
2012. ápr. 12. 09:40

sziasztok! szerintem működik a dolog!

ha valaki ingyen ki akarja próbálni, az töltse ki a facebookon a kvízünket, és nyerjen egy alkalmat magának!

linket nem írok, de így megtaláltok az fb-n: speedfitness.jadehotel

a kvízt keressétek az üzenőfalon!

2012. ápr. 8. 11:33
Sziasztok! Kérdésem lenne olyanokhoz, akik már jártak speedfitnessre. Én eddig két alkalommal voltam, mindkettő után napokig szorítást éreztem mellkas és gyomorszáj tájon, nincs étvágyam, nem tudok egy egészséges nagy levegőt venni. Ez mitől lehet? Múltkor egy 4 km-s futás hatására elmúlt a szorítás, de most még nem volt időm ilyenre, és elég ijesztő az egész. Velem nem szokott előfordulni, hogy ne lenne étvágyam, de mindkét speeedfitness után napokig ez volt a helyzet, de még a gyomorkorgás is elmaradt. Hozzá tartozik, hogy egyébként lúgosító tablettát is szedek, lehet, hogy az az ok? Kicsit zavar. Ha tudnám, hogy mi az ok, nem aggódnék, de így azért rámtör néha a hipochondria... És alapvetően is rossz érzés, mert hajlamos vagyok a szorongásra, a pánikra.
312. tornász Zsófi (válaszként erre: 310. - Izabell82)
2012. ápr. 5. 18:22
a barátnőm 1 évet járt speedfitnessre, de semmi változás!!! pedig nem túlsúlyos, csak formálódni, és kb 3 kilót fogyni szeretett volna. most amplifitnessre jár, és 2 hónap alatt lement a 3 kiló, mert itt több program van, pl. külön zsírégető is.. meg sokkal újabb és fejlettebb a gép. jövő héttől én is elkezdem. még kevesen ismerik ezt a módszert, de engem a barátnőm példája teljesen meggyőzött!
311. Méz :) (válaszként erre: 310. - Izabell82)
2012. ápr. 3. 16:07
Ugyanez, most személyi edzésre járok.
2012. ápr. 3. 15:41
2 hónapot jártam heti 2 alkalommal, alkalmanként egy vagyonért , és semmi nem történt csak izmosodtam.ennyi de fogyni nem fogytam
2012. ápr. 3. 14:14
Sziasztok! Tegnap sikeresen teljesítettem a 8. edzést, és nagyon jó tapasztalataim vannak :) A legszembetűnőbb változás a karomon van, nagyon szépen formásodik, de mindenhol máshol is látható a változás. Én vidéki vagyok, nálunk fele annyiba kerül a bérlet mint a fővárosi stúdiókban, úgyhogy még 2 bérletet szeretnék lejárni, és részemről indulhat a bikiniszezon :)))
2012. márc. 22. 21:11
Jelentem, a tegnapi edzés óta nincs szívdobogásom. De lehet, hogy heti 1 alkalomnál maradok, biztos, ami biztos. Egyébként az edző azt mondta, hogy ettől elvileg csak jobb kondícióba kerül az ember, így a szív is.
2012. márc. 21. 16:46

A Speedfitness nem ajánlott az alábbi esetekben!


Trombózis, trombózisra való hajlam

Epilepszia

Terhesség

Fertőző lázzal járó betegség

Rossz általános közérzet

Daganatos megbetegedések

Szívritmus – szabályozó

Szklerózis multiplex

❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook