Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Speedfitness tapasztalatok fórum

Speedfitness tapasztalatok (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... ❯❯
2011. nov. 2. 19:14
Az oldalatokhoz, ha már ragaszkodtok a joomlahoz, találhatnátok valami normálisabb templatet is. Ez nagyon gagyi hatást kelt, és nem igazán az jut róla az embernek eszébe, hogy profikkal van dolga.
185. Benda1
2011. nov. 2. 19:05

Sziasztok!


A kuponvilágon vettem 2 alkalmas x-body trainigre (speedfitness) kupont, viszont nem tudok elmenni. Érdekelne vkit?


2 alk. 4000 Ft volt.nov 19-ig lehet felhasználni.

2011. okt. 31. 19:39
Én is a Fehervari uton voltam,nagyon kedvesek a csajok.most fog lejarni a bérletem,kgban nem,de cm-ben fogytam egy méretet.
183. lexus88
2011. okt. 29. 16:52

Sziasztok!

Új üzlet nyílt Óbudán! Speedtréning Stúdió az Eurocenter Óbuda Sunrise Fitness Centerben. Most hihetetlen akciók vannak!

www.speedtrening.hu

182. bartek
2011. okt. 22. 15:05

Sziasztok,

Én tegnap voltam a Fehérvári úton lévő teremben ingyenes nyilt napon.

Nagyon tetszett!!

Szép környezet, nagyon udvarias és segítőkész emberek, jó hangulat na és hát ez az edzés, brutálisan jó volt...

16 perces volt ez a bemutató óra, előtte kaptam egy italt ami segíti az edzést, kaptam ruhát, törölközőt, az edzés profi volt, mindet elmondtak, figyeltek arra, hogy hogyan csinálom, kijavították a tartást ha kellett, bíztattak. Én járok edzeni, meg bingázom és úszom, de még nekem is megeröltető volt... edzés után egy turmixot kaptam, nagyon kultúrált körülmények között le lehetett zuhanyozni... Vettem is egy 10 alakalmas bérletet amihez kaptam 2 ingyenes alkalmat:-))

Ma érzem minden tagomat, olyan kellemesen húzódik mindenek, jó érzés, mert érzem ,hogy hatásos volt...holnap rá is úszom kicsit és elig várom a hétfőt, hogy újra menjek!!!

181. Lili85 (válaszként erre: 180. - Magiccat)
2011. okt. 21. 09:22
Köszönöm szépen a választ!:)
180. Magiccat (válaszként erre: 178. - Lili85)
2011. okt. 20. 16:33

Szia Lili85!


Engem az Erzsébet királyné útján levő Ravak Centerben levő speedfitness győzött meg. Profi volt az edzés és kérdeztem az edzőt, több sportvégzettsége is van, és látszott rajta a hozzáértés.

179. Jona (válaszként erre: 178. - Lili85)
2011. okt. 17. 09:32
Igen
178. Lili85
2011. okt. 17. 09:24

Sziasztok!


Tudtok mondani Pesten egy jó helyet, ahol tényleg képzett okatók vannak?

2011. okt. 6. 21:43

sziasztok! :)

érdeklődnék, h aki bérletet vett, milyen tapasztalataik vannak?:) fogyásra gondolok :) mert most gondolkozom rajta, h esetleg belevágok a speed fitness-be, csak aggódom azon, h eredménytelen lesz, és ahhoz h ne történjen semmi kicsit sokallom a pénzt, remélem értitek :) szval, mennyire hatásos?:) 8-9 kg lenne, amitől megszabadulnék, most konditerembe is járok, diétázom, csak érdekel ez is :)

köszi előre is a választ! :)

176. Szergi
2011. okt. 4. 21:51

Sziasztok! Írok egy kicsit, hogy irigykedjetek :-)

Miskolcon nyílt egy új és nagyon exkluzív fit- és wellnes szalon és akciósan /és most kapaszkodjatok meg/ 12 alkalmas (20 perces) Xbody bérlet 36 000 Ft!!!

Én már a 3. alkalommal voltam és jelenleg 1 kg, bár nem kell sokat (5 kg) leadnom. Bíztatok minden hezitálót! Az első próba órára sok terem kedvezményes árakat ad (2-4ezer/20 perc)aztán eldönti mindenki a jóleső izomláz után, hogy akarja-e vagy sem.

Hajrá-hajrá fit fiúk, lányok!!!

175. cornflower (válaszként erre: 173. - Szerdzso)
2011. okt. 1. 20:37

Szia!


Egy kis szakirodalom:

A cellulit a bőr irha rétegében lerakódó salakanyagokat jelenti, amelyek a környező szövetekből magukhoz vonják a vizet, és egyre nagyobb gömböcskéket alakítanak ki. A felgyülemlett nedvesség ödémát okoz, és a megduzzadt csomók egymással találkozva felszakítják a rostok rácsszerkezetét, így a bőr felülete a narancs héjához hasonló egyenetlen látványt nyújt.


A kialakult cellulit két fajtáját különböztetjük meg: a keményebb változatot, amely általában az aktívabb, erős izomzatú embereket támadja meg – ezt a típust nehezebb orvosolni, ugyanis nehéz a kötött izomrostok közül kipiszkálni, kipréselni a megduzzadt zsírsejteket – és a puhább változatot, amikor az elernyedtebb izomzat következményeként a bőr elveszti a rugalmasságát, elveszíti feszességét, laza és megereszkedett.

174. Jona (válaszként erre: 173. - Szerdzso)
2011. okt. 1. 19:24
Cellulitis=narancsbőr.
2011. okt. 1. 18:40
Azt hagy kérdezzem már meg tőletek, mint már tapasztaltabb használóktól hogy az a cellulit program az mit takar? Az alatt a két alkalom alatt míg jártam nálam nem került elő. Gondolom ez is valami lerakódás lehet a testben, de nem tudom hogy van e köze a narancsbőrhöz. Férfi fejjel nekem a cellulitről a cellux mint ragasztószalag ugrik be, de azt azért sejtem hogy köszönő viszonyban sincsenek.
2011. szept. 30. 21:06
Én egy wellnessnapon kipróbálhattam ingyen. Mikor csak hallottam a dologról, azt hittem kamu az egész, de basszus tényleg elég durva volt, 20 perc után úgy elfáradtam, mintha két órát edzettem volna, és azonnal olyan izomlázam volt a combomban, mint még soha, másnap alig tudtam ráállni. Viszont szerintem baromi drága. :( Egy alkalom szinte mindehol 6000 ft, még a kuponokkal is drága, én maradok a hagyományos edzésnél.
2011. szept. 30. 20:38
Ja, és én vettem ilyen ruhát. Nem kellett volna. Csak 80-valahány % a pamut. A többi lycra meg még valami. Szóval szerintem tök felesleges.
2011. szept. 30. 15:59

Sziasztok!


Valaki kérdezte régebben, hogy mi van a korai magzattal. Az edzőm ma azt mondta, hogy aki "baby projecten" van, az kerülje el a speedfitnesst.


Lili85, nekem minden alkalommal megkérdezik, hogy tehet e a mellre megterhelést. Lehet mondani, hogy oda nem akarsz erősíteni.

169. Lili85
2011. szept. 30. 10:59

Sziasztok!


Az lenne a kérdésem, hogy lehet helyileg izmosítani/fogyasztani ezzel? Mert azt nagyon nem szeretném, hogy abból a pici mellemből egy kicsi is lemenjen. Nekem kizárólag hasra, hátra és karra kellene.

168. Jona (válaszként erre: 164. - Happy Panda)
2011. szept. 30. 10:33

Csak egy kérdés : te mindig gyalog jársz mindenhova? Gondolom nem. De ez nem jelenti azt, hogy lusta vagy. Az, hogy neked van szabadidőd , nem jelenti azt, hogy màsnak is van.


Tudomásul kell venni, hogy a világ változik. Ha mindenki úgy gondolkodna, mint te, akkor még lovon járnánk. ;)

167. cornflower (válaszként erre: 164. - Happy Panda)
2011. szept. 29. 22:07

lehet, hogy igazad van, tényleg sokkal olcsóbb egy kondi-fittness terem.

DE...nagyon sok embernek nincs napi 1-1,5 órája edzeni.

Ezt könnyen bele lehet építeni a heti programba, nem kell csak 2-szer menni, így aki megteheti menjen csak :)

2011. szept. 29. 11:29

Sziasztok


Hál istennek ahova én járok ott sem kellett a ruhát megvenni, hanem elmondták, hogy milyet vigyek magammal. Pont úgy mondták, ahogy evih írta pár hozzászólással előttem.


Azért örülök, hogy vidéken ez egy picit olcsóbb. Mondjuk felénk is több helyen elérhető és nagyon különbözőek az árak.

2011. szept. 29. 11:28
a második bérletemből lement 6 alkalom. Tovább formálódtam, bár kicsit lassabban, mint ahogy írjátok. De nekem ez is nagy szám. Életemben nem rendelkeztem ilyen centiadatokkal :D mostani állapot (167 cm-hez) 66 kg (ez újabb minusz 2 kg), mellkörfogat: 88 cm (ez kb 93 volt), derék 78 cm (ez 82 cm volt), köldöknél 88 cm ( ez 94-95 volt), köldök alatt: 93 (98-ról), csípő 98 (104-ről), combok 55,5 másik 56,5 (61-62 cm-ről). Nálam általában 4 napig tartó kemény izomláz van. Márton utcai stúdióba járok. Ott 55 ezer a bérlet (10 alk), ebben minden benne van. Néha van akció és akkor plusz cellulit alkalmat adnak hozzá.
2011. szept. 29. 11:00
Én meg azt gondolom, hogy havi 6000ft egy korlátlan bérlet egy edzőteremben, az edző segít, és havi 6-7 kg-tól megszabadultam. és lényegesen kevesebből jött ki. Ez a speedfitness, a lusták edzése. Az emberek hiszékenységét és lustaságát használják ki. sajna.
163. _Luca_
2011. szept. 28. 11:21

Nálam már lement a 3. edzés is, s mutatja a mérleg :)) főleg testzsír-százalékban, az már 1,5 %-ot csökkent. :) én megvettem a ruhát, így volt a 10 + 1 alkalmas bérletem 60 ezer, így 5400 Ft-ra jön ki egy edzés. szerintem így igazán megéri :)

az árak mellett érdemes az edzőkről is érdeklődni, én megnéztem néhány helyet és utána kérdezgettem, néhol tanfolyamot se végeztek még az edzők...

162. Jona (válaszként erre: 161. - Evih)
2011. szept. 27. 16:38
Az tök jó, és mikor adod oda azokat amiket találtál? ;)
161. evih
2011. szept. 27. 15:39
Nehogy vegyetek ruhát!! A lényeg, hogy 95-100% pamut legyen, érjen min. térdig,feszes legyen (pamut cicanaci vagy szűkebb melegítő) felül pedig min. könyékig, de hosszabb is lehet, és ne lötyögjön, ennyi! Köreülnéztem a szekrényemben és legalább 4 garnitúrányi ilyen cuccot találtam :-))
2011. szept. 27. 11:49

Sziasztok!


Cornflower:

Szerintem nem energiaital, hanem sportital, mint a powerade, stb...

Én sem szeretem ezeket a pörgetős lötyiket, tehát nem is innék!!!


Hajrá, én csak azt tudom javasolni, hogy próbáld ki, ahogy szokták mondani " Magáért beszél" !!!! :))



Gine: köszi kipróbálom, a nyújtást, ezt nem is mondták nekem.


Diétát alkalmaztok az edzés kezdése óta? Én nem, csak most olvastam, hogy valakinek még tanácsadás is jár az óra alatt!

159. Jona (válaszként erre: 158. - Cornflower)
2011. szept. 27. 11:12

Ez szomorú.


Én is hallottam már ezt-azt amit egyes helyeken csinálnak ( illetve nem csinálnak-pedig illene )

158. cornflower (válaszként erre: 156. - Jona)
2011. szept. 27. 10:19

Ez az "energiaital" nálam onnan jött, hogy valaki ezt itatja edzés előtt :(

Remélem, hogy ahová én megyek, ott nem! :)

157. Gine
2011. szept. 26. 22:20

Sziasztok!


Nyújtsatok utána sokat és akkor nem lesz izomláz,vagy csak nagyon kicsi!

❮❮ ... 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook