Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Speedfitness tapasztalatok fórum

Speedfitness tapasztalatok (beszélgetős fórum)


156. Jona (válaszként erre: 155. - Cornflower)
2011. szept. 26. 17:38
Persze, hogy nem kell olyat inni . Amit kell az van 6 ízben , és igazából a folyadék toltesre van, amit elvesztessz az edzés alatt. ( persze ez tőled is függ )
155. cornflower (válaszként erre: 154. - Jona)
2011. szept. 26. 15:26

Jaaaa :)

Az más.

154. Jona (válaszként erre: 153. - Cornflower)
2011. szept. 26. 11:19

Milyen energiaital?


Izotóniás ital van.


Az "energiaitalt" igya az akinek nem számít az egészsége.

153. cornflower (válaszként erre: 152. - Egyetlenem26)
2011. szept. 25. 21:41

Szia!


Akkor ez a mozgásforma tényleg megmozgat minden izmunkat :)

Én is alig várom már, hogy kipróbáljam!!

Az energiaital milyen?

szénsavas és cukros??

Én ezeket nem bírom meginni :(

Mi van, ha nem iszom?

2011. szept. 25. 07:08

Sziasztok!


Én csütörtökön próbáltam ki a speed fitness-t.


Teljesen más érzés ezt garantálom. Az elején ittam egy izotóniás italt, elkezdtük a beállításokat, majd az edzést, utána ittam egy protein turmixot.


Pénteken arra keltem,hogy iszonyatosan izomlázam van,(nem égnek az izmaim, mint a szokásos edzésnél, hanem mindenem éreztem és enyhén feszített.)

Képzeljétek, még a fülem mögött, a tenyerem oldalsó részének, a lábujjamban, a lábfejemben, mindenhol izomlázam volt.... Ilyet még nem éreztem.

Ma a vádlim nagyon fáj, pedig a ruha nem is ér csak a térdedig...


Fogyásról még nem tudok nyilatkozni, sajnos nem mértem le magam, de majd most hétvégén. Következő edzés kedden lett volna, de kikönyörögte a párom, hogy menjen ő, mert látta, mennyire hatásos nálam.


Nálatok fogyás????


Centiben vagy kilóban mérhető? Azt mondták, hogy kilóban nem lesz mérhető, mert az izom nehezebb, mint a zsír!


Kellemes hétvégét kívánok!

2011. szept. 24. 22:40

Közben találtam egy helyet a 6. kerületben, ahol 4000 ft a próbaedzés és 6000 ft a normál 20 perces edzés, a ruháért pedig nem kell fizetni. :))

A 10 alkalmas bérlet 55000 ft.

2011. szept. 23. 20:25

Kedves Cornflower!


A ruháról csak annyi, hogy vidéken az én tarifámban úgy szerepelt, hogy 4-5000 Ft egy edzés ára és plusz 800 Ft a ruhakölcsönzés, alkalmanként. A ruhát pedig 5000-ért tudod megvenni. Józan paraszti ésszel számolva 800x7= 5600 Ft. Szóval ha te már 7 alkalomnál többször mész el akkor már érdemes megvenni a ruhát, mert akkor már olcsóbban kijössz. Főleg ha még többet akarsz járni akkor mindenképp. Ezt még az elején el kell dönteni. Szerintem az első alkalomnál ez kiderül. Ha valakinek az első vagy második, legfeljebb a harmadik edzésig az jön le, hogy ez neki nem tetszik, szerinte nem használ semmit, felesleges pénzkidobás akkor ő nyilván nem fog ruhát vásárolni. De aki azt mondja, hogy igen belefektet némi összeget és komolyan gondolja az egészet az nyilván megveszi a ruhát. Viszont onnantól magának kell mosnia is. Ha jól emlékszem kényesebb annak a mosása de megoldható. Azért is számolták fel érte a 800 Ft-ot. De minél később szánod rá magad a ruha vásárlására annál több pénzt buksz az egészen. A hangsúly azon van, hogy kinek mikor fogalmazódik meg a fejében az elhatározás. Van akinek több alkalom kell, hogy rábeszélje vagy éppen lebeszélje. Ha jól emlékszem az első alkalommal a ruha bérlését nem kell megfizetni.


UI.: Szigorú megkötésekkel máshonnan is beszerezhető a ruha, csak nem tudom valami 90% fölöttinek kell lennie a nem tudom milyen anyag összetételének. De amennyit utánajársz meg máshonnan megveszed talán ugyan ott van az ára.

149. cornflower (válaszként erre: 148. - _Luca_)
2011. szept. 23. 19:03

De jó, nagyon köszönöm a biztatást! :)

Én még nem mentem el egyik helyre sem, 2 helyet néztem ki a 14. kerületben, ezek vannak legközelebb hozzám.

Bazsarózsa u. és Nagy Lajos K. u.

A ruhát te megvetted?

Érdemes ezt megvenni?

Elég drága :(

148. _Luca_
2011. szept. 23. 15:13

Én ma már túl a 2. edzésen és egyre jobban imádom ezt az egészet. Szeretem, hogy egy edző csak velem foglalkozik, segít, kijavít, beszélgetünk az étkezésről, segít átformálni a gondolkodásomat is és egyre könnyebben mondok le az 'ártó' ételekről. Főleg, hogy így, hogy már járunk edzeni, csak nem kéne hatalmas kajálásokkal elrontani, nem? Mérjétek a testzsír-százalékotokat, nekem van otthon olyan mérlegem és 2 edzés után is már csökkent 1 %-kot!!! Jah, s feszesedik a fenekem, a combom. Legközelebb a cellulit kezelést is ki fogom próbálni, sajnos azon is lehetne változtatni.


szerintem egy 10 alkalmas bérlettel már elég nagy változást lehet elérni. Én úgy egy olyan 4-5-kg mondanék a hallott tapasztalatok alapján. Csak figyelj oda az étkezésre is, de elég motiváció lesz az állandó izomfeszülés. Figyelmeztet :)

2011. szept. 22. 21:43

10 alkalomtól mit lehet várni?

Nincs rajtam 20-30 kg, csak azt a kb 7-8 kg-ot szeretném lefogyni, bár nem is a kilók számítanak, hanem az, hogy eltünjön a hasam, combom és izmosodjon a fenekem :)

2011. szept. 22. 20:13
Sziasztok!Én jövőhét kedden kezdem az edzést:) Alig várom már! Nekem a szomszédom nagyon szépen lefogyott és átalakult ezzel a módszerrel, persze diétázott mellette.Én 10 alkalmas bérletet vettem 55 ezerért és személyre szabott diétát állitanak össze nekem emellé! Remélem fogok tőle fogyni mert akármit teszek nem megy:S Valaki fogyott már 10 alkalmas bérlettel esetleg több mint 5 kilót?:)
145. Flitter (válaszként erre: 152. - _Luca_)
2011. szept. 22. 20:12
Köszi Luca!!! Alig várom már hogy menjek, nagyon kíváncsi vagyok :)
144. 2bf0700033 (válaszként erre: 143. - Vivus20)
2011. szept. 21. 13:34

Sziasztok!

Én azért kezdtem el járni, mert egyik ismerősöm derékbőség 94centisről 78as lett állítólag 6 alkalom alatt, és azt mondja h ez tényleg onnan szed le, ahonnan szeretnénk. Nekem a derekamon meg a csípőmön vannak plusz centik, remélem el tudja tüntetni. Nem tudom,milyen gyorsan megy majd mert akapból olyan sok plusz nincs rajtam. Szeretnék persze egy kis fogyást (3-4kg), de a cél az,hogy a ruhák jobban álljanak rajtam. Majd igyekszem beírni az eredményeket, kíváncsi vagyok milyen.

Most vagyok túl a 2. alkalmon jó kis izomlázzal. A riverside-as speedfitnessbe járok,ami a Dózsa György útnál van, az edző csajszi tök jófej, vékony, sportos, szóval elég hiteles meg motiválni is tud. Evési szokásokon mondjuk kellene valamennyit változtatnom, mert túl sok szénhidrátos dolgot eszek, de most annyit határoztam el, hogy kis adagokat eszem sokszor és este 8 után nem fogok enni. A kis adagos dolgokat nekem nem nehéz tartani,mert így volt korábban is, az esti evés meg nekem annyi volt,hogy mondjuk heti 2-3x ettem 8-9 után de max 10ig általában pirítóst sajttal vagy salátát szintén sajttal.


Hosszú távon szeretnék eredményt elérni, eddig nekem a kis lépések segítettek. 3 éve még 62-63 kg körül voltam, aztán kisebb nagyobb visszaesésekkel,de most sikerült lemenni 56-57-re, ami kilóban talán nem sok, de átalakulás is volt hozzá, ugyh ruhaméretben eléggé meglátszik. 168cm vagyok, ugyh nincs rajtam túl sok, csak a hasamról valahogy nehezen megy le. Ezt szeretném a sf-szel "megcsinálni":) Meg jó lenne még 2-3 kg mínuszban.


Ami tök tetszik, hogy elég heti kétszer menni és elég a 15-20 perces edzés. Kíváncsi vagyok,hogy csak ezzel mit lehet elérni. Nekem az időhiány miatt tökre megérné,ha tényleg hatásos. Centikbe mérhető tapasztalata valakinek?

143. vivus20 (válaszként erre: 142. - _Luca_)
2011. szept. 21. 10:45
hát negatív annyi volt hogy semmitsem használt, nem éri meg a pénzét. De engem már ez se érdekel :D akkor is kiprobálom, amugy ugy tudom hogy itt III.-ban nincs de II.ban van.
142. _Luca_ (válaszként erre: 141. - Vivus20)
2011. szept. 21. 08:57
milyen negatívokat hallottál? ez érdekelne... A III. kerületben van speedfitness stúdió?
141. vivus20 (válaszként erre: 139. - _Luca_)
2011. szept. 20. 23:21
hát én is sok embertől hallok ezt azt de az a baj hogy ez egyik ezt a másik meg azt mond :D Amugy Bp III.ker albi :)
140. _Luca_ (válaszként erre: 136. - Flitter)
2011. szept. 20. 21:41
Szintén 10 kiló :) még nem túl sok, de már elég ahhoz, hogy zavarjon. Hová érvényes a 2 alkalmas kuponod? Mindenképpen próbáld ki szerintem!
139. _Luca_ (válaszként erre: 137. - Vivus20)
2011. szept. 20. 21:40
Szia! Egyre több embert kérdezek és olvasgatok a témában, szerintem egy próbát megér a dolog :) Merrefelé laksz?
138. _Luca_
2011. szept. 20. 21:40
juhúúúúúúúúúúú, én csak ezt tudnám mondani a mai edzésről :)) Nagyon kemény volt, bár azt hiszem, még elég alacsony értékeken kezdtünk, de küzdöttem rendesen! S már most érzem a fenekemben és a karomban, hogy vannak izmaim :)) Azt mondta az edző lány, hogy figyeljem, mérjem magamat, s érdemes testzsír-százalékot mérő mérleget venni (2-3 ezer forintért már jók vannak), mert elképesztő lesz a változás. Nagyon kíváncsi vagyok, de egyelőre nagyon tetszik, hogy csak 15 perc és ennyire átmozgat. Kellemes zene szól, csak Te vagy a stúdióban és javítják a tartásodat, a mozdulataidat, nem tudod rosszul csinálni a gyakorlatokat. Lelkes lettem :))
137. vivus20
2011. szept. 20. 19:24

sziasztok.

Én is épp a fölös 10kilóm miatt aggódok és nem nagyon tudom hogy mennyire hatásos ez a speedfitness. vki nem tartana velem?

136. Flitter (válaszként erre: 135. - _Luca_)
2011. szept. 20. 18:07
Luca én is 10 kilótól szeretnék megszabadulni!!!! :) De olyan nehéz még ezt a kevés kilót is eltüntetni, nemhogy ilyen 20-30 kilókat. Én is akarok menni speedfitnessre, rendeltem is a kuponvilágtól 2 alkalmas bérletet 5880 ft.ért Kíváncsi vagyok milyen lesz :) lehet jövőhéten el is megyek még nem tudom hogy érek rá.
135. _Luca_
2011. szept. 20. 15:12
Sziasztok! Direkt a speedfitness miatt regisztráltam :) Sokfajta mozgást kipróbáltam már, de sajnos egyik sem vezetett eredményre. Van rajtam úgy 10 kg felesleg, s nem igazán szeretek aerobikra járni, meg edzőterembe menni, úgy érzem, nem az én világom. olyan jó Titeket olvasni, a speedfitness egyre népszerűbb. Ma délután 5-re van időpontom az I. kerületi Roham utcai Be Perfect Speedfitness Stúdióba, nagyon izgulok már. Hogy milyen a hely, milyen az edző, bár azért igyekeztem utána nézni :)) írjon, aki már próbálta a speedfitness-t, én is megírom este a tapasztalataimat, ha hazaértem. az izomláztól azért félek. mennyire kell erős izomlázra számítani? :))
134. Flitter
2011. szept. 19. 22:39
Sziasztok!Szeretnék elmenni a budapesti PineApple Alakformáló Stúdióba Speedfitnessre. Ismeri valamelyikőtök a stúdiót? milyen a kiszolgálás stb?
2011. szept. 19. 22:23

Sziasztok!

Én ma próbáltam ki Dunakeszin, a Look your Best-ben. Előtte megkérdezték, hogy kérek-e izotóniás italt, de utána fehérjeturmixit nem kaptam. Akkor most az izmomból fogok fogyni. Egyéként az edző csajszi szerint jól bírtam, 80-ason. Én 5 kilót szeretnék ledobni és feszesedni. Már érzem, hogy holnapra izomlázam lesz.

132. cornflower (válaszként erre: 129. - Taki69)
2011. szept. 19. 22:08

Köszi!

Tudsz valami tel számot és árakat is hozzá?

Én ott egy fürdőszobaszalont találok :(

131. hhvv
2011. szept. 19. 14:21

Sziasztok!

Hétfőre jelentkeztem be a XX. ker. Gólya utcába...

Már nagyon várom.

Van valakinek tapasztalata arról a helyről?

2011. szept. 18. 20:18
Szoptatós anyák is élhetnek ezzel a mozgásformával?
129. Taki69 (válaszként erre: 109. - Cornflower)
2011. szept. 18. 19:33
Van Erzsébet királyné útja.Ravak Center
128. Taki69 (válaszként erre: 109. - Cornflower)
2011. szept. 18. 19:31
Van és szuper!Erzsébet királyné útja Ravak center.
127. Taki69 (válaszként erre: 123. - Szerdzso)
2011. szept. 18. 19:29
Nagyon örülök,hogy ilyen sok pozitív visszajelzés van.Én kb 3 hónapja próbáltam ki először,mert volt egy sulyos balesetem ahol a csípőm sérült,nekem is a férjemnek is.Rádásul fémcsavarok vannak a csípőmben.Kicsit féltem az áram miatt ,de nem volt semmi baj,és a baleset óta először éreztem a combomban izomlázat.Fantasztikus volt,azóta többször voltam,és csak pozítivat tudok mondani.Most végre találtam egy nagyon kellemes helyet az Erzsébet királyné útján,ahol nagyon kedvesek,és a hely is szuper.Ugyhogy nemcsak fogyásra,hanem rehabilitációra is kiválló.Törések után elég nehéz az izmokat ujra építeni,de ezzel lehetséges.Mindenkinek ajánlom.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook