Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Speedfitness tapasztalatok fórum

Speedfitness tapasztalatok (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯
2012. máj. 24. 08:52

na mi újság csajok?? sikerült megtudni,hogy mik azok a puklik a combokon? én kérdeztem az edzőmet,mde ő még sosem hallott ilyenről,még speedfitness-edző korában se.. szóval én nem lettem gazdagabb infóval :(

de ajánlom mindenkinek kiegészítésképpen az ultrahangos zsírbontást,baromi jó,és hatásos!!! nekem majdnem az összes striám,vagyis csíkom eltűnt a combomról!! ráadásul bazi olcsó,ahova járok,ha érdekel valaki priviben szívesen megírom a helyet,meg az árat :) :P további szép hétvégét :*

365. 2eaef91400 (válaszként erre: 364. - 76603d8a63)
2012. máj. 22. 17:40
szia,én eddig 4szer voltam amplin,egész jó,bár így a testemen különösebb változást még nem tapasztaltam.. max az izmaim pár helyen bedurrantak,de ennyi. Centikben nem mértem magam,kiló terén egy kilót híztam,aztán meg pár dekát leadtam.. Mondjuk engem nem zavarna,ha a háj helyett izom lenne,sőt.. szerintem sokkal esztétikusabb.
2012. máj. 21. 15:40
Sziasztok, nagyon kíváncsi vagyok a fejleményekre. Én eddig nem mertem belekezdeni, pont azért, mert félek, hogy izmosabb leszek, de laposabb, vékonyabb nem (has, comb). Egyik ismerősöm járt ilyenre, aztán végül abbahagyta. Nem fogyott, sőt! Most úgy néz ki, mint egy "díjbirkózó" :S
363. 2eaef91400 (válaszként erre: 362. - Maci252525)
2012. máj. 17. 17:54
atya ég :S ne már .. :S remélem az ampli fittnesstől nem lesz olyan a combom :S na holnap meginterjúvolom az edzőt,hogy mit gondol ezzel kapcsolatban.. én még csak kétszer voltam így edzeni,és egyszer már ultrahangos zsírbontáson is,és sokkal selymesebb,feszesebb a bőr a fenekemen,meg a lábaimon.. mondjuk használok rá dm-ből vett Baleás cellulit elleni tusfürdőt,na meg szedem az étvágycsökkentőt,ami hatásos is,mert alig eszek valamit,viszont nem fogytam még egy dekát se :( de kitartok..
2012. máj. 16. 11:50
Sziasztok! Én elkezdtem a 2. 10 alkalmas sf. bérletem, ha lesz pénzem, fenntartónak szerintem időnként akkor is jó, ha már valakinek megvan a kívánt eredménye. Én írtam, hogy tulajdonképpen az erőnléten kívül a hasamról szerettem volna a "hájamat" csökkenteni, de az változatlan. Az izmaim viszont sokkal keményebbek, az állóképességem, a közérzetem is sokkal jobb. Viszont én is tapasztaltam azt a belső combomon felül, amit Beus31, pedig eddig nem volt ott semmi látható "csúnyaság". Majd megkérdem az edzőmet, Te is kérdezd meg. Remélem, csak átmeneti az átépülés miatt, esetleg az izmok közötti zsír jött ide? Sheilagold és mesi04 hozzászólása reményt ad, hogy kitartás esetén a hasról, comb belső oldaláról is eltűnik a zsír. Én viszont attól félek, hogy a melleim is kisebbek lesznek. Nálatok van valami változás felül?
361. Beus31
2012. máj. 15. 21:31
Sziasztok! Ma is voltam edzésen, jó kemény volt, de...Furi, mert a lábam el kezdett alakulni, iszont a belső combom mintha lenne hepe hupás lenni, minha konkrétan odanőtt volna vmi zsírpukli. Tök gáz.Mi lehet ez? A hasam is elég érdekes, eddig úgy tűnt ,mintha kezdenék kisebb lenni, most meg olyan mintha hatalmas nagy hasam lenne.Bár 3 "hurkám" volt, most felülrről eltűnt 2, de az alsóhasam meg egy egybefüggő nagy lett ahogy leülök.Olyan csúnya vagyok. Remélem leszek szebb is, mert sírhatnékom támad.
360. 2eaef91400 (válaszként erre: 359. - Sheilagold)
2012. máj. 14. 16:06

szia,nagyon szép a te eredményed is,gratula :P

én ma voltam másodjára,hasra edzettünk,meg karra főleg,zsírégető edzést csinizek.Remélem nekem is szép eredményeim lesznek :P már várom,hogy kisebb legyek :)

amúgy 170 centi vagyok,és 70 kiló kb.. de ez nekem rohadt sok :(

15 kilót lenne jó leadni :(

2012. máj. 13. 22:13

Sziasztok!

Eddig valahogy nem sikerült belebotlanom ebbe a topicba. Én októbertől jártam speedfitnessre áprilisig, közben kihagytam 1 hónapot februárban. Heti 2 alkalommal jártam, egy dupla edzésre és egy szimplára. Nekem eléggé vegyes érzelmeim vannak vele kapcsolatban. Elöször is muszáj leszögeznem, hogy elég komoly túlsúlyal rendelkezem, az edzések mellett változtattam az életmódomon, igaz nem drasztikusan, de elég sokat.

Kg-ra alig fogytam valamit, viszont tény hogy centire sok lement, illetve a narancsbőr nagyon látványosan eltűnt rólam. A farmer ami a kezdéskor épp hogy nem volt szűk rám, az mostanra mindenhol lóg rajtam. :D A közérzetemen nagyon sokat javított és az állóképességemen is.

Most személyes és anyagi okok miatt is hanyagolom április óta, de gondoltam azért leírom a tapasztalataim.

Az első két hónapban én is a megszokott 80-90 hz-vel amitől iszonyatos izomlázam volt nagyon sokáig, ez a 'négykézláb kúszom ki az ágyból másnap reggel' érzés. :) Aztán időközbe a lány akivel a legtöbbet edzettem mesélte, hogy tanultak egy új programot, ami inkább zsírbontó mint izom stimuláló. Ez az 50-60 hz közötti, sokkal közelebb áll a cellulit programhoz, és érzésre is hasonló, csak sokkal sokkal durvábban üt. Komoly izomlázam alig volt tőle, viszont feszesebb lett a bőröm sokkal, ahogy feljebb is írtam a narancsbőr is látványosan eltűnt.

Ez a progi iszonyat ütős, kb 5 perc után kifulladtam tőle teljesen, de kimondottan hatásos volt. :)

Ajánlani tudom annak aki nem csak szálkásítani akar.

358. 2eaef91400 (válaszként erre: 355. - Mesi04)
2012. máj. 13. 20:23

aztaaa de jó neked :PPP gratulálok,jajj remélem nekem is hasonló szép eredményeim lesznek,bár részemről megelégszem a centikben való fogyásban is :P holnap is megyek amplira,hát a lábam hiper-szuper megadúrván bevan robbanva :D alig bírtam rajta járni tegnap :) a fenekemben meg a karomban érzem legkevésbé az izomlázat,a hasamon meg inkább csak úgy,ha megfeszítem,mellkasban viszont semmit se. Úgyhogy holnap rányomatom a popperra a témát kicsit dúrvábban,én is első alkalommal 82-83-ason csináltam végig az edzést. De most mehet fentebb,nem kell kímélni :D

Kellemes estét,további jó edzegetést :P

ja,és írjatok azééé,hogy kivel,mizu :)

357. Beus31 (válaszként erre: 354. - 2eaef91400)
2012. máj. 13. 13:33
Azt mondták vékonyabb vagyok, meg hogy feszesebb, én is mintha látnám, de nem mindig.
356. Beus31 (válaszként erre: 355. - Mesi04)
2012. máj. 13. 13:32
Szia Mesi! Hát ez nagyon szép eredmény.De nekem nincs annyi pénzem, hogy 5 hónapig tudjak menni. Én max. 2 bérletet tudok lejárni.De ha az első bérlet után nem látok látváyos változást akkor a 2.-at sem fogom bevállalni.Bár ez szint kizárt dolog, msrt már most láátom, bár azért a kajára is odafigyelek.Elég drasztikusan.Nem eszem kenyeret tésztát, semmi ilyesmit, de eszem sok husit túrót kefírt zöldséget gyümölcsöt.Még bírom, de csak addig akarom amíg az a 8-9 kg le nem megy, aztán fokozatosan visszaállni, de már természetesen a teljes kiőrlésű kenyérre.
355. mesi04
2012. máj. 12. 21:10

Sziasztok! Már régóta olvasgatlak titeket és régóta járok speed fitnessre is, csak nem akartam írni amíg nem áll mögöttem hosszabb edzési idő. Terhességem alatt felszedtem pár kilót. Január 5-én kezdtem a speed fitnesst, rendszeresen járok heti kétszer. Azóta 15 kilót fogytam. 20 perc edzés, 10 perc erösítés + 10 perc cellulit. Én megiszom az izotoniás italt is meg a shaket is. Mindehez hozzátartozik, hogy a kajára is odafigyelek. Az update módszert követem. Kenyérből, lisztből, tésztából csak update 1-est eszek, van itthon zéró is és délután 2 után már nem eszek semmilyen szénhidrátot. Ha néha wlcsábulok akkor veszek egy update csigát vagy ilyesmit. De én azt mondom, hogy csak a kajától vagy csak a speedfitnesstől nem fogytam volna le, csak a kettő együtt vezetett célra. Nekem látszik a speed a testemen is. Mert van aki írta nála semmi eredmény. Először a lábaim, combom, fenekem formálódott át látványosan, azután a karom és a hasam csak most úgy 3 hete kezdett lemenni (ez a legnehezebb). Még 4 kilónak kellene lemenni, hogy elérjem a terhességem elötti súlyom. Úgy tervezem, hogy még június végéig heti kétszer megyek, azután majd csak szintfenntartásnak.

Utána néztem én is ennek az amlifitnessnek, tényleg sokkal jobbnak tűnik mint a speed, de erre egyelőre még várnom kell, mert ahol lakom, Szombathelyen még nincs.

2012. máj. 11. 18:11

mármint hogy látszik a lábadon? úgy értik vékonyabb? vagy feszesebbnek,izmosabbnak látják?

én már nemtudnám úgy elsorolni,hogy mi a különbség a kettő közt,de az edzősrác is eleinte speedfitness edző volt,és aztán áttért az amplira,mert több előnyét fedezi fel benne,állítólag a speednél nincs levezetés sem,itt meg még válogatni is lehet,hogy milyen legyen.. én cellulitra voksoltam,mert a fene egye meg a kufferom sajnos gödrös :(

de szerintem eltudná mondani telón :)

353. Beus31
2012. máj. 11. 17:31
Szia! Miért mennyiben más? Jobb az amplifitness?Hát kíváncsi vagyok, milyen a kettő együtt.Nekem olyan 8-9 kg kéne, nem mérem magam, akkor már elégedett lezek ha az övem eggyel beljebb csatolom.Má modták, hogy látszik a lábamon 3 edzésen vagyok túl + a próbaedzés.De azért a kajára is odafigyelek. Sajnos keveset iszom pedig azt kéne többet.Neked is szép hétvégét.Én megyek suliba.
2012. máj. 11. 17:20
ja de én jövőhéttől még ultrahangos zsírbontásra is fogok menni,tehát úgy tervezem,hogy heti 2x amplifitness,és heti 2x uh. zsírbontás is,illetve már elkezdtem szedni az adiponix nevű étvágycsökkentőt is pár napja. kb 15 kilót lenne jó leadni,de az sem lenne gond,ha csak centikben fogynék,és izmos lennék :PPP
2012. máj. 11. 17:17

:) szia,speedfitnessre nem jártam,de ahogy a srác elmondta,talán jobban is tettem.

próba edzésen voltam ma,hú nagyon komoly.. de jó lesz...én már látom :) volt levezető cellulit programom is,szóval összességében eddig nyerő.

Majd meglátjuk az eredményeket :)

majd hétfőn veszek bérletet,kicsit húzósabb ára van,mint a speednek. És kaptam ezt az izotóniás italt,meg edzés után fehérje shake-et :)

A lábamban nagyon éreztem az izmomat,szerintem azon fog meglátszani leginkább,vagy leghamarabb a változás.

10-20 alkalom után okosabb leszek,és majd akkor tudok már írni tapasztalatot is,ami remélem pozitív irányú lesz :)

szép hétvégét!!

350. Beus31 (válaszként erre: 348. - 2eaef91400)
2012. máj. 11. 16:19
Szia! Na milyen volt az amplifitness?Mennyiben tér el a speedfitnesstől? Most mind a két helyre jársz vagy a sf-t befejezted? Lejárt már a bérleted?
349. Beus31 (válaszként erre: 347. - Angie's)
2012. máj. 11. 16:17
Hát én eddig nem kaptam shaket, azt mondta a tréner nem javasolja, mert csak nagyobb leszek tőle.Köszi az infot.Jövő héten kérek tőle.
2012. máj. 11. 09:25
ma megyek ampli fittnessre :P tiszta izgi :P
347. angie's (válaszként erre: 345. - Beus31)
2012. máj. 11. 06:51

Szia!

Egy jó edzés izmot roncsol, amire az izom regenerációval válaszol. Méghozzá úgy, hogy pindurival több izom képződik, hogy egy ugyanakkora terhelés már ne tudjon roncsolni. A regenerációhoz viszont megfelelő tápanyag kell az izomnak, ezért kapod a shake-et.Ha nő az izom mennyisége, megnő a szerevezet kalóriaigénye is (az izomszövet égeti el a legtöbb kalóriát), így ha nem eszel többet, mint edzések előtt, fogyni fogsz a zsírodból, hisz ahhoz kell nyúlnia az izomnak.Lehet, kilóban nem veszed majd észre, de centiben biztos, hisz átalakulsz.

2012. máj. 9. 20:34

szerintem simán fogadd el,semmit nem árt,és nem leszel tőle body builder :)

viszont tényleg segíti az izmok építését,alakulását. :)

345. Beus31
2012. máj. 9. 17:17

Sziasztok!

Egyre jobban tetszenek az edzések.Az érdekelne tapasztaltabb sf-re járóktól vagy trénerektől, hogy kell-e edzés után a fehérje shake.Most megkérdezte a lány, hogy kérek-e.Nekem kell eldöntenem?Én fogyni alakulni szeretnék.A zsír úgy tűnik el, hogy az izom elégeti.Nem? Az izomfejlődéshez meg szükséges a fehérje shake? Kicsit tanácstalan vagyok ez ügyben. Köszönöm, ha válaszoltok.

2012. máj. 6. 23:20

na akkor "ütős" egy edzésem lesz nekem is :DDD

köszi az infót :)

343. Beus31 (válaszként erre: 342. - 2eaef91400)
2012. máj. 5. 13:00
Szia! A rendes sf edzés amikor jönnek az impulzusok. A cellulitedzés meg amikor folyamatosan olyan mintha ütnének, ne tudom máshogy kifejezni magam.Ennek is lehet álítani az erősségét, de ez azért tud fájni, bár hamar alkalmazkodik a szervezet (legalábbis nekem), olyankor feljebb állítja. Állítólag ez az ami a zsírsejteket széttöri és sokat kell mellette inni. Legközelebb 20 perc ilyen lesz, azt mondta a tréner.ő tudja, hogy mit csinál, én meg várom az eredményt.Szívesen.
342. 2eaef91400 (válaszként erre: 341. - Beus31)
2012. máj. 5. 10:40

szia :) milyen amúgy a kifejezetten cellulit edzés?

mi a különbség a sima edzés és a cellulit edzés között? köszi,ha megírod :)

341. Beus31
2012. máj. 4. 14:23
Sziasztok! Megvettem az első bérletem.Az első alkalmon vagyok túl a bérletből. A próbaedzés után volt némi izomlázam. Most már nem. A kérdés: ez nem gond?Ettől eltekintve tetszik az edzés, és alig váro, hogy láható eredménye is legyen.Remlem a bérlet végére azért némi változás látható lesz cm-ben.Most 15 perc edzés volt és 5 perc cellulit.Az mondta legközelebb berak egy 20 perces cellulitot.Nagyon magasra rakja mindig,, de tök hamar alkalmazkodik a szervezetem s foyamatosan tekeri fel edzés közben is.Azt mondta fakír vagyok.Létezik, hogy valamit nem jól csinálok? Itt mindenkinek izomláza van, nekem meg semmi.
340. Beus31 (válaszként erre: 336. - Szoszatyar)
2012. máj. 1. 17:47
Szia! Persze megkérdezem,De azt mondta először csináljuk az edzéseket és ahogy azt veszi észre, hogy az izmaim kezdenek nőni, akkor áttér a zsírégetőre.Ezért nem is kapok fehérjeturmixot. Én nem nagyon értek hozzá. Remélem tényleg hatásos lesz. Azt nem tudom hány bérlet szükséges, mert én csak addig akarom amíg elérem a kívánt célt, aztán inkább futok és odafigyelek hogy meg is tartsam az eredményt.
339. 2eaef91400 (válaszként erre: 338. - Maci252525)
2012. ápr. 30. 16:25

:) akkor ebből a szempontból én nagyon jó helyen lakok,mert a szomszéd utcában van egy ampli fitness stúdió,itt Újbudán :)

egyébként nem próbáltad még az ultrahangos-kavitációs zsírbontást? én a kettőt együtt fogom nyomatni jövőhéttől,tehát amplifitness és uh-zsírbontás :) ha a hájacska valahonnan nagyon nem akar lemenni,akkor ki kell próbálni mást is :)

ha gondolod próbáld ki te is,hátha segít :)

338. Maci252525 (válaszként erre: 337. - 2eaef91400)
2012. ápr. 30. 11:40
Szia eredin! Az amplifittness a leírás szerint valóban sokkal több funkciós, csak nagyon kevés helyen van. Én most fejeztem be egy 10 alkalmas speedfitness bérletet, szerintem sokkal keményebbek lettek az izmaim, de a hasamon lévó "háj" 1 mm-rel sem csökkent. Egyébként máshol vékony vagyok, csak a hasamról szerettem volna lefaragni a 3 gyerek és az életkorom miatti felesleget. Én azelőtt is sportoltam, súlyom változatlan, viszonylag egészségesen, csak a munkám miatt sajna rendszertelenül étkezem. Olyan jó lenne, ha mások is leírnák a tapasztalataikat. Ha kipróbáltad az amplifitnesst, légyszi te is írd meg.
337. 2eaef91400 (válaszként erre: 336. - Szoszatyar)
2012. ápr. 30. 10:43

szia,én pont ezért érdeklődöm az amplifitnessről,mert ott van olyan program,ami kifejezetten zsírégető,és nem izomnövelő...

[link]

de itt van a link,nézd .. én szerintem ezt fogom választani a speedfitness helyett.

❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook