Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Próbálta már valaki az INSUmed diétás port? Ha igen, milyen sikerrel? fórum

Próbálta már valaki az INSUmed diétás port? Ha igen, milyen sikerrel? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 ... ❯❯
225. 117b1693d0 (válaszként erre: 224. - Talpraállok)
2013. okt. 11. 09:53
Nem edzettél előtte semmit?
2013. okt. 11. 08:53
Jajj, én holnap megyek vissza, kíváncsi vagyok, mert kg-ban nem sokat mutat a mérleg, viszont centiken nagyon durván érzem a változást, bár kilóban ez biztos kevés lesz, mert heti 3x járok edzeni (kardio mozgásokat végzek, ami ugye zsírégető, de egy kis izom építés is van benne). Na majd meglátjuk, mert érzem, hogy ég a zsírom, és épül az izon rendesen, csak kg-ban egyensúlyban vannak...
223. 117b1693d0 (válaszként erre: 222. - Vicáska66)
2013. okt. 9. 21:56

Vicáska, nagyon szuper a 9 kiló mínusz:))

Tényleg a kaján múlik a fogyás. Én egy időben rengeteget edzettem, napi másfél-két órákat, plusz 40 perc szauna. De a kajával mindig elrontottam, így az egész csak arra volt elég, hogy ne hízzak.


Amikor viszont figyelek az étrendemre, akkor mindenféle edzés nélkül is megy le a súlyom.


Ami miatt én fontosnak tartom az edzést, az nem a súlyra, hanem a keringésre, izomzatra, pszichére gyakorolt hatása.


Egyelőre működő saját étrendet, életvitelt próbálok összeállítani, az insumedet amolyan menekülő útvonalnak tartogatom - ezért nézek be időnként hozzátok.


Sikeres fogyást és súlytartást mindenkinek!

2013. okt. 9. 21:06
Sziasztok!Én ma voltam vissza a dokihoz,és 9kg fogytam másfél hónap után.Rákérdeztem a tornára és azt mondta lehet de nem kötelezö mert ahoz ,hogy tornával fogyjon az ember ahoz naponta legalább kétórát kellene eddzőterembe eltölteni,még igyis csak izmot növelünk de a testzsírból nem veszitünk vagy nagyon keveset.Ezt mindenki döntse el maga,hogy torázik-e vagy nem.
221. 117b1693d0 (válaszként erre: 220. - Csillagocska)
2013. okt. 8. 11:35

Éppen azt mondom, hogy valószínűleg nem találtad el az okát, mert egy orvos is nagyon jól tudja azokat, amit leírtam.


Az viszont lehet, hogy egy olyannak, aki eddig nem edzett az orvos azt tanácsolja, hogy az elején csak az új étrendre koncentráljon és ne eddzen (csak később). Ennek lehet az az oka, hogy elég egy változás, nem kell feleslegesen jobban stresszelni a szervezetet, mert nagyobb az esélye, hogy feladja az új diétát.


Sok sikert, olvadó kilókat mindenkinek! :)

220. csillagocska (válaszként erre: 219. - 117b1693d0)
2013. okt. 7. 22:54
Nagy okosságokat írtál, de félreérted amit én írtam, én egy szóval sem mondtam, hogy ne tornázzon, csak próbáltam kitalálni miért mondhatta Avantex-nek a doki, hogy ne tornázzon.
219. 117b1693d0 (válaszként erre: 218. - Csillagocska)
2013. okt. 7. 22:18

Egy átlagos testépítő férfi egy év alatt 4 kiló színtiszta izmot tud magára szedni. Úgyhogy nem lehet olyan nagy veszélye némi tornának :)


Egyébként meg minél nagyobb az ember izomtömege, annál több energiát éget el. Egy ugyanolyan tömegű, de hájasabb ember energiafogyasztása kevesebb, mint izmosabb társáé...


Szóval én edzenék a helyetekben a diéta mellett. Lehet fogyni simán étrenddel is, a mozgásnak nem is igazán a súlyt befolyásoló szerepe a legfontosabb, hanem inkább a nyirokkeringés, a vérkeringés javítása, az izmok karbantartása, a tartás javítása, a hangulat javítása stb...

2013. okt. 7. 22:12

Szia Avantex !

Én szerdán megyek vissza,3 hete kezdtem,de egy hétig nem tudtam inni a turmixot, mert beteg voltam. :( Egyébként a tornával kapcsolatban biztos azért mondta a dokid, hogy ne növekedjen az izomtömeg, mert az többletkilót eredményez. Te hány kilóról indultál, és mennyit akarsz fogyni ?

217. Avantex
2013. okt. 7. 21:30

Sziasztok!

Én csütörtökön megyek vissza, úgy érzem hogy centiben ment le pár cm.

A jövőhéten szeretnék elkezdeni egy kis tornát, de neked mondta a doki hogy nem lehet tornázni?

Most bizonytalan lettem.

Örülök, hogy már más is van ezen az oldalon, azt hittem csak én akarok fogyni.

Üdvözöllek Talpraállok téged is.

Minden tanácsot szivesen fogadok, ami könnyebbé teszi a fogyást.

2013. okt. 7. 20:49
Szia Avantex! Nekem most szerdán kell vissza menni a dokihoz kiváncsivagyok,hogy mennyit fogytam.Igen Én is szoktam éhes lenni.Ilyenkor szoktam enni egy falatott,vagy inniegy pohár teát.Edzeni e fogyokura alatt nem jó mert nem zsirt vesztünk a szövetünkböl hanem izmot növelünk.
2013. okt. 5. 10:11
Sziasztok! Én 3 hete kezdtem, 73 kg-val, egy hete voltam dokinál (Debrecenben). 2,5 kg minusz, de ezt úgy sikerült, hogy 2,6kg zsír és 0,9 kg víz ment le, viszont mivel elkezdtem edzeni heti 2-3x ahogy időm engedi, feljött 1kg izom... (30 éves nő vagyok, előtte sose sportoltam semmit). Esténként (jóval vacsora után) szoktam éhes lenni, olyankor megiszok egy nagy pohár csapvizet, és próbálok lefeküdni. Amúgy sokkal jobban alszok a diéta kezdete óta, és kezdem élvezni... Nem terhelem a gyomrom, jól esik az edzés, jól alszom, úgyhogy egyelőre a nagyon pozitív hatásait élvezem!!! :)
214. Avantex
2013. okt. 4. 21:55

Szia Vicáska!

Én még csak 3 hete kezdtem el, eddig -3 kg ment le, néha este én még éhes vagyok, igen nagy önuralom kell ,hogy megálljam evés nélkül.

Te nem vagy éhes? Remélem átesek a nehezén és én is fogok fogyni vagy 15 kg.

2013. okt. 1. 21:59
SZia Aventex!Én augusztus ota csinálom a diétát doki szerint három honap alat 10-15kg kellene leadnom. Eddig sikerült leadnom 7.5kg.Ugy,hogy van még hátra7.5kg amit lekellene adnom,igy lennék 93kg kiváncsi vagyok fog-e sikerülni.Ha ledott kilok vissza fognak-ejönni.
212. Avantex (válaszként erre: 211. - Vicáska66)
2013. szept. 30. 23:16

Szia Vicáska!

Én Nyíregyházán lakom és ott is járok a dokihoz.

Te mióta csinálod a diétát, és mennyit kell még fogynod ?

2013. szept. 30. 20:01
Szia Avantex!Az enyémis azt mondta, hogy nem lehet enni a három kajaközt de ha nagyon éhesnek érzem magam akkor egy falatot ehetek de nem többet.Most hogy voltam vissza és beszélgettünk akkor mondta este ha éhesnek érzem magam akkor meg ehetek egy almát. Én szabolcs meyében Vaján lakom és Mátészalkára járok orvoshoz.
210. Avantex
2013. szept. 29. 21:07

Szia Vicáska!

Az én dokim azt mondta nem lehet enni a három étkezés közben semmit, amit be is tartok.

Reggel por délben kaja, este por.

Csütörtökön voltam vissza -2,8 kg.,de sajnos hétvégén volt a szülinapom és szombaton bűnöztem.

Most hétfőn 30-án folytatom a fogyit.

Te hol laksz? Hová jársz dokihoz?

Egyenlőre nekem is 2 hetente kell járnom.

209. Vicáska66 (válaszként erre: 208. - Avantex)
2013. szept. 27. 22:02
Szia Avantex! Nekem 2 hetente kell vissza járni a dokihoz.Nem éhezek mert négy-öt óránkét eszem, de hamégis akkor egy harapás paprika vagy paradicsom mert ezeket lehet enni bármikor.Én kaptam elöször útmutatót,és a porhoz kiskönyvecskét amiben levan irva minden mitlehet enni.25-én voltam vissza és fogytam 1,30dk-át. Azért ilyen keveset mert becsipödöt a derekam.Mivel a doki szerint gyulladás van a szervezetembe ezért csak ilyen keveset.
208. Avantex
2013. szept. 24. 20:46

Szia Vicáska!

Neked milyen időközönként kell járni a dokihoz?

Nem éhezel? Mit tanácsolt a doki ?

Én csütörtökön megyek vissza először, eddig -2 kg. fogytam.

2013. szept. 24. 20:38
Sziasztok én egy honapja kezdtem el a fogyókúrát.Eddig 6.20dk-át adtam le,holnap megyek vissza az orvoshoz kiváncsi vagyok,hogy mennyit fogytam.Nekem is van még -25kg amit lekelleneadni.Nem olyan nehéz végig csinálni a fogyókúrát ha betartjuk az orvos utasításait.
206. Avantex
2013. szept. 19. 10:24

Sziasztok én most csatlakozom ehez az oldalhoz, és én is elkezdtem ezt a fogyókúrát, orvosi segítséggel.

16-án kezdtem az első két nap nem volt könnyű, de kibirtam.

Szeretnék tapasztalatokat szerezni tőletek, aki már régebben elkezdte és még folytatja is.

A kezdők pedig velem együtt próbálják túlélni a diétát.

Minden tanácsot köszönök!

Még sokat kell fogynom -25 kg minimum

2013. szept. 14. 17:04

Köszönöm a jókívámságokat, :) én Kecskemétre járok, a konzultációs összeg 1 hónapra szól, a következő hónapban már csak 6 lesz, de én a port is drágának találom, olvasgattam a fórumokat, van ahol olcsóbb.

És Veled mi újság, Te már abbahagytad a fogyókúrát ?

Nem jüttek vissza a kilók ?

204. Kőszikla (válaszként erre: 203. - Csillagocska)
2013. szept. 13. 21:12

Szia Csillagocska! Te este kezded el?

Egyre drágábbak az orvosok meg a por. Ez felettébb magas ár. Hova jársz? A konzultációra fizetett pénzed egy alkalomra, vagy kettőre szól?

Kitartást kivánok Neked!

2013. szept. 13. 19:27

Sziasztok ! Én ma este kezdtem az első adaggal. Nagy reményeket fűzök hozzá, és nagyon elszánt vagyok. Viszont borzasztó drágának találom, nekem 14-ért adta az orvos, a konzultáció díja 10 volt.

Kevesebbre száítottam, amiket olvastam a fórumon. Remélem még van itt valaki :)

2013. szept. 2. 16:59

Már senki nem eszi a port?

Mindenki lefogyott?

Nagyon leült a fórum!

201. Dancy8
2013. aug. 5. 11:54

Sziasztok!Én egy hónapja nem voltam meresen! De kiloban nem sok ment le, jó jó érzem a változást de annyira nem látványos a 6kg mínusz 60nap alatt! Pedig edzek mellé rendesen.

Lányok nektek belezavar a "havibajba" ez a fogyókúra?

200. 117b1693d0 (válaszként erre: 199. - Sbsb)
2013. aug. 2. 17:29

Nagyon sok! Biztosan nem pár kiló felesleged van, ha ennyire megindult (vagy valami kivételes eset lehetsz :))

De bármennyiből nagyon jó, hogy ment le sok zsír és a felesleges víz (ha víz van feleslegben az is terheli a szervezetet, úgyhogy mindenképpen jó, ha az is távozik).


Gratulálok!


Dobtam egy privát üzit, majd nézz rá légy szíves!

199. sbsb
2013. aug. 2. 16:01

Az első mérésen, 3 hét után - 5,4 kg volt (ebből zsír 3,3), és azóta még lement ennyi összesen, de 6-án kiderül, hogy ebből mennyi a zsír. Most úgy érzem, hogy stagnál, de nem adom fel.


Nem egész 2 hónap alatt (jún. 16 óta) több mint 10 kg-ot fogytam, nem győzöm kisebbre cserélni a ruháimat. :)

198. 117b1693d0 (válaszként erre: 197. - Sbsb)
2013. aug. 2. 14:15
Hogy haladsz, hogy látod/érzed?
197. sbsb
2013. aug. 2. 14:01
Igen, árakat nem nagyon írnak. A honlapon havidíj van megadva, ami 6000 ft. Tőlem 5000 ft-ot kér alkalmanként, havonta járok hozzá, és analízist is készít minden alkalommal. Június 12 óta 2x voltam, és most 6-án megyek hozzá újra.
196. 117b1693d0 (válaszként erre: 195. - Sbsb)
2013. aug. 2. 13:57

Ez megnyugtató. Csak a neten nézelődtem. Kevés információ van kint, legalábbis árak tekintetében. Ezek szerint sikerült rákeresni az egyik legdrágábbra.


Te is két hetente jársz és mindig készít testtömeg analízist, hogy hogyan alakultál zsír, izom stb. terén?

❮❮ ... 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook