Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Próbálta már valaki az INSUmed diétás port? Ha igen, milyen sikerrel? fórum

Próbálta már valaki az INSUmed diétás port? Ha igen, milyen sikerrel? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 ... ❯❯
2013. nov. 23. 16:48
Sziasztok! Én ma voltam mérésen, 12. hete sanyargatom magam - de megéri. 73kg-val indultam, és ma 64kg-ot mértünk! :) Majdnem 10kg csak a zsír, de sajnos a szervezetem sok vizet köt meg, az mindig ingadozik, bár kúraszerű csalántea fogyasztással elhajtom... És jött rám izom is, hála a heti 3 edzésnek! :)
254. Irány
2013. nov. 21. 18:10
Egy jó ismerősöm 145 kg-ról indult, épp ma találkoztunk, tegnap volt a doktornőnél: 1 hónap és 10 nap alatt 12 kg-ot fogyott.
253. Vica50
2013. nov. 19. 15:26

Sziasztok!

Az Insumeddel kapcsolatban vélemény nélkül, csak a tények, saját bőrömön tapasztalva.

Idén februárban kezdtem el, reggel és este, ebédre fehérjében gazdag étel, aminek az összetételét a doktornő határozta meg (azaz a gép, amelyik mért).

Augusztusig (6 hónap alatt) összesen 11 kg-ot fogytam, ebből zsír 8 kg. Utána a mérések megváltoztak, úgyhogy október végéig HÍZTAM 1,5 kg-ot, ami 2 kg zsírnövekedést okozott.

Azért sem értem, mert délben továbbra is odafigyelek, hogy mennyit eszem. Megvásároltuk a Flabélost, reggel 10 perc és este 10 perc, minden nap.

Igaz, hogy cukorbeteg vagyok, de hát állítólag éppen nekünk találták ki ezt a port. Az más, hogy természetesen mások is ihatják.

Ezért nem értem, hogy fogyhat valaki olyan sokat.

Folyamatos orvosi ellenőrzés mellett szedem, rendszeresen mér (eleinte kéthetente, most már havonta), kifizettem már több százezer forintot, alig fogytam, a vércukor szintem sem rendeződik. Szóval el vagyok keseredve, a doktornő sem érti. Bízom benne, hogy van közöttetek olyan, aki talán tudja a választ.

252. mangama
2013. nov. 15. 20:29

Sziasztok!


Szerdán volt két hete,hogy elkezdtem az Insumed diétát.Először egy hét után voltam mérésen,akkor -2,2 kiló zsír volt az eredmény.A héten nem voltam mérésen,majd csak a jövő héten megyek.Kíváncsian várom az eredményt. :-)

2013. nov. 12. 10:28

Sziasztok!


Én most csatlakozom Hozzátok. Kettő hete kezdtem el az Insumed diétát. Tegnap voltam mérésen. - 5 kiló. Ebből sajnos 0.5 kg. izom, ezért el kell kezdenem a tornát. Azt mondta a dokornő, hogy a korrekt a 2- esetleg 3 kg. kéthetente.

250. 117b1693d0 (válaszként erre: 249. - Talpraállok)
2013. okt. 29. 12:05

Szuper eredmény!!!

Gratulálok :))

2013. okt. 29. 10:33
Sziasztok! Na, megvolt a mérés, 6 hét alatt 5,8kg csak a zsír. Betartom továbbra is, a májam tiszta, szépen lassan leadom a felesleget. Most 67kg-ot mértünk. Szeretnék lemenni 60 alá, úgyhogy ha így folytatom, akkor karácsony környékén lehet, hogy vissza kapom/kérem a reggelit... Egyre jobban élvezem, mert van eredménye! :) Az edzésnek hála izmosodom egy picit, a zsír meg csökken! :D
2013. okt. 26. 09:07
Hellóka ! Van oylan közületek, aki má próbálta a zöld tea kapszulát. Gondolkodom rajta, hogy kipróbálom....
2013. okt. 26. 08:07
Sziasztok! Ma újabb mérés, a 3. Izgulok egy kicsit... A legutóbbi eredménye: 4 hét alatt 4,1kg csak zsír. Egy-két napon belül beszámolok! Most kétnapoztam ebben a túrnusban, és sokat edzettem! 72,8kg-val kezdtem pont 6 hete, de már mások is mondják, hogy nagyon látványos az eredmény! :) Szép napot Mindenkinek!
2013. okt. 23. 10:15

Sziasztok!

Én tegnapelőtt kezdtem el újra a diétát. Nyáron fogytam vele 4 kilót,de nem volt elég kitartásom...így most újult erővel nekivágtam. 2 turmixnap után - 1.4 kg.:)

Jövőhéten megyek vissza a mérlegelésre.

30 kilót szeretnék leadni.

Ti mit esztek ebédre?

2013. okt. 22. 18:47

Köszönöm szépen a segítségeteket.

Megnézem akkor azon az oldalon is.!

Köszönöm!!!

244. 117b1693d0 (válaszként erre: 242. - Mirgőmorgó1)
2013. okt. 21. 10:20

Itt meg tudod nézni néhány pontos összetételét, szerintem nem laktózmentesek, legalábbis, amiket átfutottam, azokban van tejpor (és nincs odaírva, hogy laktózmentes, márpedig akkor az "sima").

[link]

243. talpraállok (válaszként erre: 242. - Mirgőmorgó1)
2013. okt. 21. 10:15
Szia! Én úgy tudom, hogy a vaniliás ízesítéső por laktóz mentes (a többiben van laktóz is, ha jól informált vagyok), és lehet inni laktóz mentes tejjel is meg vízzel is!
2013. okt. 21. 09:07

Sziasztok!

Én sajnos laktóz érzékeny vagyok. Nem tudom van e valami infótok, hogy az Insumed tartalmaz e laktózt, illetve mennyit?

Még az is lényeges lehet, hogy van e esetleg laktóz mentes változata!?

Előre is köszönöm a válaszokat.

241. robszi
2013. okt. 18. 22:27

Sziasztok!


Én ma hallottam és egyben olvastam erről a diétáról.

Két pici gyerkőcöm van (egy 2,5 éves és egy 10 hónapos. Még mielőtt a trollkodni akarók belekötnének, így terveztük őket)

A terhességeim alatt diabéteszes lettem, ami inzulinkezeléssel járt. Pluszban magasvérnyomás is jelentkezett. A szülések után a szoptatós időszakban nem foglalkoztam a helyes táplálkozással és a diéta elhagyásával minden édességet mértéktelenül ettem. Ennek a következménye 20 kiló felesleg lett. Szeptember óta heti 3 vagy 4 alkalommal edzőterembe járok, amit már nagyon megszerettem és ezt nem is fogom feladni, pluszban ma próbáltam a Speedfitness-t is. Emelett a szokásos diéta (szénhidrát-fehérje) van. A fogyásom szépen elindult, ami a 6 hét alatt 5 kiló de a centik jobban beszélnek.

A lényeg, hogy a hónap végén meghallgatok egy előadást és ha minden jól megy novembertől elkezdem az insumedet.

Tényleg csupa jókat hallok róla és pár ismerősömön az eredmény is látható.


Szóval csatlakozom a csoporthoz :)

2013. okt. 18. 20:06
Sziasztok!Hétnapja nem olvastam ezt az oldat és nem irtam,de ugy látom vannak érdekes témák amelyeket érdemes olvasni és elgondolkozni rajtuk.De ugy látom,hogy van olyan is aki nem tudja miről van szó és mégis kritizálja a másikat. Lehet hogy Mari85 egy csontkolekcio nem kell neki fogyozni és kritizálja a másikat!
239. talpraállok (válaszként erre: 237. - Mari85)
2013. okt. 16. 16:30
Kedves Mari85! Nem vettem magamra amiket írtál, mert tényleg volt benne egy-két butaság... Senki nem beszélt (itt) Norbiról, meg bio-ról, meg ilyesmikről. Ez egy olyan fogyókúra, amit szintén diplomás orvosok felügyelnek, és ami elsősorban olyanoknak szól, és ajánlott, akik mondjuk cukorbetegek, vagy például az én egyik ismerősöm pajzsmirigy problémákkal küzd, és évek óta semmivel nem tudott lefogyni, se életmódváltással, sport, tényleg semmivel. Ezzel a diétával 7 hónap alatt 25kg-t. Szóval jogos Beverly kérdése, hogy ismered-e a diéta lényegét?!?!
238. 117b1693d0 (válaszként erre: 237. - Mari85)
2013. okt. 16. 13:50
Egyáltalán tudod, hogy mit kritizálsz? Ismered?
237. Mari85
2013. okt. 16. 13:46

szerintem teljesen fölösleges önmérgezés a mindenféle mesterséges anyaggal.(persze tudom a legtöbb BIO termék... bár kérdés: akkor miért tabletta meg por, meg miért van benne keményítő meg ilyenek, tehát nem lehet bio, mert a bio az teljesen természetes, mint egy alma a kertemben, na az már bio)

mindenkinek egy teljesen természetes, táplálékkiegészítőktől mentes táplálkozást kéne kialakítania, napi rendszerességgel, és sportolni, és teljesen fölöslegessé fog válni a szénhidrát nap meg a grammok számolása, hogy mennyit vitt be... mivel nem egy gép vagyunk, hanem hihetetlenül fejlett biológiai lények, és nem attól lesz jó valaki étkezése, és egészséges, hogy nem eszik zsírt, fűszert, vagy mindig kiszámolja grammra pontosan milyen tápanyagból mennyit kell bevinnie. persze ez mind csak az én véleményem és amit az elmúlt években tanultam az oskolában és egyéb tényleg diplomás és okos doktoroktól és nem egy könyvben olvastam amit valami celeb írt miután elvégzett egy 3 napos okj tanfolyamot.


a legfontosabb szabályok ennyi: egyél naponta 5ször, ebből 3 főétkezés. ne legyenek a mesterséges anyagok (se táplálékkiegészítők!!) nagyobb arányban, mint a sima egyszerű rizs, kenyér, hús. Sportolj! pl. fuss heti 4-5 alkalommal egy fél órát és nyomj egy 20-30 fekvőt mindegyik után. az étkezések minél pontosabban legyenek a nap ugyanazon szakaszában/idejében/órájában, és aludj minimum 8 órát minden nap, hiszen ekkor építi be a legjobban a tested a vitaminokat és ásványi nyomelemeket, és regenerálódik.


de persze megint mondom, aki szerint butaságot mondok, az csak szimplán ne vegye magára és haladjon tovább :) csak megőrülök, amikor mindenféle diétás port meg bogyót meg norbi szeletet fogyaszt az ember hogy egészséges legyen...

236. 117b1693d0 (válaszként erre: 235. - Talpraállok)
2013. okt. 16. 10:55
Ok, sejtem, hogy mire utalhatott. De ilyenkor ph tesztet csinálsz vagy honnan tudod, hogy meddig kell visszafognod nagyon a szénhidrátot?
235. talpraállok (válaszként erre: 234. - 117b1693d0)
2013. okt. 16. 09:35
Hát, ez valami olyasmi, hogy sok-sok szőlőt ettem, amiben ugye sok a gyümölcscukor, és ezt nem tudta rendesen feldolgozni a májam, és sok glükózt raktározott el (vagy valami ilyesmi). De msotmár túl vagyok a kétnapozáson, voltam most edzeni is (bár nagyon kemény volt, alig van energiám), és délben már ehetek. Ma még csak könnyű kaját választottam, natúr joghurt, zabpehely, áfonya és kivi darabkákkal... :)
234. 117b1693d0 (válaszként erre: 233. - Talpraállok)
2013. okt. 14. 10:44
Mi az, hogy telítődött a májad?
2013. okt. 14. 07:18
Nekem most "sajnos" két napozni kell, mert túl sok szölőt ettem, ugyanis telítődött a májam, pedig nem csaltam (a genetika)! Én a párommal csinálom, és ő bűnözött múltkor, egyik este megivott pár pohárka bort, elmondta a dokinak, aki azt tanácsolta, hogy ha legközelebb ilyen van, akkor utána egy napozzon, hogy ne telítődjön a mája... :) Most pedig meyek edzeni, csak délelőtt kezdem a melót, bár kicsit félek, hogy a kétnapozás miatt nem biztos hogy lesz erőm "bicajozni, meg lépcsőzni"... :) Szép hetet Mindenkinek!
232. Avantex
2013. okt. 13. 19:23

Sziasztok !

3 napig nem volt időm irni.

Voltam vissza a dokihoz. kg-ban 1 hónap alatt

-3,7 kg ment le, de zsirban -4 kg.

Most már javasolta a doki hogy lehet egy kicsit tornázi csak ne legyen megerőltető a mozgás,

heti 2 alkalommal.

Sajnos a hétvégén bűnöztem, mert a hugomnak volt az esküvője. Hétfőn kezdem újra a diétát. Remélem nem nagy bűn , de nem volt lehetőségem betartani, hogy csak délben egyek.

Örülök, hogy egyre többen vagyunk ezen az oldalon!!!!!!!!!!!!

231. 117b1693d0 (válaszként erre: 230. - Talpraállok)
2013. okt. 13. 19:22
Már, hogy ne lenne sok?! Ha csak nagyjából tudod tartani a tempót, akkor fél év alatt bőven 20 kiló feletti fogyás! Az meg fantasztikus lenne, nem? :)
2013. okt. 13. 14:59
Valóban, a kardio nem épít, hanem zsírt éget, de azért iktatok be némi izom építő gyakorlatot is. Nekem most 4 hét 4,1kg minusz a zsírból (tehát nem ennyit fogytam kilóban, ez csak a zsír, ami lement) és folyamatosan szépen épül az izom is... :) És így legalább a bőröm is tudja követni a fogyásom ütemét! :) Egyébként a tegnapi mérésen 1,2 kg-val mutatott kevesebb a mérleg, innen is látszik a sport jótékony hatása. Kilóban nem sok ez a fogyás, de ha azt nézzük, sok zsír lement, helyette épült sok-sok izom, és teljesen máshogy oszlik el... Jól érzem magam!!! :)
229. 117b1693d0 (válaszként erre: 227. - Vicáska66)
2013. okt. 12. 16:25
Igen, ezt kell hosszú távon csinálni, csak ez sokszor a gyakorlatban nem jön össze. Leginkább mert túl engedékeny vagyok magammal.
228. 117b1693d0 (válaszként erre: 226. - Talpraállok)
2013. okt. 12. 16:24
Akkor még az elején tényleg van esély, hogy építesz is valamennyi izmot, de a kardio alapból nem épít izmot. A sok ülés miatt nagyon kellene mindenkinek sportolni. Csak ugye pont a sok ülés miatt annyira elszokik az ember, hogy sokszor már a gondolattól is elfárad, hogy edzésre menjen. Persze, ha már ott van és megcsinálja, akkor örül, hogy nem engedte magát tovább lustálkodni:)
2013. okt. 11. 19:23
Kedves Beverly!Saját étrendetbe iktassál minnél több fehérjét ez általában reggel és este legyen ebédre pedig azt amit szoktál főzni de abbol egy menzai adagott,és az egész ne legyen több 1200klc.Sok sikert a fogyáshoz!
226. talpraállok (válaszként erre: 225. - 117b1693d0)
2013. okt. 11. 13:59
Nem sajnos, nem nagyon volt lehetőségem, és persze kedvem sem. Most is óriási áldozatok árán tudok ennyit menni. Ráadásul muszáj, mert ülő munkát végzek, amúgy meg nagyon jól esik.
❮❮ ... 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook