Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Próbálta már valaki az INSUmed diétás port? Ha igen, milyen sikerrel? fórum

Próbálta már valaki az INSUmed diétás port? Ha igen, milyen sikerrel? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 ... ❯❯
285. chillam
2014. jan. 21. 14:21
Én is meglepődtem, ez baromi kevés 11g az adagom. tegnap megmérte és egy evőkanál olaj 8g volt :((
284. Chelsey (válaszként erre: 283. - Chillam)
2014. jan. 21. 13:50

Azt majd a többiek elmondják, én csak egy menekülő útvonalként tettem fel a listára ezt a port, de az érdeklődésen túl még nem léptem.


Azt tudom, hogy egyéni az étrend. Szóval nem biztos, hogy nekik is ez az adagjuk.

Nem igazán értem, hogy miért van ennyire bekorlátozva nálad a zsír.

283. chillam (válaszként erre: 282. - Chelsey)
2014. jan. 21. 13:15
Sajna paradicsomot nem ehetek... mennyire tartjátok be szigorúan ezt a napi egy evőkanálnyi mennyiséget? húsokat hogyan készítitek?
282. Chelsey (válaszként erre: 281. - Chillam)
2014. jan. 21. 11:48
Salátáknál készítsd külön az olajos öntetet! Az olajadagodat hígítsd fel pl. citromlével vagy ha van paradicsom a salátásan, akkor annak nyomj bele a levéből. Így nagyobb mennyiségű folyadékot kapsz, könnyebben kutyulod el egyenletesen a zöldségekkel.
281. chillam
2014. jan. 21. 11:00

Sziasztok, Tegnap kezdtem el a diétát, így csatlakoznék hozzátok:) Terhességem alatt sikerült 30 kilót felszednem, amiből alig ment le :(

Most jelentős túlsúlyról kezdek, 30 kilót szeretnék fogyni, de nem vagyok telhetetlen 25 kilóval is beérem :D Én most napi 4szer ehetek, abból reggel és este a trutymó(amit én vízzel készítek, mert úúúútálom a tejetés a tejtermékeket), és az ételt 2 felé kell osztanom. A baba mellett hosszabbak a napjaim.

Azoktól szeretnék kérdezni akik már túl vannak néhány héten-hónapon, hogy a zsír kérdést hogyan oldjátok meg? Napi egy evőkanál az szinte semmi? állandóan főtt húst kell enni? mindig csirke vagy pulykamellet esztek? salátákra is kevés az 1 ek:( ezzel kicsit gondban vagyok! nem mellesleg én halolajat és D3 cseppeket is szedek, és az is olaj tulképpen... Megköszönném ha segítenétek.

Ja még 1 kérdés: mit sportoltok mellette?

280. hello :) (válaszként erre: 273. - Chelsey)
2014. jan. 18. 12:03

Eddig még nem kívántam meg. De én azt vallom, hogy a szervezetednek mindenre szüksége van, csak mértékkel, szóval biztos fogok enni tojást is.

Nekem nincs ehetnékem, de az étkezések között van éhségérzetem, akkor iszom és el is telít. (Ilyenkor leginkább a meleg tea (üres) jó, legalábbis nekem.)

Őszintén, nekem a legnagyobb problémát jelenleg az jelenti, hogy nem ihatok alkoholt. :D

Nem szoktam orrba-szájba bulizni, de elmegyünk csörögni a csajokkal, azért 1 maximum 2 koktélt elfogyasztok egy este. Persze anélkül is lehet bulizni, ásványvízzel, benne egy citromkarikával :P

279. hello :) (válaszként erre: 276. - Annacska87)
2014. jan. 18. 11:56
Szia, meg szabad kérdezni milyen gyomorprobléma merült fel nálad?
278. Danka99 (válaszként erre: 259. - Mangama)
2014. jan. 17. 21:55
Szia! Most szeretném elkezdeni az életmódváltást és még dokit keresgélek. Te kihez és hová jársz? Köszi!
2014. jan. 15. 23:23
6500 -ért :) bocsi az elírásért :)
2014. jan. 15. 23:21
Sziasztok! Sajnos gyomorprobléma miatt abba kellett hagynom az ISMUDED diétát, így ELADÓvá vált egy natúr por,bontatlan állapotban,és egy latte machiato ízű,ami háromnegyedig,kb 4 adag hiányzik belőle van. A bontatlant odaadom 8000-ért, a másikat 65000-ért.
275. Chelsey (válaszként erre: 274. - Gi)
2014. jan. 15. 19:50

[link]


Az aljafelé keresd, mert nem abc sorrendben, hanem irányítószám szerint vannak felsorolva és azon belül abc szerint!

274. gi
2014. jan. 15. 17:39
Sziasztok! Szegeden vagy környékén tud valaki "forgalmazót"..köszi előre is!
273. Chelsey (válaszként erre: 271. - Hello :))
2014. jan. 15. 10:26

Ha úgyse eszel tojást, akkor tényleg tök mindegy :DDD


Nincs "ehetnéketek" délelőtt és este, hogy csak a turmixot isszátok meg?

272. hello :) (válaszként erre: 270. - Domimama)
2014. jan. 15. 09:21

Szia. Orvosonként változnak az árak. Konzultációs díj van és a por ára.

Elsődlegesen diabétesszel küzdők számára van, így biztos nem tenne kárt benned. :)

271. hello :) (válaszként erre: 269. - Chelsey)
2014. jan. 15. 09:15

Szia, nekem is fura volt, de még nem néztem utána, mert nem akartam tojást enni. :D

*amúgy a hoxán írta valaki, bár ebben a fórumban is jó sok hülyeséget irkáltak már össze, nem lehet csodálkozni. :D

2014. jan. 14. 20:59

Hali, Lányok! Ti hol laktok, az orvosotok tanácsára fogyasztjátok az INSUMEDET? Cukorbeteg valamelyikőtök? Anyagilag mennyiben van a kúra?


Én cukorbeteg vagyok, nekem egy ismerős ajánlotta, említettem az orvosnak, Ő nem ismeri, vagy nem is akar vele foglalkozni,szívesen kipróbálnám, bár már augusztus óta 14 kg-t fogytam diétával, és természetesen szedem a gyógyszert a cukor miatt. Szívesen keresgélek az interneten, de sok rossz dolog is kering . Várom a reakciókat.

269. Chelsey (válaszként erre: 268. - Hello :))
2014. jan. 14. 15:03

tojás (1 db közepes) 88 kcal (fehérje 7g, zsír 6g, szénhidrát 0g)

csirkemell (100g) 112 kcal (fehérje 25g, zsír 1g, szénhdirát 1g)


Csak azért írtam ezt le, mert nem tudom kisakkozni, hogy lehet 100g húst 5 tojással helyettesíteni. Azért választottam a csirkemellet, mert ennek a legnagyobb a fehérjetartalma, de messze nem 5 tojáséval egyenértékű.


Végülis mindegy. Ha van egy kereted, amit elfogyaszthatsz a turmix mellett, akkor szerintem azt töltsd ki (és ne ilyen helyettesítések alapján, hanem a tápanyagtartalom alapján totózd ki, hogy miből mennyit ehetsz). Vagyis úgy csinálod, ahogy jónak látod. Amit írtam az én logikám alapján van, nem biztos, hogy egyetértünk :))

268. hello :) (válaszként erre: 267. - Csilli30)
2014. jan. 14. 10:11

Sziasztok :)

Én 7-én kezdtem, mindig reggelente mértem magam, minden nap, jelenleg -4,3 kg-nál állok, de le akarok róla szokni, hogy minden nap ráugrálok a mérlegre, szóval most el is dugtam és 26-án fogok csak ráállni :)

A fő célom nekem is a fogyás természetesen, mert a versenyszerű sport feladása után nagyon durván meghíztam. De alapvetően egészségesebben szeretnék élni. A diéta elkezdését nekem rengeteg kutakodás és olvasás előzte meg, mit hogyan kéne csinálni, aztán egy véletlennek köszönhetően bejött a képbe az insumed, ezt választottam. Számomra sokkoló volt, hogy mennyi felesleges kalóriát viszünk be a szervezetünkbe, főként a rejtett zsírok miatt. A mozgás hiánya mellett ez a fő oka a társadalom elhízásának. Csak egy kicsit kéne odafigyelni szerintem. (Megjegyzem, én sem tettem, meg is lett az eredménye.)

Teljesen új életet kezdtem. :)

Szerintem csak így működik. Az nem megy, hogy lefogysz, eléred a célod, és elkezdesz megint zabálni, amitől visszaszeded a kilókat. Ez nem jojo effektus, hanem természetes reakció.

De nem akarom, hogy úgy tűnjön, okoskodom :)

Tapasztalatok:

nekem jelenleg csokis, cappuccinos és epres-rebarbarás van. Szerintem finomak, nincs mellékízük, a csokisat és cappuccinosat tejjel iszom, pici fahéjjal megbolondítom. :)Az epreset joghurttal keverem össze mindig, tejjel még nem próbáltam.

Én sokkal jobban érzem magam. A vízzel állok hadilábon, elég nehéz magambanyomnom 3 litert, de muszáj, az anyagcsere lelassulása ellen, mert a porban is rengeteg a rost. Üres gyümölcsteát is szoktam inni.

Ami az én konyhámból nem hiányozhat:

kókuszzsír, lenmagolaj, xilit,fahéj, gyömbér, kurkuma, vadrizs, alma és répa.

Senki nem ír a tojásról és a sajtról. Én imádom a sajtokat, a legtöbb sajnos elég zsíros, de én nem mondok le róla, picit kevesebb husit csinálok és akkor eszem sajtot. Én 100 g husit ehetek, úgy tudom ennek a mennyiségnek 5 db tojás felel meg, de ennyit biztos, hogy nem tudok megenni.

Nekem egyébként sok az ebéd.

Felvágottakat is néztem, csirkemellsonkát vettem, sajnos mindegyikben van cukor..

SZerintetek virslit szabad? Tudom, h rengeteg benne a zsír, viszont találtam olyat, aminek a 60%-a hús. Ha szabadna, csinálnék egy kis paprikás krumplit :) Csinálhatnánk receptklubot amúgy :D

Na jó abbahagytam. Azt hiszem a hsz-em hossza árulkodik a lelkesedésemről, hajrá mindenki :)

2014. jan. 13. 17:07
Egyébként mikor kezdted és hogy érzed magad? Én pont egy hete hétfőn kezdtem.Reggel-este iszom az insumedet,ebédre pedig rendeltem egy Norbi update másodikat.92 kg volt a kezdő súly,ma reggel pedig 89,2.Nagyon boldog vagyok,várom a következő hetet!!!:)
266. Csilli30 (válaszként erre: 263. - Hello :))
2014. jan. 13. 17:03

Szia!

Ahogy olvasom 4 en már vagyunk:)

2014. jan. 12. 19:42
Sziasztok! Én még csinálom, és még itt vagyok. Nem fogytam el teljesen. :) Október elején kezdtem 73 kg-val, és jan. 4-én kereken 62kg-ot mértünk, úgy, hogy az ünnepek alatt egyszer sem mondtam azt a sütikre, meg kajákra, hogy kössz nem, mert fogyizok... szóval ettem annyit, amennyi jól esett, és így is fogytam másfél kg-t. Én csak jókat tudok róla mondani, egyetlen hátránya, hogy tényleg nem olcsó, de azt a pénzt úgyis "eleszed"... Ja, és a 11 kg minuszt mérleg szerint értem, zsírból ez jóval több, viszont mivel keményen edzek heti háromszor főleg kardio mozgásformákat, de azért van egy kis izom építő munka is, szépen formásodom, izmosodom, és az is kilóban mérhető... Az ideális súlyhoz (amit a doktornő kiszámolt Nekem) még majdnem 6 kg-t kellene fogynom, de én már megelégszem azzal, ha lemegyek 60 alá, pláne, hogy az izomtömegem már több, mint mikor elkezdtem... Úgyhogy lassan szeretnék már reggelizni is! :) Csak ügyesen az újaknak, csak az eleje nehéz, és amúgy is fejben dől el a dolog!!!
264. gi
2014. jan. 11. 11:14

hellóka...legyetek ügyesek! Én nagyon szerettem,amíg ettem-jó eredmények voltak és sokkal jobban éreztem magam-de sajnos elég rendesen elrugaszkodott az ára ennek a dolognak...((..

most próbálok olcsóbb helyet felkutatni..

sok sikert:-))

263. hello :) (válaszként erre: 262. - Csilli30)
2014. jan. 10. 16:08
Szia, én is nem rég kezdtem. Ez a fórum sajnos elakadt. Nem tudom hol vannak, akik régebben kezdték, remélem nem fogytak teljesen el. :D
2014. jan. 9. 19:41

Sziasztok:)

Van itt valaki aki használja most is az insumed port? Kérdezném milyen tapasztalatotok van mert én most kezdtem 4 napja.Köszi

2013. dec. 28. 21:08
Ha esetleg van vkinek vanilias izu pora, megvennem, jooo aron:-)
2013. dec. 28. 16:52

Sziasutok

Budapesten, budai oldalon ajanlanatok nekem dokit? 10-12 kg-t kene leadnom. Koszi

259. mangama
2013. dec. 19. 18:21
Szia!Orvosonként változnak az árak,van olyan aki kér a vizsgálatért és a porért is pénzt.Akihez én járok annak csak a porért kell fizetni,10 ezer Ft egy doboz,ami Nekem kb 10 napig elég.Reggelire és vacsorára kell ennem belőle.
2013. dec. 15. 20:54
Sziasztok! Én is nagyon szeretnék belevágni ebbe az INSUMEDes dologba. Sajnos már nagyon rég óta nem megy le rólam egy kg sem, pedig kevesebbet és egészségeset eszem és még mozgok is. Azt szeretném megtudni, hogy anyagilag mivel jár ez a diéta?
257. mangama
2013. dec. 1. 18:19

Sziasztok!


Múlt héten volt a második mérésem,-2 kg lett az eredmény.Sajnos ment le egy kicsi izomból is.Jövő héten megyek a következő mérésre,de szerintem nem számíthatok túl sok jóra,mert beteg vagyok,ezért nem tudtam edzeni a héten. :-(

2013. nov. 27. 12:05

Sziasztok!

4. hét, mérés, mínusz 2 kg és csak zsír. Összesen eddig - 7 kg. Én reggel és este iszom a port. 8 órakor 13 órakor és 18 órakor "eszem", de az esti étkezéskor már eléggé éhes vagyok. Megkockáztattam egy alma elfogyasztását és a számítógép görbéje máris "kiakadt". Veletek mi a helyzet? Mit tapasztaltok étkezéseitek alkalmával?

❮❮ ... 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook