Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Próbálta már valaki az INSUmed diétás port? Ha igen, milyen sikerrel? fórum

Próbálta már valaki az INSUmed diétás port? Ha igen, milyen sikerrel? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 ... ❯❯
345. rozsa78 (válaszként erre: 342. - MucLa)
2014. ápr. 24. 22:43
És lenne még egy kérdésem miből látja a doki,hogy átlagba mennyi kalóriát ettél, nekem ilyet még sose mondott, és összeségben az étkazésről se sokat.
344. rozsa78 (válaszként erre: 342. - MucLa)
2014. ápr. 24. 22:38

Szia!

Köszi,hogy válaszoltál, tényleg és őszintén elgondolkodtam azon amit mondtál,tényleg igazad van, tényleg változnom kellene, ha van kedved segítenél azzal, hogy elmondod mit ebédelsz, mire figyelsz az étkezésnél.Előre is köszi.

2014. ápr. 24. 20:26
Sziasztok! Még én is csinálom a diétát olyan formában, hogy már van reggeli-ebéd-vacsorám, és maradt még porom, ha bűnözök, (mint most Húsvétkor :) ), akkor jöhet az egy (vagy két)napozás, tisztítás. Október elejétől február elejéig 74kg-ról 59kg-ra fogytam, tehát 15kg. Én azt mondom, ne keseredjetek el, ha néha kicsit kevesebb megy le, vagy megáll egy időre, én 6 hétig úgy megálltam 62kg-nál, (diétával és rengeteg sporttal), hogy majdnem feladtam. Ennyire volt kalibrálva a testem (legalábbis ezzel vigasztaltam magam). Tapasztalat, hogy a férfiaknak könnyebben mennek a kilót (de ők sok izmot is veszítenek), valamint nagyobb feleslegből is sokkal könnyebb annak ellenére, hogy ott meg többször lehet ilyen "megállás". Szóval fel a fejjel, és nem szabad feladni!!! Lenne egy kérdésem a régiektől, akik már vacsoráznak. Ti mit szoktatok vacsizni? Tudom, hogy csak fehérjét lehet, de unom már a tojást, sajtot, meg csirkemell sonkát, hiába variálom zöldséggel, gyümölccsel... És mindenféle Insumedbe passzoló receptet/étrendet szívesen fogadok... :)
342. MucLa (válaszként erre: 340. - Rozsa78)
2014. ápr. 23. 08:47

Ezzel egy ici picit vitatkoznék, hogy nagyon elrontani nem lehet. Dehogynem! Nekem nagyon rendes a dokim, mindig nagyon sokat beszélgetünk a táplálkozásról - mindig nagyon segítőkész.Ha pl. több gyümölcsöt eszek mint amennyit kéne ebéd után máris nem megy le annyi zsír. Vagy ha pl. véletlenül nem 10%-os tejszínt használok a főzéshez hanem 20%-at akkor rögtön meglátszik az eredményen.Ha nem iszom meg a napi 3-4 litert nem pörög úgy az anyagcserém és az is meglátszik. Szóval én sem gondoltam volna de nagyon könnyű olyat enni ami kicsit visszatartja a leadott zsír mennyiséget.

Szerintem simán többet fogynál - jóval többet ha nem fokozatosan hanem egyik napról a másikról váltanál. A sütit el kell hagyni....de tényleg! Úgy nem csoda, hogy viszonlyag " kevés" ment le eddig.

De mondjuk mindenkinek más módszer jön be, én személy szerint utáltam a kaloria számlálást. A hátamon futkos tőle a hideg :)) A dokim a test összetétel mérésnél mindig mutatja átlagba menni kalóriát ettem meg és olyan 1300 szokott lenni, de sosem számolom. Ha pl. 1100-at mutat azon a héten meg lehet nézni, hogy kevesebb ment le. Mindig azt mondja, hogy ahhoz hogy a zsír égjen és ne az izomzatból fogyjak ennem kell. Emellett minden reggel 20 perc flabelos és este 40-50 perc szobabicikli. Ezekkel égetek is pár kalóriát.

Nehéz, én tudom... de én azt mondom mivel ismerem magam, hogy nekem sikerül és én fogyok akkor tényleg bárki le tud fogyni.

Határozd el magad és hajrááá :)) Biztos sikerülni fog :))

A család támogatása is nagyon fontos az biztos. Mikor meglátsz egy sütit gondolj arra, hogy eddig eleget ettél és majd ehetsz is később de most ezt nem eszem meg :))

341. évanéne (válaszként erre: 340. - Rozsa78)
2014. ápr. 22. 20:54

Tudod, a "mit egyek" tényleg nehéz kérdés. De te is családban élsz: a gyerek meghagyott 2 falatot, bekapod. A nem túlsúlyos családtagod valami isteni illatú rántottát sütött vacsorára szalonnával, hagymával, lehetetlen nem belekóstolni. És még millió olyan triviális példát mondhatnék, ami nehezíti a súlytartást.

Amikor lefogytam, egyedül éltem, viszonylag könnyű volt. Üresen tartottam a hűtőt gyakorlatilag :-)

Most leültem a férjemmel, elbeszélgettünk. Megígérte, hogy támogat, amennyire csak tud...

Azt hiszem, mindenkinek megvan a neki való módszer, kinek egyik, kinek másik működik.


Szóval... kell a jó hozzáállás, az elhatározottság, a gondolkodásmód átalakítása, de szerintem ugyanilyen fontos az is, hogy a családunk segítsen, vagy legalább ne hátráltasson :-)

340. rozsa78 (válaszként erre: 336. - MucLa)
2014. ápr. 22. 19:30

Szia!

Sok önuralmat kell tanulom nekem is, biztos,hogy a rossz beidegződések lassan változnak és ehhez idő kell. A por tényleg segít abban,hogy este és reggel ne vigyünk be sok kalóriát, délbe meg képtelenség sokat bevinni,tehát nagyon elronteni se lehet ezt az egészet. Viszont nem is tanulom meg,hogy mit kellene ennem, erről igazából nem is esik szó a konzultációkon, mert a végétől még én is messze vagyok, viszont a doki szerint 3-4 hét alatt állítak vissza a rendes étkezésre, amikor ki kell tapasztalni mi az ami nem hizlal, ez pedig lássuk be, kevés egy olyan embernek mint én vagyok (hát eddig nem sokat törödtem azzal mi ami nem hizlal, és rossz mintát hoztam otthonról is, néha nagyon elveszetnek érzem magam abban, hogy mit kellene ennem és ehhez most sem kapok segítséget, mindig csak a majd, pedig szerintem igen is most segítséggel, felügyelet alatt ezt meg kellene tanulnom, azért, hogy a végén ne legyen jojó), úgyhogy mivel én ezt megakarom tanulni, nem az a célom, hogy a végtelenségig horjam oda a pénzem ezért kalóriaszámlálós oldalon beregisztáltam magam,hát meg is döbbentem mikor kiderült,hogy a napi kalória mennyiségem ebédkor kimerítem, de legalább látom, tudok tenni azért, hogy csökkentsem (sporttal), szóval tudatosítok magamban egy csomó dolgot, olyanokat amivel tulajdonképpen egyedül maradtam.

A doki előbb azt mondta heti 1kg fogyás reális, most, hogy átlagba 10 nap alatt megy le 1 kg, nem tudom mi az igazság végülis rajtunk múlik, állítólag kalória számlálással heti 0,5kg reális, tehát kéthetenként 1kg, közben a saját bőrődön megtanulod az alacsony kalóriáju ételeket, egyenlőre párhuzamosan csinálom a porral, de később már meggondolom mi legyen.

Viszont a por nagy előnye, hogy nagyon beállítja az inzulin szintet is így nem kivánod az édességet, mert én is folyamatos nassolásban voltam, de alacsony inzulin szint miatt, most simán megállom, hogy az asztal közepén a süti és nem veszek belőle (csak délbe, egy picit )

Amugy szúrkolok neked a babához, nekem 3 van (én abban híztam fel, de megérte,) csak mostmár találjak vissza önmagamhoz, neked is sok sikert!

339. rozsa78 (válaszként erre: 337. - Évanéne)
2014. ápr. 22. 18:52
szia! örülök,hogy rólad is hallotunk és sok sikert a fogytatáshoz!
338. MucLa (válaszként erre: 337. - Évanéne)
2014. ápr. 22. 12:57

De örülök, hogy valaki olyan is írt ide aki régen csinálta :)

Remélem hamar megszabadulsz a felesleges kilóktól.


Szerintem teljesen igazad van, az egyéntől is sok minden függ. A módszert megtaníthatják de a döntéseket nekünk kell meghozni.

2014. ápr. 22. 12:38

Sziasztok!

Szeretném veletek én is megosztani a tapasztalatomat.

Amikor 2008-ban először találkoztam az Insumeddel, már több sikertelen fogyókúrán voltam túl. Nem vagyok a sportnak nagy barátja, szeretem a jó kajákat, eleve 4.75 dkg-mal születtem, 180 cm vagyok... Nem is törekedtem a modell alkatra, csupán az egészségem érdekében kezdtem el a fogyókúrát.

180 cm voltam, és 107kg. A doki azt mondta, 90-95 kg-nál lejjebb semmiképpen se menjünk, mert nehézcsontú, széles alkatú vagyok.

Először drágállottam a port, de hamar kikalkuláltam, hogy az árának legnagyobb részét a kaján bespórolom. Elindult szépen lefelé a súlyom, rengeteget ittam, rengeteget pisiltem, lényeg a lényeg, 3 hónap alatt lemet 8 kg. Lehet ezt soknak tekinteni, lehet kevésnek, de ha hozzáteszem, hogy nem nagyon sportoltam, hetente egyszer "bűnöztem", és ebben volt süti is, vacsi is, stb... én nagyon elégedett voltam az eredménnyel, mások szerint is nagyon jól néztem ki.

Kb 2011-ig egész jól tartottam a súlyom, aztán jött az életemnek egy nehéz periódusa. Nagyon irigylem azokat, akik azt mondják, stresszben nem tudnak enni, lefogynak. Én az ellentéte vagyok ennek... Visszajött 5 kg, és legnagyobb kétségbeesésemre elköltözött a doki, aki 2008-ban segített.

2012-ben férjhez mentem, kiderült, a babavállalás nem olyan egyszerű történet nálunk. Ezért méginkább le akartam fogyni, a hormonkészítményektől, és az örökös szorongástól inkább híztam. Jelenleg 110 kg vagyok, és találtam újra egy dokit, aki Insumeddel foglalkozik, holnap megyek hozzá.

Szóval... ahogy a történetem is mutatja, a módszer jó, működik, hiteles, de a siker azon is múlik, mennyit rakunk hozzá!

336. MucLa
2014. ápr. 22. 10:40

Szia!


Hát nehéznek azért nehéz... én a diéta előtt alig ittam és szinte állandóan ettem.Sajnos ez az igazság :( De nagyon elhatároztam magam és most napi 4-5 liter vizet, teát iszok és egyáltalán semmi nasi. Most ugyan segítség, hogy sok a zöldség - karalábét, répát, uborkát szoktam nassolni :)) Az én szervezetem teljesen megszokta a dolgot. Észrevettem pl, ha véletlenül valamiért nem tudok inni annyit akkor hiányzik.

Szerintem a sütit mindenképpen hagyd el, mert sok lehet benne a zsír vagy cukor vagy szénhidrát.

A pot utáni élet még nagyooon messze van nekem szerintem :)) De arról azt mondta kb, ugyanezeket a szabályokat kell betartanom mint most. MIvel amúgy is hízékony vagyok. Vagyis alacsony zsírtartalmú termékek, szénhidrátot csak délbe egyek- de vacsorára semmi esetre se.Gyümölcsöt sem ehetek majd este. A reggeliről még nem beszéltünk nagyon. Nyilván a por nélküli életbe rengeteg önfegyelem kell majd és odafigyelés...és biztos fogok bűnözni is, azért emberből vagyunk :))

Én szoktam kenyeret enni amúgy - rozskenyeret szoktam ebédre enni, persze a megadott mennyiségben.

Az hogy milyen ütemben fogyok nagyon változó.... volt hogy háromszor is lement a heti kettő kg, volt hogy nem. Meg volt egy hét mikor Párizsba vitt a férjem..az eredmény 20dkg plusz volt :))) NA de ott nem tartottam be a diétát :)) Simán lement a bagett este tizkor :)) Ott nem akartam fogyizni, mégse megyek oda minden nap. Meg pl. mikor menstruálok akkor mindig vissza tartja a szervezetem a vizet, olyankor van hogy csak 30 dkg megy le. Olyan is volt, hogy túl keveset ettem és izomból fogytam. Nekem rögtön beindult a fogyás. Szerintem ez is mindenkinél változó lehet.

Én nagyon csodálkozom saját magamon, hogy le tudtam állni a nassolással.Mindig őröltem valamit és most nem :)) Ha valaki ezt mondja nekem még év végén, jól kinevetem. Én elsősorban baba miatt fogyok...úgy látszik ez akkora motiváció, hogy egyik napról a másikra sikerült átállnom. De nem mindig egyszerű az biztos .

335. 0b281daa8e (válaszként erre: 332. - MucLa)
2014. ápr. 17. 08:33
Ez nagyon jó :-)) Én hétfő óta csinálom és 3 nap alatt lement 2 kg (sok). 99 %-ban betartom a dolgokat, viszont elég gyengének érzem magam. Nem vagyok éhes viszont félek a rosszul léttől. Mérésre május 10 körül megyek, úgy tervezem havi 1*.
334. rozsa78 (válaszként erre: 332. - MucLa)
2014. ápr. 16. 22:40

Szia!

Olyan jó az ilyet hallani, örülök, hogy sikerül, én még 16 napnál tartok és csak 1,6kg ment le zsírból, persze én is elkeseredtem, ezért azt szeretném kérdezni ez normális, később esetleg begyorsul a fogyás? Neked milyen ütemben ment a dolog? És van még egy dolog ami izgat,hogy a por nélküli életre készülsz-e, mit fogsz enni akkor, neked mit mond a doki erről? Meg szoktad már azt, hogy gondolatilag, hogy mit meg, hogy kell majd enni,mert azért agyilag is rá kell állni,én pl állandóan ettem, nassoltam, nekem ez óriási változás most is,nem tudom később könnyebben megy-e , mert most nagy koncetrálást igényel, de oda figyelek és csinálom,pl a 16 nap alatt egyszer ettem kenyeret, de mást egyenlőre nem tudtam váloztatni, pl: a süti ebédkor mindig eszek, igaz régen dugig ettem megam belőle, most meg megcsinálom úgy ,hogy megse kóstolom, majd csak másnap ebédre 1 szeletet és most döbbenek rá, hogy miért fogyott nálunk olyan hamar el a süti), hát nálam ez is valami, végül is haladok, és a dokinővel való találkozás is mindig lendít a mélypontokon, más támogatom egyenlőre nincs, remélem, ha látják majd, hogy haladok azért több lelkesítést fog adni a családom.

Köszi, ha válaszolsz.

2014. ápr. 16. 13:59

Sziasztok!

Április 6-ától iszom a port.Nagyon betartva minden utasítást, nem bűnözöm. Sajnos még egy dekát sem sikerült leadni. Azt hiszem ha igy megy feladom. Csak a pénztárcám csappant meg de az rendesen.

332. MucLa (válaszként erre: 331. - 0b281daa8e)
2014. ápr. 16. 10:15

Szia!


Én több mint két hónapja csinálom ( lassan három ) és olyan valamivel több mint 16 kg minusznál járhatok. Ma megyek mérése, két hete nem voltam mérve úgyhogy azért nem tudom pontosan :) De azt tudom, hogy két számmal kisebb nadrágot hordok és az összes ruhám lóg rajtam :) Még a gyűrűm is forog az ujjamon :))

331. 0b281daa8e (válaszként erre: 330. - MucLa)
2014. ápr. 15. 11:28

Szia!


Te mióta csinálod és mennyit fogytál eddig? Nekem a doki azt mondta, hogy azért van szükség a 2 napra az elején -hogy a máj méregteleníteni tudjon. Így gyorsabb lesz a fogyás. Ismerősöm miden hónapban csinál ilyen 2 napos extra májtisztító kúrát.

330. MucLa
2014. ápr. 14. 21:05

Szerintem nem szabad változtatni a turmix mennyiségén.

Nem véletlenül mondja a doki mennyit kell inni. Ez is egyénre szabott szerintem. Nekem pl. az első két nap nem különbözött a többitől...nem kellett csak a port innom - ebédelhettem :)


Az édesség vágyamat amúgy nagyon jól orvosolja az insumed csoki :))

329. 0b281daa8e (válaszként erre: 328. - Ági1983)
2014. ápr. 14. 13:33

Szia!


Egyik ismerősöm csak este issza + jócskán bűnözött, fél év alatt a 85 kg súlyából 8 kg fogyott. Szerintem azt "csak" fehérje+zöldség+gyümölcs étrenddel is be lehetne tartani. Ahoz túl drága szerintem ez a por, hogy ne úgy igyuk -ahogy kitalálták ezt a rendszert. Sőt a reggeli és déli inzulinod az egekbe lesz a kajától, este sokkal nehezebben áll be normálisra az inzulinod - megterheli a zervezeted.

2014. ápr. 14. 11:31

Sziasztok!


Én is elkezdtem a port inni és 2 nap után leálltam vele, mert megfáztam és nem tudom, hogy be lehet-e venni mellé bármilyen gyógyszert és inkább nem kockáztatok.

Régen szedtem valamilyen fogyi tablettát és a fájdalomcsillapítóval együtt rendesen vert a szívem.


Amúgy mielőtt elkezdtem inni 4 óránként ettem és fél óránként ittam vizet és ettől 3 nap alatt lement 1,5 kg.


Lehet, hogy hatásos a por csak elég drága és kíváncsi lennék meddig kell inni?

Nem lehet úgy inni, hogy csak este vacsora helyett, vagy kötelező a napi 2?

Most már végképp elbizonytalanodtam, mert van egy ismerősöm és ő por nélkül fogy és nagyon jól bevált neki, hogy keveset eszik többször és mellé tornázik ,de nem hajszolja agyon magát a tornával sem.

327. 0b281daa8e (válaszként erre: 326. - 0b281daa8e)
2014. ápr. 14. 11:13

Kedves tagok!


Hogyan bírtátok ki a 2,5 napot az elején - mikor nem ehettetek semmit. Kicsit szédeleg a fejem már most. Korábban volt, hogy Sci..c márkájú shaket ittam reggel és bőven kibírtam délig.

326. 0b281daa8e (válaszként erre: 324. - Rebeka2007)
2014. ápr. 14. 11:03

Szia!


Érdeklődnék, hogy mennyiért adod a csokis port? Köszönöm!

325. MucLa
2014. ápr. 14. 08:21

Sziasztok!


Én nem tudom...mindenkinek más válik be. Én azt tudom mondani az Insumedről, hogy nekem megváltoztatta az életem... ez az első olyan módszer ami tényleg működik nálam.Pedig rengeteg mindent kipróbáltam már és soha semmi nem vált be.

Nyilván ha az ember abba hagyja a turmixot akkor nagyon kell vigyáznia az étkezésre... ez egyértelmű.Ha valaki ugyanúgy eszik mint előtte akkor biztos a visszahízás. Ez szerintem egy életmódváltás.

Azt nem gondolnám, hogy a turmix nem ér semmit - hiszen akkor nem adná egy doktor... de ezt is mindenki döntse el maga.

Én úgy gondolom ami nagyon fontos, hogy az ember fejbe döntse el- igen most le kell fogynom és megcsinálom. Én imádtam enni - kenyér, édesség.... mikor elkezdtem az Insumedet egyik napról a másikra felhagytam ezekkel és én lepődtem meg a legjobban, hogy kibírom. Hiányzik néha az biztos, vannak szenvedős napok, de a cél lebeg a szemem előtt.

Nagy kitartás kell bármilyen diéáthoz.

2014. ápr. 13. 09:18

Sziasztok!

Van eladó (bontott)Insumed csokoládés italporom-7 adagos, (bontott) zöldséges levesporom-18 adagos, és 2db mobil szeletem. Ha érdekel valakit írjatok.

323. rozsa78 (válaszként erre: 321. - Pannika77)
2014. ápr. 7. 21:47

Azt szeretném kérdezni,hogy sporolsz-e, vagy a táplálkozásodon valódi változtatást csináltál-e?

Semmiképp se ad fel, mégha a por nélkül is de folytasd, az egészégedért, mennyi kg ment le mennyi van még hátra? Azért jó lenne, ha sikerülne, ha már egyszer gondolatban ennek neki kezdtél, volt valódi elhatározásod kár lenne a kútba dobni..

322. rozsa78 (válaszként erre: 320. - Kőszikla)
2014. ápr. 7. 21:40

Szia! Egyenlőre kell valami mankó, de készülök a por nélküli életre, az orvost pedig diateikusként használom, igenis adjon valódi tanácsokat, mit egyek, és ne csak a port tömje belém.

Beszélgettem a dokival is erről,aki végig csinálta,arról, hogy most hogyan eszik és mit tart be ebből (mert nem hizta vissza), és elmondta, hogyha sütizni hivják, akkor ő iszik egy cappucinot,édesítővel, mert végülis azért mész, hogy beszélgess,nem eszik chipszet...stb, tehát aki hizékony az az is marad, nincs csoda, csak az ha gondolataidat is megváltoztatod, ehhez pedig idő kell, ők végülis vállalják, hogy hozzá szoktatják az agyadat az egészséges élethez (napi 30perc mozgás,este szénhidrát szegény étel....stb) és megtanulhatod ezt az egészet úgy, hogy kapsz egy mankót, mert lássuk be , ha egyik napról a másikra kellene lemondanom az édességről,a kenyérről...stb úgy hogy közben az éhség mardos, 2 hét után feladnám és jól bezabálnék.

Aki diétázott már az tudja, hogy bármelyket abba hagyod, akár aktiv sportoló is lehesz, és leállsz nagyon fel jönnek a kilók. Nincs olyan módszer, amit ha végig csinálsz nyugodtan hátra dölhesz és mostmár zabáhasz, akkor azt mindenki végig csinálna és utána soha többé nem sportolna...stb mi lenne az edzőtermekkel, meg a millió csodaszert árulókkal. (Ilyen tekintettben ez a módszer árában van , de ha utána nézel annak, hogy hány féle bogyót szednek az edzőtermek királyai, akkor lehet meglepődnél, vagy ha napi 3 szori csoda kaja rendelése mennyibe van)

Ennek a mószer annyi lehet az előnye, hogy viszonylag hamar siker élmény lehet elérni és az ember lányát ennek arra kell majd sarkallnia, hogy a megkezdett uton haladjon tovább (ami a napi 3-szori evés, a sport,az, hogy nincs nasi, ami azért az egyhéttel ezelőtti életemhez képest elképzelhetelen, én pl minden órába állandóan ettem, ez olyan kb.,mint az elvonó).

És pont azért mert könnyen jön , nehogy könnyen menjen a siker nagyon észnél kell lenni. Te mennyit fogytál, mennyi jött vissza és szerinted mit bűnöztél (ha bűnöztél)?

2014. ápr. 7. 11:42
Hasonló gondolatok járnak a fejemben nekem is. Nem hiszem, hogy csak ettől a portól tartós fogyásom lesz. Ráadásul nekem nem is megy valami jól a fogyás, úgyhogy ebben a hónapban már abba is hagyom. Inkábbelkezdek még valami más mozgásformát (eddig csak kerékpároztam) és figyelek a kajálásra.
320. Kőszikla (válaszként erre: 319. - Rozsa78)
2014. ápr. 6. 20:18

Szia!

Nagyon jók a gondolataid!

Mindig van valami amit azt hisszük, hogy jó, de semmi szükség nincs erre a porra. Ha főleg sportolsz, nem eszed agyonra magad, akkor lemegy a por nélkül is. Nálam az utóbbi vált be.

Sok zöldség, -kicsi mozgás- és ott vagyok, ahol a porral, és marad a pénz, amit lehet másra költeni. Na de mindenki maga dönti el, hogy mit vesz, mit eszik. Sok sikert!!

319. rozsa78 (válaszként erre: 318. - Kőszikla)
2014. ápr. 6. 15:46
Szia! Tényleg nincs itt régiek közzül mostanába senki,és én is gondolkodtam azon, hogy ha nem történik valódi életmód váltás és annyit eszek mint előtte akkor visszajönnek a kilók, de, hogy mi lesz és én is meddig folytatom, mivel még az elején járok előre megmondani nem tudom, de mást, jobbat se találtam, nekem már segítségre van szükségem. Ha meg rengeteget sportolok és alig eszek magától is lemennek a kilók, akkor meg minek a por? Hát ...
318. Kőszikla (válaszként erre: 317. - Rozsa78)
2014. ápr. 5. 20:17

Szia!

Hogy fogsz boldogulni por nélkül?

Visszaszeded mindent amit leadtál.

Amint áttérsz a por nélküli étkezéshez, észrevétlen felcsuszik amit leadtál.

Hárman csináltuk 3-4 hónapig, kifizettünk egy rakás pénzt, és semmi eredmény mára.

Nem akarlak elkeseriteni, de ez sem tartós, ahogy igéri. Pedig betartottunk minden előirást. Ez is csak annak éri meg, aki a port árulja, és adja a tanácsokat vagyis a doktor.

Bocsi, de ez az én tapasztalatom.

Ugy látom senki sincs itt a régiek közül, aki esetleg meg tudná cáfolni az én állitásomat.??

Örülnék neki ha lenne.

De azért kitartást, sikert kívánok Neked!

317. rozsa78
2014. ápr. 4. 22:38

Sziaztok! Mi újság azokkal akik régen csinálják? Jöhetne egy kis sikersztori, bátorítás a kezdőknek.

Én túl vagyon a két napos bőjtön, amin én lepődtem meg a legjobban, hogy végig tudtam csinálni, én aki állanóan eszek, végülis el is gondolkodtam mi van ebben a porban, ami az agyunkat is blokkolja, mert tényleg nem is gondolsz a kajára ( a család kezd éhen halni), kezdek másként gondolni az evésre már nem az egész napomat átszövő gondolat, kezdek tudni másra is gondolni és ez jó!!!Ki mit vár ettől a kúrától? És hogy fogunk boldugulni por nélkül?

316. rozsa78 (válaszként erre: 312. - Eviee)
2014. ápr. 1. 21:26
Én Debrecenbe kezdtem,igaz csak tegnap, ma csinálom az első napot. Én nagyon tudom ajánlani az itteni dokit,rád szánja az időt. Az ára pedig kedvező,mert én 11.400ft fizetek a porért, és 10.000ft/5 alkalom az orvos. Ráadásul hiteles tanácsot ad, mert végig csinálta, úgyhogy előtte már a 90 napos diétától kezdve mindent kipróbált.2-3 éve csinálta végig a programot és nem hizta vissza, mutatott fényképeket is magáról.
❮❮ ... 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook