Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Próbálta már valaki az INSUmed diétás port? Ha igen, milyen sikerrel? fórum

Próbálta már valaki az INSUmed diétás port? Ha igen, milyen sikerrel? (beszélgetős fórum)


2013. ápr. 24. 21:23

Ma voltam az aktuális mérésen :) És ellentétben azzal, amit gondoltam, ment le ezen a héten is rendesen :) -8,5 kg :D :D :D

Nagyon lelkes vagyok :)

@Judit, a tea bejött ;) köszi a tippet. :D

Bár igaz, tegnap este és ma este kísértésbe estem. Tegnap egy kis tányér pöri nokedlivel lecsúszott, ma pedig egy túrós palacsinta. Nem bírtam ellenállni...

104. gardosj (válaszként erre: 103. - Szöszipanna)
2013. ápr. 24. 13:27

Dr. Németh-Sóti Mària

6724 Szeged

Tel.: 06 30 279 61 61

Előzetes időpont egyeztetés telefonon.


[link]

2013. ápr. 24. 11:19

Sziasztok!

Nagyon megtetszett ez a por, amúgy is a sport miatt sokszor iszok fehérjeport. De nagyon sok a plusz kilóm és jó lenne már megszabadulni tőle.

Szegeden tudtuk orvost???

Köszönettel

102. Kőszikla (válaszként erre: 101. - Gardosj)
2013. ápr. 23. 20:28

Szia Judit!

Én most akarom abbahagyni az egészet, 3 hónap alatt 9 kg ment le.

Nekem két nap 4xszer csak a por, utána reggeli és ebéd, este pedig por. 3 hét mulva kell visszamennem mérésre, és ha megállt a fogyás, akkor nem jönnek vissza a kilók. Ha nem állt le, akkor folyt.köv.

101. gardosj (válaszként erre: 98. - Silany)
2013. ápr. 23. 10:02

Nálam március 15-e óta - 8,8 kg. Ha sikerülne még egyszer ennyit leküzdenem, már elégedett lennék.

Valakinek van tapasztalata arról, hogy amikor elhagyjuk majd a tápszert, mi történik?

Judit

100. gardosj (válaszként erre: 99. - Pisteeke)
2013. ápr. 23. 10:00

Pisteeke!

Én esténként, ha éhes vagyok, egy bögre meleg teát iszom, az segít. (citrom + cukorpótló)

Judit

99. pisteeke (válaszként erre: 98. - Silany)
2013. ápr. 22. 21:07

:) én itt vagyok.

egész jól haladok, a kilókat tekintve. -7kg. Bár az utóbbi pár napban nem ment le semmi. Ami szomorú, hogy egyre gyakrabban van, hogy este éhes vagyok, és akár hogy is próbálom elterelni a gondolataim, folyton a kaján jár az eszem. :D Ráadásul a feleségem kedvenc tv csatornája a tv paprika. Na képzelhetitek! :D mondtam is neki, hogy ez a csatorna, a jelenlétemben be van tiltva!

@silany, a kihagyott egy hét alatt ment vissza valami?

@kisbee, sajnálom, hogy nem hatott neked a kúra. Igazából ahogy mondtam is, 5-6 kilóból ne csinálj gondot. Nálam 25-30 kg felesleg van. :)

és sajnos, én gyárilag lustának vagyok programozva, így a sport, nekem nehezen megy :D

98. silany
2013. ápr. 22. 19:43

Sziasztok! Hogy álltok? Beütött a nyár és mindenki elfogyott? :)

Én ápr 2től -2.6nál tartok de 1 hetet úgy kihagytam, hogy konkrétan big mac menü és milka csoki is játszott, emellett csak feküdtem, mert nem tudtam felkelni

97. kissbe
2013. ápr. 19. 17:17
Én április 2.án kezdtem,mindent betartottam,sőt ebédre is csak update-ot ettem.De semmi,így úgy döntöttem holnaptól abba hagyom.Már vissza se megyek a mérésre,mert 30-án kéne,de így már nincs értelme.Szóval ez az 5–6 kg így nem akar lemenni,így mivel itt a jó idő,elkezdem a futást,az mindig tuti!Persze,azért odafigyelek az étkezésemre,ami így megy már jó pár éve.Arra rájöttem,hogy sport nélkül nem megy.Csak a pici babám miatt eddig nem jött össze,de már belerázódtam.Előtte is sokat sportoltam,így nem lesz szokatlan.Én csalódtam,de azért mindenkinek sok sikert és fogyást kívánok!!!Nekem az Update és sok sport jobban hatott.
96. snukika (válaszként erre: 95. - Silany)
2013. ápr. 18. 12:43

Elöre is köszönöm. :)


Pisteeke! A testösszetételt mérte, de az anyagcseréröl nem volt szó, így a bevihetö kcal-ról sem.

95. silany
2013. ápr. 18. 12:12

Pisteeke! Nagyon ügyes vagy, még egy hónapja sem csinálod és már 7 kg!!!

Én most péntek óta felfüggesztettem a diétát, de ma már újra csinálom. Összevissza zabálással (és csokival) és csak 60dkg jött vissza. Nagyon beteg voltam és nem voltak jók a kilátások sem, így minden fontosabb volt, mint a diéta. Szerecsére jó orvos kezébe kerültem, így már kezdek javulni :)


Snukika! Én hétfőn be tudom szkennelni neked a füzetet, most még itthon vagyok a betegségem miatt.

2013. ápr. 17. 21:45

Ma voltam harmadjára a dokinál. 03.25 -én kezdtem és most -7kg -nál,(ebből 4.7kg a zsír) és a harmadik doboz Trinknahrungnál tartok. A Ti hatásotokra döntöttem a karamellás mellet, pedig annyira nem vagyok oda érte. Előbb az epreset kértem, de aztán eszembe jutottatok, és kértem a dokit, cserélje ki a karamellásra. Kicserélte, és adott egy fél adagnyi kóstolót, hogy próbáljam ki az eprest. Örülök neki, hogy kipróbálhattam, nekem az eper nagyon nem jönn be! :S Biztosa vagyok benne, hogy azt nem fogom venni!


@snukika, pedig azért kellet volna kapnod valami útmutatást arra, hogy mekkora az alapanyag cseréd, mi az a mennyiség, amit biztonsággal bevihetsz naponta. Én azért ezekre a dolgokra rá kérdeznék a dokinál! Akkor tulajdonképpen nem is mért e a testösszetételed a készülékkel? Fizetsz a vele történő konzultációkért? Ha igen, mit kapsz érte? (azon túl, hogy eladja neked az anyagot?)


Kitartást nektek, és olvadó kilókat :)

2013. ápr. 15. 09:38

Sziasztok! Ma kezdem a kétnapozást. Nekem a doki nem mért alapanyagcsere értéket...

Azt sem mondta, mennyi kcal-t ehetek a porok mellé a 3. naptól, csak a ch - zsír - fehérje arányra kaptam ajánlást. Valaki említett egy füzetecskét, esetleg ha megvan digitálisan, elküldené nekem?

Olvadó kilókat mindenkinek :)

92. Kőszikla (válaszként erre: 91. - Frissszellő)
2013. ápr. 14. 08:20
Már én is kipróbáltam minden izt, és most tartok a karamellásnál, kicsit féltem tőle, de nekem is bejött.
2013. ápr. 14. 07:59
Sziasztok! Ma iszom az első karamellás ízű port, nagyon finom, nem olyan intenzív az íze, de jó. Olyan karamellás tej íze van, csak gyengébb. De fincsi! Próbáljátok ki, aki még nem tette!
2013. ápr. 12. 12:01

Sziasztok!

Megvolt az első kontroll a dokinál, 4 hét után. 6,4 kg ment le, ebből 4,3 kg zsír. Érdekes, hogy kicsit megemelkedett az alapanyagcserém, nem igazán értem, miért, hisz minél nagyobb testet mozgat valaki, annál több energiára van szüksége (gondolom). Viszont a jó hír, hogy nőtt a (egy kicsit) az izomtömeg, ez kicsit meg is lepett.

A víz háztartás nekem is úgy alakult, mint amit Silany írt, csökkent, pedig sokkal sokkal többet iszom, mint azelőtt.

Mindenkinek sok erőt, és szép hétvégét kívánok.

89. silany
2013. ápr. 11. 20:58

Sziasztok! Ma voltam dokinál, - 1,4 kg zsir.

Tegnap kicsit elkanászodtam, igy ma reggel kicsit több voltam, mint tegnap.

Érdekes, hogy tényleg rengeteget iszok, a viz bennem viszont kevesebb volt, mint a múltkori mérésnél, amikor viszont még egyáltalán nem figyeltem az ivásra.

88. Kőszikla (válaszként erre: 84. - Kissbe)
2013. ápr. 10. 21:46

Amikor én megyek a doktornőhöz, - két hetente kell mennem- és kevés a két heti fogyás,akkor nekem előir kétnapozást. Két napig, napi 4.szer csak a port iszom,kitisztul a májam, és utána megint peregnek a kilók, lemegy a viz is.

Szóval, ez nálam bevált. Január 9-től én már négy kétnapozáson vagyok tul. Ajánlani tudom.

87. vinyo6
2013. ápr. 10. 10:55
Sziasztok! Van 3 Insumed vaniliás izű porom amely 6 komponensű fehérjét tartalmaz. Sérülésem miatt nem tudom használni ezért aki igényt tart rá boli ár alatt eladó. Bontatlan mind3 doboz. vinyo6@citromail.hu itt lehet érdeklődni.
86. borokajn (válaszként erre: 84. - Kissbe)
2013. ápr. 10. 09:26

Szia!

Attól, hogy az otthoni mérleg nem mutat semmit még fogytál :)!!

Csak lehet hogy víz van rajtad több, de ezt a doki mérése úgy is kimutatja.

Tanács!NE MÉRD MAGADAT!

Én is csináltam ezt a diétát.

85. pisteeke (válaszként erre: 84. - Kissbe)
2013. ápr. 9. 22:45
Kissbe, pasiként mondom, ne csinálj ekkora problémát belőled. ŰHidd el, ha te úgy is érzed, hogy fontos azt az 5-6 kg leadnod, nem biztos, hogy ezt a férjed, párod is úgy gondolja. Az én feleségem is így volt vele szülés után, de addig mondogattam neki, hogy nincs bajom azzal a plusz pár kilóval, míg végre elhitte. Sőt, kifejezetten örültem neki! :)
84. kissbe
2013. ápr. 9. 21:36
16.-án megyek az első mérésre,ezt a hónapot már végig csinálom,de ha semmit nem fogyok,abba hagyom.Akkor jön az,hogy nagyon keveset eszek,és persze megnézem mit mikor eszek.Az az érdekes,hogy betartom,sőt amiket lehet enni,azokat is update módon eszem.Szóval se cukor,se fehér liszt.És még így se...Az updattel fogytam,csak nagyon lassan,mert kevés van rajtam.Azt gondoltam a kettő együtt jobb lesz.Nem értem,engem semmi nem tud lefogyasztani szülés után? :-(
83. gardosj (válaszként erre: 81. - Kissbe)
2013. ápr. 9. 19:47

Kissbe!

Bocsi, elcímeztem nagy igyekezetemben az előző üzenetet.

J.

82. gardosj (válaszként erre: 81. - Kissbe)
2013. ápr. 9. 19:46

Silany!

Minél kevesebb van Rajtad, annál nehezebben megy. Ha nagyon nem mozdul meg, én bizony megkérdezném az orvost a hogyan továbbról. Egy telefont vagy egy emailt megér, nem?

Judit

81. kissbe
2013. ápr. 9. 16:26
Silany!Igen,iszok,napi 3litert,és ez mindig megvan.De én mióta elkezdtem nem fogytam a mai mérés szerint...Lehet nekem ez nem fog használni???Nagyon elvagyok keseredve,mert már annyi mindent kipróbáltam!Ez nem igaz,hogy ezt az 5–6kg-ot nem tudom leadni,más meg 30kilókat fogy...Miért ilyen nehéz a keveset leadni?
80. silany (válaszként erre: 79. - Kissbe)
2013. ápr. 9. 16:16

Kissbe! Nekem is vannak napok, amikor ugyanannyit mutat a mérleg, úgy vettem észre, hogy a vízfogyasztástól is függ. Iszol eleget?

Én is ma egy hete kezdtem, -1,5kg, de 3 napja ugyanannyi vagyok. Igaz, vasárnap du kicsit elkanászodtam. Délután pl megettem egy gluténmentes mandula tortát, a cukrászda szerint 7-es GI-s :)


Frissszellő: köszi, akkor az eprest nem próbálom ki, a csokis nekem kifejezetten ízlik, ezt nem kockáztatom :)

79. kissbe
2013. ápr. 9. 10:03
Nekem ma van a 7. napja,hogy elkezdtem,de el vagyok keseredve,mert a mérleg ma reggel is ugyanannyit mutatott :-(Volt olyan nap amikor kevesebbet...Pedig mindent betartok,és minden nap szoba biciklizek 30 percet egyenlőre.Ettől féltem,mivel én keveset szeretnék fogyni,hogy nem indul be a fogyás...Mindig azt mondják,hogy az utolsó 5-6 kg a legnehezebb,de nekem nem is volt több feleslegem.Akkor ezt a pár kilót,hogy adjam le?Segitene nekem valaki?Elvileg azt mutatta nekem a mérés,hogy nem kell fogynom,de én hiztam,és ezt szeretném leadni,mert van rajtam felesleges zsir.
78. frissszellő (válaszként erre: 66. - Silany)
2013. ápr. 9. 08:02
Silany! Én a csokissal kezdem, most iszom az epres-rebarbarásat. Elsőre nem ízlett, gondoltam is magamban, na hogy fogom ezt a dobozt elfogyasztani, most már megszoktam, de annyira nem vagyok oda érte. De nem rossz, csak nekema csokis jobb volt. Tegnap csokisat meg karamellásat hoztam, majd meglátjuk, milyen lesz az új íz. :)
2013. ápr. 9. 06:39

Sziasztok! Hát maga az étel, az evés öröme, az ízek, a minden nekem is hiányzik, de nem nagyon nyitogatom a hűtőt. Nekem az vált be, ha elfoglalom magam, elterelem a figyelmememt. Bár sokszor nem könnyű, mivel itthon vagyok a gyerekkel.

pisteeke - én Gyulán lakom, csak Debrecenbe járunk, mert a közelünkben nincs máshol, talán még Szegeden.

Szép napot mindenkinek!

2013. ápr. 8. 21:25

Sziasztok

ma mentem vissza a második kontrollvizsgálatra. most csak 1 kg ment le, bár így is 6 kg-nál tartok, ami egész jó. Silány-hoz hasonlóan, nekem is hiányoznak kicsit a változatos étkezések, ráadásul nagyon is tisztában voltam azzal, hogy szeretek enni! Tulajdonképen ma este éreztem először azt, hogy éhes vagyok. Kinyitottam a hűtőt este, hogy kivegyem a tejet, és a szemem elé került a rántott hús, kolbász, franciasaláta stb... és szinte mindenből tudtam volna enni. igazából az evés örömét hiányolom. Remélem enyhül majd :)

frissszellő, én is Debrecenben lakom, így én is itt járok dokihoz. :)

silany, a 12700 tényleg húzós... :$

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook