Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Próbálta már valaki az INSUmed diétás port? Ha igen, milyen sikerrel? fórum

Próbálta már valaki az INSUmed diétás port? Ha igen, milyen sikerrel? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 ... ❯❯
315. pannika77 (válaszként erre: 313. - Ági1983)
2014. ápr. 1. 13:37
Kb 50 000 forint lesz havonta, de szerintem ettől csak drágább lehet. A por 13 000 forint. Naponta kétszer ezt kell inni így a 20 adag 10 napra lesz elég szóval ebből kell 3 dobozzal az 39000 forint, plusz a konzultációs díjak, ami nálunk 5000 ft/alkalom és két hetente biztosan menni kell eleinte.
314. pannika77 (válaszként erre: 311. - MucLa)
2014. ápr. 1. 13:34
A pajzsmirigy alulműködésem nagyon kicsit tér el a normálistól, a doki azt mondta, hogy erre még nem adna semmit, diétázzak. A zsírt nagyon figyelem én is, és sajtot sem eszem. Súlyfeleslegem 17 kg van. Szóval van bőven. az első héten lement 1,5 kg, de azóta csak fél kilók. A mozgásról annyit, hogy naponta 6 km kerékpározok az heti szinten 30 km. Volt három térdműtétem az utolsó 1 éve, úgyhogy nem sportolhatok akármit.A turmixot 1,5-ös tejjel iszom, vagy light joghurttal eszem (ezt a doki javasolta). Köszi, hogy segíteni próbálsz.
2014. ápr. 1. 13:29

Sziasztok!

Én azt szeretném kérdezni a porral kapcsolatban, hogy egy doboz hány napra elég, és kell-e hozzá valamilyen diétát csinálni, vagy csak ezzel étkezéseket kell kihagyni?

Még nem voltam dokinál csak április 7.-re kaptam időpontot.

Mennyibe kerül a por és a dokihoz járás kb. egy hónapban?


Válaszotokat előre is köszönöm

312. Eviee
2014. márc. 31. 20:34
Sziasztok! Tudtok javasolni orvost Budapesten és Debrecenben is?
311. MucLa (válaszként erre: 309. - Pannika77)
2014. márc. 31. 12:44

A pajzsmirigyedre kaptál gyógyszert ? Mert azt én tudom magamról, hogy amíg az nem állt helyre gyógyszeres kezeléssel, addig nem akartam megindulni a kilók.

Neked milyen az étrended ? Nekem pl, teljesen el kellett hagynom az olajat, sajtot, zsírt.... Lehet hogy esetleg ezzel lehet a gond ?

A turmixot, tejjel iszod ? alacsony zsírtartalmú a tej ? Mozogsz minden nap ?

Nagy a súlyfelesleged ? Lehet nekem pl, azért mert gyorsabban mert nekem több van.. Nem tudom mi lehet a gond..

310. rozsa78
2014. márc. 30. 20:56

Sziaztok!

Én még holnap megyek elősszőr orvoshoz, Debrecenbe, ugyhogy sok kérdés foglalkoztat és gondoltam benézek hozzátok. Engem az érdekelne, hogy aki tényleg sokat fogyott (én 20kg szeretnék), annak hogyan reagált a bőre, nagyon meglöttyedt és kellett-e vkinek utána esetleg plasztikáztatni vagy minden o.k. volt?

309. pannika77 (válaszként erre: 308. - MucLa)
2014. márc. 28. 09:09
Olvasva itt a sikereket, elgondolkodtat, hogy akkor én valamit nem csinálok jól, mert nekem a három hét alatt 2,5 kg ment le. Pedig én is betartom az utasításokat. Ötlet? Mitől lehet ennyire sikertelen?
308. MucLa
2014. márc. 28. 09:00

Sziasztok! Nekem is pajzsmirigy alul működésem van plusz inzulin rezisztenciám.. 9 hete csinálom az insumedes diétát, ebből egy hét ugyan kimaradt betegség miatt és eddig14kg-t fogytam. Sok diétát kipróbáltam már de ez az első ami ennyire hatékony. Én éhes nem szoktam lenni szerencsére :) De betartok mindent amit a dokim mond.

Én csak ajánlani tudom mindenkinek !

2014. márc. 25. 08:54
Sziasztok! Én február közepén kezdtem bele, és 8kg ment le eddig, rendesen betartom az adagokat, és mellette tornázom is. Pajzsmirigy alúlműködésem van, sokmindennel próbálkoztam már, de eddig ez volt a leghatásosabb. Nem mondom, hogy néha nem vagyok éhes,de kitartok szeretném elérni a kitűzött célomat. :-)
306. pannika77 (válaszként erre: 305. - Kistunde)
2014. márc. 24. 21:19
Szia! Én március 04-én kezdtem és nekem a háziorvosom asszisztense javasolta. Van egy kicsi pajzsmirigy alul működésem nekem is. szóval a doki, akihez én járok 5000 forintért konzultál/alkalom. A por nála 13 000 -be kerül. egy doboz por húsz adagot tartalmaz, de naponta kétszer ezt kell enni/inni. Az első két nap meg csak ezt lehet fogyasztani naponta 4X. Remélem segítettem!
2014. márc. 24. 10:40

Sziasztok!!


Pajzsmirigy alulműködésem miatt visszaszedtem 15 kg-ot, amitől nagyon nagyon szeretnék megszabadulni. Most találtam a neten erre a fogyókúrás dologra, demég nem ismerem. Akik már benne vannak, leírnátok, hogyan kezdjek hozzá? Illetve a költségek is nagyon érdekelnének? A por ára, doki ára stb.. Köszönöm előre is:-)

2014. márc. 22. 17:28
Hahó! Én március 04-én kezdtem el a diétát. Két hét alatt csak két kilót fogytam. Az esték nagyon nehezek. Nagyon sok szénhidrátot kell ennem délben, nektek is?
303. Syssy84 (válaszként erre: 302. - Robszi)
2014. febr. 23. 19:51
Köszönöm! :)
302. robszi
2014. febr. 23. 09:16
301. Syssy84
2014. febr. 22. 17:03

Sziasztok!

Én most akarok egy dokitól időpontot kérni, gondoltam, előtte körbejárom a témát!

Vki meg tudná mondani, hogy az Insumed diétás por miből tevődik össze?Akinek van már egy dobozzal, gondolom a címkén rajta van!

Köszi!

300. Chelsey (válaszként erre: 299. - Robszi)
2014. febr. 21. 13:03

Az pont jó. Ha túl sokat fogysz, akkor szinte egészen biztos, hogy megy le az izomból is. Az azért nem túl jó, mert az izmoknak több energiára van szükségük, mint ugyanakkora tömegű hájnak. Így aztán jobb, ha nem veszítesz az izomból, mert több energiát tudsz égetni, ha megőrzöd őket (fogyás közben izomtömeget növelni nem nagyon szoktak, mert bár nem lehetetlen, de nem is egyszerű). Az elfogadott sorrend, lefogyni annyi zsírt, amennyit csak lehet, aztán izomtömeget növelni és ügyelni, hogy ne menjen fel mellette sok zsír.


Szerintem jó tempóban haladsz, kitartás!

299. robszi
2014. febr. 19. 21:50

Ki hogy áll a fogyással? Kicsit kétségbe estem :( hétfőn megyek az első mérésre de ma ráálltam az itthonira :S és 8 nap után 1,5 kilót mutatót. Normális így is?

Összesen 10-8 két szeretnék leadni. Tudom, hogy ez lesz a legnehezebb de nem kevés? Vagy rosszul csinálom?

(A zsírtömegem 22 kg)

298. MucLa
2014. febr. 14. 07:59

Nekem sokszor ment a hasam az első hétben. A doki szerint azért mert ürülnek a méreganyagok. De aztán elmúlt.

Szerdán voltam mérésen :) 4 hét alatt 7.3 kg minusz :)) Éljen éljen :)

297. talpraállok (válaszként erre: 296. - Robszi)
2014. febr. 13. 14:25
Nekem (Nekünk) nem! Nem lehet, hogy a tej miatt van? Próbáld ki laktóz mentes tejjel, vagy ha úgy is, akkor vízzel keverni a port...
296. robszi
2014. febr. 12. 19:24
Ma vagyok a második csak turmixos napomon. Volt, akinek hasmenést okozott?
295. robszi
2014. febr. 10. 14:29

Sziasztok!


A mai nappal csatlakozom hozzátok. Fél 7re van időpontom Szegedre a doktornőhöz. Kíváncsi leszek az adatokra :)

Szeptembertől november elejéig 10 kilótól szabadultam meg fehérjedús étrenddel és heti 3x2 óra edzéssel. (első fele kardio, második izomépítés)

Novembertől január végéig nem tartottam semmi diétát, egyszerűen nem ment. mIndent ettem, amit láttam :( edzeni sem mentem-ez bosszantóbb. Viszont mindennel együtt 3-4 kiló jött vissza. Az nem annyira rossz de pont a hasamra. Mintha megint terhes lennék..

Most újra eldöntöttem, hogy megszabadulok a maradéktól (két terhesség plusz 20 kiló)

Nagyon pozitívan állok a dologhoz, főleg, hogy diabetes-es is vagyok.(terhességből visszamaradt, jelenleg gyógyszer és diéta nelküli ellenőrzésen vagyok. a legsúlyosabb gestatios dib.-om volt-inzulinkezeléssel)

Ahogy egyre kevesebb ruhát kell hordani, a kilóktól is úgy szeretnék megválni. Tavaszig (vége kb.), 10-14 kilótól. A tervem a diéta plusz ebédre Update konyha és heti 2x 2 óra edzés.

Van aki hasonlóképpen csinálja? Hogy lehet vele reálisan számolni?

294. MucLa
2014. febr. 10. 11:28

Sziasztok!


Csatlakoznék hozzátok :)

Én szerdán lesz 4 hete, hogy elkezdtem ezt a diétát!

A legutóbbi mérés szerint 3 hét alatt -4.8kg-t fogytam. Izgulok szerdán mit fog mutatni a mérleg:)

2014. febr. 9. 11:37

Sziasztok, -6 kilónál tartok 1 hónap alatt. Szerintem több is lement volna, de menstruáció alatt picit bűnöztem. (lesüti szemét) :D

Nekem is szokott lenni éhségérzetem, de olyankor iszom. Utóbbi időben nem kívántam nagyon a köretet, ezért leginkább cézár salit csináltam magamnak és utána pici desszert. (szénhidrátnak megfelelő mennyiség) (Orvosi jóváhagyással:)) A holnapi ebéd most lett kész, tarhonyás lecsó magas hústartalmú virlsivel. (Tudom-tudom, nem olyan jó, mint a csirkemell, de nem kívánom mindig a húst.) Igazából ez a legnagyobb bajom. Minden nap kell húst enni :S

2014. febr. 8. 10:46

Sziasztok!

Eltelt az 1. hét, bevallom én a reggeli por és az ebéd között éhes vagyok rendesen. Vagyis 8 körül megiszom a reggelit, de 11 körül már nagyon korog a gyomrom, ebédelni pedig csak 1/2 1 körül megyek. Saját mérésem szerint 1.5 kg-ot fogytam 1hét alatt. Gaby0207, nagyon ügyes vagy, hogy már 4kg-nál tartasz!!! Nekem 80g hús és 61g szénhidrát (ez 40dkg krumpli kb.)van előírva.

291. mangama
2014. febr. 7. 19:37

Sziasztok!


Október végén kezdtem a diétát és múlt héten szerdán voltam mérésen,- 9 kg az eredmény.Fogytam egy keveset izomból és az orvosomnak ez nem tetszik.Először Nekem is 10 dkg húst kellett ennem,aztán emelték az adagom.Van valami tanácsotok,hogy hogyan növelhetném az izmomat?Szobabiciklizni szoktam,lehet hogy más sportot kellene választanom?

2014. febr. 5. 23:03

Sziasztok!

10.napja csinálom a kúrát, eddig -4 kg. Nekem a vacsora időszaka a legnehezebb, a többi elviselhető. Azt szeretném kérdezni tőletek, hogy ebédre mennyit esztek? Nekem 10 dkg hús és 6 dkg köret van előírva, nem kevés ez egy kicsit?!

2014. febr. 4. 14:53

Sziasztok!


4. napnál tartok, eddig egész jól bírom, bár az 1-2 nap nekem elég szenvedés volt. Danka, te hány kg-nál tartasz, illetve mi a célod? Többiek, ti hogy álltok? Jó lenne egy kis pozitív visszacsatolás azoktól akik már régebb óta csinálják. :-)

288. Danka99 (válaszként erre: 287. - Kovidinka)
2014. jan. 30. 09:46
Szia! Én egy héttel előtted kezdtem az Insumed terápiát.Az első két nap nem könnyű, de szerintem úgy ki lehet bírni, ha sokat tudsz pihenni. Én azt tapasztaltam, hogy az 1.napon eléggé erőtlen voltam. A 2.nap már sokkal könnyebben ment, akkor már csak arra tudtam gondolni, hogy mit eszek majd a 3.napon. :)
2014. jan. 29. 21:24
Sziasztok! Én pénteken kezdem az Insumed-programot, úgyhogy szívesen csatlakoznék Hozzátok. Nektek is van/volt az elejen 2nap, amikor csak az Insumedet szabad inni(napi4x), és utána kezdődött csak a 2x1 Insumed? Hogy bírtátok ki ezt a 2 napot?
286. annacska87 (válaszként erre: 279. - Hello :))
2014. jan. 23. 13:43
Reflux, sajnos nem bírtam inni a port,mert savat hánytam. Gyomortükrüzés során mondta a doki,hogy patkóbélgyulladásom van,és nem ihatok tejet. Vízzel próbáltam,de nagyon rossz íze van. Most egy természetgyógyász segít a fogyásban.
❮❮ ... 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook