Ketogén diétázók (beszélgetés)
Ne aggódj menni fog:) Ha beleolvasnál a fórumba látnád hogy nem egyformán fogyunk , vannak megállók :)) Mint akármilyen más diétában:)) Ha jól eszel és jók az arányok,megindul az:)
Olvasgass vissza a fórumban (ha eddig nem tetted) és van rá kis időd ,sok sok tapasztalatot ,kajatippet, stb.látsz:))
Nagyon jóóóól megy:))))))))))))))))))))Nagyon jó lesz így indítani a tavaszt hogy már csak ennyi vagy:)
Jöhet a diós recept:))))
A heti bejelentkezést meg el is felejtettem. :D
Sikerült átlépnem végre a mumus 69-cel kezdődőbe. Tegnap 69.7 kg voltam. Mondjuk nyomtam egy bő 28 órás böjtöt is csütörtök déltől, mert úgy éreztem, kell egy kis seggberúgás a szervezetemnek. Eredetileg csak 24 órára terveztem, de aztán valahogy bekattant, h nem, ebédelni sem akarok. A munkatársaim teljesen ki voltak akadva, mert reggel meg délben csak egy-egy csésze üres kávét ittam. XD Meg persze a rengeteg üres gyümölcsteát. Mondjuk én teljesen jól éltem meg, egyáltalán nem voltam éhes.
Kíváncsi leszek, hogy ez most tovább csökken-e böjt nélkül. (az időszakos az ugyanúgy alap).
Találtam egy keto diós süti receptet, ha ma jól sikerül, majd beírom ide a receptet nektek is. Hétvégén meg dupla szülinapozásra megyünk torta, süti, üccsik...még jó, h az időablak bezárulása után lesz, így mondhatom, h saaaaajnos nem ehetek tortát. Nem is kívánom egy ideje az igazán édes dolgokat. Múltkor kaptam valami cukorkát, de mikor már nem látták, bevallom, kiköptem a kukába, mert annyira édes volt, h szinte fejbecsapott.
Az szép eredmény! Nincs tapasztalatom benne,már nem tudom,úgy emlékszem a gyorsabb fogyást állítottam be,és ezt hozta be v melyik ketós oldal .
Nekem az alap 1400,így is kevésnek talàlod?
Az nagyon kevés szerintem, 1000 alá orvosi felügyelet mellett szoktak menni. Ezzel csak ártasz a szervezetednek. Én 160 cm 77 kgról indultam 6 hete napi 1200-1300 kalóriával, kb 0 mozgással és most tartok -8kg-nál.
Ezzel csak kiböksz magaddal, mert a tested azonnal tartalékolni fog, ha több kajához jut.
Ezt a kalóriaértéket mi alapján állítottad be magadnak?
168 -75(most 72)
73-20-91 a makrók.
Sziasztok!
2 hete kezdtem,lement 3 kg,és azóta semmi..
A kalóriát tartom,a ch 20 alatt marad. általában a fehérje vagy a zsír kevesebbre sikerül,ez okozhatja esetleg?
A tojásböjtről mi a tapasztalat,segít ilyenkor?
A zsírtól lehet. Mondjuk nekem meg pont az ellentéte, nagyon figyelnem kell, nehogy túl sok vasat vigyek be és napi 2,5 liternek meg kell lennie, különben eléggé megszívom és mindenféle kegyszert kell alkalmaznom. Pl hét elején májat ettem három napig, hát nem tettem zsebre, ami utána jött.😳
Valami probiotikumot mondjuk érdemes lehet szedned, mert ha ennyire kipucolódott a rendszered, már az is baj lehet h nincs meg a rendes bélflórad. De csak vaktában lövöldözöm.🤔
Szia! 🙂
Én is 20-30g között mozgok, a tesztcsík szerint nekem ez még belefér. Vannak napok, amikor 20nál is kevesebb, de az a ritkább.
Eltelt egy hónap. -6kg, a héten -1, összesen -7kg mindennel együtt. Most a mozgásra akarom rávenni magam. Úsztam egész nyáron szeptemberig, de moat nem lehet ugye. Hiányzik is nagyon. Rákényszerítem magam a benti tornázásra,de nagyon nehezen.🤣
Volt nálunk disznóvágás, úgy hogy mindenféle finomság van a fagyóban. A hasaaljára még szívecskét ia rajzoltam, nagyon fenem rá a fogam.😁
Hali:)))) Reggelit én nem eszem mert az én IF-m kb 12-20 közt van.
Ebédek sokféle de pl. rántott- sült-főtt- párolt- húsok máj velő stb.nem szoktam sokat vacakolni mellette pirított, rakott zöldségek ,salik .Levesek: frankfurti ,,palóc, gomba,brokkoli ,karfiol,kelbimbó,sóska, spenót.főtt tojás betét.
Grill csirke,savanyúságok.
pirított bacon -sajt mindenre jó
Túró, tejföl, sajt ,mascarpone felvágott félék,makréla/tonhal filé rántotta körözött,tepertő, alacsony ch kenyérke(estleg)joghurt,akár málnával mandulával,túró édesen,ezerféle rántotta ,tüktoj., lágytojás fött tojás :))
SZóval HAJrá:))