Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ketogén diétázók fórum

Ketogén diétázók (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 ... ❯❯
4294. libikóka (válaszként erre: 4293. - Libikóka)
2020. okt. 28. 11:37

Szóval :Hajráááááááá


Kihagyogatom a betűket,de nem v.ok épp a topon!! nehezen látok ki a fejemből:)

4293. libikóka (válaszként erre: 4289. - Vicanna)
2020. okt. 28. 11:33
SZia megint:))Hát eredeti terv ide vagy oda, azért nagyot mentél:)))és hogy még normál kaja melett sem hiztál,sőt....:))))ez a legjobb:))) HAráááááááááá:))
4292. libikóka (válaszként erre: 4291. - Shanalyl)
2020. okt. 28. 11:22

Hali:))Egészségedre a halsali:)) (fini)


Talán inkább a szervezeted súgja meg hogy kell e az a böjt az elején:)) Nekem a böjtök mindig csak úgy jöttek sosem terveztem ,mert akkor tuti azon kattogtam volna:))


TEhát én az elején ,az átállás megkönnyítése érdekében, a zsírra és a jólakottságra szavaznék:)))


AZ meg alap hogy akárhányadszorra futsz is neki ,hogy röppen a DRUKK ezerrel:))))))))))))))))))

4291. Shanalyl
2020. okt. 28. 09:11

Ha már halsaláta...ma azzal indítottam. Tegnap elbúcsúztam a szénhidrátoktól, amikkel az utóbbi majdnem két hónapban kavartam, egy jó kis chilis nissin tésztával.:D Amúgy érdekes, mielőtt ketozni kezdtem, tésztából ipari mennyiséget le tudtam küldeni, de azóta nem is kívánom, ami tök fura.


Remélem ez a kb 4. nekifutás most sikerül, mert már elegem van magamból.XD Szerintetek érdemes lehet rögtön az elején beiktatni némi böjtöt, vagy azt hagyjam kicsit későbbre? Amíg aktív voltam, addig majdnem minden héten volt egy böjt napom.

4290. Ákom-bacon (válaszként erre: 4288. - Ramonav)
2020. okt. 23. 20:15
Én újabban a hamburgerért vagyok odáig! Nem tudom miért, de minden nap azt enném, és eszem is sokszor munkanapokon. Egyszerűen nem unom meg! Annyival másabb a keto verzió, hogy nem zsemlébe teszem, hanem salátalevélbe. Jaj, de szeretem!
4289. Vicanna
2020. okt. 23. 18:30

Szia Mindenki, Régiek és Újak!

Újra itt, mert Ti vagytok a legjobbak! 😀

Egy kis összefoglaló: közel 3 hónapja már nem ketozom (de itt az ideje újra kezdeni..?).

Az eredeti tervemet nem értem el anno, de kevésen múlott. 89 körül kezdtem, majdnem elértem a 80-t jul. végére. Az esküvőn és utána viszont szaladt a ló, mert én bizony küzdöttem a ketoval... Eltelt 3 hónap és TOVÁBB FOGYTAM! Tényleg megváltozik az anyagcsere vagy mi a kutya, de normál evés mellett fogytam még közel 3kg. Most 78 vagyok, és mivel már 3hete nem változott a súlyom, gondoltam nem várom meg, amíg elindul felfelé, inkább visszacsatlakozom, mert a fórum SOKAT SEGÍT! És a fórum Ti vagytok!!! 👏

Mindenki előre, minden apró sikernek örülünk (túl a 4.x-en meg pláne!)

4288. ramonav
2020. okt. 22. 21:16
Képzeljétek, rátaláltam két olyan ételre, ami nem az ehető kategóriába tartozott, hanem tényleg finom volt.Az egyik a töltött káposzta karfiollal rizs helyett a másik pedig póréhagymás tejszínes csirke karfiolrizzsel.Tényleg jól sikerültek és kevés szénhidrat van bennük.Nektek van kedvenc ételetek, amit gyakran készítetek és passzol ebbe a diétába?
4287. ramonav (válaszként erre: 4286. - Booka)
2020. okt. 22. 21:07
Hogy mi normális az relatív.:) Én azt gondolom, mindenki csinálja úgy, ahogy neki jól esik.Én azért kezdtem el reggeliket gyűjteni, mert eddig de. 10-kor már haltam éhen.:-D De valahogy ez megváltozott, már nem igénylem, szóval én is elhagyom.
4286. booka (válaszként erre: 4279. - Ramonav)
2020. okt. 22. 18:43

Én pl nem szoktam reggelizni. Nem tudatos kínzás ez vagy ilyesmi, egész életemben ilyen voltam, már gyerekként is. A reggeli nekem egyszerűen nem megy, max nagyon kivételes alkalommal, többnapos kirándulásnál meg ilyesmik.


Reggel nem kívánok semmit, nem vagyok éhes. Kávé, kókusztejjel, ennyi. Azzal elvagyok délután 14-16 óráig XD

(igen, sok embertől megkapom hogy nem normális ez, és a reggeli a legfontosabb étkezés, és muszáj és stb. nos, ha magamba erőltetek valami reggelit, annak ellenére hogy nagyon nem kívánom, onnantól szar az egész napom, egész nap éhes vagyok, stb.)

4285. ramonav (válaszként erre: 4282. - Libikóka)
2020. okt. 19. 16:20
Hali!Hűha, látom vannak itt variációk, csak én voltam fantáziátlan. :-) De lehet nem is eröltetem a reggelit, ha nem vagyok igazán éhes.Nem fogok épp éhen halni, vannak tartalékaim. :-D Köszi a bíztatást!
4284. ramonav (válaszként erre: 4280. - Shanalyl)
2020. okt. 19. 16:14
Szia Shanalyl!Köszi, ez a halsaláta tetszik, bár magam még nem csináltam, de a készen kaphatókat szeretem. :-)
4283. libikóka
2020. okt. 19. 14:42
Még a héten nem nagyon v.ok ,de mindíg olvasok ..Ha van mit:))) Aztán letelnek a húzós napok és jövök én is beszámolni:)) Addig is pusza Mindenkinek:)))))
4282. libikóka (válaszként erre: 4279. - Ramonav)
2020. okt. 19. 14:38

Hali:)) Remélem neked is beválik a ketó:)))) Én nem reggeliztem ,ketokávét ittam:)) De CH csökk kenyérke jöhet mindennel,tejfölös túró (édesen -sósan) körözött,sajtba sonkába tekerve,Lágytojás,főtt tojás,,tojáskrém,majonézes salik,virsli,magok zsíros joghurtba keverve,ebbe mehet pár szem málna eper .

SZurkolunk Neked:)))MINT mindenkinek:))

4281. libikóka (válaszként erre: 4277. - Booka)
2020. okt. 19. 14:27

HÁt NA:))))))))GRatula:))))Örülök nagyon , 65 -el már nem vagy duci,max ducika is alig, de legyen meg amit szeretnél:))

Én is úgy fogytam mint te,,,pocón még van mit faragni,,,de csak apad még az is:))) Klasz vagy:))

4280. Shanalyl (válaszként erre: 4279. - Ramonav)
2020. okt. 19. 11:09

Szia!


Én szoktam pl halat is enni reggelire. Keverek is magamnak vagy veszek majonézes halsalátát. De sokszor csak kávé+kókusztej.

4279. ramonav
2020. okt. 18. 17:35
Sziasztok!Gratulálok mindenkinek a kitartáshoz és a szép eredményekhez, nagyon motiváló, miattatok el tudom hinni, hogy nekem is sikerülhet. Még csak barátkozom a ketogén diétával, ez a 4. napom.160 cm vagyok és 80 kg, szóval kb. 20 kilót kell fogynom. Egyelőre a reggelikkel van csak gondom, már így 4 nap után rosszul vagyok a tojástól meg a kolbásztól... :-D Ti miket esztek reggelire?
4278. booka (válaszként erre: 4277. - Booka)
2020. okt. 17. 14:00
*vagyis az előzőleg kitűzött cél a 65 megvan, na értitek :D következő cél a 60. :D
4277. booka
2020. okt. 17. 13:57

Huhhuuuuu, el se hiszem.... következő cél, a 65 kipipálva! :) Boldogsáááág!!!


Nem tudom mennyire számít ez, vagy jó mérce, de normális BMI-be léptem.


Még mindig elég duci vagyok, fenékről meg combról, csípőről sok ment le, de a hasamon azért még sok felesleg van (bár jóval kevesebb mint volt).


Következő cél a 60. Juhhhuuuuuu

Köszönöm itt mindannyiótoknak, enélkül a fórum nélkül nem sikerült volna életmódot váltanom! <3

4276. kri07 (válaszként erre: 4273. - Szamocav)
2020. okt. 11. 14:14

Nagyon ügyes vagy! Gratulálok nagyon szép eredmény.


Az a baj, hogy enni én is nagyon szeretek. Most úgy érzem, így, hogy lassan túl vagyok az első hetemen, jó lesz ez a diéta nekem. Kezd az erőm is visszatérni, bár néha beszédülök, ha hirtelen felállok, de a vérnyomásom is alapból alacsony. Viszont eddig nem voltam szédülős.

4275. szamocav (válaszként erre: 4267. - Booka)
2020. okt. 8. 22:41
Mindenképp érdemes kipróbálni! Veszíteni valód nincs 😃 ebből a legnehezebb a kávé-cigi kombó legyőzése lesz! De a jó hír, hiszed ha nem, a kávé cigi nélkül is szuper! Tapasznyalat 😉
4274. szamocav (válaszként erre: 4270. - Libikóka)
2020. okt. 8. 22:39

KÖSZÖNÖM! 😃

Valójában esküszöm, élvezem! Most az én célom az, hogy beérjelek 😃

És még egy csomó minden van a tarsolyomban 🤣 most éppen a stresszevést kell legyőzzem, mert mint mindíg, most is ott tartok, hogy brutális az életem forgatókönyvírója, és a kis angyalbögyörőnek kb ezer új ötlete van, hogy a következő évad is veszett izgalmas legyen 😅 de végülis mindig úgy gondoltam, hogy teher alatt nő a pálma 😅

4273. szamocav (válaszként erre: 4271. - Kri07)
2020. okt. 8. 22:34

Szia Kri,

Üdv közöttünk!

Én is alapanyagcsere alatt vagyok, szerintem mindenki, máskülönben nem megy le, aminek le kell mennie szerintem!

A zsír brutálnak tűnik először de hozzá lehet szokni! SŐT!!! És az annyira cool, amikor a diétás bevásárló lista úgy néz ki: bacon, kolbász, sajt 40%-os vagy épp 30%-os tejszín a kávéba 🤣

Az energiaszinted pikk-pakk gatyába fog rázódni, sőt ki is fogsz csattanni! Csak adj pár napot a szervezetednek az átállásra!

Én tipikus stesszevő vagyok, és hivatalosan ezalapján az elmúlt egy év mérlegének úgy kellene kinéznie, hogy +30kg. 😃 erről is, mint minden másról kislitániákat tudnék regélni, de a lényeg, hogy még a mostani gyarapodás mellett (ami 8,5kg kb az anyagcsereváltozás miatt) is -18 kg január óta. Szóval kitartás! 😉

4272. libikóka (válaszként erre: 4271. - Kri07)
2020. okt. 7. 12:43
Igen van zsír elég:)))Ne aggódj megjön az energia is:))
4271. kri07 (válaszként erre: 4269. - Libikóka)
2020. okt. 7. 09:28

Köszi :-)


Lejjebb vinni semmiképp nem szeretném. Egy facebook-os csoportban kaptam ezeket a tanácsokat (négyszeri étkezés, 1150 körüli kalória, edzős napokon 1300). A kalóriát azért kevésnek érzem, így sincs edzésre erőm jelenleg. Ma elég gyenge voltam reggel, reggeli után javult a helyzet. A négy étkezést azért javasolták, mert így 5 g ch-ot viszek be étkezésekként. Kipróbálom majd a 3 étkezést is.


Igyekszem, bár a zsír brutális mennyiség. :-)

4270. libikóka (válaszként erre: 4266. - Szamocav)
2020. okt. 7. 09:27

HUH! Volt itt minden:)) Akárhogy is ,,,,a legjobbakat:))))))))))Fogyásban eddig is OK voltál most is menni fog:))Cigi Téma(nehéééz) de tényleg a csökkentést tartom én is a legjobbnak:)

KItartás:))))) Klassz vagy:))))

4269. libikóka (válaszként erre: 4268. - Kri07)
2020. okt. 7. 09:06

Üdv köztünk:))) Akkor csak Hajrá és vesszenek azok a kilók:))

Igen ált. az alapanyag. alatt eszünk,de ne akard még lejjeb vinni ! Lényege ennek a diétának (sokunknak legalábbis ) Hogy ne legyél éhes és átállás se legyen nehéz:)) Ezért először megengedőbben eszünk zsírosabban ,aztán magától is csökken az étvágy !Azzal hogy kivetted ch-t máris sokat tettél:))


Szóval ne éhezz!!!! Legyen meg a zsír:))

Annyit még hogy óvatos vagyok a tanácsokkal,mindenki maga tudja mi jó neki,de a 4 étkezést megfontolnám talán ,lehet jobb lenne 3 kaja ,nagyobb adagokkal:)) De ezt tényleg TE tudod ,csak javaslat:)))Hajrá:)

4268. kri07
2020. okt. 7. 07:38

Sziasztok,


hétfőn kezdtem el a diétát. 15 kg-ot kéne lefaragnom. Négyszer eszem 325 kcal-t étkezésenként. 20 g szénhidrátot naponta. Nem mondom, hogy nem vagyok éhes. :-)


Ti is alapanyagcsere alatt esztek? Az alapanyagcserém 1400 kcal körül van, így állítottam be 1300-ra a napi max kalóriát. De ennél is alacsonyabbat javasoltak. Nem merem lejjebb vinni.


Olvasgattam milyen szép eredményeket értetek el. Ügyesek vagytok, remélem nekem is sikeres lesz.

4267. booka (válaszként erre: 4266. - Szamocav)
2020. okt. 6. 16:40

Fuh, kemény vagy!

Na jó, én nem merek most leszokni :D Majd talán ha elértem a 60 kilót XD De ez a rendszer már lehet segíteni fog, hogy megszabom én is, hogy x óránként elszívok 1 szálat... A bajom az, hogy már napi 1 doboz cigi simán elmegy, nem kéne ennyit cigiznem :(

De most kipróbálom akkor majd a pár órás módszert, és hogy egyszerre egyet, nem ülök ki és tolok el három szálat egymás után a kávé mellé meg ilyenek :D

4266. szamocav (válaszként erre: 4265. - Booka)
2020. okt. 6. 12:19
Na a mese: pontosan ugyanúgy voltam én is vele mint te! Plusz ott volt, hogy tudtam, hogy ez a projekt plusz kilókkal jár, ami ugye a diéta tökéletes ellentéte.. nem tudom mennyire olvastál vissza, de nálam a helyzet így nézett ki: január 2-án 92,6kg-val kezdtem. Nyárra lementem 69,3-ra. Aztán döntöttem, hogy először váltok iqos-ra, és aztán azt csökkentem lefele. Ez olyan, mint a friss hegyi levegő, és ha átállsz, ugyanúgy megváltozik az anyagcseréd, mintha leszoktál volna. Ez megvolt, és több mint 8 kg vissza is jött. Persze lazábban vettem a diétát, mert nálunk ilyenkor szülinap hegyek vannak, meg itt volt a család látogani. Aztán az iqost kezdtem csökkenteni úgy, hogy megszabtam, hogy két cigi között el kell telnie 2 órának. Aztán valahogy észre sem vettem de jött hogy már négy órák is simán telnek el úgy hogy nem dohányzok. Láttam, hogy jött rám vissza, de nem álltam mérlegre sokáig, mert tartottam tőle, hogy ez rossz hatással lenne a leszokásomra. De 3 héttel ezelőtt már késznem éreztem rá magam, ráálltam a mérlegre. Na ott jött a sokk! 78,1kg-t mutattott a kis gonosz 😱 szeptember 22-én volt a középső fiam szülinapja, így 09.23-tól újra szigorúan csinálom a ketót. Ma reggel mérlegeltem, most 74,2kg vagyok. Időnként még rágyújtok, de már haladok ebben is 😃 remélem karácsonyra le is szokok, meg le is fogyok 😃
4265. booka (válaszként erre: 4257. - Szamocav)
2020. okt. 5. 15:04

Fuh, a cigi letevéséről mesélhetnél, ha van kedved.


Nem mondom, hogy totál le akarok szokni, de legalább felére csökkenteni a dolgot.

Tudom, ennek is fejben kéne eldőlnie, hogy nem gyújtok rá (annyiszor) és kész. Csak most még valahogy nincs meg a kellő motiváció, erő az egészhez.

❮❮ ... 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook