Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 2015. 01. 01. - Kezdő mocorgók és diétázók csapata fórum

2015. 01. 01. - Kezdő mocorgók és diétázók csapata (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
161. júliusi (válaszként erre: 159. - Főnix01)
2015. febr. 16. 18:13
Köszi...Nem, nem eszek azért keveset,nem is bírnék meló mellett,éjszakázom is.de csak féladagokat eszem, és minimális édességet...ha nár nagyon kívánom...
2015. febr. 16. 15:09
Az èn eredmènyem: nem tudom, hàny kilò. De alàkerültem a bűvös 61 alà. Köszönhetem sok munkànak, nincs idő enni. No nem baj. Fehèrlisztes cuccokat nem eszek, na meg az èdessèg szinte zèro. 59 lenne az àlom. Majd elkezdek futni, ha jobb idő lesz. Itt reggel mèg fagy.
159. főnix01 (válaszként erre: 158. - Júliusi)
2015. febr. 16. 11:07
Szia! Ne add fel! Lehet, tùl kevest eszel. Nekem ey hònap kellett kb, mire megindult.
2015. febr. 16. 09:58
Helló! Én nagyon kezdő vagyok, múlt héten kezdtem el kocogni, de olyan nehézkesnek, lomhának éreztem magam...:(Mondjuk vanrajtam jópár kg felesleg,én tizet szeretnék leadni.2-3 kg már lement,de már 2 hete, kevesebbet eszem, fogyi teát iszom...
157. főnix01 (válaszként erre: 156. - Kicsikincs72)
2015. febr. 16. 08:00
Szia! Gratulàlok! Kb kèt-hàrom hònap ès elèred a cèlodat! Csak így tovàbb!!! :-)
2015. febr. 14. 07:36

szépnapot mindenkinek, rég jártam itt:-)

-10 kg után volt egy idöszak stagnálás a heti 3 edésnap melett is söt nött a súlyom is 1,5 kg-mal,de nem adtam fel, mert tudom hogy ez ezzel jár a tartós fogyókura(holtidő),és a zsir helyettt izom épül fel, ami ugye nehezebb mint a zsir:-) igy most megint -1 kg -mal beljebb vagyok és kitartóan edzek tovább. a környetemban van aki azt mondja nött a comb hosszom,:-)ugye ami lehetetlen de a zsir alakul át és ez bizony optikailag végre látszani is kezd:-),nem mellesleg laposodik a hasam is végre:-)igy-11 kg -nál tartok és még van kb 8 kg leadni való. kitartás mindenkinek ügyik hagytok!

155. Kömény81 (válaszként erre: 154. - VendrinerPiroska)
2015. jan. 27. 11:28

Igen, sok folyadék az megvan, a vitaminok is, és az antibiotikum miatt most Lactiv plus-t is szedek.


Én is heti 0,5-1 kg-ot tervezek fogyni innentől. Azért azt megmondom őszintén, hogy motivációnak nem volt rossz ez a gyorsan lecsúszott 6 kg. :) Az epeműtét miatt biztos lesz még 1-2 kg ami könnyen távozik.

154. VendrinerPiroska (válaszként erre: 153. - Kömény81)
2015. jan. 25. 23:03

Ez valóban eléggé drasztikus és biztosan nem vezet jóra. A hasmenés mellett mindenképpen ügyelj a folyadék pótlásra és nagyon hasznos lenne, ha bekapkodnál némi multivitamint is. Ilyen hasmenés mellett nem biztos, hogy jól el van a szervezeted látva vitaminokkal és ásványi anyagokkal. Plusz némi joghurt sem árt a pocidnak. Már csak a gyors gyógyulás végett is.


Nekem pont a fordítottja volt a gondom a héten. Mikor végre sikerült eltávolítani a felesleges salakot, kilóban lehetett mérni a különbséget. :( Furcsa, mert elég sok rostot és gyümit eszek, így csak az idegekre tudom fogni a dolgot. Ennek ellenére a január mérlege eddig -2kg. Ha ezt a tempot tudom nyárig tartani, akkor nyertem.

2015. jan. 25. 16:24

Lányok, megint fogytam, de már aggódom.


Először az ideg, hogy gond van az epekövemmel, utána kórházban ERCP, majd tüszős mandulagyulladás, amire kaptam antibiotikumot, de nem volt elég, kaptam egy másik fajtát, amitől viszont "szuper" hasmenésem van. :(


Így most már 6 kg-nál tartok december 28. óta. Mondjuk rám fér, mivel 20-at akarok összesen, de nem ilyen áron.

152. 388b941089 (válaszként erre: 149. - Carfiol)
2015. jan. 25. 14:17
A tornai sz.rok. aranytalanul epiti fel oket.
151. Androméda72 (válaszként erre: 150. - Memimemi)
2015. jan. 25. 14:14
Memimemi, ügyes vagy :D én is így vagyok, nem látom, de érzem, hogy változok, könnyebb levegőt venni, több erőm van :D
2015. jan. 25. 13:10

Sziasztok! Egy hónap telt el, most érzem magam jobban. Nem olyan látványos a fogyás, én pl. nem látok sok különbséget, de érzetre más. Több energiám van, könnyebb a mozgás, néhány nadrágom lecsúszkál a derekamról...:)

Már csak azt szeretném, hogy az úszógumi és a has is észrevehetően tűnjön el.

149. Carfiol
2015. jan. 23. 20:53
Sziasztok!Hú, jó sokan lettünk :) Már több, mint 3 hete, hogy többet mozgok és jobban is érzem magamat. Érzem, hogy sok-sok felesleges, negatív energia megrekedt bennem, ami kikívánkozik. Réges-régen utáltam RR-ra tornázni, mert idegesített a hangja meg a hülye "beszólogatásai", mint a "hűűűűűűhaaa" idegesítő hanglejtéssel. De: most úgy érzem ez kell, mivel a tornái viszont tetszenek és szerintem elég hatásosak.
148. memimemi (válaszként erre: 144. - Kömény81)
2015. jan. 19. 22:39
Jobbulást! Mandulagyuszi elég kemény...az epeműtéthez drukk!
147. VendrinerPiroska (válaszként erre: 143. - Főnix01)
2015. jan. 19. 22:36

Hát, az ugri-bugrival nekem is van egy kis gondom a szomszédokból kifolyólag. Alapjáraton nem kedvesek és hangosak is tudnak lenni éjszaka, ugyhogy félek, hogy megtorolnák, ha ugrálnék a fejük felett. Így maradnak az egyhelyben állva és fekve végezhető gyakorlatok. Viszont ezektől is lehet izomlázat kapni.

A kilengés nálam is megvolt: - a minusz fokokra tekintettel - elmentünk fagyizni munka után a kolléganővel. Két gombóc, de megérte. Én mondjuk nem is tudom teljesen kiiktatni a szénhidrátot, mert akkor fejfájást kapok.

2015. jan. 19. 22:35
Sziasztok! Ma kicsit helyrebillent a lelkem...reggel úgy keltem, hogy nem volt puffadtságérzés. Egész nap fokozottan figyeltem, hogy többször egyek keveset, mert tegnap sikerült 680, azaz hatszáznyolcvan kalóriát bevinnem...pedig azt hittem megvolt a napi 1100...Nagyon oda kell figyelni ezekre is. Viszont a munka nagyon pörgős volt ma, és a meló utáni másodmeló is, igazából még mindig dolgozom, ha végzek, remélem lesz annyi erőm, hogy legalább 20 perc torna férjen bele, ha nem, akkor holnap pótolom, becsszó :)!
145. főnix01 (válaszként erre: 144. - Kömény81)
2015. jan. 19. 18:28

Szia!

Jobbulàst kìvànok! Meggyògyultàl? A tüszős mandulagyulladàs nagyon kutya dolog :-(

Rèk hangjàra nem is figyelek annyir oda, tetszenek rajta a zenèk :-) ma is lenyomtam egy 20 perc csìpő-popsit. Màr most kezdem èrezni. Ma ey kicsit megbotlottam, nem reggeliztem, ès ettem egy kis adag császàrmorzsàt :-( estère müzli lesz. Holnap pihi nap van, vègre szabadnap.

144. Kömény81 (válaszként erre: 141. - 32fcc62d1f)
2015. jan. 19. 17:05

Én sem bírom a Rékát. Tisztelem azt, ahogyan kinéz, amit elért, de nekem a stílusával van gondom. Neki is lenne az enyémmel. :D:D


Lányok, a -3kg-ból sajnos -5kg lett, tüszős mandulából kifolyólag. Ezért is nem jöttem pár napja. Ma vittem a gyerekeket is orvoshoz, és a védőnőm azt mondta, hogy nahát, fogytál egy csomót. pedig csak 5 kg. majd ha a maradék 15 is lemegy! :)


Látom, szépen haladtok, mindenkinek gratula, aki mozog, annak meg főleg. Én egyelőre csak a gyerekek és a háztartás után futok, az meg ugye nem túl sok.


Szerdán megyek a dokimmal megbeszélni az epeműtétet, remélem hamar túlleszek rajta. Utána mikor lehet elkezdeni mozogni?

143. főnix01 (válaszként erre: 141. - 32fcc62d1f)
2015. jan. 18. 15:10

T25-öt èn is nèztem, ès nagyon tetszett. Viszont ugra-bugràlni kell benne, ami nekem nagyon tetszik, de az alattunk lakòknak biztos nem. Faszerkezetes hàzban vagyunk az első emeleten. Amùgy sok előtte-utàna kèpet làttam, ès nagyon inspiràlòak!

Ezèrt is maradt RR. Szerintem alapozàsnak jò. De mindenkinek màs tetszik. Nekem pl nem tetszik Pènten Enikő.

Ezt a tornàt is csak azèrt csinàlom, hogy kezdjek valamit magammal.

142. memimemi (válaszként erre: 140. - Vacsa)
2015. jan. 18. 14:38
Pont számoltam, napi 1200-1300 kalória. Most elkezdtem az alamecet vizet, kicsit gyorsult az anyagcserém, ebben reménykedem :). Köszönöm a bíztatást!
141. 32fcc62d1f (válaszként erre: 139. - Főnix01)
2015. jan. 18. 10:48

Szia, akkor hajrá! Kitartást!!


Nem bírom "most dolgoztunk le egy sport szelet" RR-t. Mindig némára tettem, amikor tornáztam rá. Nekem kicsit egysíkú volt.


Még keresem azt ami tetszik és érzem is. T25 cardió része tetszett eddig, már 2x megcsináltam, ma Leslie Walk-ját próbálom ki, fél kilós súlyokkal.

140. vacsa (válaszként erre: 137. - Memimemi)
2015. jan. 18. 09:28

Számold ki egy napi kajálásod hány kalória. Lehet hogy többet eszel mint ami a fogyáshoz kell. Egészséges összetevőkből is összejöhet annyi ami súlytartáshoz jó, de fogyáshoz kevés.

Pl a mogyoró nagyon kalóriadús...


Persze nem mondom hogy kalóriaszámolással fogyózz, ha neked az nem jön be, de egy számolás lehet hogy megvilágïtja hol a hiba. Sok sikert:-)

2015. jan. 18. 09:15

Sziasztok!

Nah, csak elkezdtem. Làttam magamat hàtulròl a tükörben, ès nem fog csak diètàval eltűnni onnan a narancsbőr. Ùgyhogy ma tornàztam, pereze csak lightosan, folyamatosan emelem a adagot, mert elsőre mindig több napig tartò izomlàzam van. RR dvd-ről csinàltam 7,5 perc combot, hasbòl 2! percet. Nagykn kemèny a hasazàsa! Mindig szeretnèk 1-1 perceket emelni. Kaja pipa, ez a hetedik napom, hogy tartom. 2-3 mm elmozdulàs van....

Ki hogy halad?

138. Androméda72 (válaszként erre: 137. - Memimemi)
2015. jan. 17. 15:25

Csak légy kitartó. Nem 1 hónap alatt híztál meg, ugye? Lemenni sem szokott annyi alatt :D

Ne add fel :D

137. memimemi (válaszként erre: 134. - Főnix01)
2015. jan. 17. 12:20
Nem eszem drasztikusan kevesebbet, mint eddig. Fokozatosan csökkentettem az adagokat, ami jelentős válozás az a csokik, péksütik helyett a zöldség, gyümölcs, mogyoró nasi. Étrendben a fehér lisztek, cukor kerülése. Nekem is lassú az anyagcserém, plusz ülőmunkát végzek, de e mellett minden este letornázom azt a 40-60 percet. Már nem tudom mit kellene még ki vagy be iktatni, hogy legyen valami eredménye. Lassan egy hónap után már valaminek látszódni kellene, hogy ne érezzem feleslegesnek az egészet. Persze az akaraterőm és kitartásom fejlődött, de a hasam még mindig nagy...:D
136. Androméda72 (válaszként erre: 134. - Főnix01)
2015. jan. 17. 12:12
Én még ráfogom az indfluenzára, hogy csak pár naponta 20 percet mozgok, de ha jobban leszek, emelni kell az adagot :D hajrááá Neked is, csak elkezdeni nehéz :D mi a kedvenc mozgásod?? úszás, torna, kondi, olyat válassz, amit szeretsz :D
2015. jan. 17. 12:11
Én is olyan vagyok, ha csak jól eszem, akkor csak stagnál a súlyom, de nem mozdul lefelé, mert nagyon lassú az anyagcserém. Ha mozgok is mellé, akkor indul meg lefelé. Mozogni kell, nincs mese :)
2015. jan. 17. 09:19

Szèp reggelt mindenkinek!

Tartom a kajàlàst ötödik napja, mai lesz a hatodik. Persze mèg semmi eredmènye, megint el kellene kezdjek edzeni. Most kicsit padlòn vagyok, de valahogy ràveszem magamat.

memimemi nem lehet, hogy keveset eszel ès el kezdett raktàrozni a szervezeted? Az is megàllìtja a fogyàst.

2015. jan. 16. 22:44
Sziasztok! Csatlakoznék én is. December 26-án kezdtem tornázni, azóta napi 40-60 perc, minden nap. Este minimálisat eszem, este 6-7 után már szinte egyáltalán semmit. Fehér kenyér helyett teljeskiörlésű vagy rozskenyér, cukor nagyon minimális, édesség szinte semmi. Meg tudom állni, nincs ezzel gond, ha nagyon nassolhatnékom van, akkor gyümölcs, sótlan mogyoró...Krumplit és húst együtt nem eszem, sokszor vajat használok főzéshez, sok zöldséget eszem nyersen (cékla, répa), mégis mindezek ellenére eddig semmit nem fogytam, pedig a tornát is keményebbre vettem (több ismétlésszám), utána jóga. Puffadtságérzetem van, ha éhes vagyok, akkor is...Már kezdem feladni. Mellesleg "versenysúlyomhoz" képest kb. 8-10 kg plusz van rajtam mióta egy stresszes munkahelyen dolgozom.
132. VendrinerPiroska (válaszként erre: 131. - Orchi26)
2015. jan. 16. 22:01
Ngyszerű! Ezek szerint van értelme küzdeni.
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook