Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ketogén diétázók fórum

Ketogén diétázók (beszélgetős fórum)

❮❮ ... 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 ... ❯❯
598. Jarnyn
2017. dec. 16. 16:59
Ma este megyek szülinapra, igyekszem nem elcsábulni. Apropó, az alkohollal hogy álltok? Imádom a száraz borokat. De amióta ketozok nem iszom. Ti?
597. Rózsavirág48 (válaszként erre: 595. - resiver)
2017. dec. 16. 16:46
hat nem egyszeru. en szoktam fott tojast tejfolt es sult kolbaszt enni az olyan mint a rakott krumpli csak krumpli nelkul😄 a zoldsegeket nehez beilleszteni a hus salata meg nagyon unalmas tud lenni egy ido utan. a mozgason nekem is van meg mit alakitgatni
596. resiver
2017. dec. 16. 15:06

Az en etrendem nagyon sokat valtozott mivel rengeteg tesztat ettem,hetente 3szor volt tesztanap es minden nap nassoltam valami rágcsát.Ehhez képest most azt sem tudom néha mit egyek.

Kicsi faluban élek itt alig van olyan dolog amit hetek.

595. resiver (válaszként erre: 590. - Rózsavirág48)
2017. dec. 16. 15:04

Nehez kiszamitanom a ch-át mert sok házi termeket veszek és azon nem irja mennyi ch-át tartalmaz.számitásaim szerint olyan 20-40 között változo,tesztcsikkal ellenorzom hogy ketozisban vagyok-e,eddig meg enm billentem ki,pedig tuti volt mikor legalabb 50ch-at fogyasztottam egy nap.

Egyenlore mozgas meg nem jott ossze,tavasszal tervezem ilyenkor macko uzemmodban vagyok,csak tulelem a napokat de legszivesebben teli almot aludnek.

594. Rózsavirág48 (válaszként erre: 591. - Jarnyn)
2017. dec. 16. 14:25
hat ez nekem is gondot okoz erdekes a szenhidratos kajakat nem szoktam megunni😉
593. Jarnyn
2017. dec. 16. 12:03
Ui.: tesztcsíkot a patikában vettem, 50 db van egy dobozkában. :) 1200 ft körül.
592. Jarnyn (válaszként erre: 589. - resiver)
2017. dec. 16. 12:02
Nekem is stagnál...nem alltam rá a mérlegre még, mert most nekem is meg van. Pedig nagyon megnyugtató mikor látom énis hogy ha csak pár deka de lement. :)
591. Jarnyn (válaszként erre: 588. - Rózsavirág48)
2017. dec. 16. 12:00
A mascarponet kakaóporral, fehérjeporral, fahéjjal eszem, mikor mit kívánok. Valóban eléggé egyoldalú tud lenni ez a diéta, de szerintem mindegyik az, mert mindenhol meg van mi fér bele. Nekem sokszor gondot okoz, hogy mit egyek és hogy hozzam össze az arányokat. Matekolok ezerrel. :)
590. Rózsavirág48 (válaszként erre: 589. - resiver)
2017. dec. 16. 10:39
az etrend valoban unalmas en is igyekszem a valtozatossagra torekedni de 20gr szenhidrat mellett nagyon nehez. te mennyi ch-t eszel? az hogy megjott eroteljesen befolyasolja a sulyod tehat a stagnalas lehet amiatt is. nekem a mult heten 3.5kg ment le de ezen a heten biztos joval kevesebb 2kgnak orulnek de nem valoszinu. tegnap en is ettem gyumolcsot sot tejcsokit is😊 ma folytatom a ketogent. az idoszakos bojt tobbek kozott arra is jo hogy legalabb azon nem kell agyalnom hogy mi legyen a reggeli. nem vagyok nagy leveses de most az is hianyzik. mozgas van? az is segithet ha stagnalsz. de egyebkent a sulyvesztes nem egyenletes es sajnos lassulo utemu minel kevesebbet kell meg fogyni annal lassubb.
589. resiver
2017. dec. 16. 09:57

Sziasztok,itt vagyok en is csak olvaso uzemmodban.Kicsit megzuhantam mikor megallt a fogyasom.Most ujra lement egy kicsi.Lehehet hogy egy hetig azert stagnalt mert megjott?

Kb egy honapja csinalom a dietat teganap is mereckedtem 75,4kg ami ugy osszesen 4,5-5kg fogyast jelent.Amugy en minden nap mereckedem nekem jol esik,ha latom hogy picivel kevesebb vagyok az baromi jo erzes es feltolt.

Kajaval sehogysem allok,unalmasak az etelek,elkedtem kivanni a kenyeret,gyumolcsoket,tegnap lecsuszott egy narancs,egyszeruen nem birtam ki.

588. Rózsavirág48 (válaszként erre: 586. - Jarnyn)
2017. dec. 16. 09:47
ja a mascarponet mivel eszed ebedre?
2017. dec. 16. 09:46
hat a reggeli nekem nem gond mert csinalom az idoszakos bojtot viz es tejszines kave😊 ebed most nehezkes mert uton leszek de lehet sajtot es cabanossit viszek magammal kavet tudok inni barhol de lehet mielott elindulok iszok meg egy kavet es eltolom az ebedet. vacsorarol meg gozom sincs lehet brassoit csinalok de magamnak zellerkockaval nem krumplival. mozgas nekem ilyenkor nordic walking az erdoben de most nem tul jo az ido na majd kiderul.😊 a tesztcsikot hol vetted?
586. Jarnyn (válaszként erre: 584. - Rózsavirág48)
2017. dec. 16. 08:49

Mai napom: reggelim: füstli virsli sajtos, habtejszínes kávé, cukormentes tejszínhabbal isteni. ebéd: mascarpone krém, napközben még egy kv nasinak. :) és vacsim: csirkemell csíkok és sali.

Mozogni is megyek ma, hogy meg legyen a heti 4.

Igen, amikor eszek csokit, akkor a cukormentes 70%os wavelt eszem. akár egy kocka is életmentő. :)

Van ketophan csíkom, mérem olykor és benne vagyok a ketózisban.

Tegnap éjjel rázott a hideg, a héten a fogam sem volt az igazi, dokinál is jártam. szerintem a gyulladás miatt lázasodhattam be éjjel. :( c-vitamin és társai velem vannak.

Neked hogy fog telni a mai nap?

2017. dec. 16. 08:36
en mar megittam az elso fel liter vizemet😊
2017. dec. 16. 08:30
helloka hat en tegnap nem azt neztem mi fer bele igy ettem almat is ami tuti nem fer bele a ketogen dietaba de a tejcsoki plane nem na de ez a tegnapi nap. egyebkent ketogen dieta a bogyos es citrusos gyumolcsok fernek bele kesobb talan mas is. a csokik kozul a min 70% etcsokik. ha most van meg akkor meg erdemesebb utana megmerni a sulyod😊 mai napra mit tervezel enni es mozogni?
583. Jarnyn (válaszként erre: 582. - Rózsavirág48)
2017. dec. 16. 08:13
Milyen gyümit ettél? Nem tudom itt mi fér bele. Illetve női napokon van értelme ráállnom a mérlegre? :/ nem tudom mennyi vizet tartok vissza.
2017. dec. 15. 20:48
hat ennyi. gyumolcsot ettem es csokoladet puff neki na majd holnap folytatom😊
581. Rózsavirág48 (válaszként erre: 580. - MyHappyDays)
2017. dec. 15. 19:21
hat remelem hamar tul leszel ezen a nehez idoszakon de az is jo hogy ebben az idoszakban nem eszel sokat mert ilyenkor raadasul unnepekkor aztan lehet kilokat boven osszeszedni. en is azert kezdtem el inkabb most mint januarban hogy ennyivel is elorebb legyek.
580. MyHappyDays (válaszként erre: 579. - Rózsavirág48)
2017. dec. 15. 15:50

3X vagy 2X ha nincs idegem a vacsorához :D

Elég nehéz időket élek most. Korábban mindig zabáltam ilyenkor, most nincs étvágyam.

De az sem jó, ha keveset eszek. Januártól igyekszem ismét tudatosan tervezni és számolni.

579. Rózsavirág48 (válaszként erre: 578. - MyHappyDays)
2017. dec. 15. 15:48
jo neked😊 amikor irtam nagyon kivantam de amikor most eljott az uzsonna ideje mar nem is kivantam es most eloszor nem edeset ettem hanem sosat.. igazabol magam sem ertem most ez esett jol.majd azert a sparosat megnezem hadd legyen itthon. te hanyszor eszel egy nap?
578. MyHappyDays (válaszként erre: 577. - Rózsavirág48)
2017. dec. 15. 15:29

Meg az nem is finom, de láttam a spar-ban light gesztenyepürét. Nem tudom az milyen, meg általában a light, annyit tesz hogy kevesebb zsír meg több cukor van benne :D De érdemes lehet megnézni.

Nekem szerencsém van, hogy nem is kívánom az édeset.

2017. dec. 15. 12:20
hat kiszamoltam🙁 12gr ch ezen el kell gondolkodnom. hagyomanyos gesztenyemasszaval szamoltam van feleannyi ch tartalmu natur gesztenyemassza is... de azt most macerasabb beszerezni
2017. dec. 15. 12:06
koszi az infot😊 valami ketogen desszert otletetek van? na vmi most eszembe jutott mascarpone keves cukormentes gesztenyepure es tejszinhab😊 ez jo lesz csak mindjart kiszamolom hozza a ch-t...
575. MyHappyDays (válaszként erre: 573. - Rózsavirág48)
2017. dec. 15. 10:59

Budapest Papp László sportaréna

Igazából nincs is kedvem mérlegelni :D

Olyan sokáig próbálkoztam eredménytelenül és nem jutottam semmire. Meg annyi minden befolyásolhatja az eredményt. Olyan 2 hetente azért ráveszem magam.

574. Rózsavirág48 (válaszként erre: 570. - MyHappyDays)
2017. dec. 15. 10:52
te meg tudod allni hogy ne merlegelj? kivancsian varom az eredmenyt. egyebkent en most a dietat eleg jol birom na mondjuk szuk 2 hetrol beszelunk de a valtoztatasoknak es a bojtnek koszonhetoen sokkal konnyebb.
573. Rózsavirág48 (válaszként erre: 569. - MyHappyDays)
2017. dec. 15. 10:49
a tronok harcat en is nagyon szeretem a vip jegyek nalam nem jatszanak de a koncert erdekelne. hol lesz?
572. Rózsavirág48 (válaszként erre: 568. - Jarnyn)
2017. dec. 15. 10:47
en hetfonkent szoktam merlegelni.de azert hetkozben is raallok a merlegre hogy megis merre tartok😊 lehet eleg lenne havonta 1x is de azt nem nagyon tudom megallni. kivancsi vagyok hogy 1 honap alatt mennyi megy le mert ettol kevesebbet mar nem nagyon szeretnek enni.
571. Jarnyn (válaszként erre: 570. - MyHappyDays)
2017. dec. 15. 09:32
Várjuk az eredményt, számolj be ;)
2017. dec. 15. 09:01
Egyre jobban lógnak a ruháim és eddig kicsi alsókat hordok kényelmesen :) Lassan mérlegen is le kéne csekkolni az eredményt. :D
569. MyHappyDays (válaszként erre: 564. - Rózsavirág48)
2017. dec. 15. 09:00
A Trónok harca sorozat zenéit adják elő élőben. A jegyek azt hiszem 11 900-tól indulnak... de van 150 vagy 170 ezerért is VIP :D
❮❮ ... 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2018, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | Facebook