Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ketogén diétázók fórum

Ketogén diétázók (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
1614. Oggee (válaszként erre: 1612. - Rózsavirág48)
ma 21:50

Bocsi, rosszul fogalmaztam. Nem a keto diéta a csalás, hanem hogy emellett szedem a gyógyszert, az is hozzásegít jócskán a fogyáshoz. Így nem tudom pontosan melyiktől fogyok igazán.

Tesztcsíkot még nem vettem. Lehet holnap elugrok és beszerzem.

Ma végre kész lett a biciklim, lassan indulhat a mozgás is. ☺️

ma 20:07
Uj receptet kerestem meg pedig a ketogen gnocchit sikerult talalnom majd beszamolok az eredmenyrol
1612. Rózsavirág48 (válaszként erre: 1611. - Oggee)
ma 14:54

Helloka a ketto szerintem is eleg en is ennyivel iszom

Tesztcsikot nem hasznalsz? Azzal biztosan tudod hogy ketozisban vagy nekem sokat segitett az elejen ma mar ritkan nezem de mindig rendben van

Azt nem igazan ertem miert csalas a keo dieta?

1611. Oggee (válaszként erre: 1609. - Rózsavirág48)
ma 13:54

Eddig 4-6 bogyót vagy egy kávéskanál folyékony édesítő tettem a kávé erősségétől függően és kb 1,5-2 dl tejet.. Most már csak 1 max 2 pötyi, vagy pár csepp folyékony és kb 1 dl tej.

A max 50es CH határt simán tudom tartani, egyik nap sem ettem annál többet. De persze a cél ezt is letornázninax 30-ra.

Most olvastam, hogy az IR-re felírt Meforal gyógyszer diéta és némi mozgás mellett képes drasztikus fogyaszt is előidézni. Most még kis dózist szedek... Kedden kezdtem el szedni 1x0,5 szem... Hetente kell fél szemmel emelnem az adagot nap 2x1-re....

Így picit csalásnak érzem a keto diétát, de igazából a cél a fontos és nem a hozzá vezető út.

ma 08:24

Sziasztok szep napot mindenkinek🌞

Ebed sult tarja vagott vegyes savanyusag

Delutani kavehoz ketos makos

Vacsora sult szalonna ch csokkentett kenyer paradicsom

Ch 25gr

Mozgas 4km kocogas

1609. Rózsavirág48 (válaszként erre: 1607. - Oggee)
tegnap 18:49

Edesitot mennyit teszel bele?

A napi ch keret szigoru ketonal 20gr alatt van a mersekeltnel 20-50 kozott nekem a tesztcsik igy is sotetlila

A kituzott datum elerheto de erre nagyon ra kell meg mozogni is a havi 4-6kg realisabbnak latszik attol fugg a szervezet mennyire ragaszkodik egy-egy kilohoz

A lenyeg hogy minden leadott kilo kozelebb visz a celodhoz

En a kituzott sullyal sem leszek sovany de nagyon elegedett es ez a lenyeg

1608. Rózsavirág48 (válaszként erre: 1605. - Maddi)
tegnap 18:42

Semmi gond ezek fontos kerdesek🙂 lassuk sorjaban

Igen pontosan tudom ugyanis szigoruan szamolom 1200kcl +-50 ez nem tunik soknak de nagyreszt 2 foetkezesre van elosztva igy teljesen jo

Ehes nagyon ritkan delelott inkabb foleg ha az elso etkezes az ebed kitolodik kivanis pedig este ha korabban vacsorazom es 4-5 óra van meg a lefekvesig de ekkor ragozom es iszok egy nagy bogre teat

Delelott hosszu kavet iszok 33% zsirtartalmu tejszinnel es delutan szinten napi 2 nagy bogre tea es viz

A wc-n nincs gond ha eleg zoldseget eszek ha nem akkor rasegitek egy kicsit gyogynoveny kapszulaval

Ha van meg kerdesed szivesen valaszolok

Es a mindennapok resze egy kocka etcsoki es/vagy ketos desszert edesszaju vagyok

Es mindennap mozgas

1607. Oggee (válaszként erre: 1601. - Rózsavirág48)
tegnap 15:42

Ma a reggeli helyett, ismét kávéztam, de megint csökkentettem a tej és édesítő adagon, még így is túl édesnek éreztem. A teámba, ma fele annyi édesítő kerül, mit az elmúlt napokban, azt hiszem most az ideális.

Biciklizni szeretek, így az nem fog nehezemre esni.

Kalória bázison nézegetem a bevitt makrókat, de valahogy egyik nap sem sikerül 30g CH alá vinni a mennyiséget, pedig szinte már semmit nem eszek. Nem is értem hogy fogom elérni a napi 20-25g CH-t.

A cél súly 65kg, ez most kb 20-22 kiló mínuszt jent... Július 1. a kitűzött dátum, de ha 10-15kg megy le addig azt sem bánom... Havi 4-6 kiló fogyassal már elégedett leszek.

tegnap 12:52
Hello Piroska valaszoltam az uzenetedre atment?
1605. maddi (válaszként erre: 1603. - Rózsavirág48)
tegnap 12:51

Nagyon ügyes vagy.

Azt tudod nagyjából, hogy hány kalóriát viszel be?

Szoktál éhes lenni?

Mennyit és mit iszol?

Rendszeresen tudsz produkálni a wc-n?

Bocs a kérdésekért, csak érdekel.

tegnap 11:15

Ebed brokkolis tejszines csirkemell

Delutani kavehoz 81%os etcsokolade

Vacsora ch csokkentett kenyer tojasrantotta fustolt kolbasz

paradicsom mandula

Ch 27gr

Mozgas 5km gyaloglas ez mar meg is volt😎🌞

tegnap 07:19

1.het -4.5kg

2.het -60dkg

3.het -1kg

4.het -40dkg

5.het -1.6kg

6.het 0dkg

7.het -90dkg

8.het -1.1kg

9.het -1.4kg

10.het -1.3kg

11.het -1kg

12.het -1.2kg

Osszesen:-15kg

Elegedett vagyok az eredmennyel a 6.hetet leszamitva a fogyas egyenletes es jo lepteku.

Folytatom igy tovabb azt hiszem jelenleg nem kell valtoztatnom a modszeren. A ketogen pozitiv hatasa ezenkivul hogy a fejfajasaim megszuntek ezt nem is gondoltam volna.

tegnapelőtt 20:07

Megfoztem a tejszines brokkolis csirket nagyon jo lett a holnapi ebed rendben

Holnapra jo idot mondanak ha nem fuj nagyon a szel setalok egyet

1601. Rózsavirág48 (válaszként erre: 1600. - Oggee)
tegnapelőtt 12:05

Hajra ugyes vagy😀 a reggeli kavezasrol nem feltetlenul kell lemondani en minden delelott es delutan iszok egy hosszukavet de nem tejjel hanem 33%os tejszinnel kevesebb benne a ch

A biciglizes jo a mozgas minden formaja amit kedvelsz segiteni fog

Az adagokat es a makro aranyokat tartani kell akkor garantalt a siker a tul sok kaloria nyilvan ketoban sem jo de a keves is hatraltathat

Nekem ma van a 84.napom

Kitartast neked🙂 es mennyi ido alatt mennyit szeretnel fogyni?

1600. Oggee
tegnapelőtt 10:09

Sziasztok!

Én hétfőn kezdtem a keto diétát 90 kilóval.

35 éves vagyok, leginkább ülő munkát végzek, semmi sport, itthon is csak a tv előtt fekszek és persze nasizok. Az elmúlt 4-5 évben felszaladt 25-30 kiló, legutóbbi vizsgálatokon kiderült, hogy IR-em van. Ez kicsit megijesztett, a Kedvesem cukorbeteg, tisztában vagyok a vele járókkal, az orvosom is közölte, ha nem vigyázok könnyen azzá válhatok én is.

Munkában is váltás rá készülök, ülő munka helyett java részt utazás, állás és sétálás teszi majd ki a munka időm, ehhez pedig súly csökkenésre van szükségem, hogy a lábam is bírja.

Eldöntöttem, fogyni kell és egészségesebben étkezni.

Sokat olvasgattam a keto témában, begyűjtöttem néhány minta étrendet, amit kisebb-nagyobb sikerrel be is tudok tartani.

Most találtam erre a fórumra, ha időm engedi vissza olvasgatok kicsit és próbálok innen is infókat gyűjteni, erőt meríteni, de tőletek is szívesen fogadok hasznos tanácsokat.

Hétfő óta teljesen kiiktattam a cukrokat, a glutént, vagyis minden pékárut és lisztes dolgot, átálltam a zsírral való főzésre.

Kizárólag zöldségeket, sült húsokat, sajtot, túrót, szalonnát, tojást, ettem az elmúlt pár napban.

Következő 1,5 hétben húsleves, borsó leves, töltött karalábé, rakott karfiol, spenót, kelkáposzta főzelék és továbbra is sült húsok zöldségekkel, ill. tojás és sajt lesznek terítéken.

Mind e mellé 1,5-2 liter gyógytea minden nap.

Kiiktattam az étrendemből a reggeli tejeskávét is. Bár már hónapok óta édesítővel ittam, most ezt is elhagytam. Igaz, ma elcsábultam és ittam egy kisebb adagot, fele annyi tejjel, mint szoktam és csak 2 édesítővel a 4 helyett. Meglepő módon émelyítően édes volt. Igaz, belegondolva a teámba is egyre kevesebb édesítő kerül.

Így a reggeli kávé bűnözésem után, ma kihagyom a reggelit és csak 3 főtt tojást és kevés uborkát eszek ebédre. Vacsora spenót lesz.

Mozgás téren korlátozottak a lehetőségeim, de beszereztem egy biciklit, hétvégén kicsit rendbe teszem, aztán jöhet a jó idő és bringára fel.

Kíváncsiságból reggel ráálltam a mérlegre, tátva maradt a szám, 4 egész nap és 1 éjszaka után 86,6 kg-ot mutatott a mérleg. Ez számomra teljesen hihetetlen. Tudom ez csak egy kezdeti, hirtelen súly, esetleg folyadék vesztés és hogy ez a "gyors" fogyás csökkenni és stagnálni fog, de most nagyon örülök.

Szóval nagy lelkesedéssel folytatom a diétát és várom a folytatást... :)

tegnapelőtt 07:15

Ebed husleves fott hussal

Delutani kavehoz keto gesztenyes sutemeny

Vacsora jercemell ch csokkentett kenyer retek mandula tea

Ch 32gr

Holnap meres 12.het vege

Mogyorovaj amit csinaltam elfogyott nem volt rossz de nem tudom csinalok-e meg egyszer

A keto felhopiskota es a lekvarok bejottek es a keto lepcsanka is

Ma csinalok tejszines brokkolis csirket koretnek zellerspagettit ez lesz a holnpi ebed vacsorara meg talan egy keto langost

márc. 21. 21:14
Most mar jobban vagyok hetvegen talan mar mozgas is lesz🌞🚲🚶🏊
1597. Rózsavirág48 (válaszként erre: 1596. - Maddi)
márc. 21. 11:44

Hat tobb sikeres probalkozasom nekem is volt a megtartas okoz gondot

Ketogen dietaval mar tavaly kiserleteztem de nem sikerult most viszont igen es ez az elso olyan dieta ahol a kivanossag mert ehsegrol nem lehet beszelni teljesen legyozheto nem csinaltam fokozatosan hanem egybol belevagtam az idoszakos bojttel egyutt nem volt fejfajas a hasam ment egy rovid ideig

Valami celt kellene kituzni ami motivalhat eloszor rovid tavra

1596. maddi (válaszként erre: 1592. - Rózsavirág48)
márc. 21. 10:00

Csak próbálok, már volt egy sikeres etapom, akkor 5,5 hónap alatt lement 17 kg.

Aztán meghalt a nagymamám, és elszabadult a pokol.

Azóta nem sikerült hosszabb időre visszaállnom sem a kajára, sem a mozgásra.

Pedig nagyon-nagyon kellene, mert már eü. gondokat is okoz a túlsúlyom.

márc. 21. 07:21

Sziasztok🙂

Ebed jercemellsalata ch csokkentett kenyer

Delutani kavehoz ketos dios sutemeny

Vacsora fustolt kolbasz trappista sajt paradicsom

Ch 23gr

Mozgas tovabbra sincs gyogyszert szedek a megfazasra😷 es mar nagyon hianyzik de nem akarok visszaesni vagy valami hosszantarto szovodmenyt osszeszedni

1594. Rózsavirág48 (válaszként erre: 1593. - Szőkelédi)
márc. 20. 22:01
😀jo tudni hogy te is olvasol es maddi is igy hat folytatom a dietat mindenkepp de akkor az irast is igazabol nekem segit ha leirom
1593. szőkelédi (válaszként erre: 1590. - Rózsavirág48)
márc. 20. 21:34
Szia ! Én is olvasód vagyok ,bár én inkább paleos vagyok . Nem szeretnék fogyni ,már sikerült 16 kg-t. Néha mikor "vizes"vagyok akkor szoktam ketogén diétát alkalmazni . 😉 Írj csak én kíváncsi vagyok .
1592. Rózsavirág48 (válaszként erre: 1591. - Maddi)
márc. 20. 21:32

Orulok😁 ez jo hir hogy erdekel amit csinalok

Te dietazol?

1591. maddi (válaszként erre: 1590. - Rózsavirág48)
márc. 20. 21:13
Nem vagy egyedül, érdeklődve olvaslak 😉.
márc. 20. 20:31
Ugy latszik egyedul vagyok a forumon de azert nem adom fel hatha valaki szeretne meg a ketogen dietat csinalni🙂
márc. 20. 09:23

Ebed husleves fott hus

Vacsora jercemellsalata ch csokkentett kenyer ketos dios sutemeny eperlekvarral

márc. 19. 20:24

9 nap mulva 90 napja csinalom a ketogent egesz jol viselem es meg kb majdnem 90nap lesz hatra utana fokozatosan a gyumolcsoket majd a zabot akarom visszavenni es a ch novelesevel parhuzamosan csokkentem a zsir mennyiseget

Az elso 90 nap alatt ugy nez ki meglesz a -15kg es utana meg 10-et szeretnek leadni ha ez osszejon mar csak szintentartas lesz😀

márc. 19. 14:03

Ebed tejfolos mustaros sertescomb uborka

Vacsora ch csokkentett kenyer kacsazsir fott tojas mascarpone dio

Mozgas a heten nem nagyon lesz talan szombaton ha addigra mar jobban leszek es az is gyaloglas

márc. 18. 17:55
Megfaztam🤧 etkezes ment mozgas nincs
márc. 17. 19:54

Vacsora tejfolos mustaros hus volt szalonnaval ch csokkentett kenyerrel mascarpone dioval

Ch 28gr

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:

Minden jog fenntartva © 2005-2019, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Facebook