Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Valaki lenne a lelki társam egy fogyókúrában? Kezdjük együtt, így talán könnyebb lesz! fórum

Valaki lenne a lelki társam egy fogyókúrában? Kezdjük együtt, így talán könnyebb lesz! (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
1029. helmo7 (válaszként erre: 1027. - BollerKrisz)
2010. aug. 12. 19:56
Annyira nem leszek ám egyedül! A párom azért esténként haza jön!:))))....de egyébként, én szeretek néha egyedül lenni! (szeretnék)Meg amúgy is meló ezerrel közben!
1028. angyal44
2010. aug. 12. 13:30

Hali.


Helmo láttál csillaghullást? Kívántál valamit? Nem irigyellek a 14 napért :( Hogy, hogy te nem mész nyaralni velük? Mennyi időre mennek és hova? Bár néha kicsit egyedül sem rossz lenni, de csak 1 vagy 2 napig.


Krisz örülök, hogy legalább nem lett túl nagy a baj.

Picik jól vannak?

2010. aug. 11. 23:07

Sziasztok!


Angyal klassz a pihi, használd ki! Éljen a

Balcsi.

Helmo nem lesz rossz egyedül? Én sosem szerettem egyedül lenni! 2 hét meló kissé hosszú lesz egyhuzamban!!!!


Sajna nagyon messze álltam a vacak diófától, de igaziból csak a szentlélek tartja a földben és kb 2,5 emelet magas. Egy felső ágat vitt a kocsira, de nem vészes, csak pár karist. Casco sajna nincs rajta. Olyan nagy volt a szél, hogy a szomszéd bicaját az elvileg szélvédett fal mellől eltolta az utca túlvégére hosszában. A beázás a kiscsajom szobájában kb méter x méteres, pont a tv volt alatta, de csak pár csepp hullott rá, és ki volt húzva a konektorból. A tv jó! Biztosítós még nem hívott vissza, majd holnap ismét rájuk telefonálok.


Bikinis tényleg merre vagy?

1026. helmo7
2010. aug. 11. 16:31

Bikinis!


Most aztán már tényleg merre jársz? ????????

1025. helmo7 (válaszként erre: 1022. - BollerKrisz)
2010. aug. 11. 16:31

Krisz!


Nekem a párom ezért nem engedi, hogy fa alá álljak/parkoljak!Képes elállni, ha mégis. Mindig ezt magyarázza, hogy ha véletlen jön akkora vihar, hogy kitöri a fát/ágat, ráesik a kocsira,akkor gáz van!Nekünk van cascónk! Nektek? (A mi kocsink is 4 éves.) Elvileg az ilyenkor fizet!!! Mi van a házzal? Nagyon beáztatok? A tető?

Mi jól vagyunk. A Fiam holnap megy az apjával nyaralni. Kicsit szalma leszek! Szombaton kezdek majd dolgozni, de 14 napot húzok le egyszerre.(...utána megint lesz egy kis szabim.) Most megyünk át a mamiékhoz grillezni, meg este nézzük a csillaghullást(vettem egy üveg bacardit) :))))) Csinálok egy nagy cubalibre koktélt és azt szopogatva nézelődök! :)))))))))))

1024. helmo7 (válaszként erre: 1023. - Angyal44)
2010. aug. 11. 16:14

Angyal!


Nagyon helyes! Csak pihi!!!!!!!!!!!

1023. angyal44
2010. aug. 11. 07:59

Sziasztok.


Dúl a szabi :)Tegnap a hasunkat süttettük a két lányommal a Balcsi parton :) Jó volt,bár én kicsit be voltam rezelve, mert Esztim (idősebbik lányom)volt a sofőr és azért ő még nem régóta vezet, az oda-vissza út meg majd 200km. El is fáradt, de a nagy fiam sosem ér rá, pedig ő is szabin van. Eszti ma is szeretne menni, hát majd meglátjuk.


Helmo jelentem, hétfőn egész nap erre-arra punnyadtunk, tegnap Balcsi, annyit csináltam, hogy az este összeütöttem egy gyors vacsit. Holnapra tervezek egy kis kertészkedést, de semmi többet a héten. Pihenni maradtam itthon:)


Krisz baja is lett az autónak? Remélem a biztosító fizet hamar. Nagyon beáztatok?

2010. aug. 10. 17:25

Én még megvagyok, csak a pénteki vihar miatt pihegek még mindig. Egy csomó fát tört le és dobott a kocsimra a szél, naná, hogy a még csak 4 éveste és nem a mellette álló 15 évesre dobta. Bár mindkettő a miénk a régit kevésbé sajnáltam volna, mert az újon ráadásul gyöngyházmetál fényezés van. BRRR Ja a ház is beázott, várom a biztosítóst.

Most meg nyírhatom a füvet ezerrel, mert a gomba nem nől olyan gyorsan, mint itt a fű.

Azért megvagyok.

És veled mi újság?


Többiek?


Merre jártok csajok?

1021. helmo7
2010. aug. 10. 10:56

Szomorúan látom, senki nem jár erre mostanában:(

Merre jártok lányok?

1020. helmo7
2010. aug. 7. 08:00

Krisz!


Itt szakad az eső! Felétek? Ez jót tesz a fűnek! Jó sűrűn lehet vági! :)))) Egyébként mi a helyzet veletek? Zsófi baba? Pocaklakó? Te?

1019. helmo7
2010. aug. 7. 07:56

Bikinis ! Duracell nyuszika!


...hát merre csavarogsz? Nem merülnek kicsit az elemek? Nem érsz ránk?


Meggyógyult a kicsid füle? Képzeld az enyém ,még mindig nem! Be van dugulva, mintha víz alatt lennék! Nincs valami ötleted, hogy mit csináljak már vele?

1018. helmo7 (válaszként erre: 1017. - Angyal44)
2010. aug. 7. 07:53

Drága Angyal!



Akkor nagyon jó bulizást, és utána nagyon sok pihenést kívánok neked! ...de kérem egy hét múlva a jelentést, hogy mi lett a henyélésből!:)))

1017. angyal44
2010. aug. 6. 09:07

Sziasztok.


Szabadsááááááááááááág!!!!!!!

Bár az elejében még nem sok köszönet lesz, mert vasárnap búcsú lesz nálunk (26 fő)arra készülünk ezerrel. Sütés, főzés, takarítás,de utána pihíí :)


Helmo én bizony sajnálom a nyaralást:( Én bár falura születtem és itt érzem jól magam, néha szeretnék megpihenni kicsit.Ha nyaralunk, mindenkinek természetes, hogy nem töltök órákat a konyhában, hisz én is nyaralok. Ha szabin vagyok, evidens, hogy főzök a családra, hisz egész nap itthon vagyok.

Nem tornázok:(persze mozgok, de azt mondják az nem olyan. Amikor írtam, hogy 3-szor elfáradtam, akkor pl. 4-ig melóztam, utána beautóztunk a városba, végigtrappoltunk 3 üzletet, hogy minél olcsóbban vásároljak be hétvégére. 7-re hazaértünk, utána ki a kertbe gyomlálni.

Hát csalódást okozok neked drága Helmo, a szabim idejére egy hetes henyélést tervezek. Azért is nyomtuk a kerti munkákat, hogy legyen pár nap amikor az édes semmittevésé lesz a főszerep:))

Sajnálom a citromjaidat, milyen méreg, amikor az ember dédelgeti, aztán semmi:( nekem a paradicsomom megy tönkre minden éven.


Krisz tényleg szép a füves kert, csak nem akkor ha virágok vannak a fű között :)


Na húzok vásárolni és utána sütni.Szép napot nektek!!!

2010. aug. 5. 16:51

Bikinis hová lett? Lehet ott fogták Hawaii-n?

Angyal tényleg miben fáradtál el 3-szor? A Füves kert is szép tud lenni, de azzal is van ám gond, én már csak tudom. 1800 nm-t kell nyírnom. Nem túl élvezetes. Mire a végére érek kezdhetem előlről, és hiába tikkadok a napon és izzadok mint a ló, egy dekát sem fogyok tőle soha.

1015. BollerKrisz (válaszként erre: 1011. - Helmo7)
2010. aug. 5. 16:48

Szia!


Homokba dugja a fejét, mert ez az egyszerűbb. Voltam tegnap ügyvédnél, hát kicsit nehéz lesz,mert külföldön tartózkodik. Sajna apai ösztönei már ott tartanak, hogy 10 naponta hívja a lányát 1 percre. Az anyjáékkal nem beszél, mert csúnyán összevesztek miattunk, apja meg őket támogatja. Az a baj, hogy én vagyok a hülye, mert amint megkapom a kicsi munkanélkülimet, egyből a hiteleinket és az ő csekkjeit kezdem befizetni, ahelyett, hogy félreraknám hó végére kajára a kiscsajomnak.


Viszont ma elmentünk cukrászdába a kislányommal. 6 féle sütit vettünk kettőnknek, de már a fele elfogyott. Ennyit a fogyókúráról! Már 75 kg vagyok és még hol a vége.BRRR

1014. helmo7 (válaszként erre: 1013. - Angyal44)
2010. aug. 5. 07:13

Szia Drága Angyal!


Ne búsulj a nyaralás miatt! Valószínű , én sem tenném ki a lábam otthonról ha kertes házban élnék! A panelból meg csak menekülni lehet! Főleg ha 35 fok meleg van kinn, a lakásban meg 40! A füveskert sem rossz!! :))) Mit teszel, hogy így elfáradsz 3-szor is? Tán tornázol?? Ilyen ügyi vagy? Mit tervezel a szabid idejére? Van egy sanda gyanúm, hogy: kertészkedés, nagytakarítás,...esetleg festés??:)))

Képzeld az új hobbim, a fűszernövények balkonon tartása! Kár , hogy nincs balkonom, de az ablak is megteszi! Eddig mindegyik növényem megmaradt, csak az fránya bazsalikom nem akar engem. Most rákattantam arra, hogy h csak ilyen fűszereket használjak főzéshez.

Közben ért egy nagy trauma is! Biztos emlékszel, anno. írtam, hogy van egy citrom fám! Képzeld tele volt édi-bédi kis citromocskákkal. Ápolgattam, nevelgettem, még beszéltem is hozzá!! Erre vmik. nap azt vettem észre, hogy az összes lepotyogott!:( Szép mi? Lehet átviszem anyuékhoz, mert ott köt köt ki minden olyan növényem ami nem bírja a lakásunkat. Náluk meg szebbnél szebbek lesznek!

1013. angyal44
2010. aug. 4. 21:16

Sziasztok.


Ma min. 3-szor fáradtam el:) Mire elkezdődik a szabim lábra sem tudok állni.


Szia Helmo! Jó hogy előkerültél. Kertecském átment füveskertbe, bár már szépen alakulgat. Idén nem tudunk menni nyaralni:(

1012. helmo7 (válaszként erre: 1011. - Helmo7)
2010. aug. 4. 10:10

Bocsánat....de egy kicsit erős voltam az előbb! Nem akartalak megbántani!!! Ha bántó volt bármely kifejezés, akkor az csak azért van mert én nagyon nem bírok az ilyen emberekkel mit kezdeni mint a férjed! Ha ilyet hallok akkor teljesen kifordulok önmagamból! A cigi miatt nem kérek bocsit! Azt a lehető legkomolyabban írtam! :))))


Vigyázz magatokra! Ma még vissza nézek hátha írsz! Várom!

1011. helmo7 (válaszként erre: 1010. - BollerKrisz)
2010. aug. 4. 10:02

Krisz!


Ez nem így működik! azonnal menjél el egy ügyvédhez!!!!!!!!!!!!!! S.O.S!!!!!! Komolyan! Mindent mesélj el neki őszintén, és ő majd elmondja neked mit tehetsz, vagy mik a jogaid...stb. NE HALOGASD, mert csak neked lesz nehezebb!

Kutya kötelessége a csal.pótlékot neked elküldeni!!!+a megélhetésre vmennyit, legalább a gyerekeknek! Van vmi bevételed? Mit gondol miből fogtok élni??? Legalább a szüleinek lenne több esze! A te nevedre megy kinn a csp? Ha igen akkor azonnal intézd el , h ide utalják!Ha nem a te nevedre megy akkor jelezni ott kinn a válást/különélést! Nem lehet vele beszélni? Hatni az apai ösztöneire? A neveden van a hitel? Erre a házra van, ahol most élsz? Valahogy el kellene cserélni egy városi lakásra. Azt csak könnyebb fenntartani! Közelebb lenne az ovi, orvos, stb.Nem? Basszus! Ez így gáz! Azt hittem , hogy csak segít benneteket! A szüleivel sem tudsz beszélni? Nem lehetnek ilyen embertelenek, szívtelenek!


CIGI????????? Neeeeeee!!!!! Krisz! Nem miattad! A pici miatt TEDD LE!!!!!

1010. BollerKrisz (válaszként erre: 1008. - Helmo7)
2010. aug. 3. 19:53

Szia!


Valóban válunk. Becsajozott a kedves, mert kevés volt a meló májusban és unatkozott. Már együtt is él kint a csajjal. Após intézett neki tartózkodási és munkavállalási engedélyt meg melót is. Ennyit a rokonságról. Igen, valóban nagyon erős vagyok ilyen téren, pedig sokszor sírhatnék, de akinek nem kellek, az után nem ejtek könnyeket. Sajna a vagyonmegosztás az uram szerint a következő: enyém a ház+hitelek és a régi cuccaink, övé az új autó és az összes új műszaki cucc plusz nuku hitel. Tehát egy teljesen új életet akar kezdeni nélkülünk. Lóvét nem küld egy fillért sem 2 hónapja, még a családi pótlékot sem adja oda, mert az norvégban jár nekünk. A házat nem fogom tudni még kifűteni sem, az ovi meg 10 km-re van tőlünk. Amúgy a házat még 5,5 milláért sem tudom eladni, mert egy eldugott kis faluban lakunk. Hát ennyi. Köszi, hogy leírhattam. Ja, sajna a cigire visszaszoktam. Persze a leggyengébb, de 8-10 szál elfogy naponta.

1009. helmo7 (válaszként erre: 1001. - Angyal44)
2010. aug. 3. 10:35

Szia Drága Angyal!


Nincs nekem kedvem Hawaira utazni, mikor ott a szüleim tanyája!:)))) Egyébként, igen voltunk nyaralni.Itthon voltak Hollandiából a Húgomék és velük egy hetet töltöttünk el lenn a nyaralóban! Semmi mást nem csináltunk csak, ettünk, fürödtünk, napoztunk, ettünk, meg még egy kicsit ettünk is!!!

Mire belejöttünk volna addigra vége lett sajnos! Azért mi még a párommal megyünk le egy hétre aug. végén.


Neked meg volt már a nyaralás? A kertecskéd , hogy áll?

1008. helmo7 (válaszként erre: 996. - BollerKrisz)
2010. aug. 3. 10:24

Krisz!

Ezek szerint akkor már szó van a válásról? Hol tart a dolog a férjeddel? Már lehet tudni mi az oka ennek az egésznek? Beszélgettek azért? Mit mond? Nem tudom, hogy a valóságot tükrözi e az , ahogyan írsz, de ha igen, akkor nagyon büszke vagyok rád! Nem minden nő viseli ezt ilyen jól, mint te!


Szerintem ez a fórum, már nagyon régen nem arról szól, amit a címe rejt! :))) Így hát nyugodtan oszd meg velünk a dolgokat!

Nem értem ezt az albérlet dolgot! Az a ház ahol most élsz nem a tietek? Ha igen, akkor miért kellene elmenned onnan? Biztos nem fog téged onnan a két picivel kitenni a férjed! Nem? Meg gondolom ha válásra is kerül a sor, akkor is fizet majd annyi gyerektartást, hogy megéljetek! Ő ott elég jól keres ahhoz , hogy ezt megtegye nem?

1007. helmo7
2010. aug. 3. 10:09

Bikinis! Hogy van a fiacskád füle? Az enyém még mindig fáj! Kegyetlen dolog ez a fülfájás! Azért remélem a dugulás is elmúlik egyszer! Csak nem maradok nagyothalló!:))

Jól van Apud? Olvastam, hogy vitted kardiológiára. Túl vagy már a vezetékelésen? Azt nálunk is kellene már csinálni!:(

1006. helmo7
2010. aug. 3. 09:36
Na vissza olvastam! Szépen fogalmaztam?" A macska fel van mászva a fára!" kb. így! :)))
1005. helmo7 (válaszként erre: 994. - BollerKrisz)
2010. aug. 3. 09:33

Szia drága Krisz!


Tudom már régebben kérdeztél, de csak most olvastam vissza tüzetesebben!

Nagyon örült a Fiacskám a szobájának!! Nem tudott megszólalni először, aztán meg csak azt hajtogatta folyton, hogy -köszönöm, köszönöm, köszönöm......(napokig). Tudod olyan nagy fiús lett a szobája! Alacsony(max. térdig érnek) barna divatos szekrények, új padló(laminált), festés(vajszín+kapucsínó), új függönyök(spagetti),(képzeld a sötétítője meg 2 db ágytakaróból lett!! olyan jól néz ki, h inkább függönyt csin. belőle! Nagy horgolt, az alján némi rojtokkal!!:)) az egyik falra(tv,szekrények mögé) meg tettünk egy olyan falpanelt, amitől meg úgy néz ki, mintha ősrégi hajópadlóval lenne leburkolva.Még a hatalmas csavarok is látszanak benne! Eszméletlen jól néz ki!!! Már kinéztem neki egy tök szupi kis bőrkanapét(textilbőr,nagyon olcsón 36 ezer), még azt megveszem. Dobáltam a padlóra neki sötétbarna, meg fekete birkabőröket a szoba közepére! Még én is elfogadnám szívesen a szobát! Annyira jó lett!

1004. helmo7
2010. júl. 31. 20:29

Szép estét Lányok!


Most estünk haza, hulla fáradtan! Megint nem leszek "bő" .:))) azt hiszem hétfőn reggel írok nektek majd ,mert kész vagyok. Addig is jók legyetek ám!!!

1003. BollerKrisz (válaszként erre: 1002. - Helmo7)
2010. júl. 31. 16:11
Ez nem semmi! És mi lett volna veled, ha még nem is vigyázol magadra?
1002. helmo7
2010. júl. 30. 21:15

Sziasztok Lányok!


Az van, hogy: a számat bevarrták, a fülem bedugták, a nyakam levágták!! ...és indulok is a paralimpián! :)))


Nyaralni voltunk azért nem jöttem! Közben én is benyaltam egy középfülgyulladást:( Ma szedték le a nyakamról ezeket a bigyókat, ilyen szemölcsféle izéket, meg a számat állandóan rágom, begyulladt és egy borsónyi cucc nőtt a helyére, azt meg kivágták! Holnap jövök bővebben! :))))

1001. angyal44
2010. júl. 29. 20:48

Szia Krisz.


Gratulálok, nagyon ügyi vagy. Különben jól vagy, egészségileg? Nem visel meg a terhesség? Én egy dekát sem fogytam, igaz nem is igen tettem érte semmit:(


Bikinis, Helmo? Elutaztatok Hawaira????

2010. júl. 29. 00:27

Sziasztok csajok!


Hová tűntetek 1 hete?


Elfogytatok?


Én már lassan 3 kg-t fogytam 2 hét alatt, pedig eszem, mivel a kiscsajom csak akkor hajlandó enni, ha kajcsizok vele legalább egy kicsit.

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook