Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Valaki lenne a lelki társam egy fogyókúrában? Kezdjük együtt, így talán könnyebb lesz! fórum

Valaki lenne a lelki társam egy fogyókúrában? Kezdjük együtt, így talán könnyebb lesz! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
879. helmo7 (válaszként erre: 877. - Bikinis)
2010. márc. 14. 07:22

Kedves Duracell Bikinis!


Jobbulást kívánok neked!

Nagyon büszke vagyok rád! Olyan okos vagy! Mi az a ppt? :)))))

2010. márc. 13. 19:47

Bikinis!


Annyira irigyellek, hogy ennyi energiád van! Küldhetnél nekem is, mert le vagyok kissé merülve.


Helmo!

Megnéztem a képet a kutyusról. Annyira édes, úgy meggyömöszölgetném!

Én is raktam fel egy képet a kiskutyusunkról. Még a kennel-ben van. Csak hétfőn született. A tulaj kislánya fogja. Na édes ő is, ugye?


Mi tikkadunk a hőségtől.


Fogyival hogy álltok? Én még mindig nem hízom, hála az égnek, pedig még 1 hétig napi szinten zabálom a sütiket.


Pusz mindenkinek

877. Bikinis
2010. márc. 13. 17:52

Sziasztok Lányok!!

Annyi minden történt velem, azt sem tudom hol kezdjem.

Bent a cégnél kicsit gáz van, mert a diétás étkezésben lévőknek szinte semmi sem jó.De ezt tudjuk magunkról is, mindig az kellene amit nem lehet.

Most kellett a héten előadást tartanom az epe betegségről, diétájáról, és következményeiről.Érdekes volt, jó kérdéseket tettek fel, és készültem is sokat.Két hét múlva a cukrosoknak kell előadást tartanom, ez még keményebb dió.

Közben, sokat dolgoztam , mert jövő héten csak egy nap leszek bent, mert ünnep, kedden kórházi gyakorlatom lesz, szerdán dolgozom, és csütörtökön, pénteken, és szombaton suli.Múlt hét szombaton késtem a suliból pár percet mert nem tudtam leparkolni, és büntető leckét kaptam.Tíz perces előadás az iható tápszerekről, és kellett ppt készíteni hozzá.Hát ezt csináltam, többek közt,a héten.

A párom is jól van, még a lelki világa is szuper.

Képzeljétek a héten lecserélte a kocsiját.Nagyon, nagyon sajnálta, mert újonnan vette és 10 éves volt, sok emlék, stb...szóval hozzá nőtt, de sok volt már a hiba, és ereje pedig kevés volt már.

Ma pedig mentünk egy vidéki körutat és szupi volt, csak nekem fájt a fejem, meg vagyok fázva egy kicsit..

Örülök, hogy jól vagytok, Helmo nálad megnézetm a kiskutyát, imádni való.

Az enyémek olyan rosszak, jaj!!!!!Virág idén nem nő ki, de lehet, hogy fű sem...

Legyen nagyon szép hétvégétek, én kúrálom magam!!

Pusza mindenkinek!!vigyázzatok egymásra!!Bikinis

876. helmo7
2010. márc. 13. 10:52

Sziasztok lányok!


Krisz! Teszel fel egy képet a kutyuról? Megnéztétek a mi kis biglinket? Hát nem cukor? Nálunk is már csak esetleg sár birkózhatnánk:)))), mert itt is olvad a hó!:)


Most komolyan Bikinis! Nem leszünk ám így okosak! De az sem jó ha magadba tartod azt sok-sok tudnivalót, észt, amit mostanában beléd tuszkolnak! Ez akár még veszélyes is lehet rád nézve! Higgy nekem! :)))) :D:D...oszd meg velünk! Beszélj róla! Mi figyelünk!:))))))))


Angyal! Itt is süt a napocska, bár, csak egy kis ablakon keresztül(plafonon) látom innen, mert dolgozom:( Jó pihit ma neked! :)

2010. márc. 13. 07:51

Jó reggelt!


Helmo nálunk is sok hó leesett. Tegnap egész nap olvadt, de így is van még legalább 5 cm-nyi.

Ma süt a nap talán szép idő lesz. Azt terveztem sokáig alszok, naná,hogy már egy órája fenn vagyok.

Szép hétvégét mindenkinek.

2010. márc. 12. 22:04

Sziasztok!


Egy Border Collie-t vettünk. Kapjuk róla a képeket folyamatosan. Nagyon tündéri. Nem házörző, hanem terelő és játszótárs. Pont ilyen kell nekünk, és persze nem utolsó sorban gyönyörű is.


Helmo!

Szerintem most én megyek hozzád szánkózni, mert nálunk +10 fokok vannak napközben és annyira olvad, hogy szó szerint térdig járunk a latyakban. Még jó, hogy mindenkinek van vízálló overallja. Rügyeznek a fák, nagyon szép. És már az én kedvem is jobb ettől.

Meló van még ezerrel 1 hétig, aztán már csak a csomagolás.


Bikinis mit tanulsz? Nem írsz róla semmit. Így hogy okosodjunk veled?

873. helmo7
2010. márc. 12. 20:48
Hmmmm! azt hittem volt már itt valaki!:(
872. helmo7
2010. márc. 12. 14:58

Sziasztok!


Krisz! Ez jó hír!

Milyen kutyust vettetek? ...mert képzeld, a hugim kapott a párjától egy 7 hetes Bigl-t(nem tudom h kell írni). Rakok fel róla képet nézzétek meg! Annyira cuki, zabálnivaló!


Angyal! Úgy látszik nekünk kijut a munkából mostanában! Bár addig jó amíg van! Ugye?


Itt felénk esik a hó két napja! Nálatok? Hójelentés? :)))


Bikinis? Tanultál vmi okosat mostanában? Nem nagyon osztod meg velünk!

2010. márc. 11. 22:09

Sziasztok.


Csak köszönök, meg vagyok, nem a legjobb passzban, fáradtan is, de itt vagyok.


Krisz, de jó, nemsokára itthon:)Azért augusztusig hosszú lesz a párod nélkül, de Zsófi biztos boldog lesz a kutyussal:)


Bikinis örülök a jó híreknek, remélem a ct eredmény is jó lett.


Helmo te se vidd túlzásba a melót :)


Vigyázzatok magatokra!

2010. márc. 11. 20:19

Sziasztok!


Még megvagyok, csak sok a meló! Már fél kg-t fogytam, pedig zabálom a sütiket. Lehet, hogy csak nem mozogtam eleget? Képzeljétek ápr 3-án megyünk végleg haza Zsófimmal!!! Hurrá!!!! Az uram még húzza aug-ig.

Vettem a neten egy kiskutyust is. Mire hazamegyünk addigra el is lehet hozni. Ez lesz ám az igazi változás a kislányomnak. Már nagyon ráfér!


Helmo csak boltot tudok,azt is Miskolcon, nagykert nem.


Angyal, Bikinis merre vagytok?

Nagyiról nem tudtok valamit? Nagyon elfelejtett bennünket.


Pusz mindenkinek

869. helmo7
2010. márc. 8. 10:09

Sziasztok Lányok!


Bocsi , hogy nem jöttem ,de nagyon sok a meló! Nőnapi akciók, ...húsvéti előkészületek , a boltban....stb. Új beszállítókat kellett keresnem. Nem ismertek véletlen swarowski nagykert valamerre? Nagyon kellene egy!


Bikinis! Annyira örülök! Ezek jó hírek! Nem mentem el dokihoz(vizesedés). Mondhatnám, mert nem volt időm, de ez nem lenne igaz. Egyébként szerintem a hízás eredménye, mert most le ment 3,5 kg, és a vizesedés is alább hagyott. Próbálok oda figyelni megint a kilókra, mert itt a nyár mindjárt, és hát nem járhatok akkor is nagykabátban! Ugye?


Krisz! A nyál összefutott a számban! Nagyon megbírnám kóstolni azt a sütit! :) Holland, török, sütik is ilyen nagyon durván édesek! Juj , de nagyon finomak! Nem lehet neked ott olyan egyszerű!:)

Van valami hír a haza jövetellel? Nincs változás? Kicsi Zsófi már várja h, jöjjetek ?


Angyal! Merre vagy? Remélem jól vagy! Ne vidd túlzásba a melót! :)



Lányok ! Lehet egy kicsit ritkábban jövök, de igyekszem! Mindenkinek nagyon szép napot!

2010. márc. 7. 20:31

Sziasztok!


Bikinis ez tök jó hír a párodról! Nagyon örülök és továbbra is drukkolok érte!!!


Helmo, Angyal merre jártok?

Én most melózom ezerrel, így sajna 2 hétig kicsit ritkábban tudok jönni. Fogyival megvagyok. Sütik ellenére sem híztam még egy dekát sem. Képzeljétek ma tudtam meg, hogy egy szelet süti 40,- Korona. Ez kb 1320,- Ft. Máris nem ízlik annyira, pedig nem is kell fizetni érte, dehát ez méregdrága. Brrr!

867. Bikinis
2010. márc. 7. 18:19

Sziasztok Lányok!!

Helmo hogy vagy??? Voltál orvosnál, vizesedés???

Angyal????Merre vagytok??

Krisz Te is dolgozol??

Tegnap reggel elkéstem a suliból, mert egyszerűen nem találtam parkolót, és bünti házit kaptam, hát ez van!!

A páromnak közben meg lettek a friss vérkép eredményei, és nagyon jók lettek, semmi eltérés nincs semmiben, csak a tumor marker 12% de ez a nyáron 80 volt, ősszel pedig 40.ez most tök jó!!!

Holnap meg lesz a ct eredménye is, műtét utáni rögzítő, kíváncsi vagyok rá nagyon.

Legyen szép estétek!!!

Bikinis

866. Bikinis
2010. márc. 6. 06:09

Sziasztok Lányok!!!

Én a hétvégén sulis vagyok, fáradt az egész heti szaladgálástól.

Legyen nagyon szép a hétvégétek!!


Bikinis

2010. márc. 5. 22:59

Angyal ennek én is nagyon örülök. Végre valami jó hír is az idén. Innen már csak jobb lesz mindegyikünknek. Hajrá!!!


Fogyival hogy álltok? Én már megint ezerrel dolgozom az étteremben, tudjátok ingyen kaja és süti kiló számra. Hát mit mondjak. 2 hétig fogok ott melózni, remélem nem fogok tőle hízni. Az a baj, hogy a norvég süti nagyon sós és nagyon édes egyszerre, mert sózott vajjal csinálják a krémet, és annyira eteti magát, hogy nem lehet abbahagyni.

864. Bikinis (válaszként erre: 862. - Angyal44)
2010. márc. 3. 20:08

Sziasztok!!!

Örülök Angyal, hogy jó hírrel jelentkeztél.

Mi ma voltunk az onkológián, és amit tudtam, hogy kemo terápia kell, az ma be is bizonyosodott.És szerencsére a sok duma, stb...szóval menni fog kezelésre, pedig nagyon lázadozott amit teljesen megértek.Mivel végig vele voltam és tudom mennyire nem egyszerű ez.

Nekem is sikerült kapnom időpontot, mert el kell mennem proktológiára, sajnos nekem is volt évekkel ezelőtt polipjaim és szerintem kiújult megint.

De ez csak 24én lesz és ekkor fekszik be a párom is.

Hát velünk ez van, tegnap megkaptam a 3.hepaB oltásomat és egész éjjel nem voltam jól, de ma már elmúlt.

Lányok szép estét mindenkinek!!!Én megyek suliba a hétvégén , okosodom!!!

Pusza

Bikinis

863. helmo7
2010. márc. 3. 17:56

Sziasztok!


Ez igazán jó hír! Nagyon örülök Angyal!:))))

2010. márc. 3. 17:39

Sziasztok.


Esküdni mertem volna rá, hogy én tegnap este még írtam. Úgy látszik csak akartam.


Köszi Helmo, elmentettem, hogy bármikor meg tudjam nézni.


Egy kis jó hír(kop-kop-kop)Nem nőttek a göbjeim. Jó lenne ha így maradna, nem nagy kedvem van megint kés alá kerülni.

861. helmo7
2010. márc. 2. 20:35

Annyira cuki vagy! :))))


:D:D:D


Éljenek a szumósok! :))

860. Bikinis
2010. márc. 2. 17:10
Helmo ne a kínai méretezést nézd!!
859. Bikinis (válaszként erre: 857. - Helmo7)
2010. márc. 2. 17:09
Mi nem megálltunk 35-nél???és a xxx és xxxx között vagyunk.
858. helmo7 (válaszként erre: 855. - Angyal44)
2010. márc. 2. 11:48

Angyal!


A válasz ott van priviben! :)

857. helmo7 (válaszként erre: 856. - Bikinis)
2010. márc. 2. 11:46

Akkor én már 50 éves lennék! :)))))(méret alapján)

:D:D:D

856. Bikinis (válaszként erre: 855. - Angyal44)
2010. márc. 2. 10:50

Szia Angyal!!Sziasztok Lányok!!

Az érzéseiddel nem vagy egyedül, de én is szivesen szilvesztereznék már, nehéz lesz ez az év is, pedig tavaly azt hittem nem lesz ennél rosszabb.

De probálok pozítív maradni.

Rájöttem közben, hogy nem csak a korom 4xxxx, hanem lassan a méretem is.

Legyen szép napotok!!!

2010. márc. 2. 09:40

Sziasztok.


Hát hiszen vagyok én, csak hiányosan :(

Ma épp szabin vagyok, mert ultrahangra kell mennem pajzsmirigy miatt. Kontroll. Utálom. Mindegy evvan X-en túl :))


Sajna az én hatodik érzékem épp az ellenkezőét súgja, mint Helmo-é az idei évről. Nekem úgy tűnik minden idők legxarabb éve lesz számomra és sokért nem adnám, ha jövő héten szilveszter lenne.


Persze próbálok talpon maradni, de nagyon nehéz.

Hogy lehet a körülöttem extra módon elszaporodó negatív erőket elűzni?

854. Bikinis (válaszként erre: 852. - Helmo7)
2010. márc. 2. 06:42

Szia Helmo!!!

Ne haragudj a X túlra, de hidd el, van basszus köze hozzá.Én saját magamon érzem, arról nem is beszélve, hogy az évfolyam társaim akik java részt 20-25 évesek, milyen jól fog az agyuk és az enyém mint egy csiga!!!!!Pedig szakmunkásban kiváló tanuló voltam.Hát ez van.

Az, hogy nem érezzük magunkat annyinak az egy dolog, de a szervezetünk igen sajnos!!

Na rohanok viszem a hugomat fogászatra!!!

Pusza!!

És BOcsi!!!!!!

Bikinis

Angyal?????

2010. márc. 1. 23:08

Sziasztok!


Helmo én is csak azt tudom mondani, hogy dokihoz el! A vizesedésnek sok oka lehet. Jobb, ha a szakembrió mondja meg mit kell csinálni!!!


Angyal merre jársz? Ennyire sok a meló? (addig jó míg van)

852. helmo7 (válaszként erre: 851. - Bikinis)
2010. márc. 1. 21:47

Szia Bikinis!


Pont egy éve voltam EKG...stb., amikor is egy nőgyógyászati műtéten estem át, és az altatás miatt elég rendesen kivizsgáltak. Akkor nem volt gond semmivel, legalábbis nem mondták. Mindenesetre igazad van, el is megyek dokihoz!Köszi!:))

Egyébként lehet, hogy túl sokat nyomultam mostanság, nagyon fáradt vagyok! Napi 13-14 óra meló+otthoni. Mától van egy kis pihi. :)

Azért az a "Bizonyos X túl" mondat szíven ütött!!

:)):D:D Pusza, Jó éjt!

851. Bikinis (válaszként erre: 850. - Helmo7)
2010. márc. 1. 16:57

Szia!!

Helmo én azt tudom neked javasolni, hogy mindenképpen menjél el orvos, házi, majd belgyógyász.

A vizesedésnek nagyon sok oka lehet, gondolom mondanom sem kell az elsőt: súly, lehet keringés (szív)és felszívódás is.De az is lehet ami általában, hogy fáradt a szervezet és kissé lassabban dolgozik.

Mikor volt EKG, vérkép, vizelet vizsgálatod???

Gondolom mikor nekem, jó rég.

Bizonyos X túl (ebbe vagyunk most)muszáj évente legalább egyszer megcsináltatni ezeket a vizsgálatokat.

Tehát orvos!!!!!!

Semmi magam kúra , ez nem diéta!!!

Bocsi ha kicsit kemény voltam, de légyszi menj orvoshoz!!

Vízhajtót sem lehet szedni, mert nagyon fontos ásványi anyagok ürülnek ki.

Pusza!!!

És nem okoskodni akartam!!!de fontos, figyeljünk magunkra!!!

Legyen szép napotok és estétek!!!!

Bikinis

850. helmo7
2010. márc. 1. 15:06

Sziasztok! Szép napot mindenkinek!


Most nálam is nagyon sok volt a meló! Átpakoltam a boltot teljesen(már az elején megbántam, mikor láttam, hogy ez több napig fog tartani). Ma meg a sportorvosnál ácsorogtam reggel nyolctól ,tizenegyig. Azt hittem szétrobbanok a dühtől! Egy pecsét miatt ennyit várni!!

A fogyiról csak annyit, hogy kezdem hozzá szoktatni magam, már nincs vacsi, és nappal is kerülöm a lisztes, cukros ételeket. Muszáj csinálnom, mert 12kg jött fel tavaly augusztus óta.:) Ez szörnyű!

Most megyek és viszem a kicsim edzésre, aztán anyagot veszek és varrok egy sötétítőt a Csani szobájába.

Van valami ötletetek arra , hogy miért vagyok vizes? Totál be van dagadva a bokám. Milyen vízhajtót kellene szednem? Valami gyógynövényes cuccra gondolok! Tudtok nekem vmit ajánlani?

❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook