Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Valaki lenne a lelki társam egy fogyókúrában? Kezdjük együtt, így talán könnyebb lesz! fórum

Valaki lenne a lelki társam egy fogyókúrában? Kezdjük együtt, így talán könnyebb lesz! (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
1089. Dinn
2010. okt. 9. 14:10

sziasztok! :)

nagy dolog, ma tornázni készülök! :)

Remélem fogok is! :)

1088. angyal44
2010. okt. 9. 08:59

Sziasztok.


Azta!!!! Mi történt?? Nagyon beindult az élet, aminek én nagyon örülök, talán felráztok bennünket egy kicsit.

Szia Dinn. Szia Vivienke.Örömmel látunk benneteket.


Krisz, minden szándékom, a kicsit lassúbb tempó, ami nagyon nehéz, ha sodor a munka magával.Mindenesetre kértem segítséget, az egyik részmunkám kb. 1 órán át kisebb hajlást igényel, ami nagyon nem megy még, egyébként is azt mondta a doki ebben a 2-3 hétben óvatosabban a melóval. Még szerencse, hogy már ősz van, kinn minimális munka vár. Te hogy vagy? Még tart a nyugis állapot?


Helmo!!!!!!!!! Most már türelmetlenül várunk, merre vagy? Kicsit kevesebb meló, mert úgy jársz mint én!

2010. okt. 9. 08:42
haliho
2010. okt. 9. 08:37
sziasztok csatlakozhatok ura fogyozok hétfötöl
1085. Dinn
2010. okt. 8. 20:58
Sziasztok! Én már egy ideje próbálok fogyni, de eddig csak kevés sikerrel! Csatlakozhatok? Dinn
2010. okt. 8. 20:56

Szia Letti! Szia Wikipedia!


Köszöntelek a fórumunkban.

Csatlakozom Angyalhoz, miszerint tényleg kevesen maradtunk, de nagyon jól összebarátkoztunk, és igyekszünk egymást mindenben támogatni. Persze leginkább a fogyiban, de mást is meg szoktunk beszélni.

Ti mennyit szeretnétek fogyni? Eddig mit próbáltatok és milyen sikerrel?


Angyal örülök, hogy jobb egy kicsit, remélem menni fog a meló. Próbáld meg lassabban csinálni, hogy ne terheld túl magad kezdésnek, mert akkor visszaszaladhat!

1083. angyal44
2010. okt. 8. 13:02

Sziasztok lányok.


A doki munkaképesnek nyilvánított, így hétfőtől lehet újra ritkulok kicsit. Azt mondta kell még 3 hét, hogy ki merje jelenteni azt, hogy beállt a vérnyomás, de próbálkozzak meg a melóval, max ha nem megy újra táppénz, de remélem erre nem kerül sor.

1082. angyal44 (válaszként erre: 1081. - Wikipedia)
2010. okt. 8. 13:00

Szia Wikipedia!


Üdvözöllek a Hoxán és azon belül nálunk :)Hát nekem többször 10 kg-ot kellene leadnom, de nehezen megy, viszont tényleg jól el tudunk dumálni. Találtál valami jó segéd cuccot a fogyáshoz, hogy azt írod beszerezted a hozzávalókat?

1081. wikipedia
2010. okt. 7. 16:36

Sziasztok, üdvözlöm az ittlévőket

Amint látom nem én vagyok itt az egyedüli "új".

Bíztatást adni és kapni, eldumálgatni, nagyon jó hely szerintem.

2 éve bogyóval fogytam kb 15 kg-ot, de azóta 10 simán visszajött, ettől szeretnék most megszabadulni. Már be is szereztem a hozzávalókat és az agyamat is átállítottam erre a síkra, szerintem ez a legfontosabb. puszi mindenkinek

1080. angyal44
2010. okt. 7. 16:29
Hahó Helmo!!!!!!!!!!!!!Hiányolunk!!!!!!!!
1079. angyal44 (válaszként erre: 1077. - 26d3e2557c)
2010. okt. 7. 16:28

Szia Letti!


Részemről nincs akadálya. Írj pár mondatot magadról. Mi itt kevesen vagyunk, a fogyókúra (sikeres) nagy álmunk, de ennek kapcsán nagyon jól összebarátkoztunk. Ugye csajok?

1078. angyal44 (válaszként erre: 1076. - BollerKrisz)
2010. okt. 7. 16:25

Szia Krisz!


Egyenlőre fogalmam sincs róla, mert természetesen mindkettőt szedem. Ilyen magasság után, ennyi gyógyszer mellett nem merek kísérletezni még. Az biztos, hogy másfél napi szedés után, lecsökkent 160/100-ról, 130/80-ra. Holnap megyek dokihoz, majd meglátom meghagy-e minden gyógyszert.

Örülök, hogy meg tudtátok beszélni a dolgaitokat, csak úgy is maradjon, ha visszamegy akkor is.

2010. okt. 7. 15:45

Sziasztok!


Szívesen beszállnék a fórumba, ha nincs ellenetek... :)

1076. BollerKrisz (válaszként erre: 1075. - Angyal44)
2010. okt. 7. 15:18

Szia!


Örülök, hogy kezdesz kicsit jobban lenni. A gyógyszerek, vagy a galagonyásdi használ?


Igaziból a visszaköltözés örök álom marad, mert legjobb esetben is csak a közeli kisvárosba mehetek, mert 2 gyereket egyedül nevelni csak úgy megy, ha a rokonság közelében vagyok, és sajnos Szentendrén már csak az előbb írt unokatesóm van, rájuk meg nem lehet hosszú távon támaszkodni. Csak néha jó álmodozni.

Egyenlőre örülök, hogy ex-szel sikerült megegyeznünk mindenben. Hétfőn v kedden megy vissza Norvégba, addig jön majd naponta, de Zsófi örül neki, mi meg meg tudunk mindent beszélni. Csak a ribi és az apósom miatt volt agresszív. Most minden oké nálunk. Már csak nekem kell egy normális pasit összehoznom, de majd csak szülés után jóval.


Helmo merre kószál?

1075. angyal44
2010. okt. 7. 07:26

Sziasztok.


Krisz,kösz a kérdésedet, sokkal jobb. Lassan a szervezetem is átesik azon a sokkon, amit a közel 100-as különbség okozott. Most már lassan helyre rázódok remélem.

Meddig lesz itthon az exed? Zsófi örül az apjának?

Semmi más esélyed nincs a visszaköltözéshez, csak ha Fortuna rád kacsint?


Helmo, te dolgozol, hogy nem jössz? Mi van veled, jól vagytok?

2010. okt. 6. 15:12

Sziasztok!


Angyal milyen a vérnyomásod?


Helmo elkezdted a citromos fogyit?


Én jól vagyok, itthon az exem, és hála az égnek eddig még normális. Azért az ideg még bennem van. Nem hízok, pedig már a 32. hétben vagyok, és még mindig 80 kg. Zsófi és pocaklakó is jól van. Én meg sanja megint nem tudok aludni. Kb 2-3 órát össz-vissz egész éjjel alatt. De már nemsokára talán könnyebb lesz. Jaj, csajok és annyira el szeretnék költözni innen vissza Szentendrére! Nagyon hiányzik:( főleg olyankor, mikor lyön onnan valaki, hogy meglátogasson, mint ma is az unokatesómék. De majd csak nyerek már a luxoron végre, és akkor már minden álmom teljesülni fog.

1073. angyal44
2010. okt. 3. 22:31

Sziasztok.


Krisz képzeld olyan tablettát vettem ami fokhagyma-galagonya és fagyöngyből van. Olyat amit te írtál nem találtam, galagonya termék volt másfajta is, de mikor ezt megmutatta a csaj, gondoltam kipróbálom, hisz mindhárom összetevő meg van benne. Mennyire van köze az eredményhez nem tudom, hisz én gyógyszerek mellett szedem, de mára a vérnyomásom 130/85 körül van.

Most meg ez visel meg kicsit, de ez legyen a legnagyobb bajom.

2010. okt. 3. 14:50

Sziasztok!


Angyal kaptál, vettél?


Képzeljétek fogytam fél kilót. 79,5 kg vagyok, pedig már 32 hetes leszek kedden. Ja nem fogyizom, csak eszek rendesen, mint idáig.

Ti hogy álltok?

1071. angyal44
2010. okt. 1. 08:57

Sziasztok.


Ma be kell mennem a városba, laborra, így körül tudok nézni.


Helmo köszi Megnézem én is a herbáriákat és ha nem kapok akkor írok, de csak van nálunk is.Olvasgattam már neten róla, vérnyomáscsökkentésre is ajánlják, de igaza van az ismidnek én is hallottam már a fagyöngyről is.


Krisz ha rátalálok azonnal elkezdem, hisz ártani nem árthat, csak előnyömre válhat.

1070. helmo7
2010. szept. 30. 14:26

Sziasztok!


Itt velem szemben van egy herbáira, és ott a kolléganőmet megkérdeztem a galagonyáról, és azt mondta, hogy a szív-és érrendszeri problémákra ajánlja. A fehér fagyöngyöt, viszont a magsavérnyomásra,ill. ingadozó vérny.-ra! Egyébként itt lehet kapni mindkettőt! galagonya:40gr/220Ft, galagonya virágos hajtás:40gr/260Ft, fehér fagyöngy:100gr/245Ft.

Angyal! Nézz utána a neten, és ha gondolod , én nagyon szívesen küldök neked postán!!

2010. szept. 29. 17:45

Sziasztok!


Angyal pihenj sokat! Ez nem játék! A gyógyszerek mellett is elkezdheted a galagonyát, legfeljebb a dokik hamarosan lejjebb veszik az adagodat! Hidd el nem csak nekem volt jó, hanem az anyósom élettársának is használt egy kicsit. Azért csak kicsit, mert nem ette folyamatosan, csak ha elszaladt a vérnyomása. Ezt egy hosszabb ideig kell enni, és akkor használ. Nézz utána a neten.

A mérleg sztori nekem is tetszett:))

Én biztos konyhai kisgépet csinálnék belőlük, amivel pikk-pakk tudnék bármilyen sütit készíteni:))

1068. angyal44 (válaszként erre: 1067. - Helmo7)
2010. szept. 28. 10:59

Szia.


Hát a pihenés meg lesz,mást nem nagyon tudok csinálni, túl gyönge vagyok hozzá.


Nem még nem vettem, mi nem városban lakunk, csak egy kis faluban és ritkán járok a városban, mivel a munkahelyem is a szomszéd faluban van, de ki fogom próbálni, ha lehet még olyat kapni. Szerinted van ?

1067. helmo7 (válaszként erre: 1066. - Angyal44)
2010. szept. 28. 09:37

Szia!


Jó pihenést mára! :))


Vicces a mérleg sztorid! Szerintem az összeset be kellene zúzni, és mondjuk kávédarálót, vagy mikrót csinálni belőle! Nem hasznosabb lenne? Csak ijesztgetnek itt minket! Képesek a frászt hozni ránk!!:))))


Még nem vettél azt a ....-t amit a Krisz ajánlott neked? Nagyon durva a vérnyomásod! Mondjuk kíváncsi lennék én is az enyémre!:))

1066. angyal44
2010. szept. 28. 09:00

Sziasztok.


Én most itthon pihengetek. Mire tegnap a dokihoz értem, már 220/120 volt a vérnyomásom :( Rizka pocsékul éreztem magam :( Kaptam még egy rakat gyógyszert.


Képzeljétek, hogy jártam tegnap reggel,összeszedtem minden bátorságomat és ráálltam a mérlegre és azt láttam rajta, hogy 154kg!!!!!!!!!!!!! Azt hittem szörnyet halok, úgy gondoltam biztos híztam 3-4 kg-ot, de nem 40-et!!

Megint megnéztem, még mindig annyi volt és harmadszorra vettem észre, van még egy 1-es előtte. 115,4 :) Csak akkor jutott eszembe, hogy ennyi hízással már egy ruhám sem lenne jó :)

1065. helmo7 (válaszként erre: 1063. - BollerKrisz)
2010. szept. 27. 11:00

Szia Krisz!


Miért fenyegetett meg? Jézusom!! Mi van azzal a pasival? Mintha nem is az ő gyermekét hordanád, és nevelnéd!!! Mi gondod lehet belőle? ...hát nem irigyellek ám! Bánthat is?

1064. angyal44
2010. szept. 26. 16:12

Szia Krisz.


Mi az, hogy megfenyegetett?! Még neki áll följebb? Már meg ne haragudj, de pofátlan egy pasi az exed!!


Köszi az ötletet, utána fogok járni, sokért nem adnám, ha találnék valami természetes gyógymódot.

1063. BollerKrisz (válaszként erre: 1062. - Angyal44)
2010. szept. 25. 18:31

Sziasztok!


Megvagyok még, csak nagy a stressz, mert jön a volt férjem haza, és már megfenyegetett. Remélem nem lesz belőle gondom!


Angyal!

Képzeld én is magas vérnyomásos voltam. a normál a 160/110 gyógyszerek mellett, már lassan 15 éve kezeltek. Zsófit is úgy szültem, hogy császárra készültünk a dokival. De a T... áruházban találtunk Galagonya-lekvárt (egyenként csomagolt kis apró rágcsálnivaló). Olvastam rajta, hogy segít a magas vérnyomáson. a gyógyszereket azonnal leraktam, és ezt kezdtem rágcsálni. Naponta 1-2-t. Egyre jobban lettem. Aztán abbahagytam az evését, mert kimentünk Norvégba. Most ott tartok, hogy doki kávét rendelt el a terhesség alatt, mert 90/60 a normál vérnyomásom és semmit nem szedek. Voltam kardio és belgyógy dokiknál is, mindenki azt mondta, hogy ha nem látná a régi leleteimet, azt hinnék, hogy eddig csak félrekezeltek. Nem akarják elhinni.

1062. angyal44
2010. szept. 25. 11:14

Sziasztok csajok!


Krisz merre vagy? Már rég voltál.


Helmo én semmit nem tudok Bikinisről, nekem nincs ismerőseim között iwiwen. (talán egyikőtök sem)

A vállam aznap nagyon fájt, most csitult, viszont rendetlenkedik a vérnyomásom. Gyógyszerek mellett mértem 180/110-et és 170/110-et. Lehet elavultak a gyógyszereim:( Fáj is a fejem rettenetesen. Azt hiszem megint doki lesz a vége, ezzel nem kellene szórakoznom. Itt az idő, hogy keressek valami számomra megfelelő diétát.


Nálunk már lóg az eső lába és most megint több naposra ígérik :(

1061. helmo7 (válaszként erre: 1059. - Angyal44)
2010. szept. 24. 12:01

Jaj! Ez a sok eső! Remélem nemfog esni! Vagy azt is mondták? :))


Na! Én pontosan ilyen vagyok mint te! Most sem voltam dokinál, csak telefonáltam. Nem is veszek be semmi bogyót, bár a lázam magas volt és a lázcsillapítót belém tömték.


Jujuj! Krumpliszedés! Egyszer vettek rá, soha többet nem fognak!


Akkor így nem fog javulni a vállad!!!!!

Tudsz valamit a Bikinisről? iwiwen beszéltem vele kb. 2-3 hete, de azóta semmi! Remélem nincs nagy baj náluk!

1060. helmo7 (válaszként erre: 1056. - BollerKrisz)
2010. szept. 24. 11:54

Szia Krisz!


Novemberben már megakarod csinálni a fogyit? Nem korai az még? Mikorra vagy kiírva? Gondolom már elég nehéz neked, így az utólsó hetekben.?


Van valami fejlemény a férjeddel kapcsolatosan?

Pici Zsófi? Jól van?

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook