Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Valaki lenne a lelki társam egy fogyókúrában? Kezdjük együtt, így talán könnyebb lesz! fórum

Valaki lenne a lelki társam egy fogyókúrában? Kezdjük együtt, így talán könnyebb lesz! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
939. helmo7
2010. ápr. 27. 15:34

Sziasztok!


Látom mindenkit utol ért a meló! Folyamatosan rohanok én is! Azért remélem , hogy még ha néha is, de írunk egymásnak!

Egyébként megint sikerült pár kilótól megszabadulnom!:) Most nem fogom abba hagyni! Semmi drasztikus! Nem vacsizom, du. 16ó után semmi kaja! Reggelire normál, ebéd pedig szénhidrát mentes. Ha lassan, de le fog menni egy kicsit remélem! Közben dancelek a szőnyegen!!:)))))


Mi van veled Krisz! Gyere már! Remélem jól vagy!


Puszi nektek!

938. Bikinis
2010. ápr. 26. 05:13

Sziasztok Lányok!

Ne haragudjatok, hogy nem volt időm erőm jönni.

Párom a múlt héten nagyon nem volt jól,most szerencsére már semmi gond.Írtam egy dolgozatot csütörtökön....ma dolgozom 11-ig és utána rohanok gyakorlatra, este megint hullán jövök.S közben dolgozom a tételeimet is. jaj, nem panaszkodom...

Pusza mindenkinek

2010. ápr. 21. 19:14

Akkor most már köszönök is :)


Sziasztok.


Tegnap kicsit kertészkedtem. Hááát, nem szokta a ló a szántást. Úgy elfáradtam! Ma már nem lehetett semmit csinálni kinn, mire hazaértem melóból már megint szakadt az eső :( A lábaim nagyon ki vannak, most már tényleg kell valamit kezdenem magammal!!


Helmo kitartás a sok munkához!

936. angyal44 (válaszként erre: 935. - Helmo7)
2010. ápr. 21. 19:10

Ugye? Szerintem is erősen torzít az összes tükör.


Jut eszembe, múltkor láttam a nagy fogyás egyik főszereplőjét. Szépen visszaszedte az összes leadott súlyát. Hát nem tudom. Nekem sikerülne 80 kg-ra lefogynom, azért nem szeretnék újra 120 lenni.

935. helmo7
2010. ápr. 21. 13:38
Egyébként, minden tükör sz..r! Legalábbis amit én láttam idáig! :))))))
934. helmo7
2010. ápr. 21. 13:37

Húúú de jó , hogy írtál Angyal! Teljesen kétségbe voltam esve , hogy nem jöttök többé!?? Ezzel a lustasággal én is így vagyok! Nem hagy békén! :)

Azért nem engedek neki(pedig szeretnék), mert mennem kell folyton! Mindig van valami, amit el kell intézni, vagy menni kell dolgozni. Egy darabig a hét napból, hatot végig nyomok(napi 12 ó)!:( Nem tart sokáig, max. 2 hónap. Remélem kibírom, és a Fiacskám sem hagyja el magát a suliban, felügyelet hiányában(persze Mami képben van azért). Most nagyon oda kell figyeljek rá!! Ez a kamaszkor????!!!!! Jaj!

Azért remélem a Bikinis és Krisz is ír egyszer csak nekünk! :)

2010. ápr. 20. 15:08

Sziasztok.


Hát tényleg jól ellustultunk :( Helmo mégha kertészkednék, de én csak szimplán egy lusta tohonya dög lettem :( Halkan súgom meg, még semmit nem csináltam kinn. Vagy az eső esik, vagy én vagyok épp a béka feneke alatt.

Ma gyönyörű idő van, szabin voltam, ruhát néztem a városban magamnak ballagásra. Sikerült, de elég nehezen és a tükör a próba fülkében milyen torz volt!!!!!!!!! Nem is értem !!!

Most viszont erőszakot teszek magamon és kimegyek a kertbe. Puszi nektek, próbálok sűrűbben jönni.

932. helmo7
2010. ápr. 19. 21:38

Jaj csajok! Hova tüntetek?????????


Krisz! Merre vagy? Mikor jössz már?


Angyal! Esőben nincs kertészkedés! :) Miért nem írsz?


Bikinis! Te is eltüntél! ???


Akkor most senki ????

931. helmo7
2010. ápr. 15. 21:46

Helló Lányok!


Köszi Bikinis az infót! :)


Milyen egy csúnya idő van mifelénk mostanában! Napok óta csak esik, esik! Na nem baj mert már holnap este haza jön a drágám egy hétvégére! Szabaddá is tettem magam vasárnapra! :))))

Mondjuk jó lett volna hármasban eltölteni egy napot, de a Fiacskám megy Kanizsára meccsre.:)

Valahogy csak elütjük az időt!!:))))))

Írjatok csajok! Ne tűnjetek el!

Vajon a Krisszel mi lehet!

930. Bikinis (válaszként erre: 928. - Helmo7)
2010. ápr. 12. 19:17

Sziasztok Lányok!!!

Helmo!! a barátnőd azért vékony, mert nem gyilkolta ki az anyagcseréjét!!!mi a sok fogyival kinyírtuk!

22én írunk zh arra tanulok, sok mindent leszoktam írni a naplómba, néz be!A fiaddal kapcsolatban, csak annyit tudok javasolni, hogy a felesleges "luxus "kalóriát képező ételeket ne adj!!!(édesség, bő zsírban sült....)de megvonást nem szabad tenni a fejlődő szervezettel, mert neki minden kell.Hidd el, kialakul ez még!!

Pusza

Mindenkinek!

929. helmo7
2010. ápr. 12. 08:36
...hűű de szép nagyot írtam! Bocsi!!!!!! :)
928. helmo7
2010. ápr. 12. 08:35

Szép jó reggelt Lányok! :)


Vajon a Kriszel mi lehet már? Ha jön akkor vele is dumcsizunk a taliról!


Nálunk szakad az eső, a Párom most utazott el a Balatonra dolgozni 1-2 hónapra. Szóval depisen indul a hét.

Képzeljétek ez a fitt szőnyeg annyira bejött itt nekünk és a baráti társaságnak, hogy tegnap este rendeztünk versenyt! Szakadtunk a nevetéstől!!!! Az ember nem is gondolná magáról, hogy mennyire nincs ritmus érzéke,amíg rá nem áll egy ilyen játékszerre! :))) Nagyon jó szórakozás, közben pörögnek le a kalóriák, és szakad a víz.


Fogyi: Neki álltam megint!!!! Most a rosszban , a jó, hogy a párom nincs itthon és kiüríthetem a hűtőt! A Fiamnak előfizetek itt a környéken menüre, suli után ott fog enni. Semmi szénhidrát nem lesz elérhető számomra. Csak gyümi, zöldség, csirkemell. Ennnnnyiiii!!!:)))) Már szóltam az Anyucimnak, hogy egy jó ideig nem is megyek hozzájuk, mert ott degeszre eszem magam rendszeresen. A Fiamnak sem árt a fogyi! El sem hinnétek mennyit megtud enni, és jól fel is kapott pár kilót. Tudom , hogy most ebben a kiskamasz korban ez van, de nagyon megijedtem, hogy ő is úgy jár mint én! Nem akarom, hogy kövér ember legyen belőle! Most ez így gáz ahogy leírtam? Egyébként nem értem! Annyit mozog!! Majd minden nap edzés, sőt ha vasárnap 11-kor vége az edzésnek, ebédel, azt megy is vagy biciklizni, vagy korizni, vagy fal labdázni! Szóval rengeteget mozog!


Bikinis! Ezek szerint az anyjára ütött a gyerekem? Valami hasznos ötletet tudsz nekem erről a témáról adni? Neked hogy megy a suli?


Angyal! Szerencséd , mert mindjárt lehet a kertből a fincsi gyümiket, zöldségeket enned! Gondolom a kerti munka is segít egy kicsit a fogyiban! :)) Ásás, kapálás, gyomlálás....stb. Van egy barátnőm aki, kb. vaságyastól 40 kg. Az tuti, hogy kétszer annyit eszik mint én!! Mozogni sem mozog szerintem annyit mint én(bankos). Hogy a francba tud ilyen lenni? Szerinted? Hát nem igazságtalan ez ? :))

2010. ápr. 10. 11:44

Sziasztok.


Taliról nekem is az jutott eszembe mint Helmonak. Persze ha össze tudnánk hozni, az jó volna :)Különben meg nincs lehetetlen, csak...:))


Helmo mintha azt írta volna Krisz, hogy most hétvégén lesz netjük, ha jól értelmeztem. Én is ritkán tudok jönni, mert indul a kert szezon, a lényeg, hogy közben jelentkezzünk.


Fogyókúrával is kellene kezdeni valamit, úgy utálom, hogy ekkora vagyok:(

926. helmo7
2010. ápr. 10. 08:24

Bikinis!


Nem rossz az ötlet! Tőlem talizhatunk! :) :) :)

Mondjuk eléggé elszórtan élünk az országban! Beszéljünk róla! Krisz nem írta mikor lesz net közelben? Vajon már itthon vannak?(biztos, mert akkor írna, ha nem)!


Angyal!Mit szólsz a Bikinis ötletéhez?



Csajok! lehet kicsit ritkábban jövök, mert közben bevállaltam még egy melót 3 hónapra! Azért ha tudok jövök! puszika mindenkinek!

925. helmo7 (válaszként erre: 923. - Bikinis)
2010. ápr. 10. 08:18

Jó reggelt!:)


A szőnyeget (a drágábbikat vettem, hogy strapa bíró legyen) ...mindennel együtt(konzol,szőnyeg,játék) 21500ft volt, akciósan, mert kifutó termék állítólag. A farmer meg 2300 ft, 50% akcióban. Ráadásul, nagyon jó anyag, amit tavaly vettem az még mindig egyben van, nem kopik ....tudod ...ott! :)

924. Bikinis
2010. ápr. 9. 20:30
Lányok, csak kérdés nem szervezünk nyáron egy talit?????Mondjuk nekem a vizsgaidőszakom után.Mit szóltok????
923. Bikinis (válaszként erre: 922. - Helmo7)
2010. ápr. 9. 20:29

Sziasztok!!!

Sulis vagyok a héten.

Mennyiért vetted a szőnyeget???DRága??

A farmert én a vögel....ben vettem, nem kevés pénzért.

Kellemes hétvégét mindenkinek!!!

PUsza

Bikinis

922. helmo7
2010. ápr. 8. 17:09

Sziasztok!


Bikinis! Most vettem az ünnepek előtt a tescoban...F&F-es farmert féláron!Tök jól bírják! Nálatok nincs? Annyira supi cuccok vannak, csak pénz kéne hozzá!:)


Angyal! Én is folyamatosan ennék! Ráadásul a rengeteg süti, kaja, ami megmaradt az ünnepekről, mind a hűtőben könyörög nekem , hogy egyem meg!


Képzeljétek , vettem fitnesz szőnyeget tegnapelőtt a Decatl..ban. Biztos ismeritek! Rá kell kötni a tv-re, és ott látod h a szőnyeg melyik részére kell lépned. Rengeteg verziója van. A leggyengébb programra állítottam , és ömlött rólam a víz. Az a jó benne, hogy észre sem veszed, hogy mennyire fáradsz, mert arra koncentrálsz, hogy időben, és oda lépj ahova kell. Lehet megtaláltam azt a mozgásformát amit még birok is, és szívesen csinálok?

921. Bikinis
2010. ápr. 8. 08:48

Sziasztok Lányok!!!

Vigasztalásképp én is basszus híztam!!!

de most oda figyelek!

Helmo Megint kinyírtam egy farmert!!és mennyire utálok venni másikat!!

Pusza mindenkinek!

Bikinis

2010. ápr. 7. 20:18

Sziasztok.


Helmo detto:( Nem hogy fogyna az ember, én néha mindent fel tudnék zabálni, máskor meg alig kell valami. Sajnálgatom magam, de hogy erőt vennék és elkezdeném, nagyon eltunyultam:((

919. helmo7
2010. ápr. 7. 15:58

Sziasztok!


Olyan gyorsan vége lett az ünnepeknek! Volt sok locsolótok? :) Itt borzasztó rossz idő volt. Végig esett az eső, fújt a szél ezerrel.

Annyit ettem a 2 nap alatt, hogy egy egész éhező Afrikai falut ellehetett volna látni belőle! :( Feneketlen a belem! Ez már tuti! Minden reggel éhesen ébredek! Mi lesz ebből?

Írjatok csajok, hogy mi van veletek!

További szép napot nektek!

2010. ápr. 4. 14:07

Sziasztok.


Kellemes Húsvéti Ünnepeket kívánok mindenkinek!

917. helmo7
2010. ápr. 3. 13:11

Sziasztok!


Nagyon kellemes Húsvéti ünnepeket kívánok Nektek Lányok!


Jövőhéten már nem lesz ekkora rohanás...meló, + otthon a takarítás, készülődés, stb. Többet jövök majd! Vigyázzatok magatokra, és élvezzétek ti is az ünnepeket! :)))....ja, és sok locsolót nektek!:))

916. Bikinis
2010. ápr. 2. 20:51

Sziasztok!!!

Lányok nagyon szép hétvégét!!!és kellemes ünnepeket kívánok nektek.

Pusza

Bikinis

915. Bikinis
2010. márc. 31. 20:13

Sziasztok!!

Vagyok Én is, és most már minden rendben.Nagyon nehéz volt a páromnak a terápiát követő 3 nap, mellékhatások....

Krisz vigyázz magatokra!!!

Angyal???

Helmo sok munkád van???Vásárlók???

Bikinis

2010. márc. 31. 15:57

Sziasztok!


Zsófinak az uram egyből elmondta, ahogy megtudta! Pedig szerintem ráért volna. Most a csajom mindenféle jópofa kérdésekkel zaklat naponta, és állandóan a tesóról beszél.

Mellékhatás :))) Nincs semmi! Bár az uram szerint házsártos házisárkány lettem az elmúlt hónap óta!


Szombaton repülünk és jövő hét vége felé kötik be otthon a netet. Addig is puszilok mindenkit és majd jövök.


Kellemes Húsvéti Ünnepeket és Sok Locsolót! :)))

913. helmo7
2010. márc. 31. 08:58

Halihó!


Merre van mindenki? Nem tudok jönni mostanában olyan sűrűn mint szeretnék, de olvasni beugrok, ha tehetem!


Krisz!

Vannak áldott mellékhatások?:))) Émelygés.....stb.?

Zsófi már tudja? Holnap, vagy ...után indultok haza? Meddig nem leszel hoxa közelben? Azért itthonról is jössz még hozzánk ugye?

2010. márc. 30. 15:40

Sziasztok!


Mi van veletek csajok? Nagyon eltűntetek!

911. BollerKrisz (válaszként erre: 910. - Helmo7)
2010. márc. 29. 08:19

Szia!


Köszönöm! Már a melóhelyen is sokszor kérdezték, pedig nem is mondtam, hogy "dolgoztunk a problémán", csak hogy majd szeretnénk. Viszont mindenki (és ezt szó szerint értsd) azt mondja, hogy ikrek lesznek. Majd a dokinál kiderül. Csak nem beszélték belém a babákat?


Hát a fogyi hanyagolva, sőt sajna már 66,6 kg lettem, vagyis majd 2 kg-t híztam és még csak most lépek a 6. hétbe. Lehet megint 30kg-t fogok hízni? Akkor már olyan ronda lesz a bőrőm, hogy a plasztikai sebész 2 garnitúrát is tud majd szerkeszteni belőlem Hahaha...

910. helmo7 (válaszként erre: 904. - BollerKrisz)
2010. márc. 28. 15:14

Szia Krisz! :))))))))))))))


Mekkora banya vagyok én! Szted miért kérdeztem rá? .....nyugi én sem tudom! Nagyon örülök a jó hírnek! GRATULA...GRATULA...GRA....:)))


Boldog szülcsinapcsit a kis Zsófikának is!!!

❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook