Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Valaki lenne a lelki társam egy fogyókúrában? Kezdjük együtt, így talán könnyebb lesz! fórum

Valaki lenne a lelki társam egy fogyókúrában? Kezdjük együtt, így talán könnyebb lesz! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
909. Bikinis (válaszként erre: 907. - BollerKrisz)
2010. márc. 27. 07:22

Sziasztok Lányok!!!

Krisz csatlakozom Angyalhoz, Otthon azt szoktam mondani"hülye kérdés",tudod nekem és szerintem mindenkinek Nagyi is hiányzik.Jó lenne , ha Ő is néha jelentkezne.

Amúgy is majd egyszer, fogsz Te még velünk fogyózni!!!az az érzésem.

pusza

Bikinis

Legyen szép napotok!!!!

Nálunk, még fúj a szél, remélem később jobb idő lesz!!

908. angyal44 (válaszként erre: 907. - BollerKrisz)
2010. márc. 27. 07:06

Sziasztok.


Krisz ez meg milyen kérdés volt? Mi az hogy járhatsz-e továbbra is? Hisz mindenki nagyon hiányzik ha nem tud jönni. Ha senki nem lehetne itt aki nem éppen aktívan fogyókúrázik, hááááát.....Leginkább csak az akarat van bennünk, az meg ha gondolsz rá, a te babádnak sem árt és úgyis minden agyban dől el,ergo ha gondolsz fogyira, már itt a helyed:)) Meg egyébként is!!!!!!!!

2010. márc. 26. 21:27

Köszönöm szépen! Azt hiszem egy darabig hanyagolni fogom a fogyókúrát. Már a cigit nagyjából sikerült lerakni (napi 1 max 2 még becsúszott eddig, de majd reggeltől nem lesz több) Azért járhatok továbbra is hozzátok, ugye?


Pusz

906. Bikinis (válaszként erre: 904. - BollerKrisz)
2010. márc. 26. 05:48

Sziasztok!!!!

Krisz gratula, és vigyázz magadra!!! Ez fantasztikusan jó hír!!

Pusza

Bikinis

2010. márc. 25. 22:30

Sziasztok.


Krisz ez óriási hír!!!!!!!!! Gratulálok!!!!!!!!!

2010. márc. 25. 19:09

Sziasztok!


Csak titokban megsúgom, hogy érkezik a tesó!!! Dokinál még nem voltam, mert majd otthon akarok menni, de laborban voltam!!!

Már csak 8-at kell aludni és megyünk haza! Előtte még kiscsajomnak 3. szülinapja. Zajlanak az események felénk!


Pusz majd még jövök, csak beugrottam elmesélni a jó hírt!

903. Bikinis (válaszként erre: 900. - Helmo7)
2010. márc. 24. 18:44

Sziasztok!!!

Nem nincs baj, de nekem voltak végbél polipjaim és úgy éreztem megint ki újult, de nem hanem sajnos valami vackot sikerült összeszednem.Ezt sajnos bárhol, kilincs, stb....tudjátok De megcsinálták a végbél rákszűrést is, és az negatív szerencsére!!!

De jövő héten elmegyek vastagbél tükrözésre is, 40-45 felett 4-5 évente jó lenne mindenkinek, mert nagyon sok a beteg.Én beiktatom, mert sajnos itt van előttem a párom.Ő aránylag jól van, bár be aludt, mert olyan szert kap amitől alszik, mert valamire érzékeny és annak az ellenszere az alvást okoz.

Szóval ezek vannak felénk, most pedig halat sütöttem és azt eszünk, mert olyan éhes vagyok, egész nap csak rohangáltam.

Pusza mindenkinek!!!

902. helmo7
2010. márc. 24. 08:38

Lányok!


Ezt nem értem! A citromvirágom eldobta az összes levelét, a mikulásvirágom meg kivirult, tele virággal! hmm????


Angyal!

Most , hogy írod ezt a tavaszi fáradtságot, rájöttem, hogy akkor ez a bajom! Olyan vagyok mint aki folyamatosan víz alatt van!Teszem a dolgom, de szinte kényszerítenem kell magam , hogy a betervezett nagy takarítást, ami nem lett az,megcsináljam ! Megyek iszok is egy kávét, hátha....:)

901. helmo7
2010. márc. 24. 08:30

Krisz!


Hogy álltok az indulással hazafelé? Mindjárt itt az idő! :))) Mennyi van még hátra? Számolod a napokat? Azért szólsz ha gratulálhatunk már az "új" kis tesóhoz?:):):) Milyen az idő arra felétek? Itt igazi tavasz van!

900. helmo7
2010. márc. 24. 08:04

Jó reggelt ! Sziasztok Lányok!


Bikinis!

Miért mész dokihoz? Baj van?

899. Bikinis (válaszként erre: 898. - Angyal44)
2010. márc. 24. 05:51

Sziasztok!!!

Jó reggelt!!!

Angyal, mindig szerdán kell mennie, (reggel) és pénteked délelőtt jöhet haza.

Pusza nektek, most készítem a holmiját!!sietek

bocsi

Bikinis

2010. márc. 23. 22:26

Sziasztok. Megint csak kutyafuttában :(Megjött a tavasz és vele együtt a fáradtság is, mindjárt leesek a székről, csak előtte bekukk.


Bikinis kitartást az egyedülléthez, drukkolok a párodnak. Meddig leszel egyedül?

897. Bikinis
2010. márc. 23. 19:22

Sziasztok!!!

Hol vagytok???Helmo???

Holnap kezdődik a páromnál újra a kemoterápia, megint egyedül leszünk esténként.Nem szeretem ha nincs itthon.Holnap én is orvoshoz megyek délután, majd jövök.

Pusza

Bikinis

896. Bikinis
2010. márc. 22. 19:10

Irigyellek Helmo!!

Bár a múlt héten csak egy napot dolgoztam, de annyi mindent kellett csinálnom, hogy úgy éreztem a hétvégén mintha két műszakban dolgoztam volna.


Hétvégén próbáltam a kertben tevékenykedni, de rájöttem nálunk már fű sem nő ki, nem hogy virág.Pedig próbálkoznak, csak valahogy a fiúk (kutyáim)mindig észre veszik.És inkább vissza fele nőnek!!!Hát ez van, két fiú kutya, ezért mások még kutyában is a lányok.Szegény Tecám nem bántott semmit, és szófogadóbb is volt.

Pusza nektek

Bikinis

Szép estét!!!!!!!

895. helmo7
2010. márc. 22. 08:15

Jó reggelt Lányok!



Kidolgoztam magam a múlthéten, most 3 nap szabi jön!:) Kezdem a konyhával, fürdővel.....stb! Takarítás! Sikamika! Szerintem az ablakmosás elmarad mert esik mindjárt!:(


Bikinis! Ez a kor a gyerekeknél valóban nem egyszerű! Megszenvedünk mi is vele rendesen, bár ahhoz képest, hogy mi milyenek voltunk ennyi idősen, még mindig angyal az én kis Fiacskám! Már előre félek az elkövetkezendő évektől! Az én csúcspontom 15-17 évesen volt! Azt a mai napig nem tudom, hogy az édesanyám , hogyan maradt épelméjű azok után amit végig csináltam vele!:(

Nagyon rossz gyerek voltam, és mindenben amiben csibészség volt, vagy tiltott dolog, abban benne volt a kezem, tuti! A Fiam apukája meg szintén egy kis gézengúz volt! Jaj! A tanárai a mai napig emlegetik! :))))) Na gondolhatod, hogy ki vagyok mikor arra gondolok, hogy a Fiam tovább viszi ezt a hagyományt!:))))


Így reggelire elég is volt ez a kis szösszenet az életemből gondolom! :))) Később még jövök, hátha járt erre valamelyikőtök! További szép napot nektek! :)))

894. Bikinis
2010. márc. 21. 06:05

Sziasztok!

SZép jó reggelt mindenkinek!

Helmo köszönöm kérdésed, jól vagyunk, párom is és fiam is, csak kikészít mennyire nem tanul.

Hihetetlen ez a kis kamaszkor, néha úgy érzem minden nevelésemnek annyi, mert semmire sem fogékony.

Suliba voltam 3 napig most, ma már élvezem én is , hogy itthon vagyok.

És remélem szép idő lesz!!

További szép napot !!!

Pusy

Bikinis

2010. márc. 20. 22:35

Sziasztok.


Bocsi most rövid leszek, nem is olvastam vissza, majd holnap este. Csak jelentkezni akartam. Kicsit sok volt mostanában minden az életemben. Remélem lassan helyre rázódok.

Egy jó hír, majd csak egy év múlva megyek újra controllra pajzsmirigy ügyben, hála annak, hogy nem nőttek a göbjeim. Most megúsztam a műtétet.

Ígérem holnap visszaolvasok, veletek mi történt.

Puszi nektek és szép hétvégét!

892. helmo7
2010. márc. 20. 12:30

Szép napot Lányok!


Angyal mi van veled?

Merre jársz? Gondolom most aztán ritkán fogunk itt olvasni téged, mert kezdődik a kertszezon! Felénk nagyon szép az idő! Meleg van(17fok),ezer ágra süt a napocska!Nálatok?


Dolgozom ma is, meg holnap is!:( Pedig annyira mennék ki a szabadba! Gondolom ezzel a vevők is így vannak , mert alig lézengenek páran!


Bikinis!

Mi a helyzet a pároddal? Jobban van? Nem írsz mostanában a Fiacskádról! Jól van? Suli? A Te sulid?

891. helmo7
2010. márc. 19. 18:00

Sziasztok!


Már harmadszor állok neki írni,de nem hagynak a vevők! Most nem hagyom magam! :)

Komolyan csajok olyan világvége hangulatom van! Reggel óta ilyen gyászos zenét nyomatnak itt a tes..ban! Mingyá rílok! Vagy csak bebaszcsizok, azt öngyi leszek! :)


A telefonos dologra visszatérve, azért nem mindig voltunk ám ilyen szerencsések! Volt olyan eset, hogy az usziban volt a kicsim és az edző hívott, hogy mindenét kilopták a szekrényből, menjek érte, és vigyek neki ruhaneműt, cipőt is! Hmmm? Ez azért jó nem? Ellopták a medence széléről a szekrény

kulcsot azt kész! Se telefon, se, ruha, se cipő, se semmi!


Jobbulást nektek drága Bikinis! :)


Krisz! Egyébként a vonzástörvényében az is benne van, hogy az áhított dolog, mindegy , hogy milyen úton lesz a tied! Csak a végeredményre kell koncentrálni! Azért vágod nem? Miért nem az enyém még mindig az a fránya lottó ötös, ha ennyire okos vagyok?

890. Bikinis
2010. márc. 19. 06:13

Sziasztok Lányok!

A párom jól van, és nem is fájt neki átunna, hogy elmúlt az érzéstelenítő hatása.

Ma a sebészetre megy, mert képzeljétek, varrat...piszkálja, viszket,...nézzem meg mert nagyon viszket.Én..semmi gond, de nem látok ott semmit, Ő csak piszkálja, és mit húz ki az én párom??A varratot, de honnan nem tudom, most ezért megy a sebészetre.

Nagyon szép idő volt tegnap és remélem már ma is az lesz.Én pedig suliba, bár azt sem tudom mit csináljak, mert temetésre kellene mennem, nem szeretném ha a párom egyedül menne el,de közben olyan órám van amin kötelező megjelenni.

Szóval, gondolkodtam, és lehet, hogy meg kell lógnom, nem tudom.

További szép napot mindenkinek!!

Merre jártok!!Helmo, Angyal???

Pusza

Bikinis

2010. márc. 18. 22:18

Csak a vonzás törvényéről röviden:


Arra koncentráltam, hogy nyerjek a luxoron. Persze nyertem is egy képet (650,- Ft) Rájöttem, hogy én koncentráltam rosszul. A főnyeremény kellett volna.


Lehet ezt még kicsit gyakorolnom kell, vagy pontosan megfogalmazni mit is akarok.


Pusz

2010. márc. 18. 22:14

Vígasztaljon bennünket, hogy:


AMIKOR SOVÁNYAK MÁR ÉHENHALTAK, NEKÜNK MÉG AKKOR IS LESZ TARTALÉKUNK. TÚLÉLJÜK ŐKET!!!


Bikinis!

Remélem a párod már jól van! Gyógyul a kínzás?


Helmo!

Gratula a telefonhoz. Nálunk Borsodban, ha leejtenéd még csak nem is koppanna. Keresztet lehetne rá vetni. Ja és a rendőrök sem csinálnak semmit. Pl nagyanyónak ellopták a telefonját (meg mindenét) folyamatosan kicsöngött, és néha fel is vették. Hát a rendőrök szó szerint megvárták, míg lemerült, pedig be tudták volna mérni, csak az illető épp nem ért rá 1 hétig. Itt norvégban meg még a vastag pénztárcát is visszaadják. Üres Pajero járó motorral a Coop elött és a kutyának nem jutna eszébe elvinni.


Már csak holnap van nagy meló, utána szépen leépítek. Márc 31-gyel mindenhol felmondtam. Nem ment könnyen, itt még mindig munkaerő-hiány van.


A vonz

887. Bikinis
2010. márc. 17. 15:37

Sziasztok!!

Túl van a párom, bár még nem találkoztam vele, de 50 percig vésték ..... de kitudták venni azt a szörnyedményt. Jaj, csak gyógyuljon be szépen!!

Pusza mindenkinek

Bikinis

886. Bikinis
2010. márc. 17. 05:50

Sziasztok!Jó reggelt!!

Kávé???

Helmo, nem semmit főzőcskéztél.

Már az olvasástól éhes lettem.

De nem eszek össze vissza!!!!!!!!!!!!

Ma megyek dolgozni, és nem tudom mikor végzek, mert csak ez az egy nap vagyok bent, holnap , után és után suli van.

Tegnap pedig kórházi gyakorlaton voltam többek közt!

Jó volt, és érdekes.

Lehet,lányok ezért csak bekukkantok, de itt leszek, nem tűnök el.

Szorítsatok, ma 10kor műtik a páromat, megpróbálják kivenni azt a fogmaradványt ami tályogot okozott, novemberben.Nehéz lesz, és fogalmam sincs hogy, hogyan mert rá van csontosodva az állkapocsra.

És ami rossz, nem tudok vele menni, mert dolgoznom is kell, legalább egy nap!!

A barátja kíséri el.

Szép napot nektek!!!

Ma már nem esett a hó!!

Pusza

Bikinis

885. helmo7 (válaszként erre: 884. - Bikinis)
2010. márc. 15. 21:12

Szia Bikinis!


Sőrtésztában sült pulykamell, majonézes burgonya, zöldsaláta, rizsgombócok, szalma krumpli,baconba tekert csirkemáj sütve, vagdalt tekercs brokkolival töltve, pogi, tea süti(ezt vettem), és orosz krém torta(hozták) volt a menü. Pezsgő koktélt, és longI'land koktélt itattam a vendégekkel! Volt ám jó kedv! Elég becsapós ez a koktél! Nem érzed rajta a piát, és itatja magát.:))) Isteni! Nagyon szeretem!:)

Képzeld ez már a második eset, hogy vissza kapja a telóját a Fiam! Régebben , biciklizés közben esett ki a zsebéből, és egy hölgy vette fel mikor hívtam. Elmondta hol lakik és oda mentünk el érte ! Lehet harmadszorra már nem lesz ilyen szerencsénk! ?

Ezzel a ruha kérdéssel én is így vagyok! Tele a szekrényem jobbnál jobb cuccokkal, és csak annyit kéne tennem, hogy lefogyjak, és már hordhatnám is őket! Rengeteg cuccom van Hollandiából, Németből. Annyira szupi ruhák, és még ez sem hat rám, hogy komolyan neki álljak a fogyinak! Mit kéne ki találni, hogy kétségbe essek és nosza....!? :)))

884. Bikinis (válaszként erre: 883. - Helmo7)
2010. márc. 15. 18:25

Sziasztok Lányok!!!

Hú Helmo, nagyon szerencsés a fiad, nem sok emberről hallottam, hogy visszakapta a telefonját.Lehet, hogy javulnak az emberek, vagy a gondolkodás módjuk???

Lányok hihetetten, de szoktam pihenni,de lehet, hogy ezért nem megy a plusz mozgás???Valószínű.

Két napja figyelek a kajámra, mert csak álldogál ott 117en, és meg sem mozdul.

Közben meg tele jó kis felsőkkel a szekrényem amit kb 100kgosan hordtam.Tehát bele kell húznom.

Mit készítettél Helmo???

Angyal te mit főztél hétvégére??

Meséljetek csak...

És a kilók, jó tudom Helmo bulizott, de szerintem annyit rohangált és készült, hogy tegnap egy dekát sem hízott.

Pusza mindenkinek

Bikinis

883. helmo7
2010. márc. 15. 10:05

Jó reggelt Lányok!


Köszi a Párom nevében is!:) Nem volt nagy buli, ill., nem sikeredett olyan nagyra, mert a Párom is későn jött haza fáradtan, meg a Fiam is Tatabányán volt vízilabda(18h-ig) meccsen, és ez számomra beárnyékolta az ünnepséget. Itt kellett hagynom a vendégeket amíg elmentem érte az uszoda elé. Aztán rohantunk vissza mert a telefonját ott hagyta egy padon, persze természetesen már nem volt ott. Ettől nagyon kiborult. ....de jött anya és addig, addig hívogatta a telefonját amíg megunta az a valaki aki elvitte, és eldobta az egyik utcában.:))(kicsináltam az embert) Ott meg valaki felvette és végre beleszólt, hogy ott van egy kávézóban, és átvehetjük! :) Na akkor futás vissza a kávézóba! :))

Közben azért a vendégek jól érezték magukat persze, arról gondoskodtam! :)


Nálunk is nagyon fúj a szél! Olyan hideg van! Ma kettesben töltjük a kicsimmel ezt a napot! Főznöm sem kell , tegnapról maradt elég rendesen kaja. Az volt a szándékunk, hogy lemegyünk a Dunára egy kicsit sétálni, focizni, csavarogni, de hát megfagyunk! Ez kilőve! Lehet tartunk egy kártya partit helyette! Vagy mozizunk! Renegeteg filmünk van , és szinte 10%-át nem láttuk még.


További szép napot Nektek! :))) Ma még jövök! :))

2010. márc. 15. 08:37

Sziasztok.


Nálunk nagyon morcos idő van. Süvít a szél, reggel hó is esett. Brrr hideg van!


Bikinis,te szoktál pihenni is néha? :) Irigylem a sok energiádat.Örülök, hogy a párod jól érzi magát, te meg remélem már jobban vagy!


Helmo-Krisz aranyosak a kutyusok:)

Ja tényleg, Helmo sok boldog szülinapot a párodnak!

881. Bikinis
2010. márc. 14. 07:54

Sziasztok Lányok!!

Szép hétvégét!!!

Helmo!Boldog születésnapot a párodnak!!És nagyon jó bulizást!!!

Nálunk fúj a szél, szerintem nem lesz szép idő, pedig mennék ki már kicsit kapirgálni, ami még meg van a kutyáktól.

Mindkét kiskutya annyira édes, simogatni valók.

Bocsánat Helmo rövidítettem, power point.=ppt

Szólj rám, mert néha szörnyen tudok rövidíteni.

Mi lesz a menü, meglepetés, ....Majd ha kipihented a buli után magad mesélj!!!

Nekem most lassan 8kor ogalmam sincs mit főzzek, most kávézom, és a család alszik.

Én pedig elkezdek mosni!!!mert azt biztosra tudom, hogy kell!!

Millió pusza nektek.

Bikinis

880. helmo7 (válaszként erre: 878. - BollerKrisz)
2010. márc. 14. 07:30

Szia!


Megnéztem a kutyust! Jaj nagyon cukor! Olyan pici még! Egyszerűen imádni való!


Nálatok mit jelent az h tikkadtok a hőségtől? Van már legalább +2 fok? :)))) Itt meg megfagyunk!


Nálunk ma megint szülinapi party(páromnak) lesz! Ezért a fogyiról nem beszélnék igazán! Az mi? :)))

❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook