Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Kezdjük holnap együtt - Fogyókúra fórum

Kezdjük holnap együtt - Fogyókúra (beszélgetős fórum)


13. gigi30
2014. szept. 16. 12:11
Kedves Pondri! Tegnap??? Ezt nem értem...10-én nyitottam a fórumot és ma 16-a van...Jelentem elkezdtem pár napja, csak ezek szerint nem olvastad végig! :-)
12. Pondri (válaszként erre: 8. - 7a3a05277b)
2014. szept. 16. 07:35
Egyet értek, már tegnap el kellett volna kezdeni. Ha egyből halogatással kezdődik nem lesz eredménye.
11. gigi30
2014. szept. 15. 12:42
Szia Tinka02! :-) Nagyon örülök, hogy csatlakozol házzám :-) Én nemrégen hagytam abba a szoptatást. Nagy az elhatározás és a leadni kívánt felesleg is, de amilyen nehezen szántam el magam, annyira jól indult a dolog...Szénhidrátot csak reggelihez eszem, egy szelet teljes kiőrlésű kenyér valamilyen felvágottal, ebédre mindig saláta, vacsora pedig hús, sajt, joghurt, esetleg saláta. Ha nagyon éhes vagyok ezek között akkor eszem egy almát, esetleg egy virsli, egy két szelet párizsit..és rengeteget iszok. Vagyis nekem rengetegnek tűnik, mert eddig elég keveset ittam sajnos. Napi 3 liter citromos víz. Nagyon sok víz lement rólam az első két napban, a mérleg szépen mutatta :-) Tudm, ez még nem fogyás, de a felesleges víz távozott már. Ötödik napnál tartok, mínusz 2,5 kiló. :-)Neked hogy megy? Babuci jól van? :-)
2014. szept. 12. 12:28
*a kezdet
9. Tinka02 (válaszként erre: 1. - Gigi30)
2014. szept. 12. 12:28
Sziasztok! Én szívesen csatlakozom, tegnap kezdtem a fogyit és nagyon elszánt vagyok. 68 kilóról indultam, a cél 60, amit 4 hónap alatt szeretnék elérni. Még szoptatom a második gyerkőcömet, ezért nem szeretnék ennél gyorsabban lefogyni. Egyelőre csak az étrendemen változtatok, kevesebbet eszem, édességek kilőve és du/este nincs szénhidrát. Később mozogni is fogok, egyelőre (első 1-2 hónap) talán ennyi is elég lesz. Hogy sikerült e kezdet Gigi?
2014. szept. 10. 15:16
A holnap soha nem jön el. Mindig ma van. Kezdd el a fogyókúrát most, ebben a percben!
2014. szept. 10. 12:47
Azért én bátorítanálak, pár hónappal ezelőtt én is indítottam egy ilyen fórumot, és jó sokáig kitartott, bár mára kipurcant, de azért sok erőt merítettem belőle, és azóta is csinálom :) :) Szóval sok-sok sikert :) hajrá
2014. szept. 10. 12:42

Én csak azt nem értem miért kell holnap?

kezd el ma! Hajrá!

2014. szept. 10. 12:08
Én is azt mondom, hogy kezdd el egyedül és még ma! A te fogyásodhoz nem kell másik ember.
2014. szept. 10. 11:40
Köszönöm! :-) Az elhatározás már megvan, azzal nincs baj. Azért hátha sikerül hosszabb ideig életben tartani ezt a dolgot :-)
3. 3d787b167a (válaszként erre: 2. - Cucicsillag)
2014. szept. 10. 11:38
:DDD
2014. szept. 10. 11:29

En sok sikert kivanok neked!

Sajnos, ezek a forumok egymas utan fulladnak kudarcba, mert ideig -oraig megy egymas "tamogatasa" , aztan mindenki egyedul marad. Szval, magadban dontsd el,mindekitol fuggetlenul, az hoz eredmenyt :)

2014. szept. 10. 11:09
Sziasztok! Holnap fogm kezdeni a fogyókúrát és szeretném, ha csatlakoznátok hozzám. Együtt azért csak jobban menne, bátorítsuk, segítsük egymást, mit szóltok? ;-) Nem olyan diétára gondoltam, amit szigorúan be kell tartani, azok nekem soha nem mennek :-) Próbálunk majd odafigyelni, hogy mit eszünk, mennyit, sokat inni, stb. Megostjuk a tapasztalatokat, ötleteket adunk egymásnak. Szóval, rajta, belekezdünk? :-) Szép napot Nektek!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook