Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Valaki lenne a lelki társam egy fogyókúrában? Kezdjük együtt, így talán könnyebb lesz! fórum

Valaki lenne a lelki társam egy fogyókúrában? Kezdjük együtt, így talán könnyebb lesz! (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
1059. angyal44 (válaszként erre: 1058. - Helmo7)
2010. szept. 24. 11:05

Szia Helmo.


Hát nem sokat alakult még a vállam. Kaptam rá gyógyszereket, csak az a baj, én olyan mafla vagyok, mindig csak akkor megyek a dokihoz, mikor már ordítani tudnék a fájdalomtól, nem pedig amikor elkezdődik. Így természetesen a javulás is sokkal lassúbb.Mondjuk tegnap egész nap krumplit szedtünk, nagyon pocsék volt a föld :( hát ez nem sokkal vitte előbbre a gyógyulást.


Nem csodálom ha fiacskád néha kiakaszt, azért most már nem nyár van, az esték, reggelek már rendesen hidegek.


Ma kicsit lájtosabb napot tervezek, mosás,takarítás, délután meg a kertben pepecselgetek, hisz holnaptól már megint rossz időt mond :(

1058. helmo7 (válaszként erre: 1057. - Angyal44)
2010. szept. 24. 10:50

Szia Angyal!


Hogy van a vállad? Fáj még? Mit tudott a Doki vele csinálni?


Köszi , már jobban vagyunk, én influenzás voltam, a Fiúk még mindig köhécselnek, de hát nem is csoda, mert tegnap este is negyed kilenckor, egy szál pólóban bicajozott haza a Fiam, az usziból, vizes hajjal! Kiborulok tőle néha rendesen! :))))


A citromos fogyit nem tudtam elkezdeni még, mert örülök, hogy élek! Azért megszabadultam egy-két kilótól az elmúlt 2 hétben. Mihelyt jól leszek elkezdem, bár félek tőle, mert szerintem, csak étvágyat fog okozni nekem a reggeli 2-3 dl citrom lé.

1057. angyal44
2010. szept. 19. 22:30

Sziasztok.


Valamit nekem is kellene már kezdenem magammal, mert már úgy gurulok. Első lépésként elmentem dokihoz, hogy rendbe tegye a vállam, mert amíg emelni sem tudom, addig nehéz másra koncentrálni.


Helmo remélem már mindenki meggyógyult nálatok. Én is várom a beszámolót, bár ki van zárva, hogy én hasonlóba belekezdjek.


Krisz még tíz hét? Pocsék lehet, hogy nem tudsz aludni, miért nincs egy egészséges középút?!

1056. BollerKrisz (válaszként erre: 1055. - Helmo7)
2010. szept. 17. 19:43

Nemsokára már hó fog esni, nem lesz latyak sem, és mosolyoghatunk a szép téli időre!!! (persze vastag kabátban, ami ápol és eltakar:)))


Drukkolok a fogyihoz, majd írd le milyen volt? Remélem használ, mert én már nagyon rákattantam, hogy novemberben megcsinálom! Már 80 kg vagyok, és még van majdnem 10 hetem! BRRR

Aludni már nem tudok, pedig szeretnék és jó lenne, csak az a baj, hogy a csípőm az első szüléskor kissé kiakadt, és most már sehogy sem jó, nagyon fáj állandóan. Akkor összesen 55 perc alatt szültem és nagyon gyorsan kellett tágulnia a csontnak és valami nem lett jó. Azóta ha 65 kg fölé megy a súlyom már szenvedek.

1055. helmo7 (válaszként erre: 1054. - BollerKrisz)
2010. szept. 16. 18:55

Szia!


Szerintem csak az eső közeledtét éreztem meg, azért fájdogált a fejem a múltkor. Nálunk most is nagyon borús az ég Pedig tegnap isteni volt a napsütés! Nagyon unom már ezt a depis időjárást. Honnan ez a sok víz?????


Nahát! A Pasik? Ha betegek? Jáj! A kínok kínjait élik át ilyenkor. Az egyik jobban nyüszög mint a másik! A Páromnak felment egészen 37,2-ig is a láza!! :)))))))))


Krisz! Úgy döntöttem megcsinálom azt a joghurtos,citromos,paradicsomos fogyókúrát! Most szombaton névnapozunk, de utána neki esek! Lesz ami lesz! Hátha bejön! Persze ha érzem, hogy a gyomromnak árt,akkor abba hagyom.


Hogy van a pocak lakó? Már gömbölyödsz rendesen gondolom! Még mindig sokat tudsz aludni?

1054. BollerKrisz (válaszként erre: 1053. - Helmo7)
2010. szept. 15. 20:52

Szia!


Jobbulást a fiúknak! (pasik: képesek kihalni egy náthában, bezzek mi:))


Jobb már a fejed, vagy érzékeny az időjárásra?


Köszi a hsz-t. Mostmár tuti a Péter Balázs.

1053. helmo7
2010. szept. 14. 10:23

Sziasztok Lányok!


Drága Angyal! Jobbulást, sok pihenést kívánok neked!

Valóban megviseli az embert ez a össze-vissza időjárás! A fejemmel küszködök én is.


Itthon fekszik verejtékben mind a két pasi! Meg vannak fázva!(...de annnyiraa beeteeegek!) :)) Tuti én jövök! Kerülöm őket,bár tele prüszkölik az egész lakást! Pedig nekem dolgoznom kell!


..én oda vagyok a Balázs névért! Nagyon tetszik! Zsófinak, jó az ízlése! :)))


Bikinis! Ha olvasod!!! Légyszi jelentkezz!

1052. BollerKrisz (válaszként erre: 1051. - Angyal44)
2010. szept. 13. 22:00

Szia!


Gondolom ez a változékony idő nem igazán tesz jót az izületeknek. Minket is megvisel, akiknek nincs ilyen problémájuk, sajna. Pihenj, amennyit csak tudsz!


Köszi, valóban a Boller Péter Balázs nyert, a kislányom már rábeszélt, bár ez is kissé nyelvtörős, de annyira kéri, hogy így hívják a tesót, hogy nem is variálok már rajta.

1051. angyal44
2010. szept. 13. 20:13

Sziasztok lányok.


Egy kicsit elszaladt velem a ló mostanság:( A meló is sok, de nagyobb gond, hogy annyit kínlódok az ízületeimmel, plussz ez a rossz idő, még ha volt is pár percem, erőm nem igazán.


Krisz, nekem a Balázs nem igazán tetszik, mégis egyetértek Helmoval, kimondva jobban klappol.

1050. BollerKrisz (válaszként erre: 1049. - Helmo7)
2010. szept. 10. 18:43
Köszönöm!
1049. helmo7 (válaszként erre: 1048. - BollerKrisz)
2010. szept. 10. 08:18

Nekem is a második tetszik!!

Mondogattam egy párszor mindkettőt, és a Balázs nyert! A Norbert, az egy kicsit nyelvtörős!

1048. BollerKrisz (válaszként erre: 1047. - Helmo7)
2010. szept. 9. 11:15

Na igen, ettől félek én is, mert nekem amúgy is gyenge a gyomrom. Voltam vele már egész kicsinek is a HEim Pál-ban. Viszont annyira kecsegtető az eredmény, hogy lehet szülés után kpróbálom. Zsófinak úgysem kell főzzek, mert ovis, így lesz rá lehetőségem, hogy ne csábuljak el.


Más:


Választottunk nevet Zsófimmal a tesónak. Mi a véleményetek róla? (őszintén, nem lesz sértődés, viszont fontos még most a visszajelzés a végleges döntéshez!!!:))


BOLLER PÉTER NORBERT

BOLLER PÉTER BALÁZS


Nekem az első tetszik, leánykámnak a második.

1047. helmo7 (válaszként erre: 1046. - BollerKrisz)
2010. szept. 8. 12:43

Szia!


Biztos emlékszel, anno. meséltem a norbis barátnőmről aki 72 kg-t fogyott! Na, ő most ezt csinálta(paradicsom, joghurt,citr.lé). Valóban le ment neki nagyon sok!(hasplasztika előtt áll) Sajnos azt nem tudom mennyire tartós a dolog, de szerintem nem lehet az! Ami tuti, hogy a gyomra kikészült!

2010. szept. 8. 12:13

Sziasztok!


Most olvastam egy fogyi sztorit itt a hoxa-n. 2 hétig csak paradicsomot evett meg joghurtot és 2 dl citromlé reggelire. Nagyon brutál, de azt írja 11 kg-t fogyott 2 hét alatt, és nem jött vissza semmi. Hát nem tudom, ki kéne próbálni szülés után, csak attól félek, hogy túl sok gyomorsavat fog csinálni a paradicsom meg a citromlé együtt, főleg ha nincs ami felszívja. Mi a véleményetek?


Már 79 kg vagyok, lesz honnan legadni, de az vígasztal, hogy anno Zsófival ilyenkor már 83 kg voltam. Ti hogy álltok?

1045. helmo7
2010. szept. 7. 08:32
Jó reggelt!
1044. helmo7
2010. szept. 4. 17:07

Helló Lányok!


Merre vagytok? Miért nem jöttök? Ennyire ne dolgozzatok már! Haahóóóó!!!!!!!

1043. helmo7 (válaszként erre: 1042. - BollerKrisz)
2010. szept. 1. 20:51

Szia!


Nálunk is nagyon hideg van! Rendesen télies, nem is őszies! Durva! Vajon lesz még meleg az idén? Nem bírom ezt a sok ruhát amit magamra kell rángatni! ...na meg a cipő!!! Annyira szeretek papucsban járni! Csak belebújok, és mehetek is! Most meg! Zokni....:(


Onnan tudod megállapítani, h kígyó, avagy sikló amit látsz, h a siklónak van a fején egy sárga kis félhold alakú forma. Ennek én is utána néztem , mert rengeteg sikló/kígyó van a tanyán nálunk is. Pár éve a Kolon-tóba telepítettek homoki viperákat, és hát had ne mondjam kiakadtam egy kicsit, mert nem messze van a nyaralónk. Pár kilométerre. Közben azt is megtudtam, h ezeknek a viperáknak kb. mint egy méhecske csípés annyi a marásuk. Kalcium és kész. Az idén nem láttam egyet sem, tavalyhoz képest 100-at is. Gondolom azért is van sok béka, mert nem eszik meg őket. Gyík is van nagyon sok az idén. Ici-pici kis gyíkocskák rohangálnak mindenfelé kis békákkal! :))))


Édes lehet Zsófi a gyíkocskákkal! Meg is állna a szívem ha látnék egyet is a gyerekem kezében! Persze tudom ez az én hülyeségem! Még a rántott haltól is fosok! :)))


Mi a helyzet a pocak lakóval? Az uraddal van már valami változás? ...és te? Jól vagy? Jár oviba a csajod?

1042. BollerKrisz (válaszként erre: 1041. - Helmo7)
2010. aug. 31. 20:20

Szia!


Örülök, hogy végre kipihented magadat. Akkor most kezdődhet a köv. felvonás.

Nálunk is rengeteg a kisbéka, alíg merek füvet nyírni, de még így is sajna elgázolok néhányat, persze gyíkból is siklóból (vagy kígyó?) is van bőven az udvaron. Zsófim imádja a gyíkokat, alíg tudom kizavarni vele a lakásból, mert mindet hozná az ágyába.

Sajna nálunk ma már csak 14 fok volt, nálatok is ennyire drasztikus a hideg?

1041. helmo7
2010. aug. 30. 10:55

Sziasztok Lányok!


...hát nem voltatok valami termékenyek! Csak Angyal van talpon?:)))



Sajnos vége a nyaralásnak!:(

Végig tökéletes időnk volt! Olyan fekete vagyok mint a szurok! :))) Már annyira kipihentem magam, hogy abban fáradtam el! Egy nappal előbb jöttünk haza, mint a tervezett,( anyuéknál buli volt), és azt nem akartuk kihagyni.:)


Csajok! Nem tudom mi van, de életemben nem láttam ennyi békát mint az elmúlt egy hétben! Szinte söpörni kellett őket! Azt figyeltem a fűben lépkedve, hogy véletlen el ne tapossam! A medencéből félóránként kellett kipecázni min.2-t! Este locsoláskor meg szinte megindult a fű! Ezernyi ugrált el a víz elől. Felétek is ez van?


Krisz, Bikinis, Angyal merre jártok? Remélem mindenki jól van!

1040. angyal44
2010. aug. 28. 07:56

Sziasztok.


Nálunk este óta esik az eső. Változás csak abban van, hogy néha esik, máskor meg belelendül és szakad. Már tiszta víz minden, így ma paraszt ünnep lesz.


Krisz mi van veled? Felétek is esik? Jól vagytok?


Helmo lassan lejár a szabid, de legalább jó időtök volt. Várunk vissza.

1039. helmo7
2010. aug. 23. 07:32

Jó reggelt Lányok!


...na beugrottam még egy percre! Már be van csomagolva, útra készen állunk!:))))

Egy hét múlva jövök!


Vajon mi lehet a mi Bikinisünkkel? Ez már felettébb furcsa! ...bár ha jól emlékszem csinált már hasonló eltűnést! : Biztos jól van csak nyaral, dolgozik, felújít, kertészkedik....:))) Azért már jelentkezhetne!



Pénteken is melóztam egy rendezvényen. Hot-dog.t árultam éjjel kettőig!


Puszi nektek! :)))))))))))

1038. BollerKrisz (válaszként erre: 1037. - Angyal44)
2010. aug. 21. 21:04

Lehet, hogy kicsit gonoszan hangzik, de sokszor arra vágyom, hogy csapjon a házba a villám, és égjen le, mert akkor a biztosító fizetne, így meg nem tudom eladni, pedig jó kis ház, csak messze van (20km) Miskolctól. Persze Zsófi nagyon megijedne, azt meg nem szeretném. Amúgy nem félek a vihartól, ha a házban vagyok. Kint már annál inkább.

DE ma klassz idő volt, egész nap strandoltunk a kiscsajommal Tiszaújvárosban. Nagyon élvezte, csak a pénztárcám lett kissé vékonyabb a kelleténél.

1037. angyal44
2010. aug. 20. 20:54

Szia Krisz.


Még szerencse, hogy Zsófi nem fél a vihartól, tényleg nagyon sújtja a ti vidéketeket ez e kergült időjárás :( És te hogy vagy vele, én bizony félek amikor dörög, villámlik :(

2010. aug. 18. 22:14

Angyal remélem minden kívánságod így fog teljesülni!!!!


Helmo jó bulizást!


Ránk Borsodra jár a rúd nagyon. 1 hét alatt 2 nagy vihart éltünk túl. Már gyertya van a csajom szobájába is bekészítve, és ilyenkor gyertyás babapartit rendezünk. Legalább Zsófi élvezi.


Tényleg mi lehet Bikinissel?

1035. angyal44
2010. aug. 18. 17:08

Sziasztok.


Helmo pénteken csak nem dolgozol? Akkor a T sincs nyitva. Jó partizást, várunk vissza.Igen, felénk is elég gáz az idő, tény nem annyira, mint az ország másik felén :(


Bikinis már több mint egy hónapja nem jelentkezett, remélem nincs semmi baj náluk.


Krisz veled mi van?

1034. helmo7
2010. aug. 18. 07:56

Helló Lányok!


Angyal! Minden kívánságod így teljesüljön, azt kívánom!!! :))


Benneteket is elért ez a kegyetlen időjárás? Nálunk csak pár perc volt de juhuuu! Repült ám minden az égen! Persze annyira nem mint amit a híradóban láttam! Szegények!


Most egy ideig nem jövök! Még vasárnapig meló nyolcvanezerrel! Majd hétfőn reggel tanya party egy hétig! Mindenkit puszilok! Jók legyetek! ...el ne tűnjetek!!!(mint most)

1033. angyal44
2010. aug. 14. 11:23

Sziasztok.


Képzeljétek az egyik kívánságom teljesült, amit csillaghulláskor kértem:) Azt szerettem volna, ha tegnap még kitart a jó idő, hogy még egyszer elmehessünk a Balcsira éééééés amikor hazafelé kisfalunkba értünk este, akkor eredt meg az eső:)

Utána aztán volt akkora csihi puhi, egyfolytában villámlott,letördelte a diófáink ágait(az a sok dió mind a földön hever, éretlenül:( )

Viszont napközben nagyon szép idő volt. Na így teljesüljön az összes kívánságom:))

1032. helmo7 (válaszként erre: 1031. - Angyal44)
2010. aug. 13. 09:36
Értem én a viccet!!!! :))))))))
1031. angyal44 (válaszként erre: 1030. - Helmo7)
2010. aug. 12. 22:53

Ja így már értem.Az öregség tesz szenilissé ezért gondoltam a párodat és a fiad apját egynek. Azért volt furcsa, hogy te nem mész.


Ma mi is kiültünk hulló csillagokat nézni. Nálunk mondjuk nem volt bacardi, így extra nagy ne esett:)

Jó csak vicceltem:) Egyik éven mi is láttunk gyönyörű nagyot csóvával együtt. A maiak egész átlagosak voltak, de bánom is én csak teljesítsék a kívánságaimat:)

1030. helmo7 (válaszként erre: 1028. - Angyal44)
2010. aug. 12. 20:03

Angyal!


Képzeld aaaakkoraaa hullócsillagot láttunk, hogy még a hangját lehetett hallani! (asszem:))) )...vagy sok volt a bacardi?:))))) Neem ááám! Komolyan sokat láttunk, és kívántam is!


Így ahogy írod! Csak egy-két napig jó egyedül!


Azért nem mentem velük, mert dolgoznunk kell a párommal (muszáj, nincs kibúvó most az egyszer):( Az exem vitte a fiam. Ráckevén(ott van nyaralója) kezdenek, majd mennek Horvátba pár napra.

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook