Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Valaki lenne a lelki társam egy fogyókúrában? Kezdjük együtt, így talán könnyebb lesz! fórum

Valaki lenne a lelki társam egy fogyókúrában? Kezdjük együtt, így talán könnyebb lesz! (beszélgetős fórum)


9. almi20 (válaszként erre: 7. - Angyal44)
2009. ápr. 3. 16:43

Szia!

Én kialakítottam egy olyan étrendet, ami szénhidrát illetve cukor mentes, nem eszem fehérkenyeret, édességet, tésztákat(néha durumtésztát).

Sok-sok zöldséget,salátákat és gyümölcsöt eszem, apránként iktatom ki illetve helyettesítem a nagyon kalóriadús ételeket az étrendemből.


Mellette sokat mozgok, sétálok, tornázok.

A naplómban egy kis edzéstervet is készítettem:)


És Te?

8. angyal44 (válaszként erre: 6. - Nagyi57)
2009. ápr. 3. 16:40

Szia!

Infókat ide! Mivel ment le 17 kg?

Egyébként gratulálok!!

7. angyal44 (válaszként erre: 5. - Almi20)
2009. ápr. 3. 16:39
Te milyen módszert választottál?
2009. ápr. 3. 16:39
Szívesen csatlakoznék hozzátok bár én már január 7 óta fogyozom,idáig 17kg ment le,de még mindig van legalább ennyi,de szeretném ha 30 menne még le.
2009. ápr. 3. 16:36
Na már négyen vagyunk!
2009. ápr. 3. 16:32

Sziasztok.

Hát helmo én erősen az a kategória vagyok :(

A -30kg már megfelelne, persze ez még mindig messze lenne az ideális súlytól, de én kiegyeznék vele.

Milyen módszerrel próbálkozol? Mert nekem még fogalmam sincs.

2009. ápr. 3. 16:25

Sziasztok!

Én kb. 15-20 kg-t szeretnék lefogyni.

2009. ápr. 3. 16:10

Szia!

Nekem 15 kilót kellene fogynom, június végére!

TE honnan indulsz, mióta fogyózol?

2009. ápr. 3. 15:57
Nagyon rossz egyedül fogyizni! Ha valaki úgyszintén most kezdi,vagy el kellene kezdenie mint nekem, akkor jöjjön és osszuk meg a tapasztalatainkat! Itt majd jól kipanaszkodjuk magunkból a fogyi által felgyülemlő stresszt, hisztit! Jó lenne ha egymást tudnánk is biztatni, unszolni! MEGTUDOD CSINÁLNI! Ja, és nekem ne írjon 50kg-os kislány!(ha csak nem 150kg-ról tornázta le magát) Itt tényleg a túlsúlyosaké a szerep! Mondjuk ha 30-40-50kg-ot akarsz fogyni(kellene)akkor gyere és csináljuk együtt!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook