Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Valaki lenne a lelki társam egy fogyókúrában? Kezdjük együtt, így talán könnyebb lesz! fórum

Valaki lenne a lelki társam egy fogyókúrában? Kezdjük együtt, így talán könnyebb lesz! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
969. helmo7
2010. jún. 16. 20:55

Hahó !


Vagyok , csak nincs mit írnom... a fogyóról inkább NEM!


Dolgozom ezerrel. Megkezdődött a nyári szünet, és már már most uncsizik a Fiam!:(

Beírattam 3 hét kajak táborba, utána Balatonlellére megy egy hétre, utána meg megy Amszterdamba 2 hétre, majd kezdődik a vízilabdás edzőtábor. Bízom benne, h ez már elég elfoglaltság lesz neki!:)))

Mi nem hiszem, hogy az idén megyünk valahova is! Ablak csere, lakás felújítás. Ez lesz a nyarunk! Max. a tanyára megyünk párnapra lubickolni.

Nektek Csajok mi a terv? Hurrá nyaralás??????


Krisz! Hogy vagytok? Ébresztő!!! Álomszuszék:)))))



Bikinis! Most akkor már nagyon okos vagy? Vége a vizsgáidnak? Hogy zártad az évet? Fiacskád merre megy az idén nyaralni? Párodról nem írsz mostanában! ....mondjuk magadról sem sokat!:)))



Angyal! Nem értem! Mi bajod a strandokkal? Nem is olyan rég voltam! kb. 20 éve! :)))


Jó éjt, szép álmokat nektek!...én azt fogom, hogy vékonka vagyok! :)))

2010. jún. 14. 21:00

Halihó!


Senki nem jár erre? Mindenki fogyókúrázik ezerrel és nincs ideje fórumozni?

2010. jún. 10. 22:25

Sziasztok.


Krisz részemről strandolásról csak annyiban van szó, hogy folyik rólam a víz ha kimegyek a kertbe, márpedig minden este kinn vagyok. Nálunk is száraz és borzasztó kemény a föld. A sok eső teljesen összetömörítette.


Helmo szerencsére eddig megúsztuk a jégverést(kop-kop-kop) épp elég baj, hogy idén gyümölcs nem lesz. Kövérséggel nem vagy egyedül :( Baj, hogy szikra erőm nincs. AZ akaraterőm meg a béka feneke alatt jóval leledzik :(


Bikinis még mindig vizsgázol? Párod jól van?

2010. jún. 10. 21:16

Sziasztok!


Egyre ritkábban jöttök errefelé!!! Minden oké? Ugye csak a strandolás miatt nincs időtök?!


Helmo a kutyus Tequila és borzasztó rossz és nagyon lusta. Elvileg terelő kutyus lenne, de az enyém max éticsigát tudna terelni annyira lusti!


A sok eső miatt nálunk annyi a fű, hogy kaszálnom kellene, de kiscsajom állandóan mellettem van, így nem merek. A föld meg már szét van repedve a szárazságtól. Szerintem a miénk az egyetlen ilyen falu Mo-on.

965. helmo7
2010. jún. 8. 08:16

Sziasztok Lányok!


Bikinis! Nagy nagy gratula! :))) Olyan okos vagy!!!


Nálunk is esett durván az eső, de mivel dombon vagyunk ezért annyira nem gáz, ha csak az nem, hogy löszös talajon fekszik az egész város, és igen csak paráztunk, hogy be ne csusszanjunk a Dunába! Persze ezen csak én mint Dr. Helmo7(geológus,antropológus,fogyoziológus) gondolkodtam el, és ijesztegettem magam és társaim,közeli hozzátartozóim.

Most már száradunk! 30 fok melegek vannak napok óta! ....és még mindig kövér vagyok! ....egyre nagyobb!! Szerintetek az a hodia gagyi lehet?

Miért vagyok én állandóan éhes? Még az sem lenne baj ,de csak a jó kis hizlaló kaják tudják csillapítani az éhségemet! Nem ám répa rágcsa, meg víz ivászat!


Krisz! Jó magam is álomkóros voltam mikor az én dudliszájúmat hordoztam a "kis"pocakomban! Akkor azt mondtam , -ha soha többet nem aludhatok akkor sincs baj mert én már megaludtam a magamét! :)))

Mi van a kis kutyussal? Ott van nálatok? Már nem emlékszem a nevére.


Angyal! Mi a helyzet a kertben? Volt nálatok jég? Itt mindent szét vert, az esőtől minden kirohadt. Tisztára bosszantó!

2010. jún. 4. 22:52

Sziasztok!


Bikinis gratula!

Angyal köszönöm érdeklődésedet, de csak álomkór, viszont az már tragikus szinten. (ma is 10-kor keltünk a csajommal, persze napközben nem alszunk, és még nem szoktunk vissza a norvég időbeosztásból)


Az árvíz szerintem is tragikus, főleg, hogy szinte a szomszédban vannak a bajba jutott faluk, de sajna velem nem sokra mennének, pedig mennék én is segíteni!!! Nem is gondoltam volna, hogy Miskolcon a főúton nem fogok tudni közlekedni az ár miatt! (arra jártunk bevásárolni, riasztó!) És sajna nálunk még most is esik az eső, hiába az időjárásjelentés. Ezt valahogy a felhők nem tudják, csak a tv-sek

963. Bikinis
2010. jún. 4. 19:58

Köszönöm Angyal!!

Helmo vajon hol jár???

Szerencsére nálunk sincs árvíz veszély, de éppen elég látni, szegények ez borzasztó!!És majd utána a helyre állítás, és még fertőzés veszély.

Nagyon szép hétvégét, és remélhetőleg jobb időt!!

Pusszantás!

2010. jún. 4. 17:19

Sziasztok.


Bikinis gratulálok a vizsgádhoz, nagyon ügyes vagy.


Krisz, hogy vagytok a piciddel? Nincs semmi gondod?(az álomkóron kívül :))


Nálunk napok óta esik az eső, minden tiszta latyak,de szerencsére bennünket árvíz nem fenyeget. Borzalmas érzés lehet amikor szó szerint mindenük elúszik :(


Most már lehetne egy kis jó idő is.

961. Bikinis
2010. jún. 3. 18:05

Sziasztok!!!

Tegnap megint lezavartam egy vizsgát, 5 kaptam!!már csak kettő van!!!hú ezek már nehéz vizsgák lesznek.

Hogy vagytok???Felétek milyen az időjárás, víz???

Nagyon sajnálom azokat aki olyan helyen lakik ahol most kész katasztrófa helyzet van.

Pusszantás

Néha nézzetek erre Ti is!!!!

Bikinis

2010. jún. 2. 20:02

Itt sündörgök minden nap, ti meg csavarogtok? Merre jártok??

Bikinis hogy haladsz a vizsgákkal?

Irigyellek!!! Már én is tanulnék valamit, de még nem tudom, hogy mit.

959. Bikinis (válaszként erre: 957. - Helmo7)
2010. máj. 29. 20:26

Bikicsunáj!!!

Valahogy nekem is így megy az angol, de 3ast kaptam!!!!jó ez nekem, a tanárnő felajánlotta, hogy javíthatok, de hát hogyan, ezt is kicsit puskázva csináltam!!!de nem mondom meg senkinek!!!

A többi jegyem eddig jó, és még van 3 vizsgám, ezek a nehezebbek!!!Gyakorlati dietetika, belgyógyászat, ételkészítés na ez amitől nem félek kicsit sem.

És képzeljétek FOGYTAM 5 kg-ot két hét alatt!!!!

Nagyon jó hétvégét, holnap dolgozom, szerdán vizsgázom!!!

Pusszantás!!!

2010. máj. 29. 16:59

Sziasztok csajok!


Millió bocsit kérek, hogy ismét eltűntem, de annyit alszom, mint a macik télen. Amikor fenn vagyok, akkor a kislányom is, és mivel nincs még ovi, csak szeptembertől, így én szórakoztatom egész nap. Ha meg alszik, akkor én is egyből elalszom. Borzasztó, de tényleg! Bocsi még egyszer, igérem igyekszem sűrűbben jönni!!!!

Képzeljétek a terhes vitamintól (amit a TV-ben is reklámoznak) olyan bélproblémáim lettek, hogy azt hittem belehalok. Megállt az emésztésem. 4 hét alatt 6 kg-t híztam tőle. Most a doki engedélyével abbahagytam, inkább eszek sok gyümit!!! Zsófim és a pocaklakó is jól van. Bár Zsófim nagyon menne már oviba, de csak szeptembertől lehet (nem értem, miért?) pedig ráférne a gyerektársaság. A szomszédban van 3 gyerkőc, de ők csak érdektársaság, és ezt nem szeretem. Ha játszóterezni van kedvük csak akkor jönnek át a leánykámhoz. De sajna más gyerek nincs itt a faluban, és az én társaságom már nem elég Macskámnak. Meg már költöznék is, de az uram meggondolta magát, nem akarja eladni a házat. Szóval van bajom ezer, de nagyobb soha senkinek ne legyen!!!!

Tanulni is szeretnék valamit, de még nem tudom, hogy mit és hol? Van valami ötletetek???


Pusz mindenkinek

957. helmo7
2010. máj. 28. 22:34

Sziasztok Lányok!


Tiszta rohanás az életem! Nagyon nincs időm mostanában! Ma volt névnapos a kincsem!:)))) Sajnos dolgoztam, meg végig viszem a hétvégét is:( Gyereknapon jó lett volna együtt lenni vele, de munka...munka...munka..ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!! Párom sem jön haza, ahogy meg volt beszélve. Basszus! Mikor leszek nyugdíjas már? Vagy az én nem leszek mi? Kövér vagyok, cigizek, stresszelek, ...és szeretek enni:))))))))) Na megyek egy gyors takarítást dobok(ahol a papok táncolnak), aztán alszom egyet és kezdődik minden elölről!!

Puszi mindenkinek!

(titkon bíztam benne, hogy mire benézek hozzátok, addigra a Krisz is elő kerül) :(


Angyal! Utálom a meleget! Havat akarok!!!!!


Bikinis! Te olyan okos leszel! Büszke vok rád! :)))) Du jú szpik inglis?bikicsunáj?Havarjú??:))

Na tényleg megyek mert már a fáradtságtól jön a baromság:)))))) Tényleg pussz Nektek!:)))

2010. máj. 28. 15:54

Sziasztok.


Bikinis meg van az angol?

Én épp temetésre indulok, a szülőfalumban meghalt a szomszéd néni :(

Hogy bírjátok a hirtelen jött nyarat? Helmo?


Szép hétvégét, ha nem érnék ide a kerti munkák miatt. Puszi

955. Bikinis
2010. máj. 27. 19:08

Sziasztok!

Merre vagytok??

Én már 3 vizsgán túl vagyok, holnap lesz a negyedik(angol)nem tudok egy szót sem, de nem is izgulok.lesz ami lesz!

Pusszantás mindenkinek

2010. máj. 23. 22:14

Sziasztok.


Mi van veletek? Kijött a jó idő, mindenki csavarog?

Jól vagytok? Én nagyon örülök, mert ma végre nálunk is szép napsütéses idő volt, jaj de jó lenne, ha így maradna, nem szeretem ezt a sok esőt :(


Jó pihenést még a holnapi napra. puszi.

953. Bikinis
2010. máj. 21. 19:58

Sziasztok Csajok!!!

Bocsánat, de tanultam, dolgoztam....ma pedig volt egy vizsgám.

Én nekem személy szerint az a véleményem, hogy kevesebb hús, több zöldség!!!!és ez a legjobb lúgosítás.De minek is ez, mikor a szervezetünkben nagyon jó kis rendszer van.Különben meg halnánk.Nem kell ennyire foglalkozni a lúgosítással, tehát zöldség!! az pedig lesz mert jön a nyár.

aZ ALGA szerintem jó, nagyon sok ásványi anyag van benne.

Pusszantás

2010. máj. 15. 10:03

Sziasztok.


Látom jól vagytok:)


Helmo csatlakozok Bikinishez nadrág irigylés címén. Egyébként ez amit vettél mindegyik üzletben megtalálható, vagy csak nálatok? Még én sem találtam magamnak ott semmit, jó nem is sokat járok arra. Nem szeretem, nekem túl nagy és örökké átraknak mindent és ha valamit kérdeznék akkor vagy nem találok senkit, vagy nem azon az osztályon dolgozik :)

Ha viszont ez az áru minden üzletre jellemző, akkor legközelebb szólj és mi is megyünk, oksi?


Bikinis örülök, hogy párod jól van. Mikor lesz vége a vizsgáidnak? Jó tanulást.


Ja, jut eszembe mi az égzengést/szakadást megúsztuk/kop-kop-kop/ Tegnapelőtt volt egy egész napos csapadék, de szép csendesen esett, mára viszont megjött a hideg. Brrrrrr.


Szép napot nektek!

951. angyal44 (válaszként erre: 950. - Bikinis)
2010. máj. 15. 09:54
:))
950. Bikinis (válaszként erre: 949. - Helmo7)
2010. máj. 14. 12:03

Sziasztok Csajok!!

Helmo, kérdés tablettát vettél be????Csak úgy peregnek a kérdések, bezzeg magadról nem írsz!!!

De én örülök neked, ha látnád most is vigyorgok, csak úgy olvastam, mintha itt lennél és valaki csak nyomja a kérdéseket.

Szóval szép lassan:mindenki szerencsére jól van

páromnak néha vannak rossz napjai, de nem jellemző.

Most, hagyományostól eltérő táplálkozást tanulgatok, 21-én írunk belőle dolgozatot!

Irigyellek a farmerért, mert én sosem találok a te...ba.és mindig méreg drágát veszek, és az is fél évet ha bír.

Felénk is volt vihar, és most is csúnya felhők jönnek mennek.

Tesi szerencsére nincs, mert abból tuti, hogy megbuknék!!!!

Na akkor most én:

Hogy áll a kisfiad, tudja már mi szeretne lenni.

Te , hogy állsz a fogyival.

Mentek-e nyaralni?

Most nem jut eszembe más!!

Millió pusza mindenkinek!

Legg közelebb Angyalunkat kérdezzük!!!

Nagyon szép napot!!!!

Pusszantás!!

949. helmo7
2010. máj. 13. 19:44

A Krisz nagyon elfoglalt??? Ilyen esős időben azért leülhetne egy percre a gép elé!! Nem? Kicsit megmutatta magát, elhúzta előttünk a mézes madzagot, és így hagyott minket! Na mondhatom, szép!:)))



Fergeteges égi koncert volt ma mi felénk!!! Nálatok? Volt kis zuhé?:)))) Azt hittem a tesc.. teteje beszakad , úgy verte a jég.


Bikinis!Fiad? Párod? Jól vagytok? Duracell nyuszka még ok?

Mit tanulsz mostanában? Írtok vmiből? Kész a házi? Tesiből hányas vagy? :))))))) Beírás?:))))))))

Képzeld vettem megint tök szupcsi farmert magamnak! 1200ft-ért, leértékelve(70%)Itt a nagyon gazdaságosba!:)) puszi

2010. máj. 12. 19:54

Sziasztok.


Bikinis kitartást a tanuláshoz. Drukkolok ezerrel:))


Helmo nem csodálom ha kivagy!Ezt nem is lehetne hosszú távon csinálni.


Krisz írj, Helmo feltette a kérdéseket, nekünk már nem maradt:)mi csak várjuk a válaszokat:)

2010. máj. 6. 21:23

Sziasztok.


Én is vagyok, néha benézek, a meló sem kevés, meg leültem mint az iszap.


Helmo a fogyival hogy állsz? Igen krumpli a helyén, ma virágokat ültettem(dáliákat, kánna virágokat)

Nálunk elég pocsék az idő, eddig még a mai nap kivételével minden délután potyogott eső, de igazi mennyiség mégsem esett.


Nem merek ráállni a mérlegre, mert talán még szörnyet is halnék. Kellene egy jó nagy löket.

Bikinis te hogy vagy vele?


Én se tudom hova lett Krisz. Remélem csak a net késlekedik nála, egyszer csak betoppan.

946. helmo7
2010. máj. 5. 13:29

Sziasztok Lányok!


Látom mindenki elfoglalt, nem értek rá ide jönni!:(

Nekem személy szerint elég húzós napjaim vannak. Azt hiszem feladom! Vissza kell hogy mondjam a másod munkahelyem! Semmit nem vagyok a kicsimmel, meg az egész családom fellázadt ellenem, hogy minek ez! Egy barátnőmnek segítek be a fagyizójában heti 2-3 napot 11 órában+ a melóm heti 4 nap, az is 11 órában. Ciki, de igazuk van! Persze jól jön a pénz, de nem minden áron!

Angyal! Akkor már ki is pihented a ballagási procedúrát!! Krumpli elültetve? :)))


Bikinis! Miket tanulsz mostanában? Írhatnád rendszeresen a jó kis tudnivalókat a fogyiról! persze tudom nem csak arról szól! ...de ha mégis valami okosat tudnál meg!!:))) Kisfiad? Jól van? Párod?


Vajon mi lehet a Krisszel!!??? Lelépett tőlümk?????? Kezdek aggódni!

945. Bikinis
2010. ápr. 28. 17:37

Sziasztok Lányok!!

Akkor Én járok a legjobban, se nem ballagunk, se nem megyünk.Tehát minden kizárva!!!CSak itthon nem kéne ennyi mindennek lennie ami káros és csábító.

Pusza nektek.

944. helmo7
2010. ápr. 28. 16:03

Sziasztok!


Az idén mi megyünk ballagási buliba, ami azt jelenti nem mi sütünk-főzünk...stb! Csak a kajcsi jut nekünk:)))))))))))))(persze módjával)Na de egy év múlva már az én Kisfiam fog ballagni!Akkor majd kiteszek ám magamért! Megyek folytatom a melót:(((

Angyal! Jó készülődést!

Bikinis! Jó tanulást, és köszi az infót!:)

Krisz! Gyere máááááááááááááááár!!!!!!!!

943. Bikinis (válaszként erre: 942. - Angyal44)
2010. ápr. 28. 09:19

Angyal!!

Jó süti-fözit!!!

Hát nem kevesen lesztek!!!!

De nagyon szép idő lesz!

Mit sütsz?? ha majd lesz időd erőd mesélj!!

Pusza

2010. ápr. 28. 07:56

Sziasztok rohangálós lányok!


Végre itt a jó idő, ami azt jelenti egy perc szabadidőm sincs, nekem sem, estére meg hulla vagyok. Mától újabb őrület indul, pénteken ballag a fiam. Nagylányommal szabit vettünk ki, sütünk főzünk ezerrel. 35-en leszünk.


Helmo nagy gratula(pici irigységgel)de majd gatyába rázom magam én is, csak ezt még éljem túl.


Bikinis kitartást a tanuláshoz!


Szorítsatok nekem! Puszi.

941. Bikinis
2010. ápr. 28. 05:30

Sziasztok!!!

Jó reggelt!!!!

Legyen szép napotok!

940. Bikinis
2010. ápr. 27. 18:52

Sziasztok!

Helmo gratula, hogy kicsi de ment le!!!

Ügyi vagy!De ha tudnám javasolni, hat óra körül ey kefir, vagy egy alma......belefér, és kizárod azt, hogy raktározással legyenek a sejtjeid elfoglalva éjjel.De ez csak javaslat volt!!!Tudod egyél, hogy fogy!!!

Na de ésszel!!nem úgy mint én néha!!pedig nagyon tudom, hogy nem így de mégsem.

Krisz valóban nagyon régen járt erre, vajon hogy vannak???hízott-e vajon???

Csak ideér, majd...rengeteg dolog lehet ilyenkor, jaj!!!Ma már a harmadik tételemet dolgozom ki, de olyan lassan haladok, mint egy csiga.

Millió pusza

Bikinis

❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook