Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Valaki lenne a lelki társam egy fogyókúrában? Kezdjük együtt, így talán könnyebb lesz! fórum

Valaki lenne a lelki társam egy fogyókúrában? Kezdjük együtt, így talán könnyebb lesz! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
2010. júl. 21. 22:47

Nagyon lepihentünk vagy tikkadunk a hőségben. Él alíg vagyok itthon, mert állandóan csavargunk. DE Legalább ebben a nagy melegben az embernek még enni sincs kedve, csak inni, így már fogytam bő 1 kg-t.

És ti?

2010. júl. 21. 19:54

Halihó!!!!!!!


Mindenki nyaralni ment, vagy skandináv lottót játszatok? Mi van veletek? Sehol senki?!

997. angyal44 (válaszként erre: 996. - BollerKrisz)
2010. júl. 15. 21:16

Szia Krisz.


Igaz nem ez a fő téma, de csak szabad a gondjainkról is beszélni,engem, sőt szerintem minket nagyon is érdekel mi van veled. Hát tanáccsal sajna én nem igen tudok szolgálni. Őszintén, fogalmam sincs mit lehetne javasolni. Testvéred van? Szüleidhez egyáltalán nem mehetsz?

Már meg ne haragudj, de ez nagyon mocsok húzás a párodtól :( Én nagyon csodállak, hogy így bírod.

Remélem jönnek a lányok és esetleg ők okosabbak lesznek mint én.

tényleg, férjed családja mit szól a dolgokhoz?

Gyere amikor tudsz, szorítok neked.

2010. júl. 15. 03:59

Sziasztok!


Angyal a férjem nagypapája már 85 éves és még mindig 20-nak érzi magát, persze úgy is viselkedik. Haláli a kisöreg! Még vezet is, sőt rodeózik az utakon!

A hőség elviselhető lenne, csak az a baj, hogy napok óta erre jár a viharfelhő, de csak a párát nyomja ide, 1 csepp esőt sem ad. Bezzeg Miskolc, Tiszaújváros és Mezőcsát mindig kap belőle. Mi pont a 3 város között vagyunk.

Ma kicsit letargikus voltam, de kiscsajom annyira szeret, hogy az mindig erőt ad. Bár még nem tudom mi lesz velünk, hova megyünk, miből élünk majd, mit fogok tudni dolgozni, egyáltalán lesz borsodban meló 2 manóval? Segítségem 1 gramm sincs, mert a szüleim betegek, így max albérlet, míg nincs vagyonmegosztás és házeladás, de az évekbe is telhet. És addig????

Tudom nem erről szól a fórumunk, de ha van némi életvezetési tanácsotok, azt nagyon megköszönném, és ígérem itt a témát be is fejezem.

2010. júl. 14. 20:46

Sziasztok!


Krisz, most aztán megvigasztaltál :) néha 80 évesnek érzem magam. Na még mindig azt mondod nem vagyok öreg? :) Hogy bírod a nagy meleget terhesen?

Mikor jön el a nagy nap? Majd legalább te motiválsz bennünket, addig irigykedünk, hogy a tied megy lefelé, míg a miénk is elindul.

2010. júl. 13. 18:26

Sziasztok!


Helmo mit szólt a csemetéd az átalakításhoz?


Bikinis ezt már én kb 2 hónapja végigjátszottam, annyi, hogy nálam szikrázott és füstölt a kislányom ágya feletti konektor, ezért lett újrahúzva az egész ház. 200 ezrem bánta, de most vadi új minden!


Angyal kicsit pihenj! Nem vagy te öreg, csak annyira, amennyire annak érzed magad!


Nálam semmi változás, leszámítva, hogy egy kicsit híztam, pedig alíg eszem valamit. Már 77 kg vagyok. De szülés után leadom!!!!!!!!!!!!

2010. júl. 12. 13:12

Halihó!


Édes pihenés! Mit nem adnék érte, ha nem csak két nap lenne, de majd csal aug 6-tól jövök 1 hétre.

Persze nálam a pihenés úgy kezdődött, hogy reggel 7-kor kert, 9-ig, majd takarítás és már vagy egy órája lébecolok :) Beterveztem mára a szobánk takarítását is mert mindig csak marad, de ez akkor is más, mint amikor egy trapp van a meló helyen.


Bikinis jobbulást a kisfiadnak.


Szép napot nektek!!!!!!

992. Bikinis
2010. júl. 12. 12:36

Sziasztok Lányok!!!

Angyal jó feltöltödést!!!

Helmo az én kisfiam szombaton jött, ma reggel a fülészeten kezdtünk, középfül gyulladás!!!

Hétvégén képzeljétek a fél lakásban elment az áram, mára kiderült, kiégett a falban a vezeték!!!

Most az egész lakásba kicseréltetem, már 25 évesek a drótok és akkor sem volt tökéletes.Nem szeretném ha nagyobb baj lenne!!!!

Szóval ez van, velem.Mindig van valami....én ezt unom már kicsit.

Holnap aput viszem ellenőrzésre (kardiológia)és beutaló a szanatóriumba, majd a kicsit viszem vissza a fülészetre...és utánna rohanok dolgozni.

Pusszantás mindenkinek!!!

2010. júl. 11. 07:32

Sziasztok.


Vettem ki két nap szabit hétfő-keddre, mert lemerültek az elemek. Elegem van ebből az évből, nem lesz még vége?!

Az én fogyókúrám az Antarktiszon telel, valahogy gatyába kellene ráznom magam,de minden összejött. Öreg vagyok én már az ilyen stresszes élethez.

990. helmo7 (válaszként erre: 989. - Bikinis)
2010. júl. 10. 08:22

Jó teggelt!


Még mindig az esti pizzámat pihegem! Itt tartok! Mennem kell szájsebészetre egy kisebb műtétre, abban bízom akkor, talán nem tudok enni! :)))...de, ahogy ismerem magam ezt is megfogom oldani! :)))


Csak benéztem! Már megyek is dolgozni! Tegnap végre haza jött az én icicpicikicsi Fiacskám! Egy órán át csak puszilgattam, harapdáltam! :)))) Beteg egy anyós leszek én!

989. Bikinis (válaszként erre: 987. - Helmo7)
2010. júl. 8. 09:23

Látom most te kergeted a népet!!!!!!!!!

Hát nem szeretnék ilyen lenni, a kettő közt, a mostani és a kép közöttivel megelégszem!

Én tartom a fogyimat, már azért is mert a fogaimat csináltatom!!És nem tudok rágni, még két hétig!

És este 4 után nem eszem, jelenleg 112 vagyok!!és remélem csak kevesebb lesz!!

Ti hol tartotok??????

988. helmo7
2010. júl. 7. 19:27
-r
987. helmo7
2010. júl. 7. 19:26

Csajok!!


Engem rendesen frusztrálnak ezek a csajok itt oldalt!!!! Egyik gázabb mint a másik! Nem adnak ezek magukra? :))))))))))))))))) Az utcára nem mennék ki így! hehehehehehe


Bikinis? Te? Szerinted? ...há, írjá má!


Angyal! Adj jelet magadról! Jobban vagy?

986. helmo7 (válaszként erre: 985. - BollerKrisz)
2010. júl. 7. 19:22

Szia Krisz!


Olyan cuki vagy, hogy így fogod fel a dolgokat! Büszke vagyok rád! Nem mindenki képes erre! Egyébként nem történnek a dolgok véletlenül! Lehet nem érdemel meg az az ember titeket!!!!!!!!!

...de szerintem ez még nem bizonyít semmit,h az a csaj skypozik vele! Egy szimpla havercsaj nem lehet?? ....vagy a női megérzés mi?????



Most folynak az utolsó simítások!:))) Annyira nem nagy ám a dolog csak ...ilyen rusztikus falpanelokat vettem, amik nem férnek az autómba. A Csani szobáját csináltuk meg "nagyfiúsra". Marha jó lett! Egyébként meglepi lesz neki, mert majd csak pénteken jön haza! A múltkor mesélgette, h ha lenne új szobája, akkor azt milyenre szeretné megcsinálni. Erre én meg, megtettem, csak egy kicsit felturbóztam! :)))) Hétfőn jövök! Addig írj légyszi, h mi van veletek!!

2010. júl. 6. 18:45

Sziasztok!


Helmo tuti, mert a csaja véletlenül engem vett fel skype-on a partnerlistára becenéven, és mikor rákérdeztem, hogy kicsoda, akkor bocsit kért, mert azt hitte az apósomat hívta (tehát már őt is ismeri)De nem idegeskedem, mert a manó egészsége a legfontosabb, és neki nyugi kell. Zsófi tündér, de neki amúgy sem nagyon hiányzik az apja, mert már megszokta, hogy leginkább csak szgépen beszél vele.


Jó nagy átalakításban vagy, ha tehertaxi is kell hozzá! Ügyes légy!


Angyal veled mi újság? Régen írtál! Kicsit leengedtél már, vagy még magad alatt vagy? Próbáld pozitívan felfogni a dolgokat!

984. helmo7
2010. júl. 6. 08:58

Sziasztok Csajok!


Írok gyorsan mielőtt megérkezik a tehertaxi, ugyanis átalakítás alatt áll a lakásom egy része! Jól kitaláltam ezt én magamnak! Már megbántam! Van még 2 napom h befejezzem! Csütörtökön már dolgozom, addigra kész kell lennem! Pénteken jön haza a drágám a balatoni táborból! Még csak fel sem hív! :(( (biztos nagyon jól érzi magát azért) Volt 2 hét kajak táborban is! Imádta! Csak a sok szúnyog, meg elég hideg is volt nekik, végig szakadt az eső, de ők rendíthetetlenül lapátoltak a Dunán:)))) A frász kerülgetett mikor mesélte , h első nap beleborult a Dunába !:))

Részemről semmi fogyi nincs! ...már le is sza....m!!! ennnnnyiiiiiii! :)))


Bikinis drága! Nagy gratula Neked! Büszke vagyok rád! ...olyan okos vagy! :)))) Mizu a Fiacskáddal?


Angyal! Veled mi van? Nem valami rózsás amit írsz! Miért vagy magad alatt? Az anyagiak miatt? Basszus az megkeseríti az életet, ha nincs elég!

Gratulálok a kis csemetédhez! Akkor már Ő is érett!:) Juhuuu! Jó kis lagzi! Az ám az igazi buli! Kaja, pia, zongora, dinóm-dánom, muzsika...!(ezt most alig tudtam abba hagyni, még tudnám folytatni:)



Krisz!!

Légyszi írjál! Mi van veled? Remélem jól vagy? Van valami fejlemény? Pocaklakó? Zsófi baba?

983. helmo7
2010. júl. 4. 11:05

Sziasztok Lányok!


Nem is hiszek a szememnek! Mi történik itt?????


Krisz!!!! Nagyon sajnálom! Biztos ez? Lehet valami félreértés! Vagy csak szeret ott kinn és nem akar haza jönni!?? Tuti becsajozott? Bármire szükséged van csak írj! Segíteni akarok neked!

2010. júl. 3. 18:51

Sziasztok!


Nem panaszkodni jöttem, így csak nagy vonalakban írnék. Nagyon jól esett, hogy aggódtok!


Nem tudom mi történt! 2 hete csütörtökön még minden oké volt, teljes egyetértés, boldog voltam. Aztán hétvégén elment norvégban bulizni. Kb olyan helyre mint a Pepsi sziget, 3 napig ott volt. Kedden hívtam, hogy milyen volt stb... Erre közölte, hogy nem hajlandó költözni sem most, sem soha, ha nem tetszik mehetek ahova akarok a kölkeimmel együtt. (???) Most kedden meg kiderült, hogy a neten becsajozott. Nem értem az egészet. Anyumékhoz nem mehetek, ha válunk nem marad max 1,5-2 millám, azzal meg mehetek a sóhivatalba, és itt még melót sem kapok, hiába a sok sulim. Ez van. Amúgy jól vagyunk, manó már kb 30 dkg.


Veletek mi újság?

Fogyókúra?

981. Bikinis
2010. júl. 3. 06:38

Sziasztok Csajok!!

Látom, mindenki dolgozik, nyaral....

Nagy a csend!!

kilók olvadnak???

Legyen nagyon szép a hétvégétek!


Pusszantás

2010. jún. 30. 21:31

Sziasztok.


Krisz nagyon ledöbbentem!!! Sajnálom, de hát miért?!

Azt hittem a legnagyobb egyetértés van köztetek. Nem is igazán jutok szóhoz.Vigyázz nagyon magadra és a picikre és gyere ha tudsz.

979. Bikinis (válaszként erre: 978. - BollerKrisz)
2010. jún. 30. 05:32

Jól olvasom???válni szeretnétek???

Ezen megdöbbentem, jó tudom ami nem megy ne erőltessük, de hát....és a kicsik???

Krisz mindenesetre vigyázz magadra!!!

Az egészség mindennél fontosabb!!!


Pusza mindenkinek!!!

Helmo, mi van veled???

2010. jún. 30. 00:24

Sziasztok!


Én is megvagyok még!


Bikinis millió gratula!!!!!!! Nagyon ügyes voltál!!!!!


Én jól vagyok, csak úgy néz ki a dolog, hogy válni fogunk. 2 manóval isteni lesz, föleg itt borsodban, ráadásul semmilyen segítségem sincs, mert anyumék betegek, őket nem terhelhetem, az uram rokonságáról meg ne is beszéljünk. Azért jól vagyok!!!!!!

977. Bikinis
2010. jún. 29. 14:42

Hahó???

Sziasztok, merre szöktetek???

976. Bikinis
2010. jún. 27. 07:15

Sziasztok!!

Gratula a csemetédnek Angyal, gondolom akkor Te is átélted a vizsgák izgalmait!!

Nekem egy vizsgaidőszak felér két infarktussal.

Képzeljétek, tegnap vettem kondibérletet!!este voltunk a kisfiammal.Most meg azért érzem minden porcikámat!Most megyek füvet nyírni!

Pusszantás

2010. jún. 26. 18:02

Sziasztok.


Mostanában kicsit nagyon magam alá kerültem, ráadásul a meló is rengeteg :( Jó lenne egy kis szabi, de nem is álmodozhatok róla. Azért néha elolvastam mit írtok, mert érdekel, de nem igazán tudom én mit írjak.


Bikinis gratulálok a sikeres vizsgákhoz :) Nagyon ügyes vagy. (Az én legkisebb csemetém is leérettségizett)


Helmo nem megyek semerre, a keresztlányomnak esküvője lesz júliusban, azonfelül itt a sok elszámolás. Az adó visszatérítésemből kifizettem a villany és gáztöbbletet, erre megjött a víz, az is 50.000ft.


Ma egész nap a földet túrtam a kertben, megyek is vissza, csak már majdnem megfulladtam a sok hajládozástól és parlagfűtől, kicsit szusszanok.


Bikinis én mint írtam már zalai vagyok.


Vigyázzatok magatokra! Szép hétvégét!

974. Bikinis
2010. jún. 26. 10:52

Sziasztok Lányok!!

Nem süt a napocska, de legyen nagyon szép napotok, és hétvégétek!!!

Most már ráérek, mi is van akkor a fogyózásunkkal???Meséljetek ki mit csinál????

Önző vagyok, igaz, mikor én nem érek rá akkor ide se nézek, tőletek meg elvárnám, hogy gyertek!!!hát csak meg akarlak benneteket rázni!!!Helmo, Angyal, Krisz hiányoztok!!!!létszám hiány van!!!!!

Pusza

973. Bikinis
2010. jún. 25. 17:32

Sziasztok Lányok!!!

Meg érkeztem!!!Tegnap meg volt az utolsó vizsgám is, 4 lett a belgyógyászatom!!!

Nagyon nagyon elfáradtam, így a végére, most egy hete szinte nem is aludtam, de meg van meg csináltam!!!

Most az egy hónapi elmaradt nagy takarítás és stb vár rám....de ez most nagyon jól fog esni!!!

Mindenkinek nagyon szép napot és hétvégét kívánok.

Bikinis!!!

Lányok tali???most már kezdhetünk szervezkedni, ha gondoljátok.

Bikinis

én pest megyéből vagyok!!

972. helmo7
2010. jún. 21. 12:26

Sziasztok!


Most már aztán nagyon elegem van ebből a sok esőből!!! Felétek is ez megy?! Borzasztó!


Fiam ma kezdete a kajakos tábort. Nem tudom , hogy egyáltalán lesz e dunai evezés! Annyira várta!! Remélem azért ilyen időben nem engedik őket vízre:)))


Bikinis! Nagy gratula! Még egy hét ,aztán 2 oldalas levelet várunk tőled! :))))) Addig is egy kalappal!


Krisz! Lehet, hogy egyébként is megúsznátok a strandolást! Ilyen időben!!! Vagy felétek nincs eső? Itt nálunk is van sóderbánya, ahová kijárunk strandolni,sátorozni, bár már az sem ingyenes mert vki megvette és belépőt szednek! Ráadásul a jetsky-sek is ott nyomulnak! Gondolhatod milyen a víz olyankor!


Angyal! Gondolom nálatok sem kell locsolni a kertet!!? Nagyon hallgatsz ! Mikor leszel szabin? Mentek valamerre?



Pusszantás nektek! :))

2010. jún. 19. 19:13

Sziasztok!


Bikinis, akkor még egy hétig drukkolunk!


Én sajna a strandot idén hanyagolom, nem hiányzik semmilyen baci, pedig nagyon strandolós és bányatavas csaj vagyok. (akinek nem tetszem, nem néz rám. Miattuk nem fogok megfőni!!!)


Képzeljétek nappal állandóan aludnék, éjjel meg mint a bagoly.

Nyaralás sajna idén kimarad, mert a balcsiban sem merek fürdeni, pedig oda mehetnénk, csajom is biztos élvezné.

Fogyókúra most szünetel, már 74 kg vagyok. Mi lesz ennek a vége????

970. Bikinis
2010. jún. 17. 19:26

Sziasztok Lányok!!

Ma vizsgáztam, ezért nem voltam mostanában, mert tanultam ezerrel, gyakorlati dietetika volt, és 5 kaptam.Már csak egy vizsgám van az jövő hét csütörtök, és belgyógyászat, most azt tanulom és igazán nem biztos, hogy addig jövök.

Holnap évzáró, és majd kiderül milyen is lesz.

megyünk nyaralni, fiam táborba, a párom jól van, és majd mindent részletesen leirok, elmesélem.

Fogyival sehogy sem állok én sem, de majd vizsgák után irány a konditerem.

Mindenkinek hatalmas pusszantás.

Legyetek addig is jók!!!

Bikinis

Egy hét múlva ígérem itt leszek!!

❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook