Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Valaki lenne a lelki társam egy fogyókúrában? Kezdjük együtt, így talán könnyebb lesz! fórum

Valaki lenne a lelki társam egy fogyókúrában? Kezdjük együtt, így talán könnyebb lesz! (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
1119. Vivienke30 (válaszként erre: 1118. - Angyal44)
2010. nov. 9. 18:47
nekem se megy most valahogy de nem is hizok
1118. angyal44
2010. nov. 8. 20:24

Szia Krisz, de örülök, hogy jelentkeztél:)

Az én fogyim?! Sehol sincs :( Minden nap rohanás, bekapok valamit, aztán meló után megérek jóllakni :( Teljes váltásra van szükség-


Vivienke te hogy állsz? Megy a fogyi?

2010. nov. 8. 18:47
sziasztok szép estét
1116. BollerKrisz (válaszként erre: 1115. - Angyal44)
2010. nov. 6. 20:48

Szia!


Itt vagyok, nem vesztem el, csak mostanában sokat kell rohangálnom, és nagyon fáradok. Elvileg még van 3 hetem, de a dokim szerint már az is csoda, hogy még "egyben vagyunk". :)

A csípőm már totál ki van készülve, alíg várom, hogy fogyózhassak, mert feküdni nem bírok, sajnos.


Helmo nagyon eltűnt, remélem semmi baja.

Te hogy állsz a fogyival? Lassan jön a Karácsony, újra a nagy kajálások ideje. Én tegnap sütöttem 2 diós beiglit, annyira készülök már, persze mára el is fogyott, pedig csak anyám, Zsófim és én ettük. Rájuk is férne egy kis fogyi, de majd velem együtt :)


Üdvözlök minden kedves új fogyizót közöttünk. Csodaszereket várunk minden mennyiségben, ha tudtok ilyet írjatok :)

1115. angyal44
2010. nov. 6. 09:12

Sziasztok.


Végre hétvége van, ráadásul gyönyörűen süt a nap. Ki kell használnom a jó időt,ablakokat szeretnék pucolni és a virágos kertem is csak félig van téliesítve azt is ki kell takarítani. Legalább mára meg lesz a mozgás :) Mondjuk az más napokon is meg van.


Krisz mi van veled, merre jársz? Jól vagytok? Nem jártál erre már jó ideje.Tudom, hogy többször beszéltünk már róla, de mennyi időd van még? Már ha jól emlékszem, eléggé a finisben járunk ugye? Helmoval is mi lehet?

Bikinis is teljesen eltűnt :(


Többiek? Mi újság nálatok?

2010. nov. 2. 15:36
itt vagyok
1113. angyal44
2010. okt. 31. 10:47

Sziasztok.


Nagyon eltűnt mindenki. Merre vagytok?

1112. Vivienke30 (válaszként erre: 1111. - Koviildi)
2010. okt. 26. 15:30
én is annyi voltam tavaly
1111. koviildi (válaszként erre: 1110. - Vivienke30)
2010. okt. 26. 15:28
Sajnos (vagy inkább szerencsére) mérlegem nincs de úgy 108 kg lehetek, mivel azok a régi ruháim jönnek rám amiket ilyen súlyal hordtam, és 48-as méretűek.
1110. Vivienke30 (válaszként erre: 1109. - Koviildi)
2010. okt. 26. 15:06
ebbe tökéletesen igazad van nem tudom hogy tudnak ilyet irni.most mennyi vagy?
1109. koviildi
2010. okt. 26. 12:45

sziasztok

én tegnap kezdtem el újra a fogyókúrát kb 25-30 kg mínusz a cél.

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

ez így leírva, ajaj, rémisztő.

De igyekszem kitartani.

Egy kérdésem lenne, valahol régen olvastam, és most itt kering a fejemben. Egy fogyis valaminél olvastam(már nem is tudom mi volt, de nem is az a lényag) szóval azt írták, hogy álljunk a tükör elé, a sikeres fogyókúra abban rejlik, hogy elfogadjuk olyannak magunkat külsőleg amilyenek vagyunk.

Én ezzel azért nem értek egyet, mert ha elfogadom magam ilyen husisnak, akkor nincs szükségem fogyókúrára. Én ha a tükörben meglátom magam elborzadok és ez ad most jelenleg erőt nekem, hogy nem tetszem magamnak, nincs önbizalmam és ez marhára zavar.

2010. okt. 25. 19:51
szio angyal mi ujság???én jol vagyok
1107. angyal44
2010. okt. 25. 19:00

Sziasztok.


Nagyon eltűnt mindenki!

Krisz minden rendben nálad? Jól vagytok?


Lányok hogy megy a fogyókúra?

1106. Vivienke30 (válaszként erre: 1103. - Angyal44)
2010. okt. 19. 18:55
köszike te mivel fogyozol?
1105. BollerKrisz (válaszként erre: 1103. - Angyal44)
2010. okt. 19. 17:57

Sajnos ember tervez....

A bank keresztbe fog tenni, nem fogja elfogadni a kérelmemet, és még ki is kell fizessek majd 100ezer Ft-ot is érte.

Nem is tudom mit csináljak. Korai volt az örömöm.

1104. Vivienke30 (válaszként erre: 1103. - Angyal44)
2010. okt. 18. 18:34
köszike te mivel fogyozol?
1103. angyal44
2010. okt. 18. 18:32

Sziasztok.


Vivienke még egyszer grat, a fogyókúrához meg hajrá!


Krisz annyira örülök (már amennyire ilyen esetben lehet)hogy viszonylag rendben ment a dolog. Ha nem vagyok indiszkrét, gyerek tartást fizet? Akkor most hivatalosan el is váltatok már? Nem így gondoltuk ezt a tél végén még, a francba a pasik nagy természetével!Grrrrrrr! Vigyázz magatokra és ne tűnj el, most már én is többet tudok jönni, hisz a kerti munkák szinte teljesen megszűntek, ami van azt meg úgysem lehet meló után, csak hétvégén csinálni.

2010. okt. 18. 11:30
sziasztok már megkaptam a bizonyitványt vége van már a sulinak,most már fogyizok
1101. BollerKrisz (válaszként erre: 1100. - Angyal44)
2010. okt. 17. 20:55

Képzeld mindent elintéztünk, aláírtunk mindent az ügyvédnél, és még csak nem is veszekedtünk, pedig annyira féltem tőle, ahogy sms-ben megfenyegetett.

Mostmár egyenesbe jövök lassan. NEm lesz könnyű, de ami itt van a házban, kertben ahhoz már soha semmi köze. Persze maradt a nyakamon hitel is bőven, de megnyugodtam végre. Már csak a szülésen legyek túl, utána rendbe leszek végre teljesen.

1100. angyal44
2010. okt. 16. 12:06

Sziasztok.


Végre hétvége és még az idő is kitart, ezt ki kell használni.


Vivienke gratulálok a sikeres vizsgákhoz.


Krisz simán ment az ex távozása? Jól vagy/vagytok?


Helmo hahó, hova tűntél?!!

1099. Vivienke30 (válaszként erre: 1097. - Angyal44)
2010. okt. 12. 16:43
möszike sikerült ez a vizsgám is
1098. Vivienke30 (válaszként erre: 1096. - BollerKrisz)
2010. okt. 12. 16:42
falusi vendégláto állattenyésztés sikerült
1097. angyal44
2010. okt. 11. 22:04

Sziasztok.


Túléltem a mai napot, jól elfáradtam többször is,de majd visszarázódok.


Vikipedia köszi :)) és nem, a paci magyar hidegvérű.


Vivienke detto, megy a drukk.

1096. BollerKrisz (válaszként erre: 1095. - Vivienke30)
2010. okt. 11. 20:31
Gratula a maihoz és sok drukk megy a holnapihoz. Miből is vizsgázol?
1095. Vivienke30 (válaszként erre: 1091. - Angyal44)
2010. okt. 11. 17:00
köszike sikerült az elsö két vizsgám holnap lessz a következö kettö
1094. BollerKrisz (válaszként erre: 1092. - Wikipedia)
2010. okt. 11. 11:38

Szia!


Ez aztán a komoly elhatározás!


Én a magneB6-ot kerültem, mert étvágyat csinál, inkább máshogy juttasd be a vitaminokat a szervezetbe.

Sajna a legkevésbé az veszi észre a változást, aki melletted van és nem fordítva. A szobabicajt én eladtam, viszont van egy easy-shaper, ami ugyan nyikorog, de jobban használom.(persze nem most, mert terhes vagyok) Erre már nem teregetek, mint a bicajra, de tényleg!:)

A farmer mindenképpen fog rajtad lötyögni, legrosszabb esetben ne most forró vízben és ne most 1 hónapig, kinyúlik:) Csak vicceltem!

Nekem is a szénhidrát csökkentés segített, viszont a bicajt tényleg nem használtam. Valami egyéb kellett, pl kicsi séta.

Drukkolok, remélem beindul. Nemsokára én is csatlakozom, mert pár hét és szülök, utána irány a fogyás minél hamarabb, mert már levegőt sem kapok, és fáj már a csípőm, de nagyon.

1093. wikipedia
2010. okt. 11. 08:54

Angyal44!!!!!


Az adatlapodon az idézetek csodásak, a paci csak nem egy holland fríz?????????????

1092. wikipedia (válaszként erre: 1084. - BollerKrisz)
2010. okt. 11. 08:32

Szia BollerKrisz

Szia Angyal


Én "csak" kb 10 kg-tól szeretnék megszabadulni, persze nyáron könnyebben ment volna, de nem voltam agyban ráállva. Most nagyon erős az elhatározás, szerintem van is eredménye, a párom tegnap mondta hogy - Viki te tényleg fogytál _. Ja meg mindíg kicsit kinevetett mikor úgy havonta mondtam neki hogy na holnaptól diétázok....persze volt is oka tudta hogy nem lesz abból semmi...igaza volt mindíg.

Persze 6 nap alatt nem lehet látványosan átalakulni, de azért aki testközelben áll hozzánk az a legapróbb változást is észreveszi:) okt 5-től kezdtem, étrendváltoztatással, meg egy új farmerrel ami épphogy rámjön:) karácsonyra azt szeretném hogy lógjon rajtam..:)

Az étrendem saját magam alakítom, a szénhidrát bevitelt a lehető legminimálisabbra csökkentettem.

Kiegészítésként magneb6, króm, lótuszlevélkivonat, zöldtea, vörösfenyőmagolaj, csalatea és egy szobabicaj ami inkább szobainas funkciót tölt be, az összehajtogatott ruhák vannak rajta..

Hogy mit próbáltam eddig? Ugyanezt a módszert, hogy minimális szénhidrát, mellé csak krómot és a szűzteát szedtem. Kb 2 hét után indult be a fogyás tényleg látványosan. Ez évekkel ezelőtt volt és nyáron..a 3 lityi folyadék simán megvolt naponta. Azóta visszakúsztak a zsírpárnák szépen lassan:( az erős elhatározást misem bizonyítja a legjobban hogy tegnapelőtt az oroszkrém-tortának ellen tudtam állni!!!!!! csak sajnos a szobabicajjal is így vagyok:) nem tudok még a közelébe sem menni. Szerintetek miért van ez? pusza mindenkinek legyen szép napotok!!! Irjatok

1091. angyal44
2010. okt. 10. 22:32

Sziasztok.


Dinn, ment a torna?


Vivienke szorítok.


Na két hét után megyek dolgozni. Kicsit imbolyogva, szédelgősen, de ideje. Biztos furcsa lesz, de remélem bírni fogom. Szép álmokat.

2010. okt. 10. 20:18
sziasztok holnap gondoljatok rám vizsgázok
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook