Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Reg-enor TAPASZTALATOK megosztása (nem vitakör!) fórum

Reg-enor TAPASZTALATOK megosztása (nem vitakör!) (beszélgetős fórum)


483. juci83
2011. aug. 27. 16:04
Sziasztok! Hogy álltok az édességekkel? Én nagyon édes szájú vagyok, és nehezen viselem, hogy nem ehetek. Van ötletetek, hogy mivel lehet helyettesíteni? Nyírfacukorral készült édességeket lehet enni? Nem? Egy héttel ezelőtt én is abba hagytam a kúrát, de két napnál tovább nem bírtam, annyira hiányzott. A munkahelyemen sajnos nem a diéta szerint főznek, és nem mindig sikerült betartani a szabályokat. De most már oda is magamnak főzök, hogy tényleg hatásos legyen.
482. petya0502 (válaszként erre: 478. - Vikci.)
2011. aug. 27. 15:44
Szia ! Az emailt hogy lehet megkapni??Szerintem sokunkat érdekel! Köszi a választ! Üdv!
481. petya0502 (válaszként erre: 477. - Strigis)
2011. aug. 27. 07:38
Szia! Az étrendről csak annyit tudok írni,hogy amit szabad azt az utasításból tudod meg,és persze amit NEM SZABAD azt is!Attól függ mit szeretsz enni.Én pld:reggelire pirított kenyér zsírral,vagy szalonnával,paprika paradicsom,uborka.ebédre:főzelék(tejtermék nélkül)tükörtojással,vagy valami husival,ha más nincs itthon akkor sütök rá 1 szelet szalonnát.Vacsorára:pirított kenyér házi kolbásszal papr par stb amit szeretsz!Leírtam egy napi menüt remélem segítettem! Én 9hét alatt 8kg-ot fogytam,biztos,hogy nektek is sikerül!Sok sikert!
480. strigis (válaszként erre: 478. - Vikci.)
2011. aug. 26. 15:01
KÖSZI!!!!!!
479. Vikci.
2011. aug. 26. 10:26

Bevallom, tegnap bűnöztem. Sörfesztiválon voltam barátokkal, nem bírtam ki. Szombaton pedig fesztiválra megyek Szegedre, már most megbuktam lelkileg :D

Ajjjj, a csoki, cukor, semmi nem hiányzik, precízen be tudok tartani mindent megingás nélkül...de amikor buli van, egyszerűen nem bírom ki hogy ne igyak!!!! :(

Persze ilyenkor másnap nagyon mérges vagyok magamra, mert sztem így nem ér semmit a kúra. Mit gondoltok?

478. Vikci. (válaszként erre: 477. - Strigis)
2011. aug. 26. 10:23
Ment email az étrendről.
477. strigis
2011. aug. 26. 07:46

Sziasztok!

Ma kezdem a regenerozást.Sokat megtudtam a fórumról,de ha valaki írna egy étrendet azt nagyon megköszönném.Petya!Vicki! Ti nagyon vágjátok a témát,remélem nekem is sikerül.

476. Kozmaani1 (válaszként erre: 463. - Kat52)
2011. aug. 25. 10:25

Szia!

Nálunk is meg tudod vásárolni 6080 Ft-ért.

1153 Budapest, Bácska u. 15.

Üdv:

Anikó

2011. aug. 24. 13:30
Sziasztok! Vannak közöttünk, akik Szegedről böngészgetik a fórumot?
474. Vikci. (válaszként erre: 466. - Kat52)
2011. aug. 24. 12:51

Szia kat52!

Nekem a köv a történetem: 70kg voltam, amikor tavaly okt-ben elkezdtem a Regenort. November 1-én 64 kg-t mértem. Decemberben 61kg-san hagytam abba a kórát. Azóta 1x csináltam 1 hónapot, áprilisban. Nálam ez úgy működik, hogy amikor elérem a számomra kritikusnak vélt 64kg-t, akkor nekiállok, és kb 1 hónap alatt visszamegyek 61re. Ez csak regenorral sikerült, semmilyen más módszerrel nem. Valamiért az én szerevezetem nagyon jó ütemben tud fogyni ezzel a módszerrel.

Most ismét 64kg lettem, így elkezdtem. Szombaton, amikor kezdtem 64,6 voltam, ma (4 nappal később) 64,1. Most kb 1-2 hónapot tervezek, a köv kúra pedig sztem tavasszal lesz megint.

473. Skitten
2011. aug. 24. 11:01
Én egyedül élek, és eddig legtöbbször vagy rendeltem, vagy anyáéktól hoztam kaját, aki olajjal süt főz...most minden nap azon agyalok, mit kéne magamnak főzni..állandóan boltba járok, és most már kezdem kiismerni magam a konyhában :)..másrészt emiatt nem tudok kaján spórolni, már egy rakat pénzt elköltöttem, hogy feltöltsem a konyhám...zsír, fűszerek, zöldségek,rizs, krumpli, háztartási gépek!stb...Anyát kértem h főzzön zsírral, de nem hajlandó, merthogy szte az egészségtelen és magas lesz a koleszterinnszintje...Egyébként újabb pozitívum a kúrával kapcsolatban: 10 éves korom óta nem volt ilyen szép a bőröm, mint most :) 1 hete csinálom, mondjuk én sztem nem fogytam egy dekát sem.
472. mumu8
2011. aug. 24. 10:35
Sziasztok, 2. hete csináljuk a kúrát párommal, újrakezdőként. Egy kicsit most le vagyok lombozva, mert elég nagy baráti körben mozgunk, de csak most tűnt fel, hogy mennyire a kajálás köré épülnek a találkozások. És egyszerűen egy étterembe se tudok elmenni velük, mert mindenhol olajjal főznek, ha meg valakinek a lakásában van a tali, ott meg garantált a cukros, tejes, mindenféle gyümölcsös étel... Nagyon nem egyszerű:((
471. petya0502 (válaszként erre: 470. - Szilvia1978)
2011. aug. 24. 07:14
Kedves Szilvia csak jó tanácsképp mondom:ezután is zsírral egyél,de ne zsírosan!ne egyél a margarinokból ,és az olajos dolgokból!Azért,ha tudod naponta legalább kétszer egyél zsírt úgy mint eddig ,(mert kell az epédnek)ezt te is tudod!Üdv és várjuk a további hozzászólásaidat Szép napot!
470. szilvia1978 (válaszként erre: 469. - Petya0502)
2011. aug. 23. 20:37
Sziasztok.Petya én nagyon jól érzem magam mióta iszom a regenort,és meg is indult a fogyásom.74Kg-al kezdtem és most 71.5-nél tartok.ez 3 üveg eredménye.Sajnos muszáj kicsit szüneteltessem,mert nem bírom a kötötségeket most bevállalni ami kell hozzá.De remélem minnél hamarabb tudom újra szedni és akkor végig birom csinálni.Én ahogy mondtam,még semmivel nem tudtam elérni,hogy meginduljon a fogyásom,de ezzel sikerült.Megpróbálom a diétáját nagyjából folytatni,de csak,hogy értsd miért hagyom abba:mi fóliával foglalkozunk,beszállítókhoz visszük a termékeket.És van mikor szinte egész nap nem vagyok itthon és azt eszem amit találok a boltba stb.... és a regenort meg nem tudom magamnál tartani,mert hűtőbe kell tárolni.De én attól fogok írni ide,hogy hogy alakulok a termék nélkül.most próbálom a kenyeret mellőzni és pótolom korpás abonettel ami úgy néz ki,hogy bevállik,mert azóta folyamatosan mennek le a dekák :) cukrot,tejterméket is elvonom ugyanúgy hátha megy még le.Neked további sok sikert!Szia
469. petya0502 (válaszként erre: 465. - Szilvia1978)
2011. aug. 23. 09:56
Szia Szilvia! Szomorúan olvasom.hogy abbahagyod kis időre! remélem,ha újra kezded írsz róla! Különben kíváncsi vagyok most hogy érzed magad?Üdv és mielőbbi visszatérést!
468. Skitten
2011. aug. 22. 07:51

jó reggelt mindenkinek!

Most vettem észre, hogy nekem fruktózt tartalmaz a az édesítőszerem...jól sejtem, hogy ez gyümölcscukor, amit ugyebár nem fogyaszthatok a diéta alatt?:S...

467. kat52 (válaszként erre: 465. - Szilvia1978)
2011. aug. 21. 21:32

Szia!

Én megnéztem a Sz.Szigfrid videóit,és ott elhangzott egy kérdés,hogy refluxosok fogyaszthatják-e?Azt felelte,hogy előtte keresse fel az illető a rendelőjébe,mert a refluxot rövid idő alatt rendbe lehet tenni,és utána kezdje el a regenort.De most ez lényegtelen is,de azt nem írtad,hogy hol szerezted be,és ha fogytál tőle,akkor mennyi idő alatt,és mennyit?

466. kat52 (válaszként erre: 464. - Vikci.)
2011. aug. 21. 21:26

Szia!

Sajnos én nagyon messze lakom Budaörstől.Bp.-en a XXIII.ker-ben lakom.

Te mióta szeded,és fogytál tőle?

465. szilvia1978 (válaszként erre: 463. - Kat52)
2011. aug. 21. 21:09

Szia kat52.Én nekem is van orvosilag igazolt refluxom és még ez mellé epés is vagyok sajnos.Én felhívtam a szigfridet,hogy elkezdhetem-e,és ő egyből rávágta az igent!Így neked is merem állítani,hogy elkezdheted inni.Én most abba akarom hagyni,mert nem tudok odafigyelni megfelelően a táplálkozásomra a munkám miatt,de télen újra kezdem és nem állok meg a kívánt -10kg-ig.Nekem nem a termékkel vannak gondjaim,nem azért hagyom abba,hanem sajnos muszáj,mert ha nem csinálom rendesen akkor akár a kútba öntögetném.Ha még vannak kétségeid,hogy szedheted-e akkor ajánlom,hogy hívd fel Szabó Szigfrid urat és beszélj vele.

[link]

464. Vikci. (válaszként erre: 463. - Kat52)
2011. aug. 21. 20:17
Szia Kati! Én Szabó Szigfridtől veszem, Budaörsön, Szellő u 8, itt van a rendelője. H-P-ig reggel 7től lehet menni, kivétel csütörtökön. Nála 5500 Ft/üveg. Mivel én nem vagyok semmilyen tag (pl. Ökonet), a Bioszállítónál láttam még, hogy tudnék rendelni, de náluk sajnos nagyon drága.
463. kat52
2011. aug. 21. 12:37

Sziasztok!

Honnan szerzitek be,és mennyiért a regenort?

Nem orvos állapította meg,de szerintem refluxom,van.Ég a torkom,sokszor a mellkasom is,hányinger.Szerintetek elkezdhetem a kúrát igy is?

Kérlek benneteket,válaszoljon valaki,mert szeretném végre elkezdeni.A páromnak kb.30-at nekem 10 kg-ot kellene fogynom.

Budapesten lakom.Ezt a beszerzési forrás miatt írtam!

Üdv.

Kati

462. Skitten
2011. aug. 21. 12:08
Én ma kezdem a 4. napot, tehát még nagyon az elején vagyok, de már most érzem, hogy valami jó dolog történik velem. Először is: nem puffadok!Annyira jó érzés, h nem kell feszélyezve éreznem magam emiatt...Tegnap debreceni kolbászt sütöttem kis rizsel, jól beebédeltem, aztán lementünk a párommal a sétálni és semmi teltséégérzés, semmi gyomorfájdalom!!Este tepertős pogácsát kentem meg kis kacsazsírral, meg paprikát ettem hozzá, a párom még meg is jegyezte, hogy jó látni, milyen jóízűen eszem fél11-kor a kacsazsírt!:D Féltem, h hízni fogok, mert világ életemben diétáztam...de NEM!még nem mértem magam, majd sztem 2 hét után..hajrá csajok, ez tényleg működik!:)
2011. aug. 20. 19:45
Sziasztok!Én ma vagyok aug 20.án a 2. hónapnál-7kglement nagyon jól érzem magam.Nektek vannak jó híreitek?Sok sikert!
460. Skitten (válaszként erre: 459. - Vikci.)
2011. aug. 20. 10:26
Okés, köszi!
459. Vikci.
2011. aug. 19. 22:50

Sziasztok!

Én is ma (újra)kezdem. Kb tavasszal csináltam utoljára, a nyár kalóriadús volt, le kell adni a pluszkilókat. Sok sikert mindenkinek!

Skitten: a reggeli adagot éh gyomorra :) Picit "öblögess" vele, de nem kell túlzásba vinni.

458. Skitten
2011. aug. 18. 10:32

Sziasztok!

Én ma kezdtem a diétát, nem kifejezetten fogyasztó célzattal, hanem mert egy ideje nem jó az emésztésem, és más zavaró tünetek... Kajálás után gyomorfájdalom, állandó puffadás, problémás bőr, visszatérő hüvelygyulladás, fáradékonyság, csak hogy a legrosszabbakat említsem. Én iszom mellette egyiptomi útifű maghéjat, meg beszedek napi egy dygestive enzimes kapszulát. 164 cm vagyok és kb. 50 kg. Kérdésem az lenne, hogy reggel éhgyomorra kell lenyelni az első adagot? mert a használati útmutató szerint napi háromszor,étkezés után 1 órával kell...Illetve, ti meddig tartjátok lenyelés előtt a szátokban?

Nagyon bízom ebben a termékben, és minden erőmmel azon leszek, h betartsam a diétát. Azt gondolom, hogy sokan beleesünk abba a csapdába, hogy túl nagy jelentőséget tulajdonítunk az evésnek, az ízeknek, és szinte ez az egyetlen örömforrás az életünkben. A fejünkben kell rendet tenni, és észrevenni, mennyi szép dolog van az életben..Nem azért élünk, hogy együnk, hanem azért eszünk, hogy éljünk..:)

2011. aug. 10. 08:20

Sziasztok!

Olvasgatva a fórumot, gondoltam leírom én is a tapasztalataimat; másfél év 90napos diéta után találtam rá a regenorra, akkor 96 kiló voltam.

Sokat küszköddem, azzal, hogy amit lefogytam rögtön visszahíztam, mármár feladtam volna, amikor csatlakoztam az ökonethez és tényleg megváltozott az életem.

az első üvegnél, kicsit furcsán viselkedett a testem, túl voltam pörögve, az első két napban nehezen aludtam, de ez a vitaminok hirtelen felszívódása miatt normális reakció a szervezettől. Az első egy-két hétben előfordultak velem is durva éhségrohamok, én ezt grapefruittal, citromos vízzel, paradicsomsalátával kezeltem. Az első hónapban, búzafű kapszulát szedtem és ponay teát ittam.A második üveg után mertem mérlegre állni és ennyire már régen örültem 6 kiló ment le; úgy hogy közben nagyon jó volt a közérzetem leszámítva kezdeteket, az emésztésem és nagyon jól beállt. Már nem kívántam sem az édességeket (azóta sem), sem pedig semmilyen "tiltott dolgot".

4 hónapnyi regenorozás után 74-75 kilóra fogytam, visszakaptam az önbizalmam, tele voltam (vagyok energiával) leírhatatlan a változás.Mindenkinek ajánlani tudom. Azóta is minden tavasszal megiszom 1-2 üveggel, könnyen lemegy vele a téli zsírocska és kellő löketet ad a tavaszi napokban.


Ahogyan én diétáztam:

A tájékoztatóban leírt "tiltott dolgok" kihagyása. Szigorúan minden étkezéshez egy evőkanál zsír, még a levesbe is beleraktam. Előfordult a diéta közepe felé, hogy nem tudtam zsírt enni és bevettem a regenort, nálam nagyon durva hasnyálmirigy, gyomor -görcsöt váltott ki.Röviddel ezután a boltban nevettek is, amikor a frissem megvett zsírt a bolt előtt az ujjal kanalazva nyomtam befelé...pár perc múlva kutya bajom se volt.

Mindent összevetve én hálás vagyok Szigfridnek, hogy megalkotta ezt a kis lötyit, mindenkinek sok sikert kívánok, ha kérdésetek van és úgy érzitek tudok segíteni: olajoskez@gmail.com, ha valaki kételkedne a fogyásomban, szívesen küldök képet, elképesztő a változás.

mindenkinek szép napot kívánok!

István

2011. aug. 10. 08:13
Szia Andi!lépj a nevemre ott megtudod az e-mail cimem is !Majd vissza jelzek! Szia üdv!
455. andi0508 (válaszként erre: 451. - Petya0502)
2011. aug. 9. 18:41
Szia petya én még a postát is állnám ha segítenél nekem nagyon aranyos vagy!!Ha tudsz akár máris kuldhetnél nekem nagyon orulok,hogy megbízol bennem de tuti hogy nemhiába kérlek írj és én elkudom a címem e-mail--be elore is koszi!!
2011. aug. 9. 09:51
Sziasztok!Én most kezdtem meg pár napja a 3. üvegemet.Nálam -2kg eddig.Én a combomról,hasamról és fenekemről fogytam eddig...bár a hasam is laposabb :) Én úgy nézem,hogy nem csak a kiló számít,mert azért ez a -2kg nem sok,de viszont centiben látványosabb.Én napjában 3x eszek..reggel:zsírospirítós kenyér különböző zöldségekkel,délben:szokásos ebéd (zsírral+amit szabad),este:zsíros pirítós kenyér +főtt tojás...stb......vagy rántotta...szalonna.... Juci!Nálam is nagysokára kezdett beindulni a fogyás,én sztem nem ettem elég zsírt,amire mostmár odafigyelek.Próbálj meg több folyadékot(teát cukor nélkül) inni hátha elveszi a farkasétvágyadat.Nekem is voltak ilyen evés rohamaim az első pár napban,de én iszok lúgosító teát mellé+c vitamin+búzafűkapszula és ezek a rohamok elmúltak.Petya!Grt a -6kg-hoz!Mennyit akarsz még leadni?Huu de örülnék neki,ha már én is ott tartanák,mint te :)De nem sürgetem,már ennek is nagyon örülök!Évek óta akármit csináltam sehogy nem indult meg a fogyásom,úgyhogy ez már siker nálam.Puszi!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook