Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Reg-enor TAPASZTALATOK megosztása (nem vitakör!) fórum

Reg-enor TAPASZTALATOK megosztása (nem vitakör!) (beszélgetős fórum)


2011. júl. 8. 10:25
sziasztok ! én is 3-hete elkezdtem a reg-enort,már 3kg-ot fogytam ,de nem is ez a lényeg,sokkal jobban érzem magam,könnyebb a mozgás,jobb a közérzetem .Szerintetek ha valaki több zsírt fogyaszt a kelleténél abból lehet valami probléma ? Köszi a választ! szép napot
422. R.P.D.
2011. júl. 7. 16:48
Kitartás mindenkinek!! Nekem már kezd elindulni a fogyás...
421. andi0508 (válaszként erre: 420. - Lukréciax)
2011. júl. 7. 08:06
Azt hiszem valahogy kibirom ugy ahogy te írtad jo hosszu lével:)ha kérdésem lenne majd remélem még kérdezhetek koszi!!!
420. Lukréciax (válaszként erre: 419. - Andi0508)
2011. júl. 6. 14:30
Ez egy kemény igen tej nélkül a kávé. Én azt csináltam, hogy németesen jó sok vízzel. Eleinte majdnem kijött, de meg lehet szokni. Se szója, se kókusz és tejként se, és tejpor se. Ha használsz lassítja a fogyást, de gondolj bele azért van pár lemondás, valahogy éld túl 2-3 napig a tejmentes kávét, menni fog;-)
2011. júl. 5. 20:55
Lányok a tej helyett nem lehet szoja,kokusz vagy egy kicsi tejport csak ami a kaveba kellenne koszi!!!
418. Lukréciax (válaszként erre: 415. - Bondita)
2011. júl. 4. 13:12
Én visszatértem, csak az olajat és margarint zártam ki, helyette zsírt használok és néha vajat eszem.
2011. júl. 4. 08:10

Szia!

Én szegedi vagyok és szeretnék venni regenort.

Tudsz segíteni?

416. R.P.D.
2011. júl. 1. 19:47
Haliho Csajszik! Elkezdtem a lötyit ma.. szerintetek mennyi idő múlva indul meg a fogyás??Nektek mennyi idő kellett hozzá?Ja ,és rátnott tök ,gomba ,karfiol ilyesmit lehet enni?köszi előre is a választ..:)
415. bondita
2011. júl. 1. 13:15

Sziasztok!

Aki abbahagyta és visszajöttek a kilók, azt szeretném megkérdezni. Abbahagyás után visszatértetek a normál étkezésre, vagy folytattátok a tejtermékmentes cukormentes... étrendet? Köszi a választ előre is!

414. Lukréciax (válaszként erre: 413. - Bonelli)
2011. jún. 30. 11:05
Igen biztos hatékony a Paleo, mint sok más, de nálam még a Reg-enor vált be leginkább. Az én étrendemnél ez jár a legkevésbé lemondással. Sajnos képes vagyok mértéktelenül zabálni és a Reg-enor mellett ezt lehetett. Vicces, de én is át tudtam aludni az éjszakát amíg csináltam a kúrát, most nem:-( Ősszel nekiindulok újra. Tisztában vagyok vele, hogy az embernek az egész életmódját kell átalakítani, ha tartós fogyást akar elérni, de nálam már csak ez a jojódiétázás marad úgy tűnik.
413. Bonelli
2011. jún. 29. 21:53

Sziasztok!

Én is így jártam, miután abba hagytam a kúrát ugyan úgy jött a puffadás mint előtte.

Én most arra a döntésre jutottam, hogy elkezdtem a Paleót, már két hete. Nagyon jó tapasztalataim vannak már ilyen rövid idő alatt is. Pl. sosem vagyok éhes laposodik a hasam, fogytam egy kilót, jókat alszom, előtte nem tudtam.

Csak ajánlani tudom, próbáljátok ki, én már megvettem a Paleó szakácskönyvet is.

Ha érdekel valakit a téma szívesen segítek!

412. R.P.D.
2011. jún. 28. 12:07
Sziasztok! Csatlakozok hozzátok,úton a lötyim. Valószínű holnap már kezdem is a kúrát.Remélem a legjobbakat vele kapcsolatban...mivel szeretném elérni azt a bizonyos álomsúlyt, amit kitűztem célomul.:)Majd folyamatosan beszámolok a tapasztalataimról.
411. tato
2011. jún. 21. 16:55
Szia Marcsi.Engem lehet érdekelne.Én is szegedi vagyok és Hétfőn megyek be a boltjukba.Van kártyád oda?Nem tudod mi a feltétele annak,hogy kártyát igényeljek?Van minimum ár amit le kell vásárolni egy hónapban?Ha van feltétel akkor én vevő lennék nállad egy üvegre és majd meglátom,hogy hogyan tovább,mert én csak ezt a terméket venném úgyis ott.Van ismerősöm akinek van oda kártyája,de kijelentette,hogy az az ő kártyája és nem vesz senkinek kedvezményesen.Pedig vele megyek hétfőn....kicsit érdekes...na mind1.
410. bondita
2011. jún. 19. 21:48
6250 ft/ kb 20 napos adag. Egyik munkatársamon keresztül, aki ismer olyat, aki rendeli, de neten is találsz, ha rákeresel és eljuttatják a címedre ezen az áron azt hiszem.
409. bondita (válaszként erre: 407. - M.norcy89)
2011. jún. 16. 19:16

Én megvallom őszintén nem tudom megállni a fagyit és a gyümölcsöt. A gyümölcsöt még könnyebb, de a jégkrém és a fagyi az már nehezebb. És még most jön a dinnye!!! Az még nem olyan vészes szerintem, hisz sok százaléka víz.

A súlyom reg-enor kezdetekor 72. Most 68,7 kg. Volt már 67,3 is, de sok volt a bűnöm. Ballagás, bankett, szülinap. Nem is az ételekkel volt gond, hanem inkább a desszerttel. Sajnos! De mindegy, azért nem adom fel. Ez a másfél kiló plusz nem olyan vészes. Mondjuk a kezdeti súlyomhoz képest. 70 alatt már nagyon jól érzem magam! :-)

408. arciarc (válaszként erre: 405. - Bondita)
2011. jún. 14. 22:16
Én is túlléptem néha, volt mikor 2x ittam, volt mikor 2xes volt az adag, nem volt semmi mellékhatás. Hozzátenném, hogy erre 4 hónap alatt nem sokszor volt példa.
2011. jún. 14. 21:29
Ki hogy áll a fogyással?!Hogy bírjátok megállni hogy ne egyetek a nyári finomságokból!?Gondolok én fagyi, gyümölcsök......?!Én sajnos bűnbe estem!:S
406. m.norcy89 (válaszként erre: 404. - Bondita)
2011. jún. 14. 21:28
Szia!Hát szerintem ha megszeged-megiszod a tiltott dolgokat akkor nem fogsz fogyni,meg leáll a fogyásod!én is így jártam nem bírtam megállni, hogy ne egyek cseresznyét, fagyit.......most rá se merek állni a mérlegre!de van még kb. 5 napra elegendő regenorom megbontva azt megiszom és szüneteltetek(lehetetlen ellenállni a nyári finomságoknak) és majd a ősszel megpróbálom ismét mert van még egy üveg regenorom!
405. bondita
2011. jún. 6. 10:09

Vagy mi van olyan esetben, ha véletlenül az esti adagot 2x ittam meg (túlléptem a napi adagot)?

Köszönöm!

404. bondita
2011. jún. 6. 10:08

Sziasztok! Lenne egy kérdésem amire kíváncsi vagyok!

Ha tud valaki válaszolni, kérem segítsen!


- Mi történik akkor, ha szedem a reg-enort, de az étrendet nem tartom be? Milyen mellékhatások vannak?

(pl: fagyi, jégkrém, alkohol...) Nem történt még, de szeretném tudni.


Kókuszreszeléket lehet enni?

403. bondita (válaszként erre: 402. - MAdryen)
2011. jún. 1. 08:03
Köszönöm! Ki fogom próbálni. A töltelék valami rizses tojásfeérjés dologra gondoltam, vagy ha lehet kókuszreszeléket (lehet?) Akkor reszelékes tojásfehérje habos krém! Milyen lehet?
402. MAdryen (válaszként erre: 399. - Saci_2008)
2011. máj. 31. 19:45

Szoktam sütni olyan piskótát, amibe nem kell tejtermék, nagyon egyszerű, bár cukor van benne, de lehet helyettesíteni édesítővel. Múltkor gesztenyemasszát kentem rá, abban is van cukor, de talán nem olyan sok. Ha van ötletetek, mivel lehet megkenni, írjatok:) Puffasztott rizst lehet bele keverni.

Recept: 4 tojássárgát összekeverünk 15 dkg cukorral, 10 ek. vízzel, majd hozzáadunk 25-30 dkg lisztet, 1 sütőport, 2-3 ek. kakaót (ezt el is lehet hagyni), majd a felvert tojásfehérjét.

401. bondita (válaszként erre: 399. - Saci_2008)
2011. máj. 26. 12:12

Szia!

A mákos tésztát 2x ettem, mert utána megtudtam, hogy nem igazán lehet!

A 391-es hozzászólásomban le van írva egy rizskók recept. Én azt szoktam sütni. Nagyon finom és bármennyit lehet belőle enni. Én hetente egyszer sütök és utána az eszem pár napig. Én is szeretek sütögetni és még én sem találtam más receptet, ami jó lehetne. Esetleg valami tészta teljes kiőrlésű liszttel, édesítővel, valami rizses, tojásfehérjés laza töltelékkel.(?)

Nem tudom.


Nekem a lányom 3.-án ballag az oviból. A kaját azt megoldom, mert tudok olyat csinálni (zsírban sütve), amit lehet egyek, de a sütivel bajban vagyok. Lehet csinálok magamnak rizskókot, vagy valami mást. Még majd kitalálom, de ha túl leszek rajta, majd megírom, és hogy mit tudtam sütni. Félek lesz egy kis bűnözés is. Nagyon édesszájú vagyok. Na meg a gyümölcsök. tegnap megettem kb 5 szem epret! :-(

Az olajos dolgokat meg nagyon nehéz elkerülni, így néha becsúszik, mondjuk édesítős náplyi szeletet találtam, amiben van egy kicsi, de nem nagy mennyiségben. Nincs benne cukor, és tejtermék sem. Nálunk a reálban lehet kapni. És csak 139 ft. Azt szoktam még ritkán enni.

2011. máj. 26. 11:01

Természetesen mindenkitől szívesen fogadok recepteket, mit hogyan készítetek:)

Nagyon köszönöm a segítséget.

399. saci_2008 (válaszként erre: 384. - Bondita)
2011. máj. 26. 10:22

Kedves Bonita!

Bocsi, hogy ismeretlenül írok, de én is elkezdtem inni a regenort, de nem mindíg tudom, mit egyek. Általában a vége pirítos libazsírral. Írtad, hogy eszel mákos tésztát. Az szerinted nem tartalmaz túl sok növényi olajat?! Mert hát azt ugye azt nem lehet fogyasztani?! (Diót, mogyorót, szezámmagot, tökmagot, napraforgót, ilyesmit.) Én nagyon szenvedek, hogy nem lehet édességet enni. Nagyon szeretek sütögetni, imádom a házi sütiket, de egyszerűen nem találtam olyan receptet, amibe nem kell vagy tej, vagy margarin, v. tejföl! Ill. a tölteléke ne tejtermékes, vagy lekváros, vagy diós(ugye ez meg olajosnak számít). Esetleg tudsz egy-két jó tanácsot?

Köszi.

398. bondita (válaszként erre: 397. - Zsadi27)
2011. máj. 26. 08:21

Szivesen! Ki hogy áll a reg-enorral és a fogyással?

Én ma reggel 68,5 kg-ot mértem. 72-ről kezdtem a reg-enort kb 36 napja! Volt néha egy kis megingás, főleg a friss gyümölcsök vonzanak. Tegnap ettem pár szem epret, és egy nektarint!

397. Zsadi27 (válaszként erre: 391. - Bondita)
2011. máj. 25. 08:42
Sziasztok! Csak bekukkantottam, hogy lássam, mi újság Veletek! Bondita! Ez a tejberízs recept nagyon jól hangzik. És ahogy leírod, még az én updates diétámba is belefér. Köszi! :)
2011. máj. 24. 17:09
20 eves lany vagyok.2hete nekifogtam a regenornak,ugy kb 16 napja,a merleg 3 kiloval kevesebbet mutat most 51 kg vagyok.nekem a hasammal van a gondom,onnan szeretnek leadni.szerintetek hany uvegre van meg szuksegem?
395. bondita (válaszként erre: 394. - B.ary)
2011. máj. 24. 12:12

A lényeg, hogy ne add fel. Kitartás. Még nagyon az elején vagy! Én is. Nekem a 2. üveg fogy mindjárt elfogyni. A minimum a 3 hónap, utána majd meglátom. Ha abbahagyom ősszel újra akarom majd kezdeni, de akkor kevesebb időre, de az még messze van! Egyenlőre a 65 a cél! Mindig kis célokat tűzz ki magad elé. És nagyon fontos, hogy sok vizet igyál.

Nekem eleinte ezzel is gondjaim voltak, de már mióta nem iszok üdítőket semmit, egyik munkatársam megkérdezte, hogy fogfehérítésem volt, mert olyan szép fehérek a fogaim. Előtte nagyon csúnya volt, és sárgás.

Semmit nem csináltam, csak egészségesebb kajákat eszek, és csak vizet iszok. Esetleg teát, néha kávét.

394. b.ary
2011. máj. 24. 11:28
én most egy kicsit depis lettem.az elején lement hirtelen 3-4 kiló,de mostanra visszajött.pedig mindent betartok.el vagyok kenődve.már lassan elfogy az első üveg,van még 2 majd meglátom segit-e?jobban érezném magam 30-40 kiló minusszal

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook