Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Reg-enor TAPASZTALATOK megosztása (nem vitakör!) fórum

Reg-enor TAPASZTALATOK megosztása (nem vitakör!) (beszélgetős fórum)


453. juci83
2011. aug. 8. 17:54
Sziasztok! Ma a 30. napnál vagyok, és eddig egy kerek kg ment le rólam. A hasam nekem is látványos, de nem mértem, hogy hány cm. Ti mennyit esztek naponta reggelire, ebédre, vacsorára? Vagy többször esztek naponta? Mert nekem az a problémám, hogy farkas éhségem van, mióta a Reg-enort iszom. Lehet, hogy túl sokat eszem, azért nem annyira hatásos, pedig a szabályokat betartom. Vagy csak türelmetlen vagyok?
2011. aug. 8. 07:53
Sziasztok!Nálatok mi újság??Én ma vagyok a 7.hétnél,-6kg derékban nagyon látványos -8cm.A ruhák sokkal bővebbek lettek,ezek láttán a barátnőm is elkezdte szombaton!Sok sikert nektek is,és írjatok,mert így nem tudunk tapasztalatot cserélni,( vagy nem történik semmi??)Üdv és szép napot!
451. petya0502 (válaszként erre: 450. - Andi0508)
2011. aug. 6. 07:50
Szia Andi! Látom hiába vártál eddig segítségre!Szeretnék segíteni neked,ha így jó neked? Mi hétfőn,vagy kedden rendelünk reg-enort,ha szeretnél rendelni eljuttatom hozzád valamilyen úton pld:(postán)!Üdv
2011. aug. 2. 15:23
Szerintetek Szlovákiában hogy juthatok a regenorhoz?Esztergomban esteleg nincs valaki aki tud ilyesmit mert én Párkányi vagyok:Koszi jo lenne ha jelentkezne valaki.A regenorrol már nagyon sok mindent tudok és hallottam és levelet is írtam a Szabo Sz.-nek csak itt nálunk nem elérheto.
2011. júl. 31. 10:54
Sziasztok!Petya..én is erre gondoltam,hogy a zsírral van nálam probléma.Hiába ettem én szalonnát meg kolbászt....sztem kevés.Vizet mennyit fogyasztotok?napi 3L?Mert sztem nekem az is kevés amit megiszok kb:1L,meg én nme ettem minden étkezésnél zsírt...legalábbis ebédre nem mindig. Na erre odafigyelek.Köszönöm a segítséget előre is és a biztatást is :) .Szép napot nektek!
448. petya0502 (válaszként erre: 444. - Kat52)
2011. júl. 31. 10:03
Szia! Kb 15-17napra elé az 500ml.Naponta3Szor 10ml Kell inni felnőtteknek.Van a dobozba ismertető olvasd át alaposan.Mi is szívesen válaszolunk,ha kérdésed akad!Szép napot!
447. b.ary (válaszként erre: 444. - Kat52)
2011. júl. 31. 10:02
10ml kell inni étkezések után,napi háromszor.ez kb 18 napra elegendő.
446. petya0502 (válaszként erre: 443. - Szilvia1978)
2011. júl. 31. 09:56
Sziasztok! Én egy éve megcsináltam a TTT-az is nagyon jó volt! Szerintem mindíg ugyanarra a mérlegre állj mert a másik becsapós lehet!Az a véleményem,hogy még mindíg kevés zsírt eszel,nézd meg a lapot a reg-enoros dobozba (alkalmanként15-30g-ot)tehát naponta3 szor 15-30g-ot.Voltam egy előadáson,ahol a feltaláló azt mondta,hogy minden étkezéshez kell enni zsírt,hogy a reg-enor jól működjön!Azt is mondta,hogy van akinek csak hónapok múlva indul el.Szép napot!
445. pethoevi (válaszként erre: 443. - Szilvia1978)
2011. júl. 31. 09:23

Szia!

Szerintem a TTT-t ettől függetlenül is érdemes megcsinálni,lehet,h előtte jobb lett volna,mert egy csomó méreganyagot kipucolt volna.De hajrá,nem szabad feladni,meg fog indulni!:-)

444. kat52
2011. júl. 30. 20:37

Sziasztok!

Szeretném megkérdezni,hogy mennyi ideig elég az 500 ml Reg-enor?Mennyit kell naponta használni belőle?

2011. júl. 30. 20:13
Sziasztok!Petya!Olyan jó neked,hogy ennyi lement!Én még mindig állok szinte :S.El vagyok kicsit keseredve,mert az itthoni mérleg amire állok az 68-at mutat(70-ről),de az öcsémé meg 74-et :S és állítólag az pontos.Na most már én nem is tudom,hogy mennyivel indultam akkor neki,de az vígasztal,hogy szebb a bőröm,meg én úgy nézem ha nem is kilóban,de a formám megváltozott.Értem én ezt az alatt,hogy a fenekem feszesebb,a combom is.Ezt az egy kanál zsírt kipróbálom,mert szerintem nállam kevés a zsírbevitel és azért pangok ennyire.Nemsokára elfogy a második üvegem,de nem hagyom abba hamár elkezdtem,hátha egyszer megindul.Még adok neki egy hónapot azalatt ha nem változik abbahagyom és megcsinálom a T.T.T-t!(bár ez kissé merész ,mert 600db kapszulát jelent 2 hét alatt)Hátha az beindítja.
442. R.P.D.
2011. júl. 28. 19:35

Sziasztok! Én 28 napja iszom és 4 kg ment le...Mint ha már a combomon észlelhető lenne a változás.Észre vettem ,hogy akkor fogyok jobban-persze csak dkg-ban értem- mikor tényleg minden étkezéznél kerül a szervezetembe 1 kanál zsír...Rossz tapasztalatom nincs, esetleg az,hogy néha fáj a fejem, de reg-enor szedése előtt is fájt néha-néha,szóval nem hiszem ,hogy attól lenne...

Kitartást mindenkinek! Majd jelentkezem :)

2011. júl. 28. 17:32
Sziasztok!2 hete szedjük, -2 kg.A hasamon látványos a változás.( 2 szülés után a megereszkedett bőr plasztikai műtétje 500.000 ft. lett volna,ehhez képest szerintem nem drága a Rege-nor).Bár én naponta 20 percet tekerek az itthoni elipszis gépen is, de a Rege-nor kellllll hozzá.Nekem is simul a bőrőm, remélem a hajszálereket is el fogja tüntetni.
2011. júl. 28. 16:24
Sziasztok!Én elkezdtem a 3.üveggel,-6kg.Nagyon meg vagyok elégedve,jó a közérzetem,simul a bőröm,halványodnak a víszerek.Nektek mi a tapasztalatotok?Beindult a fogyás?Üdv!
2011. júl. 23. 14:43
Sziasztok!Én először jelentkezek be, még csak egy hete szedjük a párommal a Reg-enort.Saját tapasztalatokról majd a késöbbiekben tudok írni ( bár már most is azt veszem észre, hogy tele vagyok energiával ).Csak bíztatásnak írnám, akinek erre van szüksége, hogy unokatestvérem ( mindenféle edzés nélkűl ) 24 kg fogyott a Reg-enor-tól.A vérnyomása teljesen normalizálódott és a vérképe szuper.Én csak 2 gyerek után, 38 évesen átalakulni szeretnék egy kicsit, edzek is mellé, de a Reg-enorban maximálisan bízok.Majd a késöbbiekben beszámolok.
2011. júl. 21. 09:04
Bocsi! Szabó Szigfrid(az előbb rosszul írtam)
437. petya0502 (válaszként erre: 435. - MAdryen)
2011. júl. 21. 08:54
Szia ! Szerintem ,ha nem tartod be Szikfrid utasításait akkor tényleg drága a reg-enor!Írod,hogy 2napig te vagy a konyhába akkor készíts magadnak előre olyan ételt amit ehetsz!Az nem jó ha olajjal főtt ételt eszel!Én 1hónapnál tartok,de nagyon vigyázok,hogy ne egyek olyasmit amit nem szabad,pedig én is megkívánom,de tudom hogy nem szabad és lebeszélem magam róla.Nagyon sok erőt és kitartást kívánok,próbáld betartani,nagyon fontos! Üdv és szép napot!
2011. júl. 21. 08:40
Szia!Én is így vagyok a mérleggel,kétszer is rá állok,hogy valóban jól mér?Örülök a sikereidnek! Szerintem,ha betartjuk az utasításokat siker lesz a vége! Én több emberrel találkozom akik megvannak elégedve(látom is rajtuk a változást).Sok sikert mindenkinek! Szép napot!
435. MAdryen
2011. júl. 20. 19:08
Én most iszom a 4. üveget. Eleinte a hasam nem puffadt úgy, mint előtte, most viszont igen. Először fogytam kb. 2 kg-ot, azóta semmi. Bevallom, néha lecsúszik 1-1 házi sütemény (nem krémes, kevés cukorral) v. 1-2 kocka étcsoki, esetleg 1-1 friss gyümölcs. Szüleimmel élek, anyu olajjal főz. Kétnaponta az övé a konyha, kétnaponta az enyém, akkor zsírral főzök. Zsírt minden nap eszem, általában húst rizzsel v. zöldséggel, párszor tésztát, néha krumplit. A kenyerem teljes kiőrlésű, vizet iszom, néha teát üresen. Emellett kb. másfél évig Prolaktin hormon túltermelésem volt, amit az agyalapi mirigy daganata okoz, emiatt kb. 10 kilot híztam. Most 63 vagyok, 54-55 szeretnék lenni. A hormonszintem pár hónapja beállt, de a gyógyszert folyamatosan kell szednem. Nem tudom, hogy ezek mellett is sikerül-e fogynom. A Reg-enor nem olcsó, nem szeretném potyára inni. Hetente 3-4x tornászom.
2011. júl. 19. 15:19
Szia.olyan jó ránézni a mérlegre,hogy megindult lefelé...remélem megy még lejjebb is :).Nekem nagyon jót tett a narancsbőrömnek!Szinte hihetetlen mennyire elhalványította a sok csíkomat! :)Ma is mértem magam,és tartom a -1kg-ot.Ennek nagyon örülök.Szép napot!Szia
433. petya0502 (válaszként erre: 435. - Szilvia1978)
2011. júl. 19. 09:32
Szia! 30.-napnál tartok 4kg ment le.Nekem a víszerek miatt is kellett elkezdeni,nagyon látványos a javulás.Neked is biztos sikerül ami miatt elkezdted!Már az 1kg is mutatja,hogy elindult! A lényeg a KITARTÁS!!Nem szabad abbahagyni!!Szép napot!
432. juci83
2011. júl. 18. 23:59
Sziasztok! Találtam a neten egy Szabó Szigfrides videót egy Reg-enor-os előadásról. Ott azt mondta, hogy naponta 25g zsírt kell elfogyasztani. Ebbe bele tartozik a szalonnán lévő zsír is. Én egy hete kezdtem a kúrát, még nagy változásokat nem érzek, de bizakodó vagyok, és betartom szabályokat. Sok sikert mindenkinek! Még jelentkezem.
2011. júl. 17. 17:18
Nem akarom feladni!De sajnos nekem azzal is számolnom kell,hogy lehet hormonzavarom van és attól nem indul be a fogyás.8 évvel ezelőtt nagyon sok hormon készítményt kaptam amitől 50-ről 75kg-ra híztam!Azóta alig változik a súlyom akármit is csinálok!Megvettem a következő(második)adagomat és ha ezzel se megy le legalább 1 kg akkor abbahagyom és tisztító kúra után újra elkezdem.Hátha az kitakarít rendesen és utánna elég lesz a reg-enor-t fogyasztanom.
430. petya0502 (válaszként erre: 429. - Szilvia1978)
2011. júl. 17. 16:49
Ne add fel ! Van akinek csak hónapok múlva indul meg a fogyás!Ez nem fogyókúra! Tisztító kúra,jó mellékhatása ,a fogyás!Kitartást !
2011. júl. 16. 16:07
Sziasztok!Én megittam az első fél litert és nállam semmi változás...ugyanannyi kiló vagyok,mint amivel kezdtem!Pedig se cukor,se gyümölcs,se tejtermék,a kenyeret pirítom....hát majd kiderül mi lesz ebből.Ha nem indul meg a fogyásom akkor abbahagyom és gyűjtök a Teljes Tisztító Kúrára hátha az megindítja!Jó volna ha legalább látnám,hogy kezdek tőle fogyni!Bár a narancsbőrömnek egész jót tett! :)
2011. júl. 14. 14:19
Halihó!én 4-hete fogyasztom a reg-enort 3kg lement 3-hét alatt,de most 1 -hete semmi, meg sem mozdul a mérleg,ennek ellenére jól érzem magam ,nagyon könnyű lett a mozgás.Tudom,hogy a fogyás csak a kellemes mellékhatás.Ti hogy vagytok ??
2011. júl. 11. 09:41
Nekem is bevált ez a zsíros kajás étrend, imádom a lecsót,kolbászt szalonnát,főzelékeket(tej,tejföl nélkül)Mindenkinek kitartást!
426. Erykka
2011. júl. 9. 16:08

Hali mindenkinek!

Én éppen 1 hete kezdtem el, mindent szigorúan betartok, kivéve, hogy az édesítőszeres limonádémat(100% citromlé) néha megfűszerezem egy kis száraz vörösborral. Nem minden nap, de volt, hogy 5dl is belekerült apránként. Még soha semmitől nem fogytam ennyire, 1 hét mínusz 1,7 kg!!!! Nekem nem fájt a fejem, semmi problémám nincs, kivéve, hogy imádom a tejtermékeket, és a light colát. Ezeket száműzve, viszont rájöttem, imádom a kacsamájas zsíros kenyeret póréhagymával.

A kávé sem hiányzik, a rizstészta meg kifejezzen finom, főleg husilevesben. Viszont az emésztési problémáimat nem oldotta meg, továbbra is két naponta megiszom egy erős szenna teát. Ha van ötletetek ezzel kapcsolatban, illetve a menütöket megosztanátok velem és másokkal is, megköszönném. Tőlem néhány példa: Reggeli: 2 szelet pirított rozskenyér, kacsazsír, hagyma, paradicsom, vagy: bacon szalonna saját zsírjában kisütve+tojás, vagy előre megpirított kenyér bundázva, zsírban kisütve,..v. virsli, sült kolbász,v májrémes kenyér Ebéd,vacsora:rizses hús ; főtt kukorica ;húsleves(csak rizstésztával;pirított bacon szalonnás rizstészta; sült kolbászkarikás rizstészta; pestos rizstészta;milánói, vagy bolognai rizstészta saját készítésű, igazi paradicsommal. ( Auchanban van a legtöbb választék a tésztából, sajnos tésztamániás vagyok:))

1előre ennyi, remélem tudtam segíteni. Sziasztok és írjatok!!!!

2011. júl. 8. 21:26
Sziasztok!10 napja fogyasztom a reg-enot.Nekem az első két napban fájt a fejem,de ez természetes!Én elkezdtem inni mellé a lúgosító teát víz helyett(ökoneteset),mert így még hatékonyabb a fogyás!Én még kilóban nem látok változást,de nekem úgy tűnik a combomról már ment le.Látom sokan azon döbbentek le itt,hogy zsírosan kell enni és így fogy.A reg-enor dobozában találtok egy kis tájékoztatót és ott eltudjátok olvasni,hogy miért kell zsírt enni!!Ott le van írva,hogy a zsírbevitel azért kell,mert ez a termék megdolgoztatja az ember epéjét....Sok sikert mindenkinek!! Majd írok,hogyha valami változást észlelek!De én ajánlom mindenkinek,mert egy nagyon jó termék,nem csak a fogyás miatt,hanem a többi jó hatás miatt is!Igyatok hozzá RENDES! lúgosító teát,az még pluszban jó hozzá!
424. Lukréciax (válaszként erre: 423. - Petya0502)
2011. júl. 8. 12:02

Az a kérdés mi a kelleténél több?

Ha zsírban sütsz itasd fel a zsírt a rántott húsról... Amúgy meg lehet enni minden étkezésnél zsíros kolbászt, húst, szalonnát... Azért csaknem iszod a zsírt;-)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook