Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Méheltávolítás - akinek elvégezték már ezt a műtétet, megosztaná velem a tapasztalatait? fórum

Méheltávolítás - akinek elvégezték már ezt a műtétet, megosztaná velem a tapasztalatait? (tudásbázis kérdés)

❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
46716. Heni 86 (válaszként erre: 46714. - Tim70)
ápr. 23. 10:40
Köszönöm szépen,hogy ennyien szúrkoltok,nagyon jól esik.Ebédet kapok,bár a dietetikus barátnőm pont dolgozik úgy hogy feljött hozzám és telipakolt minden finomsággal.Este és reggel beöntés aztán jön aminek jönnie kell.
46715. Tim70 (válaszként erre: 46712. - Gkatalin132)
ápr. 23. 10:03

Szia Katalin!

Ha jól látom 3 éve volt a műtéted. Már többször érintettük a házas élet témát. Konkrétan mire vagy kiváncsi?

Ne értd félre a kérdésem, szívesen segítünk, csak nem értem ennyi idővel a műtéted után mire vagy kiváncsi (a "hogyan tovább" megzavart).

Üdv: 💖Timi

46714. Tim70 (válaszként erre: 46713. - Heni 86)
ápr. 23. 09:56

Szia Heni! Szerintem kapsz ebédet, remélhetőleg. Kitartást, holnap szoritunk. Az erő legyen veled!🙏

46713. Heni 86 (válaszként erre: 46711. - GHeni)
ápr. 23. 08:57

A kórházi rendszerben vagyok,ágyam elfoglaltam,deee csak holnap műtenek .Én meg éhen is halokbetartottam 24től nem ettem ,nem ittam

Most lemennék a boltba kaját venni de nem lehet ,mert a d.e. folyamán a doki konzultálni szeretne velem.Ideg nincs majd reggel.

ápr. 23. 07:45

Szép napot,

Weiltherm műtét után, hogyan tovabb?

2016 szeptemberében estem át a nagy műtéten, de nem tudom ki hogyan éli tovabb a házas életét?

Jó lenne erről is hallani.

46711. GHeni
ápr. 23. 07:39

Szép napot, Heni 86!

Itt a reggel, talán már bekerültél a "korházi gépezetbe". NO PARA!😀

Délelött gondolok majd Rád! Gyors elalvást, komplikációmentes műtétet(soha nincs semmi baj) és fájdalommentes ébredést kívánok! Műtét után várunk vissza ide!

Sorstársi üdvözlettel: Heni

46710. Evy (válaszként erre: 46709. - Yallah2)
ápr. 22. 22:40
Koszonom a valaszt Yallah2. Ezt akartam tudni. Minden jot!
46709. yallah2 (válaszként erre: 46704. - Evy)
ápr. 22. 19:38
A koktélra gondolsz? Vagy hogy milyen módon nem éreztük a műtétet? Szinte mindig altatás van. Ugyanis gerincérzéstelenítéssel nem lehet ilyen nagy műtétet csinálni, nem tart olyan sokáig a hatása, mint az altatásnak. Ha pedig az előtte lévő leszarom koktélra gondolsz akkor azt altatósa válogatja. Van aki Tablettát kap, Dormicumot, van aki injekciót amiben van Dormicum Tramadol és Atropin.
46708. Heni 86 (válaszként erre: 46707. - GHeni)
ápr. 22. 15:59
Köszönök minden jó szót!Talán én jobban viselem a dolgokat mint a lányaim az elválás gondolatát ,bíztatom őket és mondom vigyorogva hogy gond egy szál se de attól para van.Orosházán műtenek,köszönöm a pozitív energiát is!
46707. GHeni
ápr. 22. 15:37

Heni86!

Egy kalappal holnapra! Nyugi, minden rendben lesz, hamar túl leszel rajta! Én holnap leszek 2 hetes a műtét után, lábadozok. Itt a lányok sokat segítettek, segítenek. Hol fognak műteni?

Holnap gondolok Rád, és majd küldöm a pozitív energiát. KITARTÁS, TÜRELEM!!!

Üdvözlettel: Heni

46706. GHeni (válaszként erre: 46689. - Katonca)
ápr. 22. 15:18

Köszönöm Katonca!

Sok-sok locsolót kívánok!🐰🌷

46705. Heni 86 (válaszként erre: 46703. - Andi51)
ápr. 22. 12:52
Köszönöm!Elhiszem hogy jobb lessz csak most stresszes ,még el nem altatnak addig bíztos bennem lessz a félelem.Nekem 1éve mondja az orvosom,hogy műteni kell de eddig húzogatta ,mert fiatal vagyok,de most már sokszor kínlódok a görcsökkel meg szúr meg feszül szét a medencém mintha terhes lennék.Most vagy soha címszóval megyek ennek úgy s is ez lenne a vége ,inkább most még nincs olyan bajom amiért nem lehet
46704. Evy
ápr. 22. 09:14
Sziasztok.Ti milyen erzestelenitot kaptatok a mutet elott?
46703. Andi51 (válaszként erre: 46699. - Heni 86)
ápr. 22. 09:14

Szia, Heni.

Ne aggódd túl magad, én pénteken voltam 2 hetes és életem legjobb döntése volt, hogy megműtettem magam.

Pedig volt jó sok előzménye mire idekerültem. Fél évig tologatták a műtétet, mivel van egy ödémás allergiám, ami miatt az altató orvos nagyon aggódott. Volt olyan, hogy megvolt az időpont, vasárnap bevonultam, megkaptam az infúziókat, a beöntést és reggel vártam, hogy jöjjön értem a betegtologató, mert én lettem volna az első. Nem ő jött, hanem az altatóorvos. Közölte, hogy még egy vérvételt kér (amit csak pesten csinálnak, én soproni vagyok). Újabb 2 hét, mire az eredmény megjött, utána kezdtem előlről. Időpont, altatóorvos, stb. S közben kínlódtam annyit a vérzésemmel, hogy senkinek nem kívánom. Szó szerint boldog vagyok, mióta megműtöttek és sajnálom, hogy nem előbb jártam a végére. Pár nap múlva Te is így leszel, ebben biztos vagyok. Minden jót neked. Vagy hogy szokták itt mondani? Egy kalappal. :)

46702. yallah2 (válaszként erre: 46701. - Yallah2)
ápr. 22. 08:43
Legalábbis nekem. De lehet pszihés oka is. Nekem.
46701. yallah2 (válaszként erre: 46695. - Bémarcsi)
ápr. 22. 08:40
Jónak jó de nem olyan fergeteges!😁
46700. hédi67 (válaszként erre: 46697. - Suzy2)
ápr. 22. 08:26

Szia

A melleimmel én is megszenvedtem még évekig a műtét után. Kb. mintha havonta amikor mentsruálni kellett volna, helyette iszonyatosan feszült-dagadt, fájt. Most már hogy kezdek klimaxolni (petefészkeim megmaradtak a műtétnél)így már sokkal ritkábban érzem ezt a kellemetlenséget. De azon kivűl sokkal jobb és könnyebb lett az életem.

46699. Heni 86
ápr. 22. 08:06
Sziasztok!Hamar eltelt az 1 hét ,hogy itthon lehettem,szabadságot vettem ki ünnepek előtt ,hogy a műtétig ne szedjek össze semmi bacit.Azt hiszem itthon mindent el tudtam rendezni a két nagylányomnak és a férjemnek.Bevásároltam,felcímkéztem a ruhákat,hogy mindennap megtalálják,Iskolai programokra felcímkézve-bepakolva,főzni a férjem nagyon ügyesen tud azt hiszem minden renben lessz.Gyerekeknek elmagyaráztuk a dolgokat limitáltan.Már csak a holnaptól félek,reggel kell befeküdnöm ,tiszta pánik vagyok,félek,de azzal vígasztalom magam hogy túl leszek rajta és múszály,mert nőnek a miómák.
46698. 76Anikó (válaszként erre: 46694. - Yallah2)
ápr. 22. 06:17
Szia! Hüvelyi volt és műtétnél még nem volt vérzés, a hüvelyen belüli alvadékot eltávolították, de a hasam án is van. Nem jegelnek, csak kacsás vizsgálattal tisztították. Ma kiderűl hazaengednek-e! Szép napot mindenkinek és sok locsolót!😊
46697. suzy2
ápr. 21. 21:07
Sziasztok 😊 bàr rég jelentkeztem,de itt vagyok,olvaslak benneteket,üdv mindenkinek,És persze Boldog Nyuszit😘én úgy gondolom,összességében jól vagyok,és most 4 hónappal a műtét után ,úgy érzem erőnlétem is a régi.Nekem eltávolították a méhnyakat,de szex ugyanolyan jó...de CsAKIS A MEGFELELŐ PARTNERREL,NEKEM UJ ÉRZELEM,UJ PARTNER KELLETT HOZZÀ,AKIÉRT ODAVAGYOK.Szóval úgy néz ki,van élet a műtét után.Azért van gondom...pl.most rettenetesen duzzadtak fájnak a mellem,és rettenetesen feszülnek..soha amíg volt menstruációm,így nem fàjtak,..+egy hónapban egyszer őrült feszült vagyok,,de szó szerint őrült..ez nekem új..és ennek az egésznek nincs szabályos ciklus jellege...össze-vissza történik.Mi a véleményetek erről ,vajon mit lehet vele kezdeni...??hasam néha bekeményedik..és én sajnos 6 kg-ot hiztam amivel küzdök rendesen..😣puszi minden régi és új ismerősnek,,és gyógyulàst,,mindenkinek☘️🌷🌹🍀
46696. Tim70 (válaszként erre: 46695. - Bémarcsi)
ápr. 21. 20:14
De igen...😀
46695. bémarcsi (válaszként erre: 46693. - Yallah2)
ápr. 21. 20:02
méhnyak nélkül nem jó?
46694. yallah2 (válaszként erre: 46692. - 76Anikó)
ápr. 21. 19:10
Szia! Hol alakult ki a vérömleny? Hüvelyben? Hasban? Az ilyet jegelni szoktuk ha a hasban alakul ki. Hüvelyi méheltávolításod volt?
46693. yallah2 (válaszként erre: 46691. - Bémarcsi)
ápr. 21. 15:16
Ugyanolyan jó lesz a szex!
46692. 76Anikó
ápr. 21. 11:36

Sziasztok! Megint itt vagyok. Azt mondta a doki, hogy műtét alatt minden rendben volt, utána viszont elkezdtem vérezni és miután kivették a csíkot mégjobban. Ügyeletes orvos, vizsgálat, kacsa váladék ki, csík vissza.. Másnap saját orvos ultrahang, vérömleny alakúlt ki ami felszokott szívódni, de azért vizsgálat és kacsa. Közben vérvételek és infúzió. Tegnap óta egyedűl vagyok a szobában, mindenki mást hazaengedtek ugyanezzel a műtéttel. Sokat sétálok, olvasok, telik a nap. Egyre jobb, de még biztos lesz tisztítás. Remélem nem kell vágni. Köszönöm a szép szavakat. Békés ünnepeket! 🐣🐇

Üdv:Anikó

46691. bémarcsi
ápr. 21. 11:23
Kellemes húvétot mindenkinek! Szerintetek mi az előnye, ha a méhnyak megmarad?
46690. yallah2 (válaszként erre: 46689. - Katonca)
ápr. 21. 11:11
Köszõnjük a szép szavakat Katonca! Neked is minden szépet és jót! Boldog Nyuszit mindenkinek!
46689. Katonca
ápr. 20. 23:13

Kerecsényi Éva

Húsvéti áldás

Hozzon a húsvét napfényt, áldást, meleget,

szívekbe jókedvet és sok-sok örömet,

teremtsen békét a háborgó világban,

lehessen mindenki boldog hazájában,

tanítsa szeretni a gyűlölködőket,

adjon kenyeret koldusnak, éhezőnek,

adjon egészséget betegnek, idősnek,

hozzon megváltást tengernyi szenvedőnek,

s éltesse a reményt, még nincs világvége,

van kivezető út sötétből a fényre.

Mindenkinek áldott húsvéti ünnepeket kívánok! ❤

GHeni, Ágica45, 76Anikó sok erőt nektek, és gyors gyógyulást! ❤

46688. Tim70 (válaszként erre: 46683. - Ágica45)
ápr. 20. 15:56

Szia Ágica!

A nehezén túl vagy innen napról napra jobb lesz. Sok türelem és pihenés.

Annó nekem se hasi csövem volt.

A méhnyak kivételének nem gondolom, hogy hátránya lenne (14 hónap tapasztalata alapján). Előnye a megelőzés.

Lesz még egy jó darabig itt-ott szúrkálás, keményedés ez normális folyamat.

46687. GHeni
ápr. 20. 13:52
MINDENKINEK ÁLDOTT HÚSVÉTOT KÍVÁNOK!
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:

Minden jog fenntartva © 2005-2019, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Facebook