Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Méheltávolítás - akinek elvégezték már ezt a műtétet, megosztaná velem a tapasztalatait? fórum

Méheltávolítás - akinek elvégezték már ezt a műtétet, megosztaná velem a tapasztalatait? (tudásbázis kérdés)

❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
49241. yallah2 (válaszként erre: 49240. - Yallah2)
jún. 4. 23:12
Rákerestem, tényleg Béka.
49240. yallah2 (válaszként erre: 49233. - Kajszi72)
jún. 4. 23:08
Béka????
49239. Melcsi 75
jún. 3. 15:59

Ritamaja!

Köszönöm szépen, nagyon kedves vagy!

49238. Ritamaja (válaszként erre: 49235. - Melcsi 75)
jún. 3. 11:20
Melcsi! En nem tudok olyan jo tanacsokat adni mint kajsziek, egyet viszont szivből kivanok!! Mihamarabbi gyógyulast. Es kitartast neked! 🙏
49237. Ritamaja (válaszként erre: 49233. - Kajszi72)
jún. 3. 11:18
Na erre ra keresek kajszi 🙂.. csak egy kicsi sikerülne akkor is örülnek. Bar a parom veszekedik ezert.es azt tartja ruhameret sok van. De életünk csak egy!! Igaz. De egy nö mindig nő marad! Es a hasa az a hasa! 😀. Mindig felnezek..latom a lanyok bejegyzeseit. A valaszaitok. Pont ugy voltam hogy se ejjrlem se nappalom...mert verezgettem. De, te le irtad a tutit. Elmentem nödokihoz. Megnezett. Tapintasos vizsgalat ,hüvelyi ultrahang. De minden rendben,rakszüres is.🙏🙏 ahogy irtad,van maszat verzes mert a hormonok müködnek es a mehnyakban maradt mehnyalkahartya az okoz menseses verzest. Ne ijedjek meg. Jo ez a forum. Sok lanynak tudtok segiteni. Es szivböl remelem hogy mindenki rendben lesz .❤❤🙏🙏🙏
49236. Melcsi 75
jún. 3. 10:46

Pannika 2

Szia. Neked is köszönöm,hogy írtál!Sajnos én is ettől félek,hogy mi van,ha a sok cisztából előbb-utóbb rosszindulatú ciszta lesz. A bal oldali már úgy volt kezd kisebbedni,már szinte elmúlt erre most 2 cm-ert nőlt egy hónap alatt.Ráadásul a hasüregemben állandóan folyadék van,mióta ez a ciszta meg van,és én hülye utána olvastam,hogy az a rák jele is lehet....

49235. Melcsi 75
jún. 3. 10:42

Kajszi 72!

Szia. Köszönöm szépen a válaszod,sajnos én hajlamos is vagyok rá,de műtét óta pokol! A legrosszabb,hogy most mind a kettőben van,és nem is olyan nagyok,de piszkosul feszül,fáj,nyilal görcsöl,szinte lehetetlenné teszi az életemet..Hát a szexet én is hallottam már,de most az nagyon nem megy :( Most azon gondolkodok,hogy szeretném,ha kivennék a petefészkeimet is,de az orvosom nem nagyon szeretné a korom miatt mondván nagyobb gondok jönnek utána....igaz júliusban a cisztákat kiveszi.

49234. Kajszi72 (válaszként erre: 49231. - Melcsi 75)
jún. 3. 09:09

Szia. Azért van cisztád, mert a petefészkeid szuperul működnek, érlelik a petesejteket, csak azoknak nincs már hova pottyanni.

Ha nem tud felszívódni, a test körbezárja és tovább próbálkozik a feldolgozásával. Minél tovább, minél sikertelenebbül, annál nagyobb lesz a ciszta. Ez így nagyon konyhanyelven van, de kb. Leginkább hajlam kérdése az egész, van aki megússza chrobak után ciszták nélkül, de a többségnek lesz.

A régi dokik a szexet javasolták ciszta pukkasztásra. 😀 Kalap kakit!🌻

49233. Kajszi72 (válaszként erre: 49230. - Ritamaja)
jún. 3. 08:55
Szia. Ezért írtam a jógát. Átmozgatja az egész testet és rugalmasabbá tesz. A jutubon keresd meg a Belső Békát, van nagyon jó rászoktató videó sorozat, meg sok más is. Nem marketinges szarság, egy kedves, kiegyensúlyozott, szépen és értelmesen beszélő, magyarázó csaj oktat. Egy próbát megér szerintem, leginkább mert az ember agyát is lenyugtatja. No meg sokaknak nem szimpi a tömegben ugrálós, ordítva motíválós, az "éncuccomatveddmeg" indíttatású életmódváltó hisztéria. 😀
49232. Pannika 2 (válaszként erre: 49231. - Melcsi 75)
jún. 2. 20:06
Volt itt egy sorstárs. Nem emlékszem pontosan a nevére b betűvel kezdódött. Ő megesküdött arra hogy nem szabad bent hagyni a petefédzkeket. Az övé pl rákos lett. Pedig az alapbetegsége nem rák volt hanem azt hiszem mióma. De van olyan is akinek nincs ilyen problémája. Ezt orvosi segítséggel neked kell eldöntened.
49231. Melcsi 75
jún. 2. 15:32
Sziasztok! Egy kis segítségetekre lenne szükségem. Szeptemberben volt Chrobak műtétem. Azóta viszont egyre sűrűbben van petefészekcisztám, amivel sokat szenvedek. Már kb 5 hónapja van a bal petefészkembe, és most kialakult egy a jobb petefészkemben is, ami bevérzet. Más is járt így? Mitől lehet? Most ott tartunk, hogy júlisban kiveszik a cisztákat, de én hajlanék a petefészek eltávolításra is. A dokim utolsó megoldásnak gondolá, mert elvileg akkor hírtelen leállnak a hormon működések, és sok bajt is hoz magával, de ezekkel a ciszta okozta fájdalmakkal sem akarok együtt élni. 45 éves vagyok. Ha tudtok tanácsot adni, nagyon szívesen meghallgatnám.
49230. Ritamaja (válaszként erre: 49227. - Katusa2)
jún. 1. 22:25
Köszi katusa! 🙂. Hat az en hasam durvan elutadit minden ilyen alakitó jellegü mozdulatot😀.. sajnos. Igaza van kajszinak is hamarabb kellett volna elkezdenem. Es fokozatosan. Par óvatos felüles utan ugy ereztem mintha szetszaggattak volna. Szo szerint. Tudom hogy sajnos sosem lesz olyan. Az alhasam lett sajnos .. szörnyü... ruha szükebb nadrag...nos sirhatnekom van ha felveszem. Probalkozom meg hatha valami sikerül megis. Igen durvan elbantak a hasunkkal. De nem is ez a lenyeg.. ruhameret több van. Eletünk viszont csak egy.... Köszi nrked is a valaszt,es neked is sok sikert hozzá...🙂🙂
49229. N.Timike (válaszként erre: 49228. - Katusa2)
jún. 1. 18:12
Szia! Igen ez a neve 😂😂👌👌 Gyógynövény boltban lehet kapni! Nekem is ajánlották! Nem egy fincsi dolog de meglehet inni ,almalével ;) nekem egy petefészek maradt meg ,de úgy látszik már ilyen hamar ,belasult a hormon termelés....nálam !igy van sokat számit a hozzáállásod minden téren 👌🤞🥰😉
49228. Katusa2 (válaszként erre: 49217. - N.Timike)
jún. 1. 18:03

Szia! Ezen a Maca poron de jót nevettem! 😀 tényleg így hívják?!😂

Nekem még nem kell ilyesmi, megmaradtak a petefészkek, de elraktározom az információkat későbbre. Ezek is hasznosak!☺️

Így van, tojd le az egészet, sok minden a hozzáálláson múlik!🥰

49227. Katusa2 (válaszként erre: 49219. - Ritamaja)
jún. 1. 18:00

Szia! Nekem 9 hónapja volt a műtétem. Eddig a bringázáson kívül nem sportoltam- azt is csak áprilisban kezdtem el, ahogy jött a jó idő. Most már letekerek 50km-t simán, mint régen. Viszont a hasizom gyakorlatokkal nem boldogulok, felülés nem esik jól, erőltetni meg nem akarom. Nemrég vettem itthonra egy step padot, az ilyen step aerobic órákat nagyon szerettem. Nos most simán elugribugrizok rajta, de pl egy plank feladat szintén kifog rajtam. Azért durván átment minden a hasizmunkon... szerintem olyan, mint régen, sosem lesz. Lehet a jóga jó ötlet, meg igazából bármi, ami jól esik! Csak ne erőltesd túl magad, úgyis érzed, mi a jó még.

Sok sikert!😉

49226. Katusa2 (válaszként erre: 49225. - Bizakodó)
jún. 1. 17:54
Hajrá, és tényleg tedd félre a sok hülyeséget, amit hallani! Én ugyan nem tudtam volna tudományosan megmagyarázni,de légy pozitív, és meg se halld a rémhíreket!
49225. Bizakodó
jún. 1. 09:07
Sziasztok, ez az amiért örülök,hogy megtaláltam ezt a csoportot,mert ha véletlen beparázok akkor mindig ide bejövök és megnyugszom.Van némi félelmem,de az egyre többet olvasok itt , kezd elmúlni.Nagyon rendesek vagytok,hogy így segítetek mindenkinek.Puszi mindenkinek a segítségért
49224. Bizakodó (válaszként erre: 49218. - N.Timike)
jún. 1. 09:00
Köszönöm
49223. Bizakodó (válaszként erre: 49214. - Kajszi72)
jún. 1. 08:58
Nagyon köszönöm a jó szavakat
49222. Ritamaja (válaszként erre: 49220. - Kajszi72)
jún. 1. 06:51
Köszi szépen kajszi🙂 hat el vagyok keseredve... az biztos.. Figyelem a forumot jo hogy itt vagytok. Akkor megprobalom a jogat vagy óvatosan par felülest. Köszi szepen! 🙂❤
49221. Kajszi72 (válaszként erre: 49217. - N.Timike)
máj. 31. 20:16

Inkább placebo hatás, meg a szarok rá... 😀

A méhpempőben vannak hormonok, azzal etetik azt a lárvát a dolgozók, akiből királynőt akarnak nevelni. A méhpempőt szokták javasolni banyakórra, de rohadt drága.

(100g 8-10000 Ft) A mézben nincs hormon, csak cukrok, antioxidánsok, némi virágpor, ásványi anyagok, meg vitaminok, C meg mindenféle B, ja és aminosavak. Antibakteriális hatású, mert savas, és dehidratált, régen sebekre, zúzódásokra is kenték. És aki a forró teába belerakja a mézet, az rögtön ki is nyírja az összes jótékony dolgot benne. A méz csak 40° alatt méz, magasabb hőfokon csak egy cukorszirup.

🌻

49220. Kajszi72 (válaszként erre: 49219. - Ritamaja)
máj. 31. 19:49
Lehet, már előbb is elkezdhetted volna nyugodtan. De egy kicsit elkeserítelek, az az alháj nagyon nehezen tűnik el. Mert a hormonjaid pakolták oda, nem a tortazabálás vagy a chips meg a cola. Lehet a jógával többet érnél, mint a haspréssel. 🌻
49219. Ritamaja
máj. 31. 15:39
Sziasztok! Elsősorban regi lanyokhoz lenne kerdesem... 16 honapja mütöttek. Szerencsere minden rendben. Nemreg volt az eves kontroll es rakszüres is. Hala az egnek ott is jo minden! Viszont, nem tudom hogy lehet e mar hasizom gyakorlatokat csinalni...?? Hiaba nem vagyok köver...sosem voltam. Csunya lógos lett a hasam..es lent az alhasam nagyon parnas... nagyon idegesit. Esztetikailag is.. milyen tornat tudnatok javasolni erre???
49218. N.Timike (válaszként erre: 49213. - Bizakodó)
máj. 31. 14:06
Szia! Én vagyok az az egyik ember akire Kajszi72 lehet gondolt ...előszőr is teljesen úgy van ahogy Kajszi is irta!!! Nekem is csak 14-napig maradt bent és nem örökre !!!és semmi gondom nincs ! 🙏nekem összenövésem volt a méhfal a hólyaggal (Endometriozis miatt ) és igy megsérült ,lapparal műtöttek. Kitartást ,erőt kivánok neked és ne hallgass vészjosló madarakra !☝️☝️🙏🥰
49217. N.Timike
máj. 31. 13:57
Először is üdvözlök mindekit,régieket,újakat ! 🥰remélem mindenkit jól van és vírus mentesen vagytok,voltatok!egy kicsit eltüntem én is ...munkahelyi ügyes bajos dolgok miatt ..ez nyavajás virus bekavart de nagyon! Na lányok ,nekem van ám hőhullám ....megérkezett az életembe ,de azt hiszem ezt már irtam is .....viszont azt nem h kezd kevésbbe erős lenni és csak néha jön már elő!! 👏🙏😇 ajánlották ,hogy naponta minden reggel egyek egy kanál mézet ...lassan egy 250 ml mézet,benyaltam ,lehet ez vagy vettem Maca port ,és pluszban ez a két kombo ,de úgy látszik van hatása,mondjuk a Maca port néha elfelejtem 😉😂....vagy az h sz@rok az egészre ! 😂😂 nem idegelem magam miatt ! 🤣🙏😇🥰
49216. Tim70 (válaszként erre: 49213. - Bizakodó)
máj. 31. 08:07

Szia!

Ez egy baromság. Ne idegeskedj feleslegesen.

Üdv: 💖Timi

49215. yallah2 (válaszként erre: 49213. - Bizakodó)
máj. 31. 07:49
Micsoda marhaság!
49214. Kajszi72 (válaszként erre: 49213. - Bizakodó)
máj. 30. 21:46

NEM, NEM IGAZ! Szivem, nem a károgó marinénikre kell odafigyelni!

Kerülni kell a horror- hülyéket! Ők azok, akik bármiről is legyen szó, tromfolnak és előállnak a szokásos a sógornőm nővérének a férjének a nagynénjének a szomszédja sztorival....

Buták, beszűkültek és ez az egyetlen mód, hogy figyelmet csikarjanak ki. Plusz vedelik a másik félelmét és fájdalmát.

És a tények: Ha a hólyagnak és a húgyvezetéknek nincs érintettsége a műtét során, szóval nincs összenövés, daganat, ciszta, rákos szövetek, akkor k urva kicsi az esélye, hogy ártsanak neki. Főleg hasi vágásnál.

A katétertől viszont majd mindenki kap bakteriális fertőzést, enyhébbet vagy durvábbat, hajlam és genetika kérdése. Célzott antibiotikum és már nem csíp a pisi.

Majd 3 éve vagyok itt, két emberre emlékszem akiknek maradt a katéter a műtét után még hetekig, de nekik sem örökre és az előbbiek miatt.

Kalap kakit mindenhez! 🌻

49213. Bizakodó
máj. 30. 12:12

Sziasztok! Ma reggel rémísztettek meg,hogy voltak akik úgy jártak,hogy műtét után soha sem tudtak pisilni és az egész életükbe katéterrel kell élni. Majdnem sírógörcsöt kaptam. Nekem elvileg megvan az időpont 17-e és vágni fognak úgy műtenek.

Tényleg igaz ez?

49212. Klarissza71 (válaszként erre: 49211. - Yallah2)
máj. 29. 14:31

Köszönöm szépen a válaszod!

Legyen szép napod és kívánok jó egészséget!!

Üdv: Klarissza

❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:

Minden jog fenntartva © 2005-2020, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Facebook