Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Méheltávolítás - akinek elvégezték már ezt a műtétet, megosztaná velem a tapasztalatait? fórum

Méheltávolítás - akinek elvégezték már ezt a műtétet, megosztaná velem a tapasztalatait? (tudásbázis kérdés)

❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
44582. Katonca (válaszként erre: 44579. - Astra12)
szept. 16. 09:30
Sajnos azt kell mondjam, én sem így akartam. De valakit ilyen hirtelen leépülni, még nem láttam. Két hete még kiment wc-re, zuhanyoztatni is tudtam. Most pedig??? Nem bír menni, alig tud beszélni, az is összefüggéstelen szavakból áll. Pelenkázzák. Néha nem értem Isten terveit. :( Borzalom az egész...
44581. Katonca (válaszként erre: 44578. - Kajszi72)
szept. 16. 09:27
Teljesen szívemből szóltál, jól össze foglaltad! :*
44580. Tim70 (válaszként erre: 44576. - Bözsike007)
szept. 16. 07:22
Szia Bözsike! Csatlakozva az előttem szólókhoz, ne kockáztas. 10 naposan még ne menj a szülőire. Bármilyen jó erőbe is érzed magad, nem egy veszélytelen mutatvány. Vedd fel az osztályfőnökkel a kapcsolatot, és esetleg konfetencia beszélgetéssel, videó hívással részt vehetsz a szülőin. Üdv: Timi💖
44579. Astra12 (válaszként erre: 44552. - Katonca)
szept. 16. 02:11
A lehető legjobbat teszed az otthonnal. Mindenkinek segítesz ezzel! Puszi
44578. Kajszi72 (válaszként erre: 44576. - Bözsike007)
szept. 15. 21:18

Szia. Szerintem nem fog menni, hasi vágással biztosan nem. Mégpedig a mozgáskoordináció miatt. Nem tudsz majd hirtelen elmozdulni egyik irányba se, és a körülötted levők intenzívebb mozgása ijesztő lesz.

Műtét után a 17.napon, sok mozgással, relatíve nagyon jó erőben, levezettem az aldiig, hogy ne maradjanak a szeretteim a kötelező marcipántojás nélkül Húsvétkor. Betotyogtam a boltba és konkrétan két percen belül bepánikoltam. Otthon nem tűnt fel, hogy mennyivel lassúbb a biztonságosnak tartott iramom másokénál, csiga voltam a mókusok között. Nem tudtam kikerülni senkit, mert képtelen voltam menet közben a testsúlyomat oldalra lépve áthelyezni, majd gyorsan vissza, hogy ne essek el. Mackó nadrágban totyogtam, és senki, de senki nem volt rám tekintettel, sőt volt, aki a hűtőpultnál majdnem fellökött, mert rámdőlve nyúlt ugyanazért a valamiért, amiből én is akartam. Mire kiértem a boltból, annyira elfáradtam a koncentrációtól, hogy majdnem hívtam egy pótsofőrt. Aztán mégis hazavezettem, és megállapítottam, hogy jó nagy barom vagyok. A mozgásomról csak annyit még, a műtét utáni napon a lábamat oldalt az ágyra téve zoknit húztam, szóval tényleg jól mozogtam. Otthon is, az ismert, biztonságos környezetben, ahol mindenki tekintettel volt a mozgáskoordinációm hiányosságaira. Még a kutyám is.

A másik, hogy az emberben ilyenkor még nagy a félelem, hogy amit csinál, mozog, az elég-e, vagy túl sok, amit a pocakjában érez, az normális-e, stb. Így, ezekkel a buksidban, nehezen koncentrálnál egy pofavizites szülőin. Szóval én nagyon nem javaslom. Küldj a gyerekkel egy rövid levelet az ofőnek, hogy jelenleg lábadozol és nem áll módodban megjelenni a szülőin, de tisztelettel megkérnéd,ha van rá lehetőség, telefonon, vagy levélben foglalja össze a legfontosabbakat Neked.

44577. Indigóka (válaszként erre: 44576. - Bözsike007)
szept. 15. 20:49
Én ma 11 napos vagyok. Tegnap el mentünk szülinapozni. Csak űltem és tényleg nagyon családias volt, kocsival mentünk-jöttünk. Én sem hagyom el magam, lassan, de mindent csinálok. Főztem ma, most is mindjárt teregetek. Itthon egészen más, mert komfortzónán belül vagyok. Tegnap a 10 napra ütemezett kiruccanás totál kikészített. Már a kocsiból úgy szálltam ki, hogy táskámat, a kutyámat is a kocsiban hátrahagytam csak bejussak a házba. Persze a párom utánam hozott mindent. Rettenetesen elfáradtam. Nem is értem. Igaz, nagyon meleg volt. Lehet az is közre játszott. Hú, hát ez biztos ember függő, de gondold meg azért. 😊
szept. 15. 19:56

Sziasztok!Jövőhét csütörtök délután lesz a lányomnak szülői értekezlete az új suliban.Szeptemberben kezdte a 9.-et.Szeretnék nagyon ott lenni.Aznap leszek 10 napos műtőtt és 1 napos varratszedett.Itthon elég sokat mászkálok a lakásban.Nem hagyom el magam.Szerintetek elmehetek,bevállalhatom,hogy elmegyek rá??A suli kb.20 percre van tőlünk.A villamosra felszállok nálunk és átszállás nélkül letesz a sulinál!

Nagyon köszönöm a hozzászolást,segítséget!!!

😊😊😊

44575. napsugár35 (válaszként erre: 44570. - Hencike)
szept. 15. 17:57
Szia. Nekem is ez volt 1 éve. Ebben az esetben nem szabad hormonpotlast adni, azt mondta a dokim. Nekem 1dkg nem jött fel, lehet nem amiatt van. Sőt, hohullam sincs egyáltalán, viszont keményen sportolok. A dokim javaslatára. Esetleg a sportot próbáld meg. Semmi etrendkiegeszitot nem szedek
44574. epervirág (válaszként erre: 44571. - Yallah)
szept. 15. 17:57
Nekem nem ömlik csak barnás folyásom van.Èn soha nem szedtem fogamzásgátlot.Neked meddig volt a küret után ez a vèrzès?Meg ha nem baj akkor megkèrdezhetem,hogy mivel mütötek,mármint mi miatt?
44573. Katonca (válaszként erre: 44570. - Hencike)
szept. 15. 17:54

Kedves Hencike!

A kolléganőmnek azt mondták azért nem adnak hormont, mert ugyan a hirtelen beköszöntött változókorra jó lenne, de a rákos sejtek osztódását viszont fokozná. A hőhullámokra és egyéb változókori tünetekre van sokféle bogyó, de hogy ne hízzál, hát arra nem tudok semmit ajánlani. Arról nem beszélve, hogy az étrend kiegészítők általában vitaminok, ásványi anyagok, gyógynövények, amik jót tesznek a testnek, már ami a kilókat illeti úgyis!

44572. yallah (válaszként erre: 44569. - Indigóka)
szept. 15. 15:18
Tuti, ha hasít a pisi. Egy kis antibigyó és elmúlik.
44571. yallah (válaszként erre: 44568. - Epervirág)
szept. 15. 15:16
Igen.Azt hittem küret után nem lesz több niagara de rá alig 2 hétre megint. Vagy ömlött vagy folyamatosan barnáztam. Már fogamzásgátlót is szedtem. Azalatt is barnáztam. A szünetében megint ömlött.
44570. Hencike
szept. 15. 14:43
Sziasztok!segítségeteket szeretném kérni!januárban radikális méheltávolításon estem át,a méhtest rosszindulatú daganata miatt,30 évesen.Jártam endokrinológián,de nem kapok hormonpótlást.Most ott tartok,hogy 7 kilót híztam január óta🙁Tudnátok valami étrendkiegészítőt vagy valamit ajánlani?!Enyhe hőhullámaim vannak,azok elviselhetőek.Nagyon köszönöm előre is!😗
44569. Indigóka (válaszként erre: 44567. - Kataaa123)
szept. 15. 06:37

Kedves Kaata.

Köszönöm szépen. Akkor hétfőn megyek. Gondolom, majd írnak fel valami gyulladáscsökkentőt!

Mit tudnak mást csinálni?

A kórházban gondolom azért nem volt, mert nyomták belém az algopirint, abban meg van lázcsillapító is. Itthon meg már nem szedtem semmit, hiszen nincs olyan fájdalmam, hogy indokolt lenne. Így maradt meg a hőemelkedés. Igazán bosszant, mert nappal tök jól vagyok, de este meg jön a melegség, fázás....fura a pisilés még mindig. A végén van egy kis hasító érzés, nem gáz, de lehet hogy tényleg valami kis húgyuti nyavalya lett nálam. :( köszönöm, hogy írtál. 💕💕💕

44568. epervirág (válaszként erre: 44564. - Katonca)
szept. 15. 02:25
Igen a küret után.Valakinek volt ilyen,hogy elmult 3-4 napra ès újra elkezdett barnázni,vèrezni?
44567. Kataaa123 (válaszként erre: 44555. - Indigóka)
szept. 14. 23:40
Nekem is hetekig hőemelkedésem volt műtét után. Minden áldott délután ill. este. Semmi más tünet nem kísérte. Sem a nőgyógyász, sem a háziorvos nem találta az okát. Kb 4 hétig volt. Aztán egyik napról a másikra elmúlt.Azért lásson orvos.
44566. Katonca (válaszként erre: 44563. - Indigóka)
szept. 14. 21:42
Ez nem vicc, biztos oka van. Inkább lásson orvos!
44565. Katonca (válaszként erre: 44562. - Bibi64)
szept. 14. 21:38
Köszi a tippet.
44564. Katonca (válaszként erre: 44560. - Epervirág)
szept. 14. 21:37
Mármint küret után?
44563. Indigóka (válaszként erre: 44559. - Katonca)
szept. 14. 19:56

Szia Katonca!

Semmi más bajom nincs. Csak ez az esti rossz közérzet, a hőemelkedés miatt. Nem láz még, de bosszant nagyon és azt mondta a doki, ha hétvégén is ez lesz hétfőn menjek be. Semmi kedvem orvost látni! 😢😢😢😢

44562. Bibi64 (válaszként erre: 44557. - Katonca)
szept. 14. 19:56
Biatorbágyon van egy otthon, demenseket is fogadnak, és jó szakértelemmel bánnak velük. Gondozás, foglalkozások stb. www.gizella.hu
44561. yallah2 (válaszként erre: 44560. - Epervirág)
szept. 14. 19:53
Orvos?
44560. epervirág (válaszként erre: 44558. - Katonca)
szept. 14. 19:51
Most már nagyon el vagyok keseredve mikor egy hete hivtam öket azt mondtá,hogy ez termèszetes.most fehivtam őket most meg azt mondták 6 hètig lehet ilyen,hogy elmulik ès utána visszajön ez a folyás,hát nem tudom.
44559. Katonca (válaszként erre: 44555. - Indigóka)
szept. 14. 19:50
Igen, többen jártak itt már így, de mindig kiderült az oka. Volt akinek a sebe gyulladt be, volt aki a katétertől húgyúti fertőzést szedett össze. Stb... Más tüneted nincs?
44558. Katonca (válaszként erre: 44554. - Epervirág)
szept. 14. 19:45
Nagyon sajnálom... Csak kiderül mi a baj és tudnak akkor majd segíteni.
44557. Katonca (válaszként erre: 44553. - Fürjecske)
szept. 14. 19:43
Remélem mi is találunk ilyen tuti helyet. Szeretném ha emberként bánnának vele.
44556. yallah2 (válaszként erre: 44554. - Epervirág)
szept. 14. 19:35
Kapod még a vérhígító szurit?
44555. Indigóka
szept. 14. 19:28

Sziasztok lányok!

Azt szeretném kérdezni, hogy kórház utáni lábadozás alatt valakinek volt hőemelkedése?

Meddig tartott, ha volt?

Nagyon bbosszant, mert estére mindig ez van. Nem magas, 37,2 - 37,5.

Köszönöm, ha válaszoltok! 💞

44554. epervirág
szept. 14. 14:13
Sziasztok! Ugy látszik nem tartott sokáig az örömöm csak 4 napig,megint kezd barna folyásom lenni ès mèg a ham is görcsölget.Mèg 2 hèt van a szövettanig,addig izgulhatok.
44553. Fürjecske (válaszként erre: 44550. - Katonca)
szept. 14. 13:33
Egy nagyon fontos dolgot nem írtam le ami megkönnyíti a döntésedet. A mama határozottan fejlődött az otthonban. Hallgatja a többi nénit. Mosolyog, igaz nem reagál rájuk, de látjuk, hogy nem viselte meg az otthonban elhelyezés. Egészen más mint a kórház, itt sokkal jobban foglalkoznak az állapotukkal is, mert erre vannak berendezkedve. Ha majd ezt látod Te is sokkal jobban elfogod fogadni.
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2018, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | Facebook