Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Méheltávolítás - akinek elvégezték már ezt a műtétet, megosztaná velem a tapasztalatait? fórum

Méheltávolítás - akinek elvégezték már ezt a műtétet, megosztaná velem a tapasztalatait? (tudásbázis kérdés)

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
46839. genia (válaszként erre: 46838. - Kajszi72)
máj. 4. 17:57
Koszi ,kenytelen voltam ...es jol vagyok remelem a szovettan is jo leszz aztan meglatjuk hogyan tovabb !
46838. Kajszi72 (válaszként erre: 46837. - Genia)
máj. 4. 17:28
Szia. Jól döntöttél, már a betűidből érezni, hogy sokkal nyugisabb vagy. 🌻
46837. genia
máj. 4. 16:59
Csak korhazban lehet csinalni es hetvege van,es csak hetfon lehet megcsinalni a papirokat .Szoritok neked is majd irj !Hetfoig sok van ,azert vigyazz ha nagyon verzel irany az ugyelet ez nem jatek tudod !De te erzed ..en mar nagyon vereztem ..
46836. Vanita79 (válaszként erre: 46835. - Genia)
máj. 4. 16:22

De hogy hogy bent tartottak?

Az tök jó,hogy neztek verkepet. Nekem csak hétfőn volt. Mar ott is kevés volt valamim. Azóta meg csak erősödött a verzes.

Gyógyulj gyorsan,s nem lesz semmi gond!

46835. genia
máj. 4. 15:53
Jol vagyok fajt de,15,p alatt kesz voltam es mar voltam egyedul wc fajdogal,de nem veszes ,hetfon mar megyek haza
46834. genia
máj. 4. 15:51
Allitolag 2 het mulva,nem mondtak meddig fogok verezni de mar jobb telle volt a mehem alvadt verrel jo hogy jottem es a verkepem is jo .
46833. Vanita79 (válaszként erre: 46832. - Genia)
máj. 4. 15:21

Jajj de jó!

Mikor lesz a szövettan eredményed?

S hogy vagy?

Mit mondtak, meddig vérzel utána?

46832. genia (válaszként erre: 46831. - Vanita79)
máj. 4. 14:17
Tul vagyok rajta ,szoritok neked !
46831. Vanita79 (válaszként erre: 46830. - Genia)
máj. 4. 10:06

Szia

Sajna nem múlt el. Most ugyanolyan mint tegnap. A dokim csak hétfőn lesz, akihez 2 hónapja járok. Úgyhogy ha tudom kihúzom hétfőig.

Írj majd mi volt! Szorítok!

46830. genia (válaszként erre: 46823. - Vanita79)
máj. 4. 09:21
Szia Hogy vagy ? En nem merem bevarni a hetfot megyek ugyeletre most
46829. Picilány92 (válaszként erre: 46827. - AErika64)
máj. 3. 22:06

Köszönöm hogy írtál.

Balatoniak vagyunk. Itt volt orvosnál, illetve Veszprémben, de mondtam neki hogy kell keresni valakit aki profi, tök mindegy hol van. Az a legnagyobb baj hogy minden orvos hülyének nézi pedig 2 éve tényleg szenved.

46828. Pumpedli69
máj. 3. 19:42

Szép estét kívánok!

Valakinek van valamilyen jó ,rossz tapasztalata a divigelről?

Január végén vették ki a méhem és a bal petefészket utána szinte azonnal hőhullamaim lettek, a fülem szinte fáj annyira ég ,hideg hatására a kezeim elkezdenek viszketni és utána feldagadnak az ujjaim kb fél óra és mindha elvágták volna az endokrinológus szerint ez is a hormonok miatt van raynaud szindrómának hívják .

Labor vizsgálatok után a divigelt ajánlotta ezért vagyok kíváncsi a véleményekre.

Köszönöm a segítséget.

46827. AErika64 (válaszként erre: 46817. - Picilány92)
máj. 3. 18:55

Nem tudom hol éltek, melyik városban. Első körben ott kell körbe nézni, érdeklődni és egy lelkiismeretes orvost keresni!!! Biztosan találtok! Olyat, akiben hiszel, és feltétel nélkül megbízol! Amennyiben nincs nagyon jó szívvel ajánlom a Debreceni Klinikát! Lelkiismeretes jól felkészült orvosokat találhatsz ott! Túl sokéig ne várjatok, nem kell hogy kísérleti nyúlnak nézzenek bárkit. A testünk nem egy ajtó, ami ha nem csukódik megcsiszoljuk!!!

Sok szerencsét, és határozottságot kívánok nektek!!!

46826. genia
máj. 3. 18:41
Remelem ugy lessz !
46825. bémarcsi (válaszként erre: 46821. - Genia)
máj. 3. 17:43
hát attól aztán ne féljél. bekábítanak, utána nem is fáj. egyáltalán nincs benne semmi, amitől tartanod kéne.
46824. genia
máj. 3. 16:12
En is szoritok neked !Remelem minden rendben lessz !
46823. Vanita79 (válaszként erre: 46822. - Vanita79)
máj. 3. 15:29

S tudom, hogy hiú ábránd, de titkon bízom benne, hogy rendesen kiürültem ma és hátha elmúlik 🙂

Igaz nem olvastam ilyet sehol, de azért hátha van ilyen..

46822. Vanita79 (válaszként erre: 46821. - Genia)
máj. 3. 15:27

Én is hétfőn megyek. Ha el nem jutok addig az ügyeletre.. Nekem egy hónapja erősödött. Ma már tenyérnyi darab is jött délelőtt. Most megint jobb.

Szorítok neked is és magamnak is ♥️

Próbáljunk meg nem aggódni. Hidd el átérzem. Én is támogatás miatt olvasgatok itt állandóan 😊

46821. genia
máj. 3. 15:04
Sziasztok !Hetfon eu kuret !Nagyon felek !Biopszia is leszz!
46820. yallah2
máj. 3. 12:43
Kajszinak igaza van! Nyakukra kell járni ha eròs és elhúzódó a vérzés! Ne várjátok meg a vétszegénységet!
46819. Kajszi72 (válaszként erre: 46816. - Genia)
máj. 3. 12:24

A lényeg, meg lemaradt... ha nagyon vérzel és rém szarul vagy, ájuldoznál és egyebek, akkor irány a nőgyógyászati ambulancia, 15 nap nem játék.

Kalap kakit!

46818. Kajszi72 (válaszként erre: 46816. - Genia)
máj. 3. 12:19

Szia. A tehetetlenség, a kiszolgáltatottság érzése és a félelem szüli a dühöt, ami benned van, ezért sárkánykodsz. Hülyén hangzik, de ez annyit jelent, hogy jól működsz, épp átalakítod a sok szart tenni akarássá. 😀

Légy türelmes a testeddel, jól meg van zavarodva, a méhed túldolgozik a tisztulásért, kínjában, de érted teszi, amit tesz.

És írj, add ki magadból, ne töppedj bele a dologba.

Egyszer véget ér a vérzés is. 🌻

máj. 3. 09:16

Anyukámnak most lesz 2 éve. Méhet és a petefészkeket távolították el neki miómák miatt.

Egy évre rá újra kellett műteni mert állandó BÉL fájdalmai voltak és puffadt. Az orvos már lehülyézte és pszichológushoz akarta küldeni, de addig járt a nyakára anya amíg fel nem nyitotta mégegyszer.

Kiderült hogy a belét rosszul tette vissza (szó szerint csak visszab*szta a hasüregbe) összenövései lettek és a szigmabél már ki volt záródva....a műtét után az orvos bocsánatot kért tőle és azt mondta hogy nem gondolta volna hogy ez a gond.

Azóta még rosszabb a helyzet. A semmiből magas vérnyomása lett ami úgy jelentkezik nála hogy a normálisról hirtelen felmegy 180-190-re. A feje kettészakad. Januárban mentőt hívtunk hozzá mert beszélni nem tudott, rázta a fejét és elájult, gondolom valami kis stroke szerűséget kapott.

MINDEFÉLE orvosnál volt: érsebésznél, gasztorenterológusnál, neurológusnál, endokrinológusnál, kardiológusnál, szemésznél, kb már tényleg mindenhol és minden orvos azt mondja nincs semmi baja.

Azt érzi mintha a bele le lenne varrva egy helyen és vele együtt mozog.

Mi arra gondolunk hogy a bél érellátása rossz vagy esetlen elnyom egy fő eret amitől az agya nem kap elég vért. Ha elfekszik jól van. Állni, ülni alig tud.

Röviden ennyi.

Valaki tud esetleg egy olyan orvost aki tudna segíteni??????????????? Attól félünk és ő is azt mondja hogy agyvérzést fog kapni és ez már nem játék.

Jövő héten megy vissza a nőgyógyászhoz és megmondja neki hogy nyissa fel mégegyszer és nézze meg mi van ott bent.

46816. genia
máj. 3. 09:05
Sziasztok!Vegig olvastam mindemt ...eskuszom allandoan tudnek sirni ,panikolok .hisztizek nagyon felek...szinte biztos mutet lessz a vege ..mar 15 napja verzek hol erossebbem hol gyengebben Medig lehet az ergomet inekciot szedni em napi,2 kapok mar 6 napja nep akar elallni depreszios vagyok ideges att mentem hazisarkanyba ...pedig van egy csodalatos ferjem allandoan ingerult vagyok .Bocs hogy igy ratok zuditottam mindent nincs kinek elmondanom ennyire oszinten az erzeseimet ..utalok panaszkodni sosem teszem csak most ugyerzem megfulladok!
46815. Kajszi72 (válaszként erre: 46814. - Vanita79)
máj. 3. 01:05

Na, én ilyenkor szoktam a budin ülni órák hosszat meg ott aludni... mikor elegem lett a "pelenkázásból".

Azért fájsz, mert a méh izomzata görcsben van. Próbál tisztulni, de a nyálkahártya kapaszkodik, meg vastagabb is a kelleténél, sok vért kívánó feladat.

A másik: nem hiszem, hogy látni lehetne vmi extrát ilyenkor. Két kupac trutyi. A laborban sejtszinten vizsgálják meg, az a lényeg.

És kibírod. Többen hónapokat kellett, hogy kibírjunk. Neked is menni fog, ha mázlid van, max még egy ilyet kell átélned, vagy egyet se.🌻

46814. Vanita79 (válaszként erre: 46812. - Kajszi72)
máj. 3. 00:01

Ami aggaszt leginkább azok a nagyon nagy darabok.. Aludni sem tudok mert érzem mindig, hogy jönnek kifelé. Elég nagy átmérőjűek, s gyakoriak. Egy hónapja még azt vártam jöjjön már meg rendesen. Most meg azt, hogy múljon már el..

A nagy darabos vérzés a legrosszabb most.s néha olyan mintha fájásaim is lennének. Nem tudom meg magyarázni.

Nagyon remélem, hogy nem lesz nagy gond és kibírok még pár napot, aztán még két hetet.. Aztán legyen vége.

Amúgy mit gondoltok arról, hogy szövettan előtt a küret "minőségét" látva, a doki már vonhat le következtetést? Persze csak magának, nem hivatalosan.

46813. Kajszi72 (válaszként erre: 46809. - Papp Mónika)
máj. 2. 23:59

Szia Móni! Durva szavak jönnek.

Apukád szemét módon viselkedett anyukáddal, és ha egyetlen becsmérlő, bántó szavát is igaznak hiszed, akkor komoly problémáid lesznek.

Aki az elesettet, a nála gyengébbet bántja, szóval vagy tettel, az gyáva, fél és nem jó ember.

Aki pedig direkt rosszat tesz másnak az nem lehet példakép, nem érdemel figyelmet.

A te párod melletted van. Ő a lényeg. Őt te választottad. Hagyd, hogy szeressen és segítsen.

Nő voltál az első menstruációd előtt is, copfos kislányként, és a méhed nélkül is nő vagy.

Gyereket nem szülhetsz, de anya lehetsz még.

Ezeket a dolgokat átélve ki kell tisztuljon a kép, hogy mi is az amit fontosnak tartasz az életedben, mi az, ami hiányzik.

Tegyél érte! Gyógyulj meg, és tervezz, aztán tedd meg!

Azért ébredtél fel, mert még dolgod van itt.

A változástól akkor kell félni, ha semmi beleszólásod nem lehet.

Itt nem ez a helyzet, egyáltalán nem. Most rajtad áll minden, te irányíthatod a dolgokat, a te döntéseid határozzák majd meg a jövődet. Te döntöd el,milyen is legyen ez a változás.

A csakazértis boldog leszek-et választanám.😀

46812. Kajszi72 (válaszként erre: 46808. - Vanita79)
máj. 2. 23:17

Ahogy Timi írta, ez itt az a hely, ahol mindent kérdezhetsz és kiírhatsz magadból. Mi is ezt tettük.😀

Küret előtt nem adnak hormont, azért, hogy a tényleges dolgokat vizsgálhassák, ne egy gyógyszer által támogatott állapotot.

Ultrahanghoz vak vagyok, de a dokik látják a pöttöm eltéréseket is.

A mióma lehet három féle az elhelyezkedése alapján. Konyhanyelven: a méh izomzatából a medence felé kitüremkedve, szóval kifelé, a méh belseje felé növekedve, befelé és a méh izomzatában gócosodva. Amikor ici- pici, akkor gondolom nehéz egy Uh maszat alapján 100%- osan kijelenteni, hogy most mi is az. Igazából felelőtlenség is lenne a dokiktól. Korrekt az orvosod, elmondta mi a valós helyzet, elküldött a további, tisztázó vizsgálatra is rögtön.

Reméljük, hogy tapasztalt, jól tippel és mióma az amit talált. Nagy kalap kakit!

46811. Tim70 (válaszként erre: 46809. - Papp Mónika)
máj. 2. 22:33

Szia Móni!

Na ha valahol, akkor itt nyugodtan kisirhatja magát mindenki. Nyugodtan beszéld ki ami benned van segíteni fog.

15 hónapja teljes méheltávolításom volt (mindent kivettek, még a vakbelemet is 😊).

Ezeken az érzéseken mind átmentünk, ki könnyebben ki nehezebben dolgozta fel. De már sokszor leírtam VAN ÉLET A MŰTÉT UTÁN!!! Az, hogy ez milyen lesz az rajtad is múlik, mert elsősorban el kell tudni fogadni magad, és a megváltozott helyzetedet. Legyél egy kicsit önző, és legyél te a legfontosabb.

Nyugodj meg NŐ maradsz a szó legjobb értelmében, ha te is nőként gondolsz magadra.

Hogy ebből a férfi mit vesz észre? Na pont annyit amennyit te akarsz, hogy észrevegyen. A szexszuális együttlétnél nem lesz nekik más az érzés, (első kézből van az infó, megkérdeztem...😀) neked viszont igen. A tabukat le kell vetkőzni és beszélni a dologról, de csak annyit amennyit a partnered igényel.

(fölösleges folyamatosan emlékeztetni rá, hogy neked műtéted volt, mert ezzel azt sugalja az ember, hogy kevesebbnek érzi magát). Ördögi kör.

El kell fogadni a helyzetet és a legjobbat kihozni belőle. Remélem kis eszmefuttatásom elindít benned valamit, írd ki ha valami nyomaszt, próbálunk segíteni. Jó halgatóság is vagyunk ha az kell.

Üdv: 💖Timi

máj. 2. 21:26
40 éves vagyok és nincs gyerekem.
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:

Minden jog fenntartva © 2005-2019, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Facebook