Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Méheltávolítás - akinek elvégezték már ezt a műtétet, megosztaná velem a tapasztalatait? fórum

Méheltávolítás - akinek elvégezték már ezt a műtétet, megosztaná velem a tapasztalatait? (tudásbázis kérdés)

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
48014. Katusa2 (válaszként erre: 48012. - Ewyca)
okt. 17. 06:19
Ewyca, én is a drain helyét szoktam csak érezni. No para, ez természetes😉 frontnál tuti lesz, aztán meg amikor akarja🙃
48013. Ritamaja (válaszként erre: 48011. - Sziszike3)
okt. 16. 23:06
Nem...az biztos. De,mint itt mindenki en is túl eltem. Es jobban lettem. Es mar csak ez szamit. 🙂. Es ezt csak mi ertjük meg...mert mi tudjuk mit is jelent.
48012. Ewyca
okt. 16. 21:59

Sziasztok!

Ma volt 5 hete a műtétem. Nagyjából 1 hete egész jól vagyok, órákra megfeledkezek az elmúlt időszakról. Ma viszont, sehol máshol, csak a drén helyén érzek enyhe fájdalmat (kicsit ég,nyom, de belül). Esetleg tudtok valamit erről,volt valakinek ilyen?

Dokihoz csak 24-én megyek a 6 hetes kontrollra.....

48011. Sziszike3 (válaszként erre: 48004. - Ritamaja)
okt. 16. 21:33
Sajnálom,ez elkeseritő az emberek ilyen bunkok ,na a ferfiakrol némelyik,igen is te egy erős nő vagy ,mert ezen keresztul menni nem kis dolog.
48010. viva70 (válaszként erre: 48009. - Ritamaja)
okt. 16. 21:07
Köszönöm Ritamaja.🙂 Örülök, hogy rendbe jöttél teljesen. Minden jót kívánok neked is!🙂
48009. Ritamaja (válaszként erre: 48006. - Viva70)
okt. 16. 20:22
Viva70! Sok sikert,es eröt kitartast a mütetedhez! 🙏. Es barmi van is , boldog vagyok mert nem kinoz az a sok daganat. Mas lett minden. Szoval minden jot 🙂
48008. Ritamaja (válaszként erre: 48007. - Katusa2)
okt. 16. 20:19

Katusa, hat en meg se tudtam.szolalni. vigyorogva vagta a kepembe hogy nem vagy mar NÖ!! Ja es nem pasi mondta

Nö.... ismerösöm... amugy. De en mar ugy vagyok vele.. na nekem holnap neked. Ezt meg ö is megkaphatja. Faj nagyon..de majd ezen is túllepek. Es köszi ❤

48007. Katusa2 (válaszként erre: 48001. - Ritamaja)
okt. 16. 19:57

Nem is értem,hogy ezt hogy gondolják🙄😬 meg hogy ez hogy kerül szóba?? Nekem senki hasonlót sem mondott. Ha mondott volna, úgy kiosztom,hogy nem áll meg a lábán!

Te pedig egy percig se foglalkozz az ilyen kreténekkel, rosszul meg pláne ne érezd magad miatta!

48006. viva70
okt. 16. 18:29
Bunkókkal nem kell foglalkozni. A jóisten állatkertje sajnos hatalmas. Én még ugyan műtét előtt állok, de közeleg az időm most már érzem, tudom... Szerencsére az én ismeretségi körömben eddig még mindenki pozitívan fogadta, amikor beszéltem róla. Sőt, inkább még biztatnak, hogy jobban is járnék, ha megszabadulnék a sok kellemetlenségtől végre. Most már lassan csak meglesz a szövettanom, aztán meglátjuk mi, merre, hány méter lesz...
48005. Ritamaja (válaszként erre: 48003. - Kajszi72)
okt. 16. 16:36
Kajszi 🙂🙂❤. Bunkok. Igen. De barki jarhat igy..aztan majd megtudja. En tudod nem szoltam semmit se . Mert nem istudtam.. de majd ha öt is megalazzak... majd eszebe jutok....remelem..
48004. Ritamaja (válaszként erre: 48002. - Sziszike3)
okt. 16. 16:34

Igen. Itt a lanyok mindig segitenek. Mindenben. Azwrt is terek vissza,ha valami ugy alakul. Nekem gyerekem se lehetett. Dupla veszteseg...es most mint nöt vesznek semmibe... mar nem vagy többe nö. Ezt vagtak a kepembe. De tul elem

Barhogy is. Ezzel azt ertek el hogy nem is merek mar kapcsolatba kezdeni..

48003. Kajszi72
okt. 16. 16:03

Rengeteg nő van, aki hosszú éveken át elviseli a soknapos, akár darabos vérzéseket, orvoshoz nem megy, nem is jár, mert benne aztán ne turkáljon senkise. A rákszűrés meg csak hiábavaló hülyeség, kidobott pénz, anyám se volt sose...

Aztán nagy részük idejekorán meghal. Vérszegénység, a vészes - keringés összeomlás, vashiány - lenullázott immunrendszer, jöhet bármi kórság. Vagy méhgyulladás, kismedencegyulladás, méhnyakrák, méhtestrák, és a tovaterjedések.

Azok, akik lesajnálnak bennünket, akiknek a szemében semmivé lettünk, önmagukról állítanak ki szegénységi bizonyítványt az ilyen megnyilvánulásokkal.

Korlátoltak, tudatlanok. És a szurka- piszkával a saját elszart életüket és a meg nem élt női mivoltukat próbálják kompenzálni.

Én erre gondolok mindig. Aki hagyja, azt felvilágosítom. Aki bunkó és prűd azt olyan szavakkal sokkolom, mint a behatolás, orgazmus vagy az orális szex. Ilyenkor hamar kiderül ki is a nő igazán...

😀

48002. Sziszike3 (válaszként erre: 47998. - Ritamaja)
okt. 16. 14:44
Persze megértelek,én is ilyen mütét előtt állok,tőlem is többen kérdezték ismerősők és belemegyek a mütétbe?De azt válaszoltam nekik igen ,mert ha ez megment a sok fájdalomtól,és tudok jobb életet élni utánna megéri a mütét,inkább ezt választom mint utánna akár komolyabb gond legyen belőle.Én is sokat gondolkoztam ezen vegyes érzelmekkel vagyok ez iránt,de megkel probálnunk ezen valahogy tovább lépni,hisz az életünk igy is megy tovább,lehet hogy én könyen mondom ezt most mert van már 5 szép gyermekem,őket meg felkel még nevelni,ez ami tartja talán bennem is a lelket,a gyermekeim.Lelkileg valoszinü megvisel mindnekit ez a mütét,de jo hogy vannak ma már ilyen forumok,csoportok ahol hasonlo emberekkel tudjuk megosztani a problémákat ,mert ők benne vannak ebbe a helyzetben.Kitartást neked is a továbbiakban!
48001. Ritamaja (válaszként erre: 48000. - Évi0519)
okt. 16. 13:52
Szia Évi! Köszi. Igen ez igaz. Ugyan ugy nö vagyok. Az is maradok. Beszelnek annelkül hogy tudnak valojaban mi hogy van.8 honap utan mondhatom sokkal jobb,nem kinoznak a daganatok. De mikor igy a kepedbe vagjak..az nagyon fajó. Köszi megegyszer.
48000. Évi0519 (válaszként erre: 47996. - Ritamaja)
okt. 16. 12:10

Szia Ritamaja

Akik nem estek át ilyen műtéten azok nem tudják/tudhatják, hogy ez mivel jár és milyen következményei vannak ennek a beavatkozásnak. Aki nem ért hozzá annak nem kell a szavára adni. Te tudod, gondolom felvilágosított az orvosod is, hogy nemhogy hátrány inkább előny származik abból, hogy ezen átestél. Nekem májusban volt a műtétem kivették a méhemet a méhnyakkal és a petevezetékekkel együtt a két fészek maradt csak. Én azóta sokkal jobban érzem magam és kijelenthetem, hogy sokkal jobb életminőségben élek mint azelőtt. Persze a betegség miatt volt már pokol az életem de azóta mintha elvágták volna mindazt ami addig kínozott. Hidd el, hogy csak jobb lehet. Persze vannak apróságok ami miatt más de semmiképp sem rosszabb.

Ha legközelebb valaki így reagál a dolgodra, ne húzd fel magad sőt mond azt, hogy neked így jobb lesz vagy már jobb is és ne érezd magad semmivel kevesebbnek!!!!!! Ugyan olyan értékes ember maradtál aki voltál és mindenképpen igazi NŐ!!!!

47999. Sziszike3
okt. 16. 11:25
Ma voltam a dokinal,visszamentem ,hétfőn volt a kuret de viszont tegnap pokoli éjszakám volt ,iszonyatosan,fájt az egész alhasam,lábamba sugárzott a fájdalom,derekam fájt ,nem tudtam aludni,de reggelre sem változott a helyzet.Doki megnézett ultrahanggal mondta petefészek gyulladásom van .Most kaptam kettő antibiotikumot ,meg cataflant irt fel.Remélem elmulik a fájdalom.
47998. Ritamaja (válaszként erre: 47997. - Sziszike3)
okt. 16. 09:51
Köszi. Hat az,csak ez örökre nagy ütes marad,hiaba nem igy van.
47997. Sziszike3 (válaszként erre: 47996. - Ritamaja)
okt. 16. 09:40
Szia!Szerintem ne törödj az ilyen,emberekkel attol mert valakinek kiveszik a méhét nem jelenti azt hogy többé már nő!Ez egyes embereknél,egy buta felfogás szerintem.
47996. Ritamaja
okt. 16. 09:00
Sziasztok lanyok! 8 hónapja műtöttek. Szoktam olvasgatni kivel mi van,nezem az uj sorstarsakat. Jol vagyok.mar minden rendben. Sok idö kellett.de jo mar. De egy valami nagyon bant. Ha megis ki mered mondani valakinek,hogy milyen műteten estel at, az a reakció... mintha mar nem is lennek NŐ..az a szanakozas az az okoskodas. Fel tudnek robbani!! Ugy vissza tudnak nyomni. Ilyenkor feleslegesnek erzem magam. Mintha mar nem is elö ember lennek en is. Pedig ök sem tudhatjak mi var meg rajuk!!!
47995. Sziszike3 (válaszként erre: 47994. - Viva70)
okt. 15. 11:41
Köszönöm a választ,nem is halottam még erről,utánna néztem a neten közbe mi is ez.Jó hogy már vannak ilyen lehetőségek is.
47994. viva70 (válaszként erre: 47992. - Sziszike3)
okt. 15. 11:30

Sürgősséggel biztos meglesz előbb. Az EESZT-t ügyfélkapun keresztül lehet elérni. Ott vannak a betegdokumentumok, felírt receptek nyilván tartva.

[link]

47993. Boggantyú
okt. 15. 09:08

Sziasztok!

Visszaolvastam kicsit, mert lemaradtam....

Udv az ujoncoknak, a friss muteteseknek!

A szetnyilt sebem mara pont begyogyult, ma van az elso nap h nem kotozom mar.☺️

A munka azert megtalalt..... hiaba nem emelgetek, nem rohangalok, azert az adminisztracios feladatokat kapom , nehogy unatkozzak 😁 en meg csinalom szorgosan mert azert nem allt meg az elet.... elvezem, hogy ezerrel sut meg a nap es jo meleg van, du setalok es begyujtom a D-vitamin adagomat.

A borom tovabbra is cefet szaraz, a hajam is hullik es folyton faradt vagyok. Szedek vitamint, de sok javulast nem tapasztalok, a kajara odafigyelek.

A haziorvosom azt mondta, hogy 6 het utan azert elkuld egy laborra, mert sok minden megvaltozik ezalatt, szeretne szem elott tartani, ugyanakkor a csontritkulas vizsgalatot is szeretne velem letudni. Lesz egy kezdo ertekunk es utana evente majd ellenorizni fogja, mert v.sz. a mutet utan a cs.r. folyamat felgyorsul.

Mast is elkuldott a haziorvosa cs.r. szuresre?

Nekem azt mondta a mutetet vegzo doki, h furodni , uszni csak a teljes saebgyogyulas utan lehet a fertozesveszely miatt.

Kondizni, erositeni, biciklizni minimum 6 hetet varjak, de ezt erezni fogom mikor jott el az ideje es mennyit fogok birni.

Nalunk a csaladomban -anyai/apai agon soha senkinek nem volt nogyogyaszati problemaja-vagy legalabbi senki nem tudott arrol h ilyen gondja lett volna.

En hatarozottan allitom, hogy nalam egyertelmuen lelki eredetu a problema. Van ilyen. az elmult evekben nagyon sok olyan esemeny volt, amit meg kellett elnem, talpraallnom utana. Tobbnyire el kellett folytanom minden erzest, mert tolem vartak el h eros legyek, peldat mutassak, kozben vezessem az uzletet, nem volt ido nyafogni.... most sem erzem azt h nyafogos lennek vagy barkinek el kellene kezdenem sirankozni, en inkabb nehezen nyilok meg barki elott, viszont tudjak rolam h kivalo lelki szemeteslada vagyok es mindig volt/van olyan aki nagyobb patyolgatasra szorul/-t.

Szoval mindig mentem tovabb... talan ez is egy jelzes h ideje atgondolni a hogyan tovabbot es meg racionalisabb elni. Az elet izgalmairol addig a kamasz gyermekeim gondoskodnak! 😂😂😂

a szovettanom elkeszult, jovo heten megyek a dokihoz a 4 hetes kontrollra. El sem hiszem, h szerdan lesz 3 hete.... 😳😲

A hasam mar csak ritkan faj, tobbnyire akkor ha tul sokat ulok vagy front van. A borsot es tovabbi puffaszto tarsait tovabbra sem tudom enni. Mutet utan volt valakinek epe problemaja?

47992. Sziszike3 (válaszként erre: 47991. - Viva70)
okt. 15. 09:05
Én is igy tudtam átlagosan 3 vagy 4 hét ,de tegnap rákérdeztem a dokinál hogyan tovább most a okt 29 marad e nagy mutet időpontjának.A doki azt mondta marad egyenlőre mert ő megsurgette .ha surgősbe veszik akkor akár két hét alatt is megvan.Majd kiderul .Az EESZT mit jelent amit irtál megkérdezhetem?
47991. viva70 (válaszként erre: 47986. - Sziszike3)
okt. 14. 23:47
Nekem 3-4 hetet mondtak, hogy kb. addigra készül a küret szövettana el. Szerdán lesz 3 hete, hogy levették. Lassan rákérdezem majd. De figyelem az EESZT-ben is mindennap hátha feltöltik oda is.
47990. Kajszi72 (válaszként erre: 47989. - Yallah2)
okt. 14. 23:21
Nálam 1:1 az állás, előtte, utána tekintetben. Azért nem áll nyerésre az utána, mert rájöttem a nagy rejtélyre, mármint, hogy az új kolléga néni koszos kis kezével rendszeresen ráspulnizza a lesoványodott gurigát az újra. 😵😂😂😂
47989. yallah2 (válaszként erre: 47987. - Katusa2)
okt. 14. 22:38
Ne aggódj! Ne sűrűbben, mint műtét nélkül.
47988. Katusa2
okt. 14. 21:42

Illetve ha már ilyenekről is szó van (és miért ne lehetne) mit tesztek ellene megelőzésnek? Én egy ideje használom a Gynophillilus nevű hüvelytablettát, ami igazából probiotikum, és az együttlétek után szoktam bepattintani😁

Biztos ami sicher alapon😜

Másban nem nagyon bízom (irrigálás meg ilyenek) de szívesen meghallgatnám a ti tapasztalataitokat is e témában.

Köszi🥰

47987. Katusa2 (válaszként erre: 47980. - Yallah2)
okt. 14. 21:37

Persze, nem akartam én úgy belecsapni a lecsóba, hogy mozdulni se tudjak, mikor végre tök jól érzem magam, sőt sokszor el is felejtem, mi történt velem!

Viszont egy aggàlyos kérdésem van, szintén a tapasztalt versenyzőktől🤪☺️, hogy számítani kell arra, hogy többször megtalál valami hülye fertőzés?!😕 Míg otthon voltam, semmi bajom nem volt, múlt hétfőtől dolgozom, erre csak elkaptam valami szart😡

Ááá nehogy már jó legyen minden!😔

47986. Sziszike3 (válaszként erre: 47985. - Yallah2)
okt. 14. 15:47

Volt bent a dokim ,mondta ő sürgősbe kérte ,megsürgeti ,ilyenkor általába elkészul

Jövőhét után pénteken kel telefonálnom neki,remélem addigra kész lesz.

47985. yallah2 (válaszként erre: 47984. - Sziszike3)
okt. 14. 14:37
Általában 2 hét alatt meg kell lennie az eredménynek.
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:

Minden jog fenntartva © 2005-2019, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Facebook