Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Levelezőtárs kerestetik fórum

Levelezőtárs kerestetik (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 ... ❯❯
2013. febr. 2. 16:26

Sziasztok:)

Barátokat keresek:) Olyanokat akikkel lehet beszélgetni akár órákon át:) Én 18 éves leszek. Nagyon szeretek olvasni, szánházba és moziba járni, és énekelni. Nagyon beszédes vagyok, mosolygós, barátságos, bár néha makacs :) Várom azoknak a levelét akik szivesen barátkoznának velem, és egy életre szóló barátságot szeretnének kötni :) /és nem társkeresés! :) /

e-mail: gyongyos1995@citromail.hu

694. Mcat
2013. jan. 31. 23:52
Sziasztok! 21 éves, komoly és pont ugyanannyira komolytalan, mosolygós lányként levelezőtársat keresek. Korhatárt nem adok meg, nem ezen múlik, hogy megtaláljuk-e a közös hangot, a közös érdeklődési pontokat, illetve, hogy elég kitartóak vagyunk-e jó hosszú levelek váltásához. Elsősorban postai úton, de természetesen email útján is szívesen levelezek! Ha szeretnél megismerni, privát üzenetben megadom a címem! :)
2013. jan. 28. 12:22
Levelezőtársat,barátot,barátnőt keresek főleg postai úton.Olyanok leveleit várom akik komolyan gondolják szükségük van egy ilyen társra és komoly-érett gondolkodásúak bármilyen témában szívesen leveleznének pl. az élet dolgairól,.... Én 34 éves nő vagyok,ha hasonló cipőben jársz akkor írj.Üdv.
692. aleron
2013. jan. 25. 17:00

Sziasztok!

17 éves fiú vagyok.Nem nagyon vannak barátaim,részben ezért is keresek levelezőtársat.Elég egyhangúan telnek a napjaim,sokszor unatkozok.Szeretek olvasni,filmeket és sorozatokat nézni.Kedvenceim azok a művek,amikben az érzelmeket és az emberi kapcsolatokat tárgyalják,valamint a horrorok és a thrillerek.Szívemhez közel állnak még a versek és azok a dalok,amelyeknek van mondanivalójuk.Sokat sétálok,főleg csendesebb helyeken,valahogy megnyugtat..Iskola mellett szabadidőmben sportolok.

Első sorban 14-18 éves korig keresek nemtől függetlenül bárkit.Amit talán érdemes leszögezni -bár nem tudom mennyire van ennek jelentősége,hogy nem barátnő és/vagy kaland keresése a célom.

Email címem: aleron@indamail.hu

2013. jan. 25. 13:39

Egy mosolygós, bolondos, vidám, 22 éves lány levelezőtársakat keres. :) Kortól, nemtől függetlenül írhattok!

Leveleiteket várom a gesztenyemanocska@citromail.hu címre. :)

2013. jan. 23. 10:30
Halihó!:) Levelezőtársak keresek 20-25évig!Bármi érdekel!Írjatok bátran!!:)
2013. jan. 23. 04:07

Sziasztok!

20 éves lány vagyok. Levelező partnert keresek.

szandi0404@freemail.hu

688. bnedora
2013. jan. 21. 15:02
Elvileg csak 18 éven felüliek lehetnek itt a portálon.
2013. jan. 21. 14:58
Van itt olyan 13 éves lány aki szívesen levelezne? De postán keresztül? :)
686. c8dc8ce78d (válaszként erre: 685. - Hópárduc76)
2013. jan. 21. 13:43

Szia!

A megadott E-mail címedre! :-)

685. Hópárduc76 (válaszként erre: 684. - C8dc8ce78d)
2013. jan. 21. 10:37
Szia! Hová írtál nekem? :)
684. c8dc8ce78d (válaszként erre: 682. - Hópárduc76)
2013. jan. 19. 07:22
Szia Hópárduc!Írtam neked!:-)
2013. jan. 18. 17:37

68 éves, rendezetten élő, optimista független nő vagyok!Sajnos most mozgáskorlátozott , de remélem ez változik jó irányba!!

Keresek egy kedves barátnőt ,korban hozzám közel állót , akivel levelezhetünk, beszélhetünk a skypon , vagy telefonon , aki akár szivesen eljön hozzám akár sokszor , vendégségbe Csepelre!

Szeretem az embereket, a régiségeket,az állatokat , a népies dolgokat , a a komoly és nép zenét, - de csak csendben,-az irodalmat, a művészetet,- de nem mint különlegességet mondom, - tehát van szép igényem!!Örülök a vendégnek , a barátkozásnak !!Próbáljuk meg !!

A címem az adatlapomon van !

2013. jan. 18. 17:22

Sziasztok! Levelezőtársakat, barátokat keresek, főleg postai úton. 36 éves vagyok, elég sok minden érdekel. Cím az adatlapon.

Üdv. :)

681. csakkeresek (válaszként erre: 680. - 62d6e33d86)
2013. jan. 17. 07:48
szia, megleshetsz engem is :)
2013. jan. 16. 17:29
Sziasztok! Levelezőtársat,barátnőket keresek postai úton vagy akár e-mailen. Én 34 éves vagyok,kitartó,hosszútávú barátságra vágyom. Mivel egyedül érzem magam nincsenek barátaim akik voltak kihullottak ezért ilyen módon szeretnék ismerkedni.Szeretnék igaz barátságot kötni,akivel sok mindenről lehet beszélgetni,az élet dolgairól,és szívesen eljönne az esküvőmre.Várom leveleiteket! Üdv :)
679. gonosz9
2013. jan. 15. 20:06

Sziasztok!

Levelezőtársat keresek, mint mindenki, aki ide ír :)) Magamról annyit, hogy szerintem kicsit elvont vagyok, mivel nincs túl sok barátom...xD Vagyis vannak, de osztálytársak vagy elfoglaltak xD Mindegy :) Barátom van, inkább lányok társaságát keresem. 19 éves vagyok, nem vagyok egy rajongó típus, nem járok bulikba, szeretek gondolkodni érdekes dolgokon mint pl. a jövő dolgai vagy bármi jó kis téma :D Szóval igyekszem nem szűk látókörű lenni :) Olyan levelezőtársat keresek, akivel tudok jókat beszélgetni, hosszabb sorokon át és nem olyat, aki bejelöl fészen és annyi a beszélgetés, hogy "szia, mizu?" "semmi" :DD Na, remélem értitek :) Szóval, ha akad vki, aki szintén baráthiányba szenved, írjon az e-mailemre: sz_alexandra93@freemail.hu :)

2013. jan. 15. 10:52

Levelezőtársat, levelezőtársakat keresek a 40 feletti korosztályból.

Én 44 éves nő vagyok. Érdeklődési köröm sokszínű, szeretem a természetet, a zenét, a művészetet, mindent, ami szép:),de a főzés és a mindennapok történései is érdekelnek.

Ha gondolod írj, hátha sikerül barátokra találni.

email:virag1167@freemail.hu

677. csakkeresek (válaszként erre: 676. - Ebe5acb8e6)
2013. jan. 14. 16:43

üzleti lehetőség?


mi vaaaaan?

:)

676. ebe5acb8e6 (válaszként erre: 673. - Csakkeresek)
2013. jan. 14. 16:30
És milyen remek üzleti lehetőséget ajánlasz?
675. Éjkék (válaszként erre: 674. - Éjkék)
2013. jan. 14. 16:21
e-mail-címem: harang.viragos @ gmail. com
674. Éjkék
2013. jan. 14. 16:20
Levelezőtársakat keresek a 35-45 éves korosztályból. Mert jó egy kicsit elbeszélgetni, ha van kivel:)
2013. jan. 14. 14:08

Komoly levelezőtársat keresek, elsősorban leánykák, hölgyek, asszonyok körében, kortól függetlenül, másodsorban házaspárok személyében.

Örülnék, ha budapesti lennél, én inárcsi vagyok, s nem titkolt szándékom a személyes találkozó a későbbiekben.


Teljesen szexmentes, ám őszinte, levélbarátságra vágyom, 25 éves, nős, fiatalos, közvetlen pasi vagyok.


Személyem túlérzékeny, ambivalens, szókimondó, makacs, őszinte, megbízható, cinikus, poénos, stb. Meg kell ismerni, bár sokak szerint kiismerhetetlen és mély vagyok. :)


Szeretek olvasni, filmezni, sétálni, szeretem a zenét, informatikát, verset írni olvasni... bármiről tudunk beszélgetni.


Hosszútávú barátság a célom.


Várom tehát a hölgyek, házaspárok jelentkezéseit. :)

2013. jan. 14. 10:11
Sziasztok! Egy mosolygós,kedves,aranyos,33éves Debrecen környéki lány,20-36 év közötti lányokkal szívesen levelezne barátság céljából,postai úton,vagy e-mailen. Kitartós barátságot szeretnék,ha te is akkor írj! Hobbym: internet,levelezés,kutya,sütés,(sok mindenről szeretek levelezni de biztos találunk közös témát.)
2013. jan. 12. 13:51

Sziasztok! 21éves lány szeretne levelezni akár postai úton akár email-en mindenre nyitott vagyok aki szeretne megismerni írjon! Salgótarjánban lakok!

Várom válaszaitok!


Üdv: Kinga


További szép napot nektek! <3

2013. jan. 10. 17:51
Szia! 35 éves aranyos,egyszerű,őszinte,kedves,lány vagyok.Olyan levelezőtársat keresek akinek van valamilyen fajta szobakutyájuk,és tud tapasztalatokat,tanácsokat adni.... De mivel nincsenek barátaim-barátnőim olyanok is írhatnak akiknek ugyan nincs szobakutyusuk de úgy érzik hogy barátkozni levelezni szeretnének.Akár elektronikus vagy postai úton.E-mail: katica7834@freemail.hu
2013. jan. 7. 18:32

Sziasztok!

Én 28 éves lány vagyok és szívesen leveleznék, barátkoznék. Email: krisztinacska321@gmail.com

2013. jan. 7. 18:29
Szia!Katica vagyok,32éves,kedves,aranyos,őszinte, levelezőtársat egyben barátnőt keresek postai úton.Bárhol laksz én hiszek az igaz barátságban,nem a távolságon múlik hanem két emberen.2014.ősszén lesz az esküvőm de sajnos barátnőm az most nincs és szeretnék egy jó barátságot kialakítani.Hobbim: filmek,tv-zés,nagyon szeretem az állatokat kutya-cica.Bármilyen témában szívesen levelezem.Ha megszeretnétek ismerni írj az alábbi címre katicabogar7878@citromail.hu
2013. jan. 7. 15:44
Levelező partnert keresek, hölgy személyében. Korosztály majdnem mindegy....De, hogy ne legyenek félreértések, 38 éves fiatalember vagyok!
666. kari7
2013. jan. 6. 13:28

Szia!

37 éves férfi vagyok. Skociaba lakom es dolgozom. keresek , egy megerto, aranyos szokimondo levelezotarsat , Megbiszhatos akki nemadja fol a levelezest. keresek(e-mailben). Bármilyen téma érdekel. Ha van kedved írj. elore is koszonom. Udv

❮❮ ... 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook