Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Levelezőtárs kerestetik fórum

Levelezőtárs kerestetik (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
1486. Arael
aug. 4. 19:54

Sziasztok!

36 éves nő vagyok, és szívesen leveleznék valakivel. Nem számít a kor,a nem, csak alakuljon ki egy szimpátia.

1485. Tomi1985
júl. 23. 20:34

Sziasztok!

35 éves férfiként Debrecen vonzáskörzetében ismerkednék korombeli hölgyekkel. Amennyiben megvan a kölcsönös szimpátia, szívesen benne lennék személyes találkozásban, különböző közös programokban.

júl. 16. 09:50
Sziasztok. ☺
1483. sanyinak (válaszként erre: 1482. - New(l))
jún. 24. 21:24

Eredeti "nyelven" nézem. Jól megy a nyelv, éltem is kint sokáig.

(Én ugyanígy szoktam gőgicsélni a kiságyamban mint ott a nénik és bácsik, mielőtt tisztába teszik őket.)

Bebe nekünk nincs itthon, abban több picit a romantika? De ugye ott sem zavarnak össze buta párbeszédekkel?

1482. New(l) (válaszként erre: 1481. - Sanyinak)
jún. 24. 21:02

A Hustlert már érted, vagy kell aki elmagyarázza?

Én a Bebe tévét preferálom, a Duck tv néhol kissé erőszakos. :))

A korosztályom tripla x-es.

1481. sanyinak (válaszként erre: 1480. - New(l))
jún. 24. 20:57

Még keresem a korosztályomat, oda szeretnék beiratkozni, ahol sok lüke osztálytársam lehet, de kevés a dolgozat.

Vakáció!!!

Én eddig csak a duck tv-t néztem (bár a heves akciójelenetek néha összezavartak picit), de így lassan felcseperedve már kacsintgatok a Minimax felé is (éjjel meg jöhet a Hustler).

Te is korosztályos vagy?

1480. New(l) (válaszként erre: 1479. - Sanyinak)
jún. 24. 19:47

Eddig azt hittem, az bánt, hogy elmúltál 47, de most kiderült, csak szülői felügyelettel nézheted az esti műsort. :))

Egyelőre marad a Minimax, aztán nemsokára levelezhetsz te is hölgyekkel. ;)

1479. sanyinak (válaszként erre: 1477. - Niky)
jún. 24. 19:36

Mindig is egy ilyen mély érzelmi kapcsolatra vágytam! 😁

Csak nem tudom, engedik-e a szüleim, hiszen kint van a korhatáros karika a sarokban!

1478. Tinki75 (válaszként erre: 1477. - Niky)
jún. 24. 18:20
Ahelyett, hogy másokat kritizálsz, megtanulhatnál helyesen írni.
1477. Niky (válaszként erre: 1471. - Sanyinak)
jún. 24. 14:49
Imádom hogy ilyen kis kötekedö vagy.Más életével jobb foglalkozni mint a sajátodéval,megértelek.Igy,maris levelezik veled valaki,és nem vagy olyan egyedül😘
jún. 24. 13:47

Sziasztok!

52 éves férfi vagyok. Levelezőpartnert keresek, méghozzá hölgy személyében. Kor nem igazán számít, inkább az lenne jó, ha az illető jó fantáziával, és verbális képességgel rendelkezne.

Szeretek izgalmas, vagy vidám sztorikat, történeteket megosztani másokkal (kizárólag személyes élményekből), és éppen ugyanígy igénylem, hogy mások is megosszák velem a saját élményeiket.

Tanári végzettséggel rendelkezem, bár évek óta nem a szakmában, hanem informatikusként tevékenykedem. Mivel mozgalmas gyermek- és fiatalkorom volt, sok élményem van, amelyek általában mások számára érdekesnek szoktak bizonyulni. Éppen ezért jól esik nosztalgiázni olykor, ebben a borzasztóan kifordult mai világban. Hasonló beállítottságú, "mesélni" szerető hölgyet várok kapcsolatfelvételre. Nem személyes ismeretséget akarok, hanem tényleg levelezni szeretnék! Hátha akad olyan hölgy, aki így gondolkodik, mint én, és rendszeres kommunikációra szomjazik!

peter38@citromail.hu

jún. 24. 13:46

Sziasztok!

52 éves férfi vagyok. Levelezőpartnert keresek, méghozzá hölgy személyében. Kor nem igazán számít, inkább az lenne jó, ha az illető jó fantáziával, és verbális képességgel rendelkezne.

Szeretek izgalmas, vagy vidám sztorikat, történeteket megosztani másokkal (kizárólag személyes élményekből), és éppen ugyanígy igénylem, hogy mások is megosszák velem a saját élményeiket.

Tanári végzettséggel rendelkezem, bár évek óta nem a szakmában, hanem informatikusként tevékenykedem. Mivel mozgalmas gyermek- és fiatalkorom volt, sok élményem van, amelyek általában mások számára érdekesnek szoktak bizonyulni. Éppen ezért jól esik nosztalgiázni olykor, ebben a borzasztóan kifordult mai világban. Hasonló beállítottságú, "mesélni" szerető hölgyet várok kapcsolatfelvételre. Nem személyes ismeretséget akarok, hanem tényleg levelezni szeretnék! Hátha akad olyan hölgy, aki így gondolkodik, mint én, és rendszeres kommunikációra szomjazik!

1474. Bertomi (válaszként erre: 1438. - Harley93)
jún. 22. 20:51
Szia. Ha keresel még levelezőtársat én szívesen levelezek veled. Írj rám ha te is.
1473. szofi43
jún. 22. 20:11
Sziasztok 49 éves vagyok korombeli csajokat keresek levelezésre, beszélgetésre.
1472. Bertomi (válaszként erre: 1458. - Kisnapleány)
jún. 22. 20:04
Szia. Szívesen beszélgetek veled. Ha neked megfelel írj választ.
1471. sanyinak (válaszként erre: 1470. - Niky)
jún. 20. 21:52

Azért elég furcsa, hogy 47 évesig meg tudsz valakivel beszélgetni, 48 éves kora után már nem.

A 20 évesek pedig írhatnak neked, hiszen csak felső korhatárt adtál meg.

És mi van ha az elején még egyedülálló, aztán közben felszed valakit. Akkor már nem jó levelezőtárs?

1470. Niky (válaszként erre: 1468. - Sanyinak)
jún. 17. 20:38
??Nem értem,nem én döntöm el kivel szeretnék levelezni?Mondjuk mert ez a kor a hozzám közel álló?És se 20 évessel nincs közös témám se egy 60 évessel?Nos mi erröl a véleményed kedves Sanyinak?
jún. 16. 15:40
Olyan férfi levelezőtársat keresek, akivel értelmesen lehet beszélgetni.
1468. sanyinak (válaszként erre: 1466. - Niky)
jún. 15. 22:39
Ha levelezőtársat keresel, akkor miért számít így a kora és a státusza?
1467. Yorkibaba (válaszként erre: 1462. - József69)
jún. 15. 15:50

Szia.Szeretném megkérdezni irt esetleg valaki a posztodra?

Én egy 40+ os hölgy vagyok ahogy a posztban is volt. :) További szép napot.

1466. Niky
jún. 15. 11:22

Sziasztok,40 es nö vagyok,keresek egy levelezötársat,ran821061@gmail.com

Csak pozitiv,életvidam,egeszseges (ne legyen mar alkesz)kiegyensulyozott életet élö férfira gondoltam.Egyedülállo legyél,47 a max.kor

jún. 15. 09:19
Szívesen beszélgetnék. ☺
1464. alexa7 (válaszként erre: 1404. - Rosie32)
jún. 11. 12:33

Szia ha aktuális még a posztot írj bátran

email:alex.8875542@gmail.com

üdv Alexa

1463. Vivien1972 (válaszként erre: 1452. - Minara)
jún. 11. 05:48

Szia! :-)

Szivesen beszélgetnék Veled, ha gondolod irj: kovacs.vivien1018@gmail.com

Üdv, további szép napot! :-)

1462. József69
jún. 10. 11:15
Szép napot!!!...kedves,intelligens,40+ hölggyel leveleznék!!!...felvidéki,50 éves,elvált pasi vagyok.Ha Te is magányos vagy,s örülnél egy barátnak,bátran írj!!!
jún. 9. 15:10
Sziasztok. 54 éves férfi fagyok. Szívesen leveleznék, bár miről, ami az eszedbe jut, aztán majd tovább fűzzük a gondolatot :)) oceanviraga@gmail.com
1460. Yorkibaba (válaszként erre: 1458. - Kisnapleány)
jún. 8. 08:17
Szia. Kisnapleány :) Láttam a friss posztodat én szívesen megismernélek barátság céllal ha te is szeretnéd akkor ismerjük meg egymást akkor irj a katicabogar7878@citromail.hu cimre. További szép napot.
1459. Yorkibaba
jún. 8. 08:15
Szia Kisnapleány:) Láttam a friss posztodat én szívesen megismernélek barátság céljából ha te is úgy gondolod akkor irj a katicabogar7878@citromail.hu cimre köszönöm.
jún. 5. 10:17
Sziasztok! 28 éves nő vagyok és (kizárólag) barátkozni szeretnék. Szívesen beszélgetek bármiről :)
1457. Dani26
jún. 2. 21:26
sziasztok. írjatok bátran! :)
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:

Minden jog fenntartva © 2005-2020, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Facebook