Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Bérapa kerestetik! fórum

Bérapa kerestetik! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
163. S.donor
márc. 11. 09:42

Sziasztok!


Szívesen segítek olyan nőknek akik babára vágynak, szexmentes segítek. Társszülőség kizárva.



Írj privátban.

162. DanielK
jan. 22. 01:14

Donornak jelentkeznék.

45 éves, sportos, káros szenvedélyektől mentes, kétdiplomás mérnök vagyok.


Fizikai paramétereim: 180 cm magas, 83 kiló, szálkásan sportos alkat, barna hajú és szemű, Budapesten élek.


Egyedül nevelem saját kislányomat, de nyújtottam már korábban ilyen segítséget többször is, és ennek eredményeként három másik hölgynek is született összesen négy gyermeke, akikkel nem tartom a kapcsolatot. (6 további hölgy is teherbe esett, akiknél sajnos nem maradt meg a magzat, és nem is akartak újra próbálkozni.)


Bár már nem számítok fiatalnak, kifejezetten sok és jó minőségű anyaggal rendelkezem, ezért ajánlom fel gyermeknemzésre. Gyakori mintaadást is tudok vállalni.


titkosdonor@gmail.com

161. S.donor (válaszként erre: 160. - Lapajka2)
jan. 5. 11:42

Te nagyon hülye vagy az tudod??

Nem hülye kioktatást keres a nő ha nem szexmentes segítséget, és abszolút nem csökken esélye dolognak, ha otthoni fecskendővel termékenyül meg nő! Látszik hogy okoskodás az van de hogy miről írsz nem tudod. Lehet neked egyszerűen hangzik hogy jól bedugja mikor közel van, de ahhoz nőnek saját magának meg kell erőszakolni testét lelkét, hogy meg valósuljon. Tényleg látszik fogalmad nincs miről írsz, gondol egy punci vadász vagy aki kiakarja használni helyzetet egy pottya szexért, na jó pici behatolás ürítésért.

Hidd el amit nő két teljesen jól működik, tudom elég sok sikeres talalkozóm volt már, úgy hogy kérlek ne írogass ide hülyeséget.

160. Lapajka2 (válaszként erre: 159. - Szabi2422)
jan. 2. 13:24

Szex nélkül hogy? Egy nagy fertilizáló fecskendővel házilag? Ennyi erővel a spermabankba is elmehetsz akkor. (ott nagyobb esélyed is lesz, csak drágább lesz és kínosabb, meg be leszel regisztrálva...)

Egy gyors behatolás és ejakuláció muszáj lesz. Pont ez a lényege, hogy odamegy a pasas és beléd élvez. Ez a normál megtermékenyítés. Nincs szeretkezés, de szex muszáj hogy legyen... ha arra kéred, hogy valami tartályba ott neked ürítsen (vagy ő hozzon valamit), amit te majd magadnak befecskendezel, elvileg lehetne, de nagyon jelentősen lecsökken a sikeres megtermékenyülés esélye. (ezt saját felelősségre kérheted, ha kudarcos lesz a dolog, nem rekláamálhatsz, akkor lehet újra próbálkozni, és újra kifizetni a tiszteletdíjat...)

Az ilyen műveletet már csak szakszerűen lehet hatásosan megcsinálni. Egy sor paraméterre kell figyelni illetve biztosítani, amit házilag nem tudsz. A spermium, tudjuk mind, nagyon kényes. Tehát ezért házilagosan, csak a természetes úttal van a legnagyobb esélye hogy sikeres legyen a dolog. Ezt be kell vállalni a cél érdekében. Hidd el a bérapa sem élvezi egyáltalán, tehát nem kósza kéjelgő jön. Sőt neki is elég kínos és stresszes, hogy jól teljesítsen (és itt nyilván nem a szexről meg az élvezetről van szó, hanem hogy sikerüljön az ejakuláció, azután pedig sikerüljön a megtermékenyülés... annyira nem is egyszerű dolog ez, mint hisszük... ), esetleg ő is kicsit feszélyezi, szégyelli magát úgymond...

Tehát nyilván szeretkezés nincs, ez nyilvánvaló. De szex egy nagyon primitív szinten, hogy éppen a legvégén gyorsan behatol és ejakulál, muszáj. Csak így lehet normálisan megcsinálni. Le lehet kapcsolni a villanyt, hozzá sem kell érni, csak egy pillanat, amíg behatol és leadja a magot. Nézni kell a célt, és nem finnyáskodni...

159. szabi2422 (válaszként erre: 158. - Target)
nov. 7. 11:28

Szia! Engem érdekelne ez a dolog. Nem tudom, hogy hogy müködik. Eddig akikkel felvettem a kapcsolatot azoknál ott megakadt a dolog, hogy ők szexxel szerették volna. Én szex mentesen, minden kötödés nélkül. Én esetleges siker esetén nem szeretném a kapcsolatot tartani.

Köszönöm válaszod Szabina

158. target
2023. okt. 10. 18:56

Kedves Hölgyek,


Sajnos a második saját gyermekről lemaradtam. Feleségem már nagyon nem szeretne még egy gyereket, amit valahol megértek, de én igen, még úgy is, hogy személyesen találkozni nem fogok vele.

36 éves, 183cm magas, diplomás, felső vezető vagyok.

Mobilis vagyok, főleg pest 100km-es körzetében. Aktust nem szeretnék, pénzt nem kérek, vagy adok.

Anonim szeretnék maradni.


Itt írj, ha érdekel.

157. S.donor
2023. márc. 21. 08:08

Sziasztok!

Szívesen segítek olyan nőknek akik babára vágynak, csak donor vagyok, társszülőség kizárva.

Írj privátban.

2022. aug. 20. 12:37

Tisztelt Hölgyeim/Anyukák!


Még mindig várom, azon komoly szándékú anyuka jelöltek jelentkezését, akik most akarnak először gyermeket, de még nem sikerült összehozni a baba projectet. Illetve a leendő anyukák jelentkezését is várom akiknek már van gyermekük, de szeretnének még egy gyermeket, de nem jött össze nekik. Kérek mindenkit, e-mailben vegyék fel velem a kapcsolatot, nem mindennap vagyok itt fent elérhető a fórumon.


E-MAIL:. alexandergotti2022@gmail.com


(Kérem, csak azok jelentkezzenek akik komolyan is gondolják, komolytalanok kérem NE KERESSENEK! Köszönöm szépen).

155. 333150b0bf (válaszként erre: 153. - Katuska1982)
2022. aug. 20. 12:24
3678/GV
2022. aug. 6. 17:59

Sziasztok, üdvözlök mindenkit de elsősorban hölgyeket, a tisztelt anyuka jelölteket.


Szívesen lennék bérapa (egyedülálló/kapcsolatban) élő anyuka jelölteknek 33 éves, 166cm/68 kg vagyok barna haj, kék szemű vagyok, Baranya Megye,Pécsről. A részletekről e-mailben adok tájékoztatást.


E-mail: alexandergotti2022@gmail.com


Szép napot mindenkinek!

2022. márc. 25. 11:47

Kedves Hoxa adminok,szerkesztők!

Szerintem vigyázzatok,mert itt sok visszaélés is beindulhat.

2022. márc. 25. 11:10

Sziasztok,


Szívesen válnék bérapává, csak a segítségnyújtás és a gyermek öröme miatt. Anyagiak kizárva! 40 éves, 186 cm magas, normál testalkatú vagyok, diplomás. Email: fegyvernek8@gmail.com

2019. szept. 9. 11:07
Még mindig bébirépának olvasom a címet
150. Flóra76 (válaszként erre: 149. - 02734663fe)
2019. szept. 9. 10:27
Jajj de kis rendes vagy! Vállalsz házi inszeminációt.....😂
2019. szept. 9. 10:22

Sziasztok !


Szívesen segítek olyan hölgynek, aki kisbabát szeretne ( mindegy hogy házas, egyedül álló vagy, leszbikus).Nem pénzért és nem szexért segítek.Mindegy hogy, korházi vagy, házi inszemináció szeretnél vagy, bármi mást, én szeretnék teljesen anonim maradni. Természetesen a minimális kapcsolattartás elől nem zárkózom el.



Írj ide és minden mást megbeszélünk.


ez1980@freemail.hu

2019. jún. 28. 12:54

Sziasztok,


Szívesen válnék bérapává, csak a segítségnyújtás és a gyermek öröme miatt. Anyagiak kizárva! 37 éves, 186 cm magas, normál testalkatú vagyok, diplomás. Email: fegyvernek8@gmail.com

2019. jún. 19. 08:20

Sziasztok!

Még mindig él a segítségnyújtásom.



Szívesen segítek olyan hölgyeknek, akik kisbabára vágynak.Nem pénzért és nem szexért segítek.Mindegy hogy kórházi, vagy házi inszemináció szeretnél, vagy bármi mást, én szeretnék teljesen anonim maradni.


Írj ide és minden mást megbeszélünk.


ez1980@freemail.hu

146. 02734663fe (válaszként erre: 145. - 184481d874)
2019. máj. 21. 12:05

Sajnos teljesen jogos, a kételkedés.

Sok a gonosz ember és kihasználják a kétségbeesett nők helyzetét.

145. 184481d874 (válaszként erre: 144. - 02734663fe)
2019. máj. 21. 10:46
Szia Viktor! Hál.istennek nekem sohasem volt erre szükségem.Van kettő felnőtt fiam.Nem vagyok már fiatal,de tudom valós probléma.Sajnálom ha félreérthető voltam és kételkedésemnek adtam hangot,de van olyan is.Üdv.
144. 02734663fe (válaszként erre: 143. - 184481d874)
2019. máj. 21. 09:39

Szia, Roxána!

Tényleg nem kamu!

Segíteni szeretnék.

Ha írsz privátba az emailomra ott leírom, úgyan úgy ahogy a hölgyek megkeresnek nekik is elmondom.

Üdv

Viktor

2019. máj. 21. 07:05
Ha ez nem kamu akkor nem találok benne semmi kifogásolnivalót.Korrekt,nincs jobb kifejezés rá.De azért megfogalmazódott bennem a kérdés: És mennyiért? Nem gonoszkodásképpen,mert hisz a béranyák sem ingyen hordják ki a babát,igaz az 9 hónap és közben van elég "dolog" a terhességgel és akármi közbe jöhet,de a lényeg,sokak szorulnak rá,gondolom.
2019. máj. 20. 20:50

Sziasztok!


Szívesen segítek olyan hölgyeknek, akik kisbabára vágynak.Nem pénzért és nem szexért segítek.Mindegy hogy kórházi, vagy házi inszemináció szeretnél, vagy bármi mást, én szeretnék teljesen anonim maradni.

Írj ide és minden mást megbeszélünk.

ez1980@freemail.hu

141. berapu
2019. máj. 19. 17:30

Sziasztok!


Én viszonylag nem rég vagyok sikeres donor. Tavalyi évben egyik női ismerősöm felkért, hogy nem-e vállalnám be ezt a magas tisztet. Hosszas gondolkodás és sok beszélgetés után belementem. Általa sikerült átélnem milyen is ha egy pár sikertelenül próbálkozik a családalapítással.

Azok után, hogy tudtam rajtuk segíteni úgy döntöttem másokon is szeretnék, ezért bárkinek felajánlom a segítségem, hogy örömet hozzak az életükbe.


Magamról annyit, hogy 25 éves vagyok, legmagasabb végzettségem gépészmérnök. Bácskiskun megye és vonzáskörzetében vagyok a legagilisebb, de a távolság nem akadály. 178cm magas, barna szem, barna haj, testsúlyom 80kg, alkatom sportos.

Igény szerint orvosi igazolások és kivizsgálások is megoldhatók.

A kapcsolatot az alábbi emailcímen tudjátok felvenni velem: detrevagyok@gmail.com

2014. máj. 3. 19:02
Nálunk van már 2 egészséges és szép gyerkőc, és én még szeretnék, de az asszony nem. Még olyan áron is szeretnék, ha nem én lennék "hivatalosan" az apa, és talán csak fényképről ismerném. Ezért keresek olyan hölgyeket, akik viszont szeretnének babát, de nincs kitől, vagy a jelenlegi partnertől fizikailag nem lehetséges. Van ilyen, én is ismerek, de azok sajnos inkább lemondanak a gyermekáldásról. Az email címem közben változott, cml2k3(kukac)gmail(pont)com.
139. Shru
2012. aug. 3. 11:30

Lehet régi a kérdés, de én nem látok ebben a semmi kivetnivalót. A nőnek joga van eldönteni, hogy akar-e gyereket, vagy sem, sőt még azt is eldöntheti, hogy egyedül akarja felnevelni, vagy egy társsal. Nem kell az általános családmodellt állandóan alapul venni. Nem csodálom manapság ennyi barom mellett, hogy a nők egyedül vállalják inkább a gyereket.


Viszont a kérdésben az a buktató, ha az apa mégis igényt tart a gyerekre, netalán a nő egy idő után mégis szeretné az apát, vagy a támogatását. Ritka az olyan férfi, aki ebbe belemegy, mert nem biztos, hogy kellőképpen érzéketlen az iránt, hogy nem vehet rész a gyerek felnevelésébe, esetleg fél attól, hogy mégis rámászik az anya.


Én is gondolkoztam ezen, és ha megvan a kompromisszum, amit a két fél megtud kötni, akkor belevágnék a bérapa szerepébe. Én is időnként gondolkozom családon, de csak azzal a személlyel, akivel valóban felakarom nevelni a gyerekeinket.

A kérdés csak úgy jöhet szóba az én szemszögemből, ha az anya utána teljesen lemond az apa segítségéről, és nem akarja, hogy aztán együtt neveljék. Lényegébe, mintha nem is történt volna vele semmi. Ilyen feltétel mellett belevágnék, e-mail címem nyilvános, ahol privátba beszélhetünk a dologról, ha valóban lenne ilyen.

2010. nov. 8. 22:02

Sziasztok!

Én is szeretnék gyereket, de a jelenlegi párom nem igazán, úgyhogy én is szívesen lennék bérapa. A többit privátban, vagy csakszexesmassemmi(kukac)inmail24(pont)com

137. 29d5ab29eb (válaszként erre: 1. - ***Katuska***)
2010. jan. 24. 13:02
Jesszus...mi lett veletek? Ugye nem csináltál ekkora butaságot...?
136. 274c9996b8 (válaszként erre: 134. - Bodilaszlo)
2010. jan. 24. 12:46
Ez igy van szerete a vilagon es megvan az oka is ! Megsem tudjak kiszurni a betegelmeju pedofilokat es egyebb gyermek melle nem ajanlatos serult egyeneket.
135. Cristina1 (válaszként erre: 129. - Liszka)
2008. okt. 5. 09:50
Szia! Lenne egy kérdésem: mi 8 hónapja próbálkozunk és nálam voltak problémák, mert 5 évig szedtem a fogamzásgátlót és teljesen felborított odabenn...de nyugtalankodok hogy a páromnál minden rendben van e. Nálatok hogyan derült ki hogy apa lassú? Hova kell ezzel menni és mi a menete? Köszi
2008. okt. 5. 06:08

Nem lebezélni szeretnék senkit az örökbefogadásról, de ami itt, Magyarországon ekörül folyik...egyszerűen borzalmas!:(( Tudom, tapasztaltam, hallom.


Szinte megalázó helyzetbe hozzák az örökbe fogadni kívánó embereket, párokat: környezettanulmány és pszichológiai vizsgálatok hosszú sora, előéletek. Mire ezek a hatóság számára a kívánt eredményt meghozzák, eltelik annyi idő, hogy például a kinézett csecsemő, már jár, lassan óvodába megy. Ugyanakkor, ha a baba beleszületik egy olyan családba, ahol nélkülöznie kell, veszélyeztetett körülmények közé...onnan nem veszik el, mert inkább egy rossz család, mint az intézet (ahonnan esetleg egy kedves, gyermekszerető pár kivihetné).


Tegnap hallottam, hogy egy jól kvalifikált, több diplomás pár (minden tekintetben megfelelő) nem kapott babát.


Akkor kérdem: érdemes Magyarországon örökbefogadást indítani?

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook