Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Levelezőtárs kerestetik fórum

Levelezőtárs kerestetik (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 ... ❯❯
2012. júl. 10. 14:41

Sziasztopk!! :))

16 éves vagyok, és szívesen megismernék új embereket nemtől függetlenül.Levelezőtársat keresek. Szeretek olvasni,táncolni és imádom a zenét. :)

Nyugodtan írjatok,nyitott vagyok.

katica0420@gmail.com vagy itt is írhattok.

2012. júl. 6. 11:52

Sziasztok!

27 éves Fejér megyei lány vagyok. Levelezőtársat keresek. Szeretek olvasni, zenét hallgatni. Imádom a pókert :)

Állatbarát vagyok és nagy természetjáró.

Aki szeretne barátkozni, ismerkedni írjon bátran. Nemtől és kortól függetlenül várom a leveleket.

A mail címem a következő:

aivlisz18 kukac gmail.com


(a kukac jelet nem raktam ki, a reklám anyagok miatt, de így is értelemszerű a dolog :) )

539. Csaby88
2012. júl. 5. 09:23

Sziasztok


24 éves tatabányai srác vagyok aki bármiről elbeszélget a másikkal.Ha akarsz egy jót beszélgetni,ismerkedni vagy netán valami mást nyugodtan írj nem vagyok semmi rossznak elrontoja.Tatabánya közeliek írjana inkább köszike

538. Ferris
2012. júl. 1. 12:51

Sziasztok!


Én egy 23 éves, csongrád megyei srác vagyok. Olyan emailes levelezőtársat keresek, aki egyrészt komolyan gondolja a dolgot, másrészt hasonló gondolkodású/érdeklődésű, mint én. Például engem gyarkan foglakoztatnak filozófiai kérdések, vagy az emberi lélek rejtelmei. A történelmet is szeretem. Persze a lényeg az lenne, hogy egy idő után kötetlenül tudjunk beszélgetni bármiről, a közös érdeklődés csak elősegíti mindezt. Persze szeretek olvasni és filmeket nézni, és néha írni is.

A kikötésem annyi lenne, hogy lehetőleg lány legyen az illető, tudjon helyesen írni és fogalmazni, no meg korombéli legyen, mondjuk 17-23 közötti.

Remélem nem ijesztettem el senkit ezzel a sok megkötéssel, kíváncsi leszek, van-e ilyen egyén? :D Az kérem írjon nekem privát üzenetet, és ott megbeszéljük a továbbiakat. :)

2012. jún. 29. 11:45
Sziasztok. Én is levelezőtársat keresek; nemtől és kortól függetlenül (bár jó lenne ha 17 és 25 év közöttiek írnának inkább :) ). Én egy győri, 18 éves csajszi vagyok és bármilyen jellegű, témájú baráti beszélgetésekből és ismerkedésből álló levelezést szeretnék. Írjatok bátran. Köszönöm. :)
2012. jún. 25. 18:40

Sziasztok 27 éves srác vagyok, sokáig egyedül voltam, szeretnék ismerkedni, most kezdtem el nyitni a világ felé, és nem csak a saját árnyékomban élni. Beszélgetni szeretnék, kapcsolatokról, gondokról, érzésekről, önmegvalósításról, hogyan érjük el azt, hogy teljes életet éljünk.:) De szinte minden téma érdekel.

Csongrád megyei lányokkal szeretnék levelezni, ha pedig úgy alakul, akkor találkozni, beszélgetni akár egy finom kávé mellett is.:)

Nem kapcsolatot keresek!!! Csak barátilag ismerkedek, szükségem van valakire, akinek őszintén meg tudok nyílni! :)

Írjatok! Mindenkinek válasszolok.

További szép napot.

535. Sese98
2012. jún. 24. 22:38

Sziasztok egy 14 éves fölleg lány levelezőtársat keresek.Én 14 éves fiú vagyok kérek írjatok.

Egyébként: szeretem a zenét a táncot mindenféle filmet...

2012. jún. 23. 23:01

Sziasztok!

Bármilyen korú vagy nemű levelezőtársat keresek :) 16 éves lány vagyok, és szívesen beszélgetek bármiről, szeretem a könyveket, a filmeket, szerettek táncolni, verseket és történeteket írni. És hoszú emaileket :)

catherinedenoir@citromail.hu

2012. jún. 23. 13:10

Sziasztok írjatok lányok! Szeretnék egy barátnőt! Várom válaszotokat!


Üdv: Egy 20 éves lány! Kinga

2012. jún. 20. 21:04

Sziasztok! 33 éves vagyok, levelezőtársat (postai úton) keresek.. itt vannak linkek, ezekből egy kicsit megismerhettek :) Ha valakinek van kedve levelezni, írjon bátran :) Nem harapok...csak egy kicsit.. :) ha kérdésetek van, nyugodtan írjátok le!

[link]

[link]

2012. jún. 19. 20:45
Sziasztok 27 éves srác vagyok, sokáig egyedül voltam, most kezdtem el nyitni a világ felé, és nem csak a saját árnyékomban élni. Beszélgetni szeretnék, kapcsolatokról, gondokról, érzésekről, önmegvalósításról, hogyan érjük el azt hogy,teljes életet éljünk. De szinte minden téma érdekel! Írjatok! :)
2012. jún. 14. 07:02

Nagyon fiatalos, 58 éves nő vagyok. Környezetem kissé átalakult (haláleset, költözés), így újra kell "építkeznem", ami nem könnyű, mert a korosztályom nehezen mozdul,bepunnyad, bemenekül az unokák mögé, lemondva a saját életéről.

Szívesen megismernék új embereket, új nézőpontokat, mert olyan jó, hogy nem vagyunk egyformák!

Leveleznék…

Azt azért nem mondanám, hogy bárkivel és bármiről, mert ez nagyon tág fogalom és ingatag talaj, ezért támpontul kijelölöm a határokat.

Nem szeretem a szélsőségeket, és nem vagyok vallásos, sem erősen spirituális.

Ja és nem vagyok energiavámpírok spamtárolója…:)

Földönjáró vagyok, praktikus gondolkodású.

Szeretem a természetet, a zenét, a gasztronómiát, szívesen kirándulok, túrázom, beszélgetek, várom az új impulzusokat, hogy elinduljak valami számomra ismeretlen új irányba.

E-mail: info.enem2010@gmail.com

2012. jún. 11. 14:14
Barátság céljából keresek levelezőtársakat, aki nem unja meg egy pár hét után a levelezést! Postai is jöhet. :) Szép napot!
2012. jún. 7. 21:20
Sziasztok! 17 éves vagyok. Bárkivel szivesen levelezek. Legszívesebben olyanokkal akik nem 2-3 hetente írnak vissza. Békéscsabai vagyok. Írjatok privátot és majd meglátjuk. :)
527. PrucsokBonca (válaszként erre: 523. - C906e7f5a1)
2012. jún. 7. 20:13

Szia. Hihi. Peldaul hogy miert forditja mindenki le mas szavait a sajat nyelvere. :-D Bar lehet hogy egy harmadik dologrol akartal kerdezni.

A forum szamomra pedig csak a hirdetes feladasanak tere, minden massal nem zavarnam azokat, akik nem kivancsiak a szemelyre szolo kerdesekrol valo privát uzenetbe illo korrespondálásra.

2012. jún. 7. 12:37

Sziasztok!

Én is elszántan keresek levelezőpartnert, és bárki levelét szívesen fogadom:)

Pár dolgot magamról: szeretek olvasni (már amikor jut rá időm), vásárolgatni (na jó, inkább csak nézelődni és fájdítani a szívem), beszélgetni. Háziállatom nincs, de tervbe van egy kiscica.

Nem írtam le mindent magamról, ha valakit érdekel, válaszolok a kérdéseire:)

Leveleiteket erre a címre várom: nevecske@gmail.com

525. c906e7f5a1 (válaszként erre: 524. - 38c05a6ad0)
2012. jún. 5. 21:21

Persze hogy elfogadom!☺

Csak jó lenne közös pontokat találni a levelezéshez.Szerintem 2 ember között akkor alakulhat ki a barátság, ha van közös témájuk.

2012. jún. 5. 18:56
Az élet nagy dolga mindenkinek más. El kell fogadni kinek mi a nagy.
523. c906e7f5a1 (válaszként erre: 521. - PrucsokBonca)
2012. jún. 5. 15:27

Szia!

Neked mit jelentenek az élet nagy dolgai?

2012. jún. 4. 15:57

Sziasztok!

15 éves vagyok. Nagyon-nagyon szeretek olvasni, rajzolni, sőt még saját könyv írásába is belekezdtem.

E-mailezőtársat keresek. A következő címre írjatok, ha szeretnétek beszélgetni: alexandra9997@windowslive.com

Bárki írhat nemtől, kortól függetlenül, szívesen barátkozom bárkivel.

2012. jún. 3. 21:09

Sziasztok!


Olyan emberek tarsasagat keresem (nemtol es kortol fuggetlenul), akik nem mennek el az elet apro csodai mellett, akik nem hagyjak szo nelkul azt, ha a let nagy kerdeseit feszegetik, akik hisznek meg az oszinte, igaz baratsagban es vallaljak a siras kockazatat is. Es akikbol idovel olyan barat lehet, akiknek az egre is lehet irni.


Bonca

520. Niikó
2012. jún. 1. 14:59

Sziasztok.

Nikó vagyok, és postai úton szeretnék levelezni, főként lányokkal, és nem pedofil bácsikkal. 18 éves vagyok, és Pesten élek. Ha érdekel, küldj emailt vagy itt privát üzenetet. nikovagyokszija@mailbox.hu

519. macsek07 (válaszként erre: 518. - Rajna)
2012. máj. 31. 21:14
Szia Rajna :) Persze szívesen levelezek veled postai uton. :) Írj privátban egy címet és kezdhetjük is .:)
518. Rajna (válaszként erre: 516. - Macsek07)
2012. máj. 30. 12:23
Szia! Nagyon megfogott a hírdetésed,úgy látom egy hajóban evezünk és te is azt tapasztaltad már amit én,ezek szerint nem csak én vagyok így ezzel.Én szívesen ismerkedem,levelezem veled akár postai úton is.Hobbim:levelezés,filmek,kutya,internet,zene.Szeretek hosszú leveleket írni egyaránt kapni.Az e-mail.címem.katica7834@freemail.hu Várom űzidet.További szép napot.Szia.
2012. máj. 29. 13:48
Sziasztok!
2012. máj. 28. 21:50
Sziasztok! :) Timi vagyok. 17 éves. Olyan levelező társat keresek aki postai uton szeretne levelezni és nem adja fel pár hónapon belül. Bármiről szívesen beszélgetek. Bárki írhat,gyorsan vissza szoktam írni. Ha érdekel,írj és megadom a címem. :)
515. fd0de13c47 (válaszként erre: 513. - Kata8512)
2012. máj. 27. 17:17
Szia Kata! Olvastam a hírdetésedet ami nagyon megfogott,én szívesen levelezem veled barátság céljából.Én egy 34éves lány vagyok.Ha felkeltetem érdeklődésedet akkor várom űzidet.E-mail címem.katicabogar7878@citromail.hu A többit majd e-mailben.
514. fd0de13c47 (válaszként erre: 512. - Elex)
2012. máj. 27. 17:09
Szia! Olvastam a hirdetésed amit szimpatikusnak találtam.Én komoly levelezőtársat keresek aki egy könnyen nem adja föl postai úton vagy,e-mailben barátság céljából.Én 33éves lány vagyok.Ha szimpatikusnak találsz várom űzidet.E-mail.katica7834@freemail.hu. További szép napot!
513. Kata8512 (válaszként erre: 512. - Elex)
2012. máj. 22. 19:55
Szia! Én szívesen leveleznék veled, vagy akár mással is, e-mail-ben vagy postán. 26 éves lány vagyok, tág érdeklődési körrel :) Szóval bármiről szivesen beszélgetek bárkivel :)
512. elex
2012. máj. 22. 11:26
Sziasztok! Itt vagyok újra, és ismét leveleznek. Aki esetleg csalódott bennem, az adjon még egy esélyt, aki még nem, remélem nem is fog. Egy 22 éves lány várja leveleiteket.
❮❮ ... 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook