Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Levelezőtárs kerestetik fórum

Levelezőtárs kerestetik (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 ... ❯❯
2012. nov. 7. 17:38
34éves aranyos,kedves,lány levelezőtársat keres e-mail vagy postai úton.Bármilyen témában szívesen levelezem.Csak olyanok írjanak akik komolyan szeretnének egy hosszútávú barátságot,és nem unják meg pár hét után az írást.
2012. nov. 6. 14:13

Szia!

18 éves lány vagyok. Szeretnék lányokkal levelezni, kortól függetlenül. Bármiről szívesen beszélgetek. Iskoláról, életről, zenéről, bánatról, boldogságról, stb.

Megbízható vagyok, jó a problémamegoldó képességem és a kommunikációs készségem. Ezen kívül személyem: akaratos, figyelmes, kiegyensúlyozott, felelősségteljes, közvetlen, talpraesett, segítőkész és intelligens. Érettebb vagyok mint a korombeliek. Ha szeretnél egy értelmes, megértő, szókimondó lánnyal levelezni írj bátran. Adatlapomra kattintva képet találhatsz Rólam.


Várom leveledet - elsősorban címcsere szempontjából - a: krisztate@freemail.hu - ra vagy írj itt privátban.


Szép napot!

K.

630. Anncsa
2012. nov. 4. 09:22

Sziasztok!

Megtaláltam a nekem való levelezőtársat, úgyhogy lécci ne írjatok többet!

629. Varjú
2012. nov. 3. 21:23

Hali!

Szeretnék levelzni, postai úton vagy elektronikusan, mindegy. :) 22 éves vagyok. Szeretem az animeket. ^^ Zeneileg leginkább a szimfonikus black metál áll hozzám közel, de mostanában néhány vocaloidot is megkedveltem. Filmekből a thriller, misztikus, fantasy és újabban a dráma kategóriájuak tetszenek. Kedvenc íróm Tolkien. :) Nagyon örülök az ősznek, az egyik kedvenc évszakom. Ködös idő! *.* Amúgy bármiről szívesen beszélgetek. E-mail címem: dodoka18@gmail.com

2012. nov. 3. 19:47

Soha nem volt még levelezős barátom.

De jó lenne megosztani a bolyongásokról szóló beszámolókat valakivel!

2012. nov. 3. 01:14

Sziasztok.! :)

Szeretnék levelezni 15-20évessekkel.! :) Lehetsz fiú is és lány is:) Szandynak hívnak, 17éves vagyok:)) A többit majd e-mailben:) Postai úton is szívesen levelezek.!: )

e-mail címem: majorszandy@gmail.com

2012. okt. 31. 20:01

Sziasztok!


Anikónak hívnak 17 éves vagyok és természetesen levelezőtársat keresek(postai úton). Elsősorban lehetőleg lányokkal szeretnék levelezni 10-20 évig bárki jelentkezését várom erre az e-mail címre -> ezjutotteszembe16@gmail.com itt címcsere :)

Rám jellemző:Közvetlen,Megbízható,Jószívű,Kedves,Felelősségteljes,Segítőkész...


és ami rám NEM jellemző:ivás,cigi,diszkó...:)


Szép napot!

Üdv

Anikó

:)

2012. okt. 29. 20:47

Szia!

18 éves lány vagyok. Szeretnék lányokkal és fiúkkal egyaránt levelezni, kortól függetlenül.Nem partnert szeretnék találni és nem keresek alkalmi kapcsolatot. Kérlek kímélj az arrogáns megjelenéstől. Bármiről szívesen beszélgetek. Zenéről, bánatról, boldogságról, stb.

Megbízható vagyok, jó a problémamegoldó képességem és a kommunikációs készségem. Ezen kívül személyem: akaratos, figyelmes, kiegyensúlyozott, felelősségteljes, közvetlen, talpraesett, segítőkész és intelligens. Érettebb vagyok mint a korombeliek. Ha szeretnél egy értelmes, megértő, szókimondó lánnyal levelezni írj bátran. Adatlapomra kattintva képet találhatsz Rólam.


Várom leveledet - elsősorban címcsere szempontjából - a: krisztate@freemail.hu - ra vagy írj itt privátban.


Szép napot!

K.

2012. okt. 29. 18:13
35éves vagyok,mivel nincsenek barátaim ezért olyan barátnőket (levelezőtársakat) keresek aki őszinte,kedves,intelligens,kitartó,segítőkész,ragaszkodó, és komolyan gondolja a levelezést, én is egy ilyen lány vagyok.ha színpatikusnak találsz,akkor előbb privátba írj.
2012. okt. 26. 18:55
Sziasztok levelezőtársakat keresk,ki tud nekem segíteni ,szeretnénk kiköltözni Németországba és aki jártas a papírmunkában ,iskola beíratásban,egézségügyi ellátásban,szívesen levelezgetnék.De ha van kedvedvetek másrol is levelezgethetünk.!!
2012. okt. 22. 18:21

Üdv! :)


Szívesen leveleznék én is, írhattok bátran :).

19 éves vagyok, de nem kikötés, hogy te is ekörül légy. A téma majd alakul, ha arra érdemesnek találjuk egymást! :)

A címem: acsilla93@gmail.com


Szép napot!

621. Averil
2012. okt. 22. 00:08

Sziasztok!

33 éves lány vagyok, korombeli levelezőtársakat keresek. Ha szeretnél egy vidám, szókimondó lánnyal levelezni, írj nekem itt vagy az averil@hotmail.hu emailcímre.

2012. okt. 21. 23:52

Szia!

18 éves lány vagyok. Szeretnék lányokkal és fiúkkal egyaránt levelezni, kortól függetlenül. Kérlek kímélj az arrogáns megjelenéstől. Bármiről szívesen beszélgetek. Zenéről, bánatról, boldogságról, stb.

Megbízható vagyok, jó a problémamegoldó képességem és a kommunikációs készségem. Ezen kívül személyem: akaratos, figyelmes, kiegyensúlyozott, felelősségteljes, közvetlen, talpraesett, segítőkész és intelligens. Érettebb vagyok mint a korombeliek. Ha szeretnél egy értelmes, megértő, szókimondó lánnyal levelezni írj bátran. Adatlapomra kattintva képet találhatsz Rólam.


Várom leveledet - elsősorban címcsere szempontjából - a: krisztate@freemail.hu - ra

619. Vendy76
2012. okt. 21. 13:45

Sziasztok!

37 éves nő,korabeli levelezőtársat keres.

2012. okt. 19. 12:14
Sziasztok! Levelező társakat keresek, olyanokat, akik nem unják meg egy pár hét után az írást! Szép napot mindenkinek!
2012. okt. 17. 22:41
24 éves vagyok és szeretnék postai levelező társat keresni, találni :) Bármiről szívesen beszélgetek :) Akit érdekel az privátba írhat :)
2012. okt. 16. 09:13

Sziasztok!

Egy 19 éves, unatkozó lány elektronikus úton szeretne hasonló korú lányokkal levelezni. Bemutatkozó nincs, szerintem döntse el mindenki, milyen vagyok. Akinek nem vagyok szimpatikus, úgy sem ír többet! ;) E-mail címem: hurda.zsanett@citromail.hu

2012. okt. 7. 21:31
Szükségem van barátra kérlek hallgassatok meg írjatok barátnőre van szükségem!
614. Anncsa
2012. okt. 6. 09:17

u.i. erre az e-mailra küldjetek ha szeretnétek elem levelezni:pasztora00@freemail.hu

Itt mgbeszélhetjük, hogy milyen címre küldj levelet!

Üdv: Anna

613. Anncsa
2012. okt. 6. 09:12

Sziasztok!

11 éves lány vagyok és postai úton szeretnék levelezni. 10 és 35 év közötti lányokkal szeretnék beszélgetni.Szeretem az állatokat, szeretek zenéthallgatni.

612. djkler
2012. okt. 1. 19:05

Sziasztok!

25 éves lány vagyok, emailben,vagy akár postai úton szeretnék levelezni másokkal nemtől, kortól függetlenül. Szeretem a sorozatokat, filmeket. Az élet dolgairól is elmélkedek néha. A lényeg, hogy ha írsz biztos találunk közös témát!(djkler@freemail.hu)

Szép napot!

Üdv

Klára

611. Adri.enn (válaszként erre: 579. - Katica^^)
2012. szept. 29. 20:03
Szia. Elég szimpinek tűnsz! Szívesen leveleznék veled! ;)
2012. szept. 29. 08:55
Sziasztok egy 15 éves lány vagyok. Hobbim a kézilabda. A legtöbb időmet a baràtaimmal töltöm. Szeretnék új embereet megismerni és baràtsàgokat kötni. Szívesen ismerkedem korombeli lányokkal és fiukkal egyaránt. Ha szimpatikus vagyok írjatok bátran! Várom a leveleiteket!! ;)
2012. szept. 29. 08:42
Sziasztok 15 éves lány vgyok. Hobbim a kézilabda. A legtöbb időmet a barátaimmal töltöm. Szeretnék embereket megismerni,.ùj baràtsàgokat kötni. ;) Ha szimpatikus vagyok nyugodtan írhattok.!! ;) Várom leveleiteket, fiuk és lányok is egyaránr írhatnak! ;) :)
608. Andy 92
2012. szept. 28. 07:51
Akik leveleznének és véletlen nem írnék vissza a következő címen elérnek: andi92@indamail.hu
607. c3047bdfad (válaszként erre: 580. - Macska1991)
2012. szept. 25. 13:54
Sziasztok lányok! A Macska1991 felhasználóm megszűnt mostmár ezen értek el aki szeretne velem ismerkedni! Kingus1991! Szeretnék barátkozni 20éves lány salgótarjánból! Kérlek írjatok! Várom válaszotokat! Puszillak benneteket!
2012. szept. 22. 12:16

Sziasztok.:) Én egy 15 éves lány vagyok és levelezőtársat keresek 15-16 éves lányok/fiúk személyében. Szeretek sportolni(futni, focizni), zenét hallgatni. Nyugodtan írjatok e-mailt.

almodozogirl@freemail.hu

605. Alidus
2012. szept. 20. 20:54

Sziasztok!

Postai levelezőtársat keresek, kortól, nemtől, lakhelytől függetlenül. Bármiről szívesen beszélgetek.

Csak barátság érdekel, nem kapcsolatot keresek.

Kérlek privátban jelentkezz, ha téged is érdekel a lehetőség.

Szép napot!

2012. szept. 19. 21:33
Sziasztok! 77 éves nagymamámnak szeretnék postai levelezőtársat találni. Lehetőleg korabeli hölgy jelentkezését várom.
2012. szept. 18. 13:57
Szeretnék középkorú Hölgyekkel levelezni mindenféle témában. 27 éves vagyok és Budapesti.
❮❮ ... 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook