Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Levelezőtárs kerestetik fórum

Levelezőtárs kerestetik (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 ... ❯❯
602. norb2
2012. szept. 17. 14:18

Sziasztok! Szia!

Korombeli lányokka,fiúkkal szeretnék póstai levelezést folytatni 13 vagyok

ha van kérdésed kérdezz stivesen válaszolok

2012. szept. 14. 15:45

Ha szívesen leveleznél egy unatkozó feleséggel :), akkor légyszi írj!

Ha csak egy pár percet rám szánsz, azt is megköszönöm!

Bármilyen témában várom a leveleket!

kbliliom@gmail.com

2012. szept. 12. 10:43

Sziasztok!


Olyan barátot keresek, aki a levelezésen túl szívesen beszélgetne személyesen, részt venne közös programokban, séta stb.


Szeretnék Budapestről (v. a környékéről) új barátságo(ka)t kötni, akár lányokkal, akár fiúkkal! :) Szeretek beszélgetni könnyedebb, de akár komolyabb dolgokról is. Olyasvalakinek kifejezetten örülnék, aki olyan barátot keres, akivel bármit megbeszélhet, akiben teljes mértékben megbízhat. Ha úgy érzed, hogy nincs ilyen ember az életedben, talán én lehetek az! :) Emellett pedig elmehetünk néha ide-oda. Szívesen megismerkednék félénkebb, visszahúzódóbb emberekkel is, nagyon örülnék, ha előttem sikerülne megnyílnod, sokat jelentene nekem egy ilyen ember barátsága! :) Akár levelezhetünk is azelőtt, hogy találkoznánk személyesen. Leginkább korombeliekkel szeretnék megismerkedni (mondjuk 17-30 év között), de igazából ahogy érzed.

Én 23 éves diplomás budapesti srác vagyok, nagyon szeretek kirándulni, várostnézni, sétálni, fényképezni, geocaching ládákat keresni, beszélgetni, kreatív ajándékokat csinálni, érdekesebb, különlegesebb vagy a külvilágtól elzárt helyket felfedezni (természetesen nyílt napok alkalmával, mint pl. a Kulturális örökség napja, Múzeumok éjszakája.), teázás, fagyizás, nézelődés az Ecserin (vagy akár sima vásárlás is jöhet, de azért azt csak néhanapján, módjával :D). Futni is szeretek, ám azt inkább egyedül, mert úgy kapcsol ki igazán.


E-mail címem: livingfree89@gmail.com

2012. szept. 10. 11:11
Postai úton levelező társat keresek 18-25 éves korig. :)
2012. szept. 8. 21:01
Levelező társát keresek 6-106 éves korig akár angol,akár magyar nyelven kizárólag email útján. 15 éves vagyok
597. Odile
2012. szept. 8. 13:40

Denis

Levelező barátokat keresek 40-es korosztályból,

nemtől függetlenül, akik nem csak hobbiból írnak

bármilyen témában (e-mail)

2012. szept. 7. 22:20
Sziasztok! 15 éves pesti lány vagyok, és levelezőtársat keresek,bármilyen korosztályból, de nem olyanokat, akik pár hét után megunják a levelezést. Hobbiaim a rajzolás és az uszás. de nagyon szeretem a sorozatokat, és imádok olvasni. Elsősorban hagyományos úton szeretnék levelezni.Ha szeretél velem levelezni, akkor először privátba írj.:) Eszti
2012. szept. 5. 10:17
Helló! Olyan levelezőtársakat,barátnőket keresek akik magányosak,színtén Barátok közt rajongók,vagy esetleg állatbarát és szintén van kutyájuk,és bármilyen témában szívesen őszintén,leveleznének.Olyan megértő,normális,megbízható embereket keresek akiknek szükségük van a barátságra.Ha szímpatikusnak találsz és szeretnél levelezni akkor írj előbb privátba.Köszi! Bogi
594. bannom
2012. szept. 4. 16:48
U.I.: Ha esetleg magánjellegű problémád van amit nem igazán tudsz megbeszélni senkivel nyugodtan megírhatod. Ha tudok szívesen segítek. csóka!
593. bannom
2012. szept. 4. 16:42
Halihó! Én egy 25 éves srác vagyok és levelezőtársat keresek. Érdekel az ezotéria, az emberi viselkedések/kapcsolatok, a hétköznapi értelemben vett pszichológia, a nők (mármint a női lélek maga), az olvasás, a küzdősportok és alapjában a sport, új ismeretek szerzése, a mindennapi lelki problémák és megoldásuk, de igazából bármilyen témában szívesen felveszem bárkivel a kapcsolatot. Ha van kedved írj a sielence68@freemail.hu -ra. Mindenkinek minden jót! csók
2012. szept. 4. 10:31
Sziasztok! 44 éves családos férfi vagyok és levelező barátnőt keresek akivel őszintén lehet beszélgetni mindenről. Szeretek jókat beszélgetni tulajdonképpen mindenről. Üdv mindenkinek. További szép napot!
591. b54d87ab69 (válaszként erre: 590. - 30a842e5d4)
2012. szept. 1. 19:24
Szia! Megkaptad az űzimet privátban?
2012. aug. 31. 14:52

Olyan levelezőtársnőt keresek akinek az érzelmi élete nem felhőtlen olyan házasságban kapcsolatban él ahol nem kap elegendő megértést és sokszor érzi úgy hogy nem boldog hiányzik valami de nem tudja mi az.

Őszinte igaz barátnőt szeretne akinek kiönthetné a lelkét akivel mindent megbeszélhetnének, vigaszt,örömet nyújthatnak héköznapokban egymásnak.

2012. aug. 30. 18:14
Sziasztok! 35éves mosolygós lány vagyok.Mivel nagyon szeretek levelezni levelezőtársakat,barátokat,barátnőket keresek postai úton vagy e-mailben 25-40korig hosszú távon.És csak olyanok írjanak akik komolyan gondolják tartós barátságot szeretnének kitartóak és nem adják föl pár levél után.Irj bátran! E-mail: cicamica7978@freemail.hu
2012. aug. 28. 12:37

Sziasztok!


Budapesti 19 éves lány vagyok.Szeretnék levelezni és barátokat találni,nem társkeresés céljából irok.

Caak mint minden normális ember szeretek új embereket megismerni!

Szeretek biciglizni,futni, zenét hallgatni és nagyokat sétálni.


Ha szeretnél velem levelezni(postai vagy elektronikus uton az mindegy)akkor írj privátba vagy az email címemre: mancs93@gmail.com

587. 8e92478bdc (válaszként erre: 487. - Kislaci)
2012. aug. 25. 21:23

Szia!

Inkább írok, mert nem igen szeretem a jelek küldözgetését.

Nem tudom, hogy milyen levelező társat keresel, mert az adatlapodból nem látom, férfi vagy nő, ill. van-e korhatár. De, majd meglátom. A hirdetésedből egy mondat rész tünt fel "...férfitestbe zárt gyerek...". Ez szimpatikus és ezt én is elmondhatom magamról, bár jóval idősebb vagyok nálad. Ezt azért írom, mert reménykedhetsz, ha most így érzed, nagy az esélye annak, hogy idősebb korodra is megmaradsz ilyennek.

Engem is több minden érdekel, így lehet velem levelezni különféle témákban. Természetesen, amiről nincs ismeretem, azt megmondom.

Egyébként 64 éves vagyok, és ahogy szokták mondani jóval fiatalbbnak vélnek a koromnál. Ez részben genetikai adottság, részben a sport hatása(2008-ig aktívan teniszeztem), részben lélekben is fiatalabb vagyok, mint a korosztályom.

Ennyit magamról. Amennyiben nem felelek meg az elvárásaidnak, elnézésedet kérem, hogy megkerestelek ezzel a pár sorral. Minden jót kívánva üdvözöl: Son

2012. aug. 24. 13:03

Sziasztok.

20 éves fiú vagyok szivesen leveleznék bárkivel kor és nemtől függetlenül. e-mail cimem: erdely1@postafiok.hu

585. 7bc6304eec (válaszként erre: 578. - E8b50ec3f3)
2012. aug. 23. 16:36

Szia!

38 éves vagyok, szívesen leveleznék veled. Van két gyermekem, dolgozom. Szeretnék új emberekkel megismerkedni, őszintén elbeszélgetni...

mmela@freemal.hu


Üdv

Melinda

2012. aug. 22. 10:50

Sziasztok!


15 éves lány vagyok, és szívesen elbeszélgetek bárkivel, bármiről.. : )

Szeretek zenét hallgatni, táncolni, beszélgetni és levelezni is.

e-mail cím: nikita970312@gmail. com

2012. aug. 21. 12:48
Sziasztok én 9 éves vagyok szeretnék postai úton levelezni valakivel 9 10 11 évesel.
2012. aug. 21. 10:41

Sziasztok :)

22 éves vagyok és Pécsen tanulok. Régen nagyon szerettem levelezni postai úton és gondoltam most újra előveszem ezt a kedvelt tevékenységet. Igaz most már inkább e-mail-es formában. Szóval, ha bárkinek kedve támad a korosztályból ilyenre, akkor nyugodtan írjon: pipacs032@gmail.com :))

2012. aug. 19. 21:36
Sziasztok! Bár rég jártam már itt, de most úgy gondoltam eljött az ideje:))) Jöjjenek a tények:)) Pesti mindig mosolygós 30 éves vak csajszi vagyok. Barátokat keresek, hisz belőlük sose elég. Szabadidőmben szeretek jönni-emnni nevetni sportot nézni, vagy csak lustizni, és csak úgy lenni. Ha van kedvetek akkor az annamarip1@freemail.hu-ra írjatok ne PRIVÁTBA!!! mert ritkán nézelődöm itt. Szép estét!!
2012. aug. 17. 17:12

Sziasztok Salgótarjáni barátnőmet keresem! Aki szeretne egy jót beszélgetni és sétálni kérlek írjatok! Puszillak benneteket!


Üdv Kinga (Macska)

2012. aug. 14. 16:12

Sziasztok!!

Mint elég sokan,én is levelező társat keresek. :)

16 éves lány vagyok,imádom a zenét, olvasni, és táncolni is szeretek. :)

Kortól és nemtől függetlenül nyugodtan írhattok itt is privibe vagy az e-mail címemre: katica0420@gmail.com :))

2012. aug. 12. 15:36

Sziasztok,


Barátokat keresek 35-45 éves korosztályból nemtől függetlenül,(e-mail, nem postai úton), olyanok válaszát várom, akik szívesen segítenének véleményükkel,és az életben felmerülő bármilyen témában hosszú távon leveleznének.

2012. aug. 12. 13:36

Sziasztok,


Én is levelezőtársat keresek kortól függetlenül. Akivel lehet levelezni bármiről, megosztani örömöt, bánatot, mosolyt, könnyeket. 33 éves, vidám természetű pasi vagyok.

576. d8598f5bcf (válaszként erre: 575. - Lebegő)
2012. aug. 9. 09:38

Szia!

Írj priviben vagy az e-mail címemre :)

575. lebegő (válaszként erre: 573. - D8598f5bcf)
2012. aug. 8. 13:16
szia, én vevő vagyok az ajánlatra :-) gyesen vagyok, 33 éves, az adottságaim a tiéidhez hasonlóak :-) hol laksz??
2012. aug. 8. 13:12
Hagyományos, postai úton is leveleznék! Akit érdekel írjon!!!
2012. aug. 7. 20:13

Fiatalos,csinos kozépkorú családos nő vagyok,barátnőt keresek akivel megoszthatnám örömmöm,bánatom vágyaimat.

A család és munka mellett nehéz kimozdulni,baráti kört ápolni ezért választottam a barátkozás e módját.(e-mail esetleg chat)

Kor nem számít bármilyen problémád van meghallgatom és lekikeg támogatlak. Ha kölcsönösen kialakul a szimpátia igazi jó barátnőt találhatunk egymásban akivel ha úgy adódik szívesen találkoznék is.

Pink66744@gmail.com

❮❮ ... 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook